Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

A 3 új szakihoz kell aksi vagy egyáltalán tanulás? Én ilyet nem tapasztaltam...
*: Mondjuk hozzátartozik, hogy 10-es akadémia és mittoménhányas tanulásom volt a bejövetelekor, de attól még azt látnánk valahol, hogy ez meg ez kell hozzá, nem?
Dátum: 2009.11.07. 17:55:04
Egy közvélemény kutató a szexuális szokásaikról kérdezi az embereket.
Megszólít egy férfit:
- Szokott-e ön szex után beszélgetni a feleségével?
- Persze, ha megtalálom a telefont.


A kis Zsuzsi a bátyjával együtt fürdik, és megkérdezi anyukájától:
- Anyu, nekem miért nincs olyan a lábam között, mint a bátyámnak?
- Türelem, kislányom, majd lesz.


Két kisfiú arról beszélget, melyikük apja a gyávább.
- Az én apukám annyira félős, hogy amikor villámlik, bebújik az ágy alá - mondja az egyik.
- Az semmi - kontráz a másik -, az apukám olyan gyáva, hogy mindig a szomszéd néninél alszik, ha anyu éjszakás a munkahelyén!


- Nagymama, miért olyan nagy a szád?
- Nagymama, miért olyan nagy a szemed?
- Nagymama, miért olyan nagy az orrod?
- Jaj Piroska, takarodj már a fa**ba azzal a nagyítóval!
Nagyon jól mondod. Az egész arról szól, hogy túl drága lett már egy-egy politikai hirdetés (értsd: interjúk, meghívott vendégek, stb.), így aztán egyszerűbb "felvásárolni" az egészet, hogy aztán lehessen csőstül ömleszteni a hülyeséget.
Lehet mondani, hogy nem politika, magyar mentalitás, akármi, de akár a laikus is könnyen beláthatja, hogy így van. Nem azért, mert a média mondja. Csak sajnos a rádiók hallgatóságának jó része... nos, amolyan tucathallgató, csak hogy duruzsoljon valami a fülébe, amúgy fogalma sincs róla, mi hol merre.

Ha nagy ritkán hallgatok, én is csak azért, amit Miklós mond, hogy megtudjam, mi az új, mit kell leszednem, hogy aztán pofázásmentesen hallgathassam. Isten őrizz, hogy Sebestyén Bazsit vagy Bochkor baromságait hallgassam.


*: Egyébként azt gondolom, felesleges fennakadni a pályázati rendszeren. Ez csak egy ügyes csomagolás, az most teljesen mindegy, hogy ki(k)től, de pont ez a lényege, hogy erre fókuszáljunk, és ne arra, hogyan válik politikai szócsővé egy olyan médium, aminek nem szabadna.
Dátum: 2009.11.07. 08:23:41
Abban igazad van, hogy míg sokan rendkívül feszesen veszik a VU-hoz való képigazítást ezen a téren, addig bizonyos így-úgy berakott játékelemek igencsak sántikálnak. Viszont azt gondolom, a kaland azért kaland, mert elvonatkoztat attól a masszív "valóságtól", amit Miklós elénk pakolt, tehát lehet szépen ferdítgetni a teret/időt/akármit, lévén, mint azt Te is mondtad, gyakorlatilag nincsenek távolságok, szinte végtelen a bolygó, és mégis minden egy köpésre van.
Folytatásos történetet nagyon nehéz írni, nem véletlenül nem ajánlják, és az sem, hogy ennyien próbálkoznának vele - én is. Oda kell figyelni rá, hogy ne konkrét folytatás legyen, hanem valahogy kerülj vissza egy relatíve hétköznapi szituba, erre utalnak Neked a többiek, mert egyértelmű cím ide vagy oda, in medias res nem kezdheted a következő kalandod, hogy "továbbmész a toronyban". És az is teljesen jogos, hogy nagyon sokan lehet, hogy sokáig csak egy-egy részt kapnak meg belőle, ezért mindenki számára érthetővé kell tenni, főleg, ha ilyen ütemben íródnak tovább a történetek.
Dátum: 2009.11.07. 00:52:42
Kirúgtaaak? Lol. Megkérdezném erről az egyik nyulacskát!
Dátum: 2009.11.07. 00:49:45
Mellettünk elkanászodik...

Meg emlegettem neki a nyulakat, biztos beindult a fantáziája, az a nem kicsi!
Dátum: 2009.11.06. 12:46:27
Van rá valamilyen gyors módszer, hogy lementsem a levelezést, még mielőtt vége a V4-nek? Vagy kénytelen leszek egy napot rááldozni, hogy ctrl+c, ctrl+v-zzem a fontos leveleket? A jelenleg 78 bejövő/76 kimenő oldalnyi levelezésem legalább 25%-át kellene, hogy megőrizzem.

Illetve ugyanez szövifórummal? Mert az oké, hogy a 2-300 hozzászólásos epikus csatás topicokat töröljük, mert kb. negyede-ötöde a csevegés, a többi egy-két megjegyzéssel kiegészített csataleírás. De hogy több száz/ezer hsz-os topicok vesszenek el csak úgy...?

*: Megkaptam a választ, köszönöm.
Dátum: 2009.11.06. 11:53:49
Mi ez a tárgysorrend-csere? Igen kényelmetlenül mókás cuccokba öltöztettem magam...
Dátum: 2009.11.05. 12:20:28
Szerintem csak sunyul a nép, a tipikus "hangadó-effektus", hogy valaki kezdje el, oszt' akkó mán majd írok én is.
Én is messzemenőkig a kalandkibeszélős topic mellett vagyok, mert a pontozás annyira demoralizáló, személytelen, illetve nem lehet belőle tanulni, hogy az fáj.

*: Mondom ezt úgy, hogy még nincs kalandom, de már előre megírtam másfelet.
Dátum: 2009.11.05. 05:45:03
Mindenképpen támogatom!
Dátum: 2009.11.03. 18:51:21
Hány db ösköért lehetsz prénium tag 1 hónapig folyamatosan???

24
30
12
18


Hány db törlést ajánlotok ennek a kérdésnek?
Dátum: 2009.10.29. 23:03:34
Jut eszembe:
A tűzféreg kezéből feléd süvít egy szikraeső. 215 pontnyit sebzett. Az állatod 33 életpontot sebződött.

Térkapu=epikus??
Dátum: 2009.10.29. 22:33:23
Akkor Ti egész jól jártatok, nekünk az utolsó Bufáig semmi érdemben említhető nem pottyant...
Majd visszakapjátok, ne aggódj, a 35-ösök közül eddig csak a Gyógyító Amulett az egyetlen hanyagolható cuccunk!
Szerintünk is.
Azért ezen jót mosolyogtam.
A delikvenst nem rúgtuk ki, ő maga lépett ki, sértődöttségből, mert az egyik társunk rászólt levélben, hogy nem 5K-t kellene 12 epikus csata alatt bevinni. Ez a sértődés okozhatta elméjében a téves kapcsolásokat. Priviben szívesen küldök bárkinek képet, ide bekérni... ehh, olyan szót kellene használnom, ami plágium lenne!

Az után a bizonyos igen kellemetlen lemaradást és (nálunk) zűrzavart okozó leállás után valóban elkezdtem megszervezni a helyettesítést, miután megvizsgáltam a szabályokat. Mindenki priviben keressen magának egy helyettest, na csókolom, nagy dolog, kíváncsi lennék rá, melyik szöviben nincs ilyen. Nálunk eddig nem volt, de pont azok, akik fair-playre hivatkoznak, ilyesmikkel húznak el tőlünk, hát ebben is felvesszük a kesztyűt. Nincs senkinek jogalapja, hogy sarat dobáljon ránk. Nem vadászgatunk, nem építgetünk, epikust csapunk a másikkal, szvsz.

A másik: nemsokára pár órán belül a második epikusunk terül el, gondolom, páran észrevették volna anélkül is, ha nem szólok. Nem, nem írták nekünk jóvá, kaptunk egy 9 órás licitidő-csökkentést. Ergo plusz egy epikusnyi sebzésünk pocsékba ment, ha a többit nem is sorolom. Megint csak lehet kiabálni ránk, ha ezért valaki szerint jogos. Miklós/Baraty levelét erről szintén szívesen elküldöm privátban, ha valaki olyan tamáskodó.

A harmadik: nem, az egy nap alatt 36 szint HT-t sem összecsaltuk, ha esetleg valaki abba is bele szeretne kötni.
Dátum: 2009.10.26. 20:14:28
Köszi!
Dátum: 2009.10.26. 20:07:43
Intelligens kedvenc hat a gyakorlásra is?
Dátum: 2009.10.26. 15:15:01
Köszönjük a tájékoztatást!
Dátum: 2009.10.25. 22:16:13
Szóltak a többiek, hogy szóba kerültem...
Köszönöm a dicséretet, és ÖV-nek felettébb igaza van, én is hasonlóképpen érzek.

Nos, felfokozott hangulatból nem volt hiány! Én szokás szerint a ritkán, de nagyon alapon túlreagáltam, no de morálisan engem padlóra küldött ez a határtalan disznóság. Továbbá hallgatnom kellett volna a többiekre, hogy ne hozzam ki ide a dolgot, mert kivételesen én voltam a forrófejű.

Sajnos rengeteg játékélmény-pusztulás ment végbe a mai napon, és Ludoveknek igaza van, emiatt NEM egymást kellett volna marcangolnunk. No de ha egyszer ugyebár egyetlen ügyeletes sincs 3 napig! Ami azért ennyi játékosnál több, mint pofátlanság, hagyjuk meg a hétvégét ide vagy oda.
Jó megoldás erre nem lesz. Ywgarrdé korrekt, mi a +1-et továbbra is ugyanúgy jogosnak érezzük, de azt a felfordulást, amit ez nálunk okozott, nem fogja tudni visszahozni, no meg a "közben"-effektus: már valahogy az sem okozna boldogságot, ha kárpótolva lennénk, annyira el van ez már ....va. (Kérlek, ne mondjátok, hogy "na, ezek sem tudják, mit akarnak!", mert ez az én egyéni véleményem.)

Persze, tisztában vagyunk vele, hogy egy sokkal jobban felkészült, tapasztaltabb, időt nem kímélő brigád ellen az esély vajmi kevés, főleg, ha ilyen elmék csücsülnek benn, mint chehs, aki még csak nem is tölt be vezetői szerepet V4-en. De szeretnénk mindent megtenni a győzelemért, hiszen erről szól ez az egész. És ebbe ez a mai dolog nem fér bele, sőt, tönkreteszi hetek munkáját, sokadszorra is ismétlem magunkat: főleg morálisan, mert a morál az egyik - ha nem a legfontosabb - játékelem, az adott körülmények között meg aztán végképp, és nem egyszerű helyrehozni az ilyen jellegű károkat.

Köszönjük a megfontolt szavakat, és bár a többiek helyett én nem kérhetek bocsánatot a kimondott szavakért, nem volt célunk senkit megbántani.


Pax forum, pax humanum. Vagymiaszösz.
Dátum: 2009.10.25. 12:58:18
Ó, még az aláírásodba is bekerültem, igazán frappáns!
Nos, ismerve Titeket, most valószínűleg fekszik a fórumotok a röhögéstől, és versengve kreáltok poént belőlünk. Piciklon, az, hogy azt gondolod, nem tudom, ki vagy - de pityu még a játék elején megkért, hogy tartózkodjak leleplezni bármelyikőtöket -, igen arrogáns dolog.


Hogy ide hoztam a dolgot, csőlátásúak közé, megmutatja, hogy én vagyok a legnagyobb buta, bár megmondták a többiek előre, hogy így lesz. Sebaj, egy idő után megszokja az ember, hogy ne bízzon az emberek semmiféle jóindulatában.
Tehát szerintetek jól van ez így, semmi nem történt.

Akkor tartózkodunk az eredetileg nyílt levéltől, mert nem lenne értelme a nagybecsű elé hozni a dolgot. Majd Miklóssal egyezkedünk.


Faust0ne! Köszönöm, hogy egyedüliként belátó voltál!

BM kiszáll.