Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2010.04.18. 12:22:30


Én Ferrarit szeretnék vezetni. Jelenleg van egy 7. szintű karakterem, hogyan tudnám megoldani, hogy 1 év leforgása alatt az élmezőnyben legyen? (mondjuk TOP 500) Természetesen úgy, hogy a portyáimnak legalább az 50%-át meg tudjam nyerni.
Dátum: 2010.04.18. 08:22:18
Nem lenne semmi értelme, ezt már leírtuk többen. Mindig, minden szinten ugyanolyan karakterek lennének, mert ugyannyi TP-re kb ugyanannyi LE-t kapnának. Gyorsan megoldanánk, hogy ne legyen jó és rossz játékos, csak a kockacsörgetés (itt beho random) döntene mindenben.
Dátum: 2010.04.17. 19:06:46
Értem én akkor is ha leszállsz a magas lóról. Az azúr légiót nem érinti igazán a probléma, de Te azért foglalkozol vele, szívesen megreformálnád, hogy mindenki másnak jobb legyen. Így megy ez.
Dátum: 2010.04.17. 17:26:58
Az a probléma, hogy egy 90. szintű karakter nem találja el a 200 sokadik szintű epikusokat? Hallatlan. Azonnal reformot!
Dátum: 2010.04.16. 14:44:28
Szóval, ha egy első szintű karakter köré építek egy szövetséget maxos kínzókamrával, akkor 25-ös kivégzéssel fog kezdeni már a játék legelején?

A kínzókamra új bónusza magas szinten kb semmit nem nyom a latban (szvsz), alacsony szinten viszont hatalmas káoszt okozhat. Nagyon hangulatos a bónusz, de még finomítani kell rajta szerintem.
Dátum: 2010.04.16. 09:33:08
Mert a leírásban nincs tisztázva pontosan, és azt hittem, hogy az átlag szint mellett még valami értelmetlen bónuszt is kap az a csapat.
Dátum: 2010.04.16. 08:37:39
Persze, az egyértelmű számomra, hogy a legmagasabb átlagszintű csapat nyeri az eventet és értelemszerűen a spec olcsosító kell a legmagasabb szintűeknek. Ha a mászás szakértelmet nem keverte volna bele Miklós még akkor is nekik lenne több esélyük (több csp, pp), de sokkal kiegyenlítettebb lenne a mezőny.
Dátum: 2010.04.16. 08:24:56
Nem tudom, hogy így van-e, azért kérdeztem. Számomra nem teljesen világosak a szabályok.

Az esélyt az is befolyásolja, az adott kufárnak hány híve van. Minél kevesebb híve van a többihez képest, az esély annál jobban nő!
Dátum: 2010.04.16. 00:12:39
Idézet: Lora - 2010.04.15. 14:31:14

Regisztrált Inaktív Aktív

V1
Marietta 635 238 397
Ericath 462 71 391


Ha Mariettának és Ericathnak ugyanannyi aktív játékosa van, akkor miért kapnak az Ericathos karakterek bónuszt? Ez csak nekem furcsa?
Dátum: 2010.04.13. 22:25:48
Elironizálhatod a dolgot, de ha jól tudom (lehet nem) tényleg van az AL-ben olyan akinek Miklós a főnöke.
Dátum: 2010.04.13. 22:12:21
Nem kell ezen vitázni, egyértelmű volt, hogy az Azúr Légió így fog cselekedni.

Először a pór nép elhallgattatása miatt a JV megváltoztatta a HT szabályait, természetesen akkor amikor az AL már behozhatatlan előnyre tett szert. Így biztosította, hogy a többi top klánnak esélye se legyen behozni őket.

Aztán a JV az AL-nek betette a névváltoztatás lehetőségét, hogy ők kihasználhassák a meghagyott kiskaput. Hiába kérte pl a Tyrant több hónapon keresztül ezt az opciót, csak akkor került be, amikor már világos volt, hogy az AL-nek szüksége lesz rá.

Gondolom csak azért vártak idáig, hogy a többi klán rosszabbul járjon.

---

Lehet, hogy egyes felhasználóknak ez a hozzászólás csak merő rosszindulatnak tűnik, de az igazság az, hogy az AL tagjai bármikor bármilyen kiskaput kihasználhatnak, sőt, egyeseket külön a JV rak be nekik. Kár hogy Kocosék fejlesztik ezt a játékot.
Dátum: 2010.04.13. 11:11:15
Azért ez így nem egészen jó példa. Mert hogy a specializált tulajdonság fejlesztésen spórolt LE-vel sosem vehetsz 21 szinttel magasabb felszerelést, még a kereskedelem bónusszal vehetnél.
Ezzel mondjuk egyetértek. De pont ezért mondtam már többször is (pók létemre is), meg mások is, hogy legyenek a bónuszok szinthez kötöttek. Karakter szint / 2 gyaktér és védőfal használata, szint / 3 nekrofun fókusz használata, stb. Ez csak Miklósékon múlott eddig is.

No de ez már nagyon nem ez a topic.
A köréépítés csak akkor erős, ha már kínzókamrát, nekrofan fókuszt meg akadémiát is kapsz az elejétől. Az a pár szint gyaktér meg védőfal csak arra jó, hogy egy adott órában kettővel többet portyázz (mert -20 meg -30%-on is fixen nyersz), nem kell olyan sokszor a gép elé ülni. (Elég 8 óránként. )

Nekem az első pár szinten, amikor még a random az úr (1-3. szint) semmilyen épóletbónuszom nem volt, de a koponyazúzó meg 2. szinttől a varázslat pont elég arra, hogy már itt is 70% legyen a győzelmi arányod. Ami aztán csak növekedik a szerzett lével.

Most már 6. szinten sikerül minden második embert kivégeznem és körülbelül 99%-os a győzelmi arányom, 7. szintre pedig meglesz az akkora kivégzés ami 100%-ra viszi fel ezt az arányt.

Ez nem egy bonyolult taktika, csak vagy meg kell tapasztalni, vagy rutinosabbaktól kell kérdezni.
Dátum: 2010.04.11. 09:58:47
Ez azért kicsit erős lenne. Egy alacsony szintű karakter 30 csp-ből és 15 pp-ből gazdálkodik 0-ás mászással, még egy magasabb szintű 50csp-vel és 25 pp-vel amit ráadásul ilyen barátságos állatsimogatásra is ellőhet. Ha a Te módszeredet alkalmaznánk akkor szépen kiesnének idővel az alacsony szintűek, ami nem lehet cél.

Ráadásul nem mindenki játszik minden nap. Ha 2-3 napig nem játszom, felgyűlik a csp-m, de a levadászni már nem lesz időm, mert kiestem a csapatból ennyi idő alatt?
Dátum: 2010.04.07. 11:51:21
Ez az egész hülyeség szerintem. A kvízbónusz azért van, hogy aki többet föglalkozik a játékkal, több időt szán a végzetúr honlapjára és ezáltal többször nézi meg a kirakott hírdetéseket is az előnyben részesüljön. Ha a jutalmat valamilyen módon automatizáljuk, akkor onnantól nem lesz értelme.

Egyszerűen semmilyen scriptet nem szabad engedni. Pont.
Dátum: 2010.04.07. 09:12:29
Ím vala eljött hát ez a nap is, amit oly sokan vártatok. Halk, titokban elsuttogott imáitok, melyek Bendő Atya felé irányultak meghallgattattak.

A Fekete Liga hatalma immár oly nagy, hogy minden világokra kiküldtük szolgálóinkat, akik kufárnak álcázva segítenek majd az eltévelyedetteknek megtalálni a FEKETE TÚRÓ-t. Mától minden vadászat, portya vagy kihívás lehetőséget nyújt arra, hogy mindenki megtalálja azt, amit eddig nem is keresett. Cserébe csak egy szerény összeget kell fizetni ügynökeinknek, akik az így szerzett lélekenergiát folyamatosan túróvá alakítják át.

Aki önként jelentkezik a küldetésre és cselekedetei alatt hírdeti a Liga felsőbbrendűségét, annak a kufárok segíteni fognak, könnyebben találják majd meg az áldozati oltárhoz vezető, galetkibőrből készült térkép darabjait.

Akik pedig nem vesznek részt az eseményben, .. nos valakit amúgy is szét kellett volna szórnunk, hogy meg lehessen találni.
Dátum: 2010.04.06. 13:57:24
Inkább olyan lehetőség legyen majd benne, hogy a csapattagok segíthessék egymást. Így azok akik eddig sohasem játszottak együtt (nagy szint különbség más horda) azok is tudnának interakcióba lépni.
Ez mind lényegtelen, ahogy mondani szokták csak vihar a biliben.

A topon minden bizonnyal sokan használják a meg nem engedett eszközöket, de le is perkálnak havonta legalább egy Széchenyit. Ez így jó Miklósnak, jó a topnak, mindenki boldog. Csak az puffog, aki teljesen szabályos körülmények között szeretné/szerette volna a versenyt tartani akárkivel ... Viszont szinte biztos vagyok benne, hogy ezek a játékosok nem költenek annyit a játékra.
Dátum: 2010.04.05. 09:43:39
Nem. Ne csalj! Szerintem csak ennyit akart mondani. Mivel Miklós elnéző, ezért rengeteg játékos csal össze meg vissza, persze ezen játékosok szerint amit ők csinálnak csak kis csalás, csupán könnyítés, még bezzeg a többiek nagyon csalnak ...