Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Reorx

Oldal: 123
Dátum: 2018.08.23. 17:11:43
v2-n se. Ebből alighanem péntek lesz...
Dátum: 2018.05.19. 13:56:16
Az egy dolog, hogy valaki nem érti, hogy miről beszél, de hogy ezért azokat csalózza és köcsögözi le, akik épp értik, az azért elgondolkodtató.
Dátum: 2018.03.23. 07:38:49
Kaland indításánál is.

És azután is, ha kikapcsoltam az új gombot...
Dátum: 2017.12.29. 16:07:11
Ez egy nagyon jó összefoglalása annak, hogy értem, bajod van, de mégis mivel?
Már bocs, senki pártjára nem akarok állni, de mégis: konkretizálnád?
Dátum: 2016.10.12. 17:19:04
Ha számít, a hölgy nagyon szimpatikus nekem; ha nem, csak szimplán támogatom a felvetését.
Dátum: 2016.09.08. 09:06:24
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem az volt az eredeti opció, hogy a kheszon-vackok tárgy-craftra fognak kelleni?
Dátum: 2016.07.24. 20:11:36
.
Dátum: 2016.06.24. 17:53:48
Arc, arc, arc. (Már ha szabad még az utolsó komment után írni.)
A válasz nem.
A topik miért vetődött fel? Erre én nem tudom a választ, de azt tippelném, hogy a legtáposabb VU-karakter valamivel elégedetlen volt.
Nem nézitek semmibe azt, aki nincs a TOP-lista tetején, sem azt, aki nem fizet be.
Az, hogy van lehetőség a csalásra, nem a v3-as nem befizetők hibája. Az, hogy eddig nem használta ki senki, nem azt mutatja, amit Ti mondtok, hogy mindenki potenciális csaló, hanem azt, hogy van még olyan, aki nem akarja tönkrevágni más játékát.
Mert tudom, hogy 10-20 embernek csak a LE számít, mindegy, hogy valakit ellehetetlenít-e közben.
Ez így rendben is lenne, ha nem direkt azért alakult volna olyan v3, amilyen, a szabályok szerint.
Ti jöttetek ide tápolni. Ti sírtok holmi nem létező csalás miatt. Ti feltételezitek másról azt, amit Ti csináltok (pl. napi 7-10 támadás ugyanarra, és értetlenség, ha hatába bújik vagy töröl.)
Ez a v3, amit most tönkrevágtok. És ez nektek nem elég.
Még mellékesen le kell csalóznotok mindenkit.
Hurrá....
Dátum: 2016.06.24. 17:12:37
Ez arc. Nem számít, kit vágtok tönkre.
Hogy is számítana nektek, mini-istenek?
Offs. Korrekt vagy, isten, a legtáposabb, miért nem vagy emellett belátó is? Miután írtad, hogy itthagyod a v3-at, mégis maradtál, mert rábaeszéltek a szövitársaid...
Továbbra sem látom a v3-as Terminátorokat. Hol vannak?
Megcáfolhattok, lehet igazatok: minden v3-as csaló és hazug - de akkor, kérlek benneteket, mutassátok meg, hol vannak, melyik világon, kit rabolnak?
Az eddigiek azt mutatják, hogy Ti jöttetek ide tápolni, Ti veritek földne a v3-osakat...

Utolsó komment. Egy béna, játéktudásban nulla karaktertől. Bocs, hogy egyáltalán fórumozni mertem.
Dátum: 2016.06.24. 14:50:40
A pénzed, amit a Behónak fizetsz, nem kompenzálja a lepontozásom, csak úgy mondom.
De nem bánnám, ha elmondanád, hogyan milyen játékbeli hiányosságomra figyeltél fel az előző hsz-emben.
Szívesen tanulok a nálam okosabbtól.
Dátum: 2016.06.24. 14:41:40
Nem lehet rabolni. Abban több a potenciál.
Olyan lelkesen hazugozzátok le az egész világot, Ti, kívülről jöttek - pedig, ha igazatok lenne, a v3-as Terminátorok kaszálnánk minden világon. Ehelyett mindenki idejön a gyenge karikat csesztetni, katába zavarni, törlésre kényszeríteni.
És még nektek áll feljebb. Több, mint durva.
Dátum: 2016.06.22. 17:18:39
Talán azért, mert hittek annak, amit a világleírásban olvastak.
Talán azért, mert úgy gondolták, hogy itt kevésbé gond, hogy nem fizetnek be, hagyják őket játszani a befizetők.
Talán azért, mert nem gondolták, hogy pont azért lesz vadászterület a v3, amiért Békés világnak indult.
Te honnan is jöttél? Törölt vagy ment katakombába valaki az áldozataid közül?
Mersz válaszolni legalább az utolsó kérdésre?
Dátum: 2016.06.07. 17:43:01
Továbbra is érthetetlen számomra, miért kell szóba hozni azt, hogy a vesztes 100%-ot bukjon - ez elég egyértelműen a "Békés világ" jelleg megszüntetésének kezdő lépése.
Sok - igaz, főleg nem fizetős - játékos pont emiatt játszik itt.
De ha a cél nem az, hogy fizetőssé tegyük a nem fizetőket, hanem az, hogy kigyomláljuk őket, ez a jó irány, hajrá!
De ez már inkább üzletpolitikai kérdés, mások hatásköre, meg is álltam.

A Békés világ maradjon békés világ. Pont. Ennek nem kéne vita tárgyának lennie.
Dátum: 2016.06.06. 18:33:31
A karaktereknek maguknak kell eldönteni, mennyire akarják elkölteni/levédeni a LE-jüket. DE mivel ők úgy tudták, hogy egy "Békés világ"ra regeltek - ez ne legyen kikényszerítve. (Mondjuk én elköltöm a transzcendális fölötti LE-met - de nekem van egy keselyűm (Kondor ), és neki bőven legyen elég a kamra-le ).
Aki azt mondja, hogy a LE-szívás veri a rablást, nem mond igazat. Nem véletlen Ariel hsz-ében az ellentmondás, hogy szerinte a v3-asok "kussoltak", milyen erős a LE-szívás, ő mégsem tőlük fél, hanem a "turistáktól", akik v3-ra beugorva megszedik magukat, és irreálisan erősek lesznek (nem is a V1-v2-es milliós rablásokkal, hanem a pár tízezres szívásokkal , mindegy) Nem akarom bántani (jobban) a VU "csúcsragadozóját".
Nem zavar a max szorzó szívásra (ha tényleg korrekt), nem zavar a világzár v3-ra, nekem tényleg teljesen mindegy.
A végső döntés úgyis a Tiéd, Miklós, és még mindig lehetsz korrekt a pénz beszél, kutya ugat koncepciót félretéve. Én még mindig bízom benned, talán nem cáfolsz rám.
Dátum: 2016.05.12. 09:51:54
Besorolásra váró kérdés:

Hány kilométerrel rövidül le a hajó út az Egyesült Államok keleti és nyugati partja között a Panama-Csatornán át?
több mint 8000 km
több mint 10000 km
több mint 6000 km
több mint 12000 km

Akárhogy nézem, itt mindegyik válasz helyes…
(Wikipédia idézet:” A csatornának köszönhetően a hajózási útvonalak jelentősen lerövidültek, a New York–San Francisco út például kevesebb mint a felére (22 500 km → 9500 km) csökkent.”
Dátum: 2016.04.14. 13:06:00
Tudom, Don Firenze, hogy nem vagyunk barátok.
Tudom, hogy megígértem, hogy nem kommentelek többet.
Tudom, hogy páran azt hiszik, hogy a Behóhoz tartozom, és a "hátországból" védem a mundér becsületét.

Nem, nincs semmi közöm a Behóhoz. Nem is akarok folyvást részt venni a szájmenésben.
Ez mégis kikívánkozik, nem hiszem, hogy csak nekem tűnt fel, de most már akkor is szóvá teszem.
Kedves Don, áruld el - Te nem emberből vagy, nem hibáztál soha? Miért kell folyton rugdosnod azt, aki a lehetőségeihez és a képességeihez mérten mindent megtesz a szórakozásodért? Állj hozzá segítően, ne pedig lesből szúrj oda folyton, sokkal jobb lesz mindenkinek.
Dátum: 2016.03.27. 15:44:24
Jó ötlet - bár én nem vettem észre, hogy osztanám is az ütéseket, én úgy érzem, hogy csak kapom... de ha mégis, elnézéseteket kérem.
Még jobb ötlet, ha kiszállok ebből az egészből, ha már azért arcosnak neveznek, mert kommentálni merek egy békés kérésre érkező kioktató üzenetet.
További jó fórumozást!
Dátum: 2016.03.27. 13:20:14
"!
2016.03.21. 17:10:20
Hello Reorx!

Azt hiszem tisztázásra szorul pár apró dolog, melyek felett éles elméd átsiklott.
Nos.Ugyebár.
Ez egy fórum, s amíg nem teszek olyant ami a fórum szabályzatát sértené...nos, hogy legyek PC /political correctness / Veled ?
Mert elég sok fajta és féle módon fejeztetném, ki a véleményemet feléd, de tudod csak annyit írok.
Gyertek és, ha tudtok győzetek le.
Más
Szóval, amíg nem Te vagy az Admin, Moderator, vagy maga a Észak-Koreai Tudat és Mentális Miniszterelnökség felkent Császára, addig élek azon jogommal, hogy
a fórum szövetségi bajnoksági részére kiírjam azt ami ezzel kapcsolatos.
Ugye világos voltam?
Üdvözöl:
(k)Rém"

Ezt az üzenetet kaptam tőled, kedves Don Firenze.
A válaszom:
Mint mondtam, tőlem azt írsz a fórumra, amit akarsz, engem nem érdekel.
Ezen túl nem kommentálom az üzenetedet, de kíváncsi vagyok rá, mások megteszik-e.
Dátum: 2016.03.21. 17:42:57
Nagyon kérlek, vedd le a nevem a hozzászólásodból, semmilyen formában nem kívánok részt venni az öncélú dicsekvésedben.
Ha ettől érzed jól magad, irkáld a számokat, mostantól elérted, hogy ha meglátom a neved egy hsz-nél, tudni fogom, hogy nincs értelme elolvasnom.
Hidd el, tényleg nem érdekel senkit, a nagy többség még azzal sem fárasztja magát, hogy ezt elmondja neked, ha már magadtól nem jössz rá.
Dátum: 2016.03.21. 14:22:44
Most komolyan - ne haragudj, erre senki sem kíváncsi. Kezd unalmas lenni.
Tök jó, hogy megint nyertetek. Mi is. Megkockáztatom, a kutyát sem érdekli.
Akkor inkább vegyük elő megint a másodlagos pontok témáját, az többeknek számít, és még nincs jobb megoldás helyette...
Vagy bármi más témát, ami nem csak téged érdekel...
Oldal: 123