Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.07.01. 17:36:46
Hát ez elég macerás. (Főleg, hogy nálunk van mikor reggel derül ki, hogy mindenkinek van kedve ütni, és akkor durr bele.)

Persze a manaregent én is használom, a pihenés nem mindig segít (szinte minden nap partizom az azúr légióval), így inkább maradok a 3-4 gyógyitalnál/epikus. Az a 7-8k LE nem oszt nem szoroz. Persze a te módszered hatékonyabbnak tűnik, de az enyémhez elég 9-kor felkelni.
Dátum: 2009.07.01. 17:23:46
Idézet: winnie - 2009.07.01. 16:42:19
magasabb lények ellen lehet bevetni csak, amik ellen nem biztos, hogy kibír egy karakter 10 percenként egy attakot


Lehet, hogy én értek félre valakit, de rajtam, illetve a mi klánunkon kívül mindenki gyógyitalok nélkül csinálja az epikust? Nekem teljesen mindegy, hogy óránként vagy 10 percenként iszom meg a gyógyitalt.
Neeee ..
Dátum: 2009.06.30. 19:56:15
ÖÖÖ ... Én is tudom gyógyítani az állatomat, már vagy két hónapja nem volt ájult dögöm. De ehhez az kell, hogy fél óránként egyszer bejelentkezzek. A JV pedig azt mondta, hogy, ha kevesebb időt töltök a játékkal akkor sem ér hátrány.

Néha szokásom szintben nagyobbakra is portyázni, és mikor azt látom, hogy a varázslatkörben egy 10-20 közötti szakértelem miatt a 4 állatom összesen 2000-et sebződik, akkor kicsit meglepődök. Gyorsan utána számolok, ugyanekkora sebgyógyítással 10 óra alatt tudom ezt visszagyógyítani, turbózva 4,5 óra (természetesen minden fél órában bejelentkezek!).

Elhiszem, hogy Téged semmi nem zavar, de én úgy emlékszem, hogy Miklósék minden aránytalanságot meg szoktak szüntetni a játékban, ami egy-két vagy több játékos javát szolgálná. Valahogy azt az aránytalanságot elfelejtenek javítani, ami mindenkinek csak a kárára van.

Persze lehet fejleszteni sebgyógyítást és vastagbőrt is (mint már mondtam nekem is van mindkettő), de az nonszensz, hogy egy 20-as szakértelem ellen két 40-50 nagyságú szakértelemmel kell védekezni.

U.i.: TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!
Dátum: 2009.06.30. 17:40:48
.
Dátum: 2009.06.30. 17:10:21
Dalen törölt. : (
Dátum: 2009.06.30. 14:14:43
A mankonstukciót tovább tápolni? Minek?

Inkább azt kellene megnézni, hogy melyik klánban mennyit építenek az emberek? Az azúr és az elit van most legelől (bár a tyrant is kapar) és ha megnézed ott a karaktereknek nem 1-2 millió az építése.

Ami pedig megintcsak fontos. Én VM-esként 55-56. szinten jutok hozzá az új szakértelmekhez. Te 43. szinten miért akarsz? Vagy ha akarsz akkor hozz áldozatokat. (Simán át lehet jönni hozzánk 1-2 napra tanulni, aztán hazamenni. Eddig senkitől nem kértünk semmi kompenzációt. Max buksz 1-2 szerencsepontot) Akkor van igazán gond, ha Neked még 10-12 szint múlva se lesz kilátásban sem az Akadémia 15.
Dátum: 2009.06.30. 13:58:51
Rendben, fogadjuk el a Te álláspontodat. Szerinted akkor hogyan kellene az új szakértelmeket bevezetni? Illetve hogyan lehetne megoldani, hogy a nagyobb klánok ne profitáljanak abból, hogy több tagjuk van?
Dátum: 2009.06.30. 13:31:19
Én se piszkálnám. Nem véletlenül áldoztam fel a bajnoki medálomat, és vele együtt majd 200 dukátot a kristálygömbre. Nagyon nem örülnék, ha hirtelen mindenki képességből is tudna gyorsan kémgömbözni.

A szakértelem fejlesztés kikémkedése meg teljesen kiölné a kreativitást a játékból. Lekémgömbözné az ember Anababát vagy Cyront (vagy bárki más tápos karaktert), aztán fejlesztene ahogy ők fejlesztenek.
Dátum: 2009.06.30. 11:59:02
17-en vagytok a szövetségetekben. A túlélésre és versenyképességre nincs más esély, csak ha egyesültök egy másik kb. 17 fős szövetséggel. Egypől megnőne a potenciálotok, jóval többet tudnátok építeni.
Dátum: 2009.06.30. 11:44:10
Teljesen mindegy. Ugyanolyan, mint az spm. Hosszútávon csak jól járhat vele az ember, mert a vadászat léjét növeli, ezért mindenkinek tolnia kell majd, aki nem akar lemaradni.
Dátum: 2009.06.30. 11:22:27
Nincsen maximuma. Folyamatosan növelned kell, ahogy léped a szinteket.
Dátum: 2009.06.30. 11:21:47
A Gyors Tanulás kiváncsi vagyok mennyiért fog elkelni.
Dátum: 2009.06.29. 21:42:07
Túl értékes a jutalom. A sok skill lekorlátozásával ez szinte az egyetlen kiugrási lehetőség, amivel több lét tudsz generálni a karakterednek, mint a többiek.
Dátum: 2009.06.29. 21:40:21
Én bízok benne, hogy a probléma még előtte orvosolva lesz. Kezdem már unni, hogy a 20-as másodlagos varázslatot nemhogy a 20-as sebgyógyítás (úgy lenne logikus szvsz), de a 40-es sebgyógyítás sem tudja kompenzálni.

U.i: TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!
Dátum: 2009.06.29. 21:29:45
a kivégzésben csak a szerezhető LE lett lebutítva ha jól tudom 500%->50%-ra


Aztamindenit, milyen urban legendek terjednek errefelé. Nem csoda, hogy olyan kevesen használják/használták ezt a szakértelmet, régen se lehetett tudni, pontosan mit tud, most sem. Azért az 500% hatalmas blődség (az ellenfél összes le-jének ötszöröse volt rabolható?!), 50% volt régen, most meg olyan 20-30% között van szvsz.

Szerk: fogalmazás
Dátum: 2009.06.29. 21:11:45
Muhaha .. Jópáran buzogányban és vakítófénnyel is nyernénk az összes portyát. A kivégzés számítási rendszere jó úgy, ahogy van.
Dátum: 2009.06.29. 19:40:51
Nem akarok olyannak tűnni, mint aki nem tud leszállni a témáról, de muszáj:

TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!
Dátum: 2009.06.28. 23:28:56
Uhh, erre még nem is gondoltam. (Mármint, hogy hogyan jöhet ki 20-0nál vereség.) Jó tudni, hogy megint egyetlen kockadobás dönt a csatákról.
Dátum: 2009.06.28. 23:19:17
A szimuláció mostanában igen nagy átba*ássá vált, szerintem, nem ártana utána nézni a hibának. A klánunkban számos esetben történt meg az elmúlt hetekben, hogy 18-2es, 19-1es és 20-0ás (!) szimuláció után bukott valaki portyát. Mivel ez nem ingyenes szolgáltatás a játékban (még ha nem is túl drága) igen bosszantó, hogy teljesen használhatatlan.