Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2009.12.09. 07:17:27
Idézet: Miklós - 2009.12.08. 22:44:52


Nem tudunk 3-4 hetet csak azon dolgozni, hogy egy 2 hónapig futó alternativ szerver más játékélményt adjon, mert közben a normál játékot is fejleszteni kell.


Nem egyszeri dolog lenne, mert gondolom többször újra fog még indulni a V4. Inkább egyszeri befektetés, ha jól meg lenne csinálva, több embert vonzana.

Idézet: Miklós - 2009.12.08. 22:44:52

Az, hogy 3x sebesség helyett 2x legyen, de tartson tovább - ez megvalósítható, kérdés, hogy a többség szeretné-e. Játékidőt csökkentő, redukáló effektek azon kívül, amelyek folyamatosan kerülnek be a normál játékba, nem lesznek.


Nekem a legnagyobb problámám, hogy a jelenlegi cél megköveteli (ha nyerni akarsz), hogy egész nap gyakorlatilag gép elött legyél... ölni kell a napi két epikust, a kettő között meg költeni a CSP-t. Nekem a géphezkötéssel van bajom, és 1,5-2 hónap bőven elég belőle...

Normális célok kitalálása sokat lendítene már a jelenlegi koncepcióval működő V4-en is.
Dátum: 2009.12.08. 16:12:39
És ez miért jó így? (a JV kérdezem)
Dátum: 2009.12.08. 15:56:06
Én sem látom a lélekkufárnál... elkértem a szövegét viszont:

Felhasználásakor megadhatsz egy végzeturat, aki ellen, ha megtámad, láthatatlannak fogsz számítani. Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre. Újabb ital felülírja az előzőt.

Valaki fordítsa ezt le nekem magyarra.
Dátum: 2009.12.07. 21:02:54
Ez lélekkufárnál is hasznos lenne, nem kéne 10-szer rákattintani a gyógyital megvétele gombra.
Dátum: 2009.12.07. 12:42:15
Re: kínzókamra
Ma, 10:42:00
Idézet: pityu - 2009.12.05. 09:19:23
Hali!

Ha vki elvisz reggel, akkor mindenki más aki késöbb elvisz az első kamrázás után kapja az LE-t, ez eddig szerintem tiszta is mindenkinek. A bonyodalom itt jön.
Ha "A" elvisz 4:00-kor. Elkezdek vadászni egészen estig. 20:00-kor kiszabadulok "A" kamrájából. 20:05-kor elvisz "B". Kap-e LE-t "B"? Én azt mondom nem, de a többiek szerint igen...
Szerintem "B" csak az esetben kap, ha még el tud vinni 20:00 elött, feltéve, hogy nem szabadulok ki Tőle is... ugye így működik?

Köszi!
Lord

Hali!

B is kap utánad LE-t. Igazából ez úgy működik, hogy ahogy írtad is, onnantól hogy aznap valaki először elvisz a kamrába, elkezd számolódni, mennyi LE-t szereztél aznap, és aki kamra-frissítésig (kb 3:15) bármikor elvisz kamrába, és nem szabadulsz ki, az részesül az LE-dből. (nyilván nem ez a legpontosabb megoldás, viszont ez a legegyszerűbb és ez eszi a legkevesebb erőforrást)

Baraty

Idézet: pityu - Ma, 11:27:47
Hali!

Tehát, ha vki elvisz reggel 6-kor, én hiába szabadulok ki től 7-kor, az egész napi vadászatom után kap LE-t az aki 7 után elvisz? Ez nem logikus így!

Lord

Hali!

Lehet h nem logikus, de így működik. (erre írtam hogy meg lehetne oldani másképp is, csak az jóval bonyolultabb)
Azt még elvileg aránylag apró módosítással meg lehet oldani, hogyha valaki kiszabadul a kamrából, és ezzel nincs már senki kamrájában, akkor nullázódjon a számláló. Ha ez ennyire gond, vesd fel a fórumon, és ha van rá igény megcsinálom.

Baraty

Na szóval, részemről van rá igény, van mellettem még vki?
Dátum: 2009.11.19. 20:59:18
Ha már ilyen szépen rendbe lettek rakva a szakértelmek a tudaturbó listában, akkor nem lehetnek, hogy ne szepeljenek azok, amik 0-án vannak illetve alapból maxon?

Plusz látom kikerültek a felhasználható kristálypontok a karakterlapra, a lélekgyémántok is kikerülhetnének.
Dátum: 2009.11.18. 19:05:44
Én azért mondanám a legdurvábbnak, mert ennek a tágynak a segítségével be tudsz szerezni záros határidőn belül egy másik brutál tárgyat vagy éppen tárgyakat. Ezt pedig a többi erős tárggyal nem tudod megtenni. Ergo ennek a tárgynak a segítségével igen hamar begyűjthető több nagyon erős, táp relikvia. A mi szövetségünkben is vagy egy bérlet, később vette meg a tulajdonosa, mint én a relikviámat és drágábban, mégis 2 hónap alatt 4* annyi dukátott szedett össze, mint én, és nem azért, mert jóval több ismételhetőt csinált.
Dátum: 2009.11.18. 18:20:48
Ezért nagyon durva az aukciós bérlet, szerintem. Tovább megyek, a legdurvább tárgy az aukción...
Dátum: 2009.11.17. 16:42:51
V1-en is van már egy inspirátor, ahogy már jelezték, szerintem nem kéne így már piszkálni. Ha vki nagyon fél tőle, szerezze meg, hogy másé ne legyen.
Dátum: 2009.11.17. 13:51:22
Valóban félresikerült mondat lett. Bocsi, nem rossz szándékkal írtam.
Dátum: 2009.11.17. 13:26:07
Idézet: Blackjack - 2009.11.17. 13:17:03


Taktikákról meg ilyesmiről felesleges -szerintem- beszélni, mert egyáltalán nem ez döntött. Én a Khatifokhoz csapódtam, és én úgy látom, hogy nem a taktika döntött, hanem a gondosan összeválogatott csapat, de ez várható volt, és így is van rendjén:) Annyi a tanulság, hogy ha nyerni szeretnéd a versenyszervert (csapat szinten), akkor szedd össze az indulás előtt a megfelelő embereket;)


Köszönöm, hogy ezt leírtad, nem akartam én, mert már így is nagyképűnek tűnök egyesek szemében. Teljesen egyetértek, hogy akkor eldölt, és az a fő ok.
Dátum: 2009.11.17. 11:50:10
Idézet: Qlminator - 2009.11.17. 10:45:05
Idézet: pityu - 2009.11.17. 09:08:36
Szerinted miért volt nekünk csak 5-ös akadémiánk? Lehet hogy mégiscsak tudnánk neked is tanítani még ezt-azt.


Biztos tudnátok, de ez épp egy alapos baklövés volt. Tehát nem pont ezt kéne felhozni.


Az eredményünk szerintem inkább engem igazol. De nagyon szívesen meghallgatom, miért is lett volna szükség a manakonstra vagy éppen az ultraspecre...

Idézet: Faust0ne - 2009.11.17. 10:41:59
én értem Pocok....csak nem szeretném ha mindenféle Pókocska leoltogatna hogy ő igenis jobb nálam mert nyert a szövije...meg hogy kérjek tőle tanácsot...ez undorító...és beképzelt dolog...én tisztellek téged....nagyon is....de ne verje már a nyálát...meg ne szóljon már bele olyan aki nem is érti miről hadoválok....nem kell hülyének nézni a másikat oszt annyi....de én tünök innen mert idegbajt kapok...


Légy szíves idézd nekem, hogy hol írtam azt, hogy jobb vagyok nálad csak azért, mert nyert a szövetségünk, és kérj tőlem tanácsot, illetve azt hogy hülyének nézlek. Nagyon szívesen bocsánatot kérek, ha valahol ez megtörtént volna. Ha pedig csak így jött le, és valamit magadra vettél, az a Te magánügyed, de én ezt így nem jelentettem ki.

És valóban nem értem, hogy miről hadoválsz, ezt jól látod.
Dátum: 2009.11.17. 11:30:59
Célnak szövetségi küldetések teljesítése, mondjuk 15-20 küldetés. Az ellenfelek szövetségi adatlapján lenne egy plusz gomb (mint taglista, felépített épületek), ahol lehet látni, melyik szövetség melyik küldetést oldotta már meg, és éppen melyiket csinálja, hogy lehessen egymást akadályozni.

Küldetés ötletek:

- Öljetek meg 20 epikust
- birtokoljátok a HT-t egy hétig egyhuzamban
- Növeljétek a lélekkút méretét X-szel
- Teljesítsetek összesen x kalandot (vagy fejenkét y-t)

Csak pár gyors ötlet, hogy látható legyen, mire gondoltam.
Dátum: 2009.11.17. 09:08:36
Ehhez kéne tudni azt, hogy mit érdemes és mit nem érdemes fejleszteni egy versenyszerven adott cél mellett, és mi az ami kötelező, mi az amire rá sem szabad nézni, még ha jól is hangzik, vagy éppen a végtelen világokon kötelező. Szerinted miért volt nekünk csak 5-ös akadémiánk? Lehet hogy mégiscsak tudnánk neked is tanítani még ezt-azt.

Senki sem tiltotta meg, hogy ne szervezzen le más is előre 35 embert, aki tudja a dolgát. Szóval hajrá, meg lehet mutatni következő V4-en. Amihez a magam részéről annyit tennék hozzá, hogy ha megint ez a HT építési verseny lesz X epikus ölés melett, akkor nem fogok indulni. Viszont ha esetleg jönne egy ilyen szövetségi küldetéses verzió, akkor nagy örömmel jönnék megint.
Dátum: 2009.11.17. 08:21:21
Idézet: Ywgarrd - 2009.11.17. 08:08:48
Most jöttem, mi a bibi a medállal: a V4-es karakteremnek íródott be az őskövekkel együtt.


Idézet: pityu - 2009.11.16. 20:57:05
Ha valaki nem kapta meg a jutalmát, valószínüleg a rendszerben van a hiba, úgy nézem V4-re írta vmi véletlen folytán jóvá a nyereményt. Holnap jön Baraty és javítja, nem kell félni.


Dátum: 2009.11.17. 07:04:40
Idézet: Ludovek - 2009.11.17. 00:59:51
elbeszelunk egymas mellett, bekito koma!
elore megvan, mikor ki jon be


Ezt hívják szervezésnek. Amire szükség van az életben is bármikor, ha vmiben sikeres akarsz lenni.

No, én kiszállok már ebből, véleményed elolvasom, de többet nem kommentálok, részemről befejeztem.
Dátum: 2009.11.17. 06:56:44
Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28


"brutalmokusi fordulat"
ahhahah, mekkora vicc, mindenki fekszik a nevetestol! szerintetek ki erti (ti sem, hogy mit probaltok kiparodizalni, sebaj), es mi, akik igen, mennyire tartjuk hanyingernek?


Hallottam vmit az üggyel kapcsolatban, de úgy érzem nem lenne fair írogatnom róla, ha Ő akarná, idehozta volna.... szóval nem feszegetem.
Ami FONTOS (Rókamóka miatt és nem mások miatt): Részünkről nem paródia volt, az egész azért tűnik annak, mert a Tollas írt vmit Rókamókának, hogy hagyja már végre békén, amit Róka elhitt. Gondolom kiment a hír a fórumotokra, és aztán már terjedt is a "pletyka"... olyantól jött vissza a hír, aki nem is volt veletek egy szövetségben.
Aki figyelt a kritikus 1-2 órában minket, és ért a játékhoz, annak tudnia kell, mi volt az igazi oka az egésznek.

Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

"HULYE"
na iiigen. akkor nem azokrol mondhato ez el, akik 100 oskovet a sajat szorakoztatasukra(?) kidobnak az ablakon. lejaratjatok magatokat, es meg mokasnak is gondoljatok. Miklosnak biztos tetszett.


Mint már említettem, nem szórakozásból történt, játéktechnikailag nagyon is komoly dolog volt a háttérben.
Szerintem a jelen viselkedéseddel inkább Te járatod most itt le magad. Meg különben is, mi igenis mókásak vagyunk.

Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

"VESZITENI"
mig ti onteltsegetek okan unatkozva gyoztok, masok elismeresre meltoan veszitenek. de persze ti csak elvezetbol jatszotok, nem optimalizaltok. hja.

johetnek a napocskas nyulak. egy visszavonult, van meg.


Jelenleg nem úgy tűnik nekem, hogy Te is azok közé tartozól akik elismerve, méltóan veszítettek. Pont az ellenkezője...

Egyszer már tisztáztuk, bár napocskás vagyok, nem vagyok nyúl, de már tudom, hogy a humoromat tekintve lehetnék is akár.

A diplomata.

ui: Ha jó játékos akarsz lenne, kezd azzal a gyakorlást, hogy megtanulsz veszíteni.

Jav: helyesírás
Dátum: 2009.11.16. 21:56:04
Idézet: Ludovek - 2009.11.16. 21:49:28

bocs, hogy sokadikkent nem nyalom tisztara a feneketeket (mokus mar megtette, nemtom hogy van turelme hozza, azok utan, amit vegig cipelnie kellett, a ti hulyesegeiteket is),


Én tudom hogyan, Ő tud emberként viselkedni.
Dátum: 2009.11.16. 20:57:05
Ha valaki nem kapta meg a jutalmát, valószínüleg a rendszerben van a hiba, úgy nézem V4-re írta vmi véletlen folytán jóvá a nyeremény. Holnap jön Baraty és javítja, nem kell félni.

Amúgy köszi a gratulációkat, jó volt küzdeni ellenetek! Jó játék volt!
Gratula mindenkinek!
Dátum: 2009.11.14. 10:14:06
Más cél kell V4-nek, nem epik gyilok meg HT építési verseny, ennyi. Viszont ezt már megjegyeztem itt, csakhát a JV-s nem kommentálta...