Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.05.05. 15:20:29
Azért, mert ő a leghatalmasabb mágus, és vezetésével hamarosan átvesszük az uralmat a világ felett.
Dátum: 2009.05.05. 15:02:13
A v3-ra már úgy mehettek a játékosok, hogy az első kettőn látták mik az arányok. Emellett Miklós leszögezte, hogy békés világ lesz, ahol nem lehet majd LE-t lopkodni. Ezek után nem értem mi a baj a gyémánt bónusszal. Aki azt választotta tudta mire számítson.
Dátum: 2009.05.04. 22:54:09
Off: ha már előjött. A Te szavaidból is kiérződik, hogy nem az a bajod, hogy magasabb szinten kevés a lé portyából, hanem az, hogy alacsony szinten nagyon sok. Nekem is portyakarakterem van V2-n, botrány ami ott megy. Az egész játék amiatt borult fel kezdve TrueBlooddal, aztán Nephila, a palota lakók, vagy V2-n a zafírok. (Nem szapulni szeretném őket, mert tisztelem azt a rengeteg időt és energiát amit a játékba fektettek.)
Dátum: 2009.05.04. 22:44:43
Ezzel az ötlettel meg már az a baj, hogy teljesen át kellene tervezni az egész játék menetét. Mert annak ugye nincs sok értelme, hogy rákattintva a random portyára azt lássam, hogy biza nekiugrottam egy 6 szinttel magasabb végzetúrnak.

A portya megreformálását szerintem teljesen máshogy kell nézni. Most azért vitatkozunk, agyalunk ennyit, mert a portya elvileg csak LE-t ér, de az meg nincs benne. (A tp-be most nem mennék bele, mert az van akinek előny van akinek hátrány, stb.) Szerintem nem azt kellene ecsetelnünk, hogy erőszakoljuk bele újra a lé-t, hanem hogy milyen új értelmet adhatnánk ennek a funkciónak.

Én nagyon szívesen látnék olyat például, hogy hordák közötti háború. Mindenki mindenki ellen, a csata egész hónapig tartana és a győztesek 1 hónapig kapnának valami bónuszt.
Dátum: 2009.05.04. 22:34:57
A profi játékostól akkor sem fog senki rabolni, ha nem lesz 15%os határ. Pusztán annyi lesz, hogy nem 4-5 órát ülsz a játék előtt, hanem 12-t. Vagyis ennyit ülnél, de ennyit nem fogsz, inkább abbahagyod.

A gyémánt bónuszt most teljesen felesleges belekeverni ebbe, ha ez a változás megtörténik és naponta 100-200k LE-t tudok rabolni magas szinten, akkor mindenki gyémánttá válik és megszűnik a portya mint olyan.
Dátum: 2009.05.04. 21:32:08
Ha bevezetik ezt a szabályt LE akkor sem lesz a játékban (5x simán agyonvernek 30 perc alatt, ha ép határ felett vagyok, onnantól meg van 2 óra teljesen szabad játékidőm max hp-n), viszont értelmüket vesztik olyan dolgok, mint gyógyital, állat, háború, hogy csak párat említsek.
Szerintem a találat után jön.

Támadás - védekezés - siker esetén sebzés - elnyelés.

Én az elnyelésnél teszteltem ezt, biztos hogy az az utolsó, és a Te példádból jól látszik, hogy az előtte levőknek is ez a sorrendje akkor.
Nem találtad el, a rendszer a 101-es minimum sebzést leosztotta valamivel, így 58-nál kevesebbet sebeztél volna, 1-et viszont fixen sebzel. Bár elég bután néz ki, de ilyet már sokat láttunk.
Dátum: 2009.05.04. 14:44:28
Ez igaz. Viszont én nem is Doktor Faktornak fizetek a játékért.
Dátum: 2009.05.04. 14:41:34
Ennek a fejlesztésnek nem sok értelmét látom.

Megvan 1 óra alatt az 5 vereségem utána 2 órán keresztül max ép-ben támadhatatlan leszek és azt csinálok amit akarok? Így le-t megint nem viszünk be a portyákba, hiszen csak akkor vadászik az ember, ha üthetetlen.

Másfelől az opció azért nem jó, mert semmit nem kap aki aktiválja, csak bukik.
A felhozott hírekre, reagálni sincs erőm, annyira megdöbbentem (és elszomorodtam), de kifejtenéd bővebben, hogy mit jelent az, hogy az epikusok végére értetek? Nincs több lény? Nincsen újabb stuff?
Dátum: 2009.05.03. 10:48:05
Én kívülállóként csak azt látom, hogy teleszemetelitek egy másik klán fórumát, és utána még nektek áll feljebb, ha valaki ezt számon kéri. Lehet nyugodtan saját topicot nyitni, illetve van olyan, hogy kötetlen csevegés.
Dátum: 2009.05.02. 22:49:18
Van 7 tulajdonság, mind ugyanolyan fontos. Ha keveset sebeznél és azt mondanám fejleszd az erődet, szó nélkül elfogadnád a tanácsomat. Ettől függetlenül tényleg ne kezdjük elölről.

A portyázási hatósugár jó így, azért nem lesz hozzányúlva.
Dátum: 2009.05.02. 22:41:35
Akkor is ugyanennyien és ugyanígy elvernének, ha eggyel csökkenne a sugár. Teljesen mindegy hogy mondjuk 45 vagy 46. szintről vernek agyon. (Eggyel már csökkent a hatósugár így is, mégsem érzi senki.) Mindamellett ha napi 1500 LE-t költesz gyógyitalra, akkor hosszútávon jobban megéri az egészség-mágikus regeneráció kombó.
220-as rablásnál elég ha 1000-1500 LE van nála. Ha smaragd, akkor ez elfogadható 2. szinten is, hiszen spellre gyűjthet.
Dátum: 2009.04.30. 16:30:43
A Démonűző idol minden körben ad + sebzést mikor talál a karakter, vagy csak egyszer? Egyáltalán, az epikus ellen jó, vagy esetleg Sharpa ellen?
Dátum: 2009.04.30. 15:11:08
Egyfelől szerintem az nem lenne annyira beharangozva, másfelől mivel az ismétlődő küldetésekkel lehet majd ilyet szerezni, inkább azt mondom, hogy új erőforrás lesz a játékban.
Dátum: 2009.04.29. 11:18:51
Csak hogy tisztázzuk. Tony Ramirez karaktere, jó pár héttel ezelőtt 10 másodperccel az egyik klántársam karakterének szintlépése után már ütött is. Ekkor klántársam írt neki egy levelet, mire az lett a válasz, hogy bocs, nem én ütöttelek, hanem a robotpilóta.

Ezek után -mint ahogyan azt Te is idézted- Solina elismerte, hogy ő a robotpilóta. Ez számomra egyértelműen arra utal, hogy Solina szokott portyázni Tony Ramirez karakterével.
Dátum: 2009.04.29. 10:59:48
Ezt kicsit sértőnek érzem.

Solina nagyon egyszerűen beismerte, hogy Tony Ramirez karakterével is szokott portyázni, mert Tony nem ér rá annyit. Miklós érthetően kifejtette, hogy ha nagyon fontos akkor lehet egymást helyettesíteni (gondolom Nekik minden délelőtt ilyen fontos), hogy ne vesszen kárba csp-d, térkapupontod, viszont portyázni ily módon nem megengedett. Mégsem látom, hogy valami büntetés féle megtörtént volna.

Gondolom ha a portyázás sem okoz gondot Solinának, akkor néha az epikusba is belever Tony-val, ha úgy jön ki a lépés, ami szerintem szintén nem etikus (még ha ez nincs is kifejezetten megtiltva), hiszen ha egy-két játékos több karakterrel is tudja ütni az epiket akkor nem csoda, hogy olyan gyorsan haladtok. Az így megszerzett tárgyakkal pedig előnyre tehettek szert a többi játékossal szemben (pl: büntető), ami így már szerintem kimeríti a szabálysértést.
Dátum: 2009.04.29. 10:09:45
Amég az Azúr légióban megengedett a multizás, a felhasználói feltételek megsértése, addig úgy érzem, hogy nem mérvadó a Ti véleményetek.