Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Megkaptam a várt válaszomat és több zárolás is történt.


Lassan húzhatom a strigulákat. (Ahogy gyarapodnak úgy csökken a népszerűsegem, ahogy nézem.)
Az a fő probléma (legalábbis alacsony szinten), hogy toplista böngészés közben, szabad szemmel kiszűrhető multi karakterek garázdálkodnak több hónapot szabadon. Ilyenkor az egyszeri játékosban jogosan merül fel a kérdés, hogy ha másnak lehet, akkor nekem miért nem? Illetve hol van a hiperszuper multiszűrő?

Ettől függetlenül most kiemelném, hogy szeretném megköszönni a JV-nek, amiért válaszoltak az e-mailjeimre (biztos írok még ) és több karaktert is zároltak így az ünnep után.
Látom én, hogy szálka lettem a szemedben. Azért van annyi vereségem, mert direkt gyűjtöm őket. Nem igazán figyelem, hogy kit támadok, csak azt, hogy vereséget szenvedjek. És nem azért, hogy másnak kárt okozzak, hanem hogy én erősebb legyek ez által. Egyfelől az LE/tp optimalizációm tiltja, hogy nyertes portyákkal rontsam az átlagomat másfelől minél több a vereségem alacsony szinten, annál többet tudok majd rabolni magas szinten (ha jól tudom) és annál kevesebbet fognak tőlem elvinni magas szinten.

A v3 így működik, ha valaki erős karaktert szeretne csinálni, akkor annak ez a leghatásosabb menete.
Dátum: 2010.05.26. 10:04:07
Engem az érdekelne, hogy az Aukciós Ház miért nem megy 3x-os sebességgel? A napi 6 dukát 15 csp-ért lenne a minimum, de abban is bízom, hogy nem 5 naponként fog frissülni a licit.
Én azt kritizáltam, hogy valaki egyszerre játszik több tucat karakterrel, akik közül egy karaktere farmolja az összes többit, a többivel pedig mikor éppen nem vadászik tömi Tp-vel a "versenytársakat". Ez nem szabályos.
Most nézem csak, ez mai hozzászólas. Örülök, hogy valaki volt olyan gerinces és regelt egy új karaktert, csak hogy inkognitóban oktathasson ki. Bátor és egyenes cselekedet.

Mindamellett sosem volt célom mások játékának tönkretétele semelyik világon sem. Mindenhol a lehető legerősebb karaktert szeretném megalkotni csak szabályos eszközök felhasználásával, hogy idővel a játék egyetlen értékmérőjében, a bajnoki tornán győztesként tetszeleghessek. Látszik, hogy nem játszol V3-on, akkor tudnád ott mit miért teszek és nem dobálóznál ilyen hülyeséggel.
Dátum: 2010.05.24. 09:25:45
Az Aukciós Házban miért nem 8 óránként lehet dukátot venni csp-ért? Az nem 3x-os sebességgel megy?
Én 12 napja küldtem e-mail-t nekik, egy rakat multi karakter listájával, mert ezen karakterek kitalálták, hogy 8. szinten napi 50 tp-vel kitömnek és tönkretszik a játékomat. Másnap kaptam egy válasz e-mail-t hogy majd kivizsglják. Csütörtök este küldtem egy újat, hogy vajh meddig kell még várnom a kivizsgálásra, azt már válaszra sem méltetták.

És itt nem prémiumos játékosokról van szó, sima egyszerű ingyenes felhasználókról és olyan multikról akiket szabad szemmel is bárki kiszűr.

Az a nagy helyzet, hogy Miklósék annál több reklámbevételt tudnak elérni minél több felhasználó és karakter van a játékban (az mindegy, hogy aktív vagy inaktív) így egyáltalán nem szűrik a csalókat, csak az igazán kirívó eseteket büntetik.

Aztán emiatt szép lassan tönkre is megy a játék, ezt jól mutatja ez a regelj 20 multit egy ereklyéért új akció is.
Dátum: 2010.05.22. 12:08:25
Megvettem a gyorsítást 200 csp-ért, mégis megállt 750-en a csp-m. Elvileg 1200-ig mehetne fel, jó lenne ha javítanátok! Illetve kapok én ez alvesztett csp-kért kárpótlást?
Dátum: 2010.05.20. 17:45:36
Hol az Aukciós Ház?
Dátum: 2010.05.18. 10:44:09
Pff .. bazz. Azért erről jó lenne, ha nyilatkozna majd Miklós is. Az egy dolog, hogy eleve nehéz olyan karaktert építeni, ami megállja a helyét a többi világon, de hogy még negatív módosítós vadászatot is vigye az ember .. Komoly nyeremény, az egyszer biztos.
Dátum: 2010.05.18. 10:23:20
Magyarul mivel ez egy 60 napos szerver, ha az első 10 napban elvadásztam a csp-imet, akkor a szerver végéig már ilyen durva negatív módosítokkal fogok vadászni?
Dátum: 2010.05.18. 08:35:01
Lehet már tudni arról valamit, hogy ez a fogyókúrás vadászat kinek meddig fog tartani? Nagyon faszás, hogy egy drágább típusú zsákbamacskára lett átalakítva ez a stratégiai-játék, de azért jó lenne, ha néha valós információk is közölve lennének a résztvevőkkel, és egyszer talán, mondom egyszer és talán, olyan világot is lehetne létrehozni, ami előre tesztelve van és nincs tele hibákkal.
Dátum: 2010.05.15. 12:49:45
Ezek után akkor most szabályos a hosszútávú helyettesítés, vagy titltott?! Jó lenne, ha legalább a játékvezetés tagjai között összhang lenne.
Dátum: 2010.05.13. 11:46:21
Fasza. Egyébként a V4 és az elmúlt 1 órában csak 2 vagy 3 támadást kapott.
Dátum: 2010.05.13. 11:25:11
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."

Ez még mindig benne van a rendszerben, mikor háborúban állunk?! Miért?
Dátum: 2010.05.12. 19:27:44
Írtam a másiknak egy levelet, erre ő is törölt.

Nem lehetne, hogy a rendszer már a regisztrációnál kiszűrje, ha egy IP címről egymás után több karaktert is regisztrálnak?
Dátum: 2010.05.12. 19:15:04
Az a baj, hogy Te/Ti is megpróbáljátok megkerülni/félre értelmezni a szabályokat. Egyik módszer sem jobb a másiknál. Mindkettő a felhasználási feltételek megsértése.

A Végzetúrban egy játékosnak egy világon egy karaktere lehet. A második, harmadik stb. világon is lehet egy-egy karaktered, de világonként csak egy.
Dátum: 2010.05.12. 18:08:25
Hiába piszkálódsz, úgy tűnik igazam van:

Ma, 18:06 Dögkeselyű John Matrix Te nyerted a csatát.
A jutalmad 10580 lélekenergia és 12 TP.
Dátum: 2010.05.12. 17:51:18
Ma, 17:45 Dögkeselyű John Matrix Te nyerted a csatát.
A jutalmad 5017 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása

Ma, 17:33 Barnamaci John Matrix Te nyerted a csatát.
A jutalmad 142 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása

Ma, 17:22 Dögkeselyű John Matrix Te nyerted a csatát.
A jutalmad 4033 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása

Ma, 16:51 Barnamaci John Matrix Te nyerted a csatát.
A jutalmad 383 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása

Barnamaci és Dögkeselyű nevű karakterek most lettek regelve valaki(k) által (regszámuk egy eltéréssel egymás után jön) és durva kontinuum-szűkítéssel jönnek rám kenődni. Nem tartom kizártnak, hogy így szeretnének álmultizás miatt zároltatni, ezért gondoltam szólok.