Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dojca Mojca

Oldal: 12
Dátum: 2018.04.15. 11:30:13
Lejjebb esetleg nem olvastad a kiírásomat ? Hmmm ? Hmm ? Nos, nos ?
Dátum: 2018.03.26. 13:14:21


A Salto Mortale játszani tudó és akaró játékosokat keres. Ha úgy érzed, megfelelsz ennek a kritériumnak, akkor várja az üzenetedet:

Hafré vagy Emilya a v5-n, a Salto Mortale szövetségben.

Ugyanitt karakter lízingelhető!
Dátum: 2018.01.08. 23:25:11
Közlemény

Salto Mortale Szövetség,since 2016.november.14-12:47

a Végzetúr 5. szerverén a mai Naptól kezdve bizonytalan ideig visszalép a szövetségi bajnokságból. Nem fogunk taktika szerint ütni, de pár szövetséget, azért minden egyes héten le fogunk nullázni, ezzel megköszönve azt a páratlan figyelmet mellyel minket illettek meg.

Okok:

A kért változtatások csak egy szavazás formájában jelentek meg. A vezetőség nem tesz semmit, hogy az egyetlen még aktívan működő, játszó embereket megtartó napi event kulturált és szervezet formában kerüljön lebonyolításra.

Amit szeretnénk:

Kitakart szövetség logók
Ne lehessen számolni az ütéseket a karakterlapról


Köszönet:


Minden szövetségnek, akik hátráltattak, megpróbáltak legyőzni, és sikerült nekik ezt véghez vinni. Megtanítottak küzdeni, harcolni, és új dolgokat megtanulni és alkalmazni. Hálásak vagyunk, hogy azokat a problémákat, melyet Ti gördítettek elénk, még erősebb, még elszántabb, még jobb csapattá tettek bennünket.

Utószóként:

Sikeres élményekben gazdag, boldog új évet kívánnunk minden szövetség, minden egyes tagjának.


Salto Mortale Szövetség

IWKM-Akarok-Tudok-Leszek

""Ne a járt úton haladj, hanem inkább abban az irányban indulj el, amerre még senki sem járt előtted, és te hagyj magad után lábnyomokat.""
/Ralph Waldo Emerson/
Dátum: 2017.06.26. 12:42:24


Mindenkinek van esélye, csak nem mindegy, hogy milyen csapat és milyen taktikus veszi fel a kesztyűt.

Ez elég bizonyíték ?
Dátum: 2017.06.14. 08:43:08
V5!

Salto Mortale / Gyémánt /




Aktív építőket keressünk, hogy minél nagyobbak legyünk.

Amennyiben szeretnél egy remek csapat tagja lenni, és siker orientált vagy, keresd a v5-n Emilya -t !

Várunk sok szeretettel !
Dátum: 2017.05.09. 16:53:41
A holnap reggel érettségizők azzal fognak szembesülni, mint amivel Salto Mortale szövetség tegnap délután. Történelmet írnak, történelmet írtunk.

Szeretném megköszöni az előző körökben lévő szövetségeknek a remek becsületes játékot. Nagyszerűek vagytok, igazi élmény volt. Még egyszer köszönöm köszönjük.

Kronológiai sorrendben.

Első kör:


Smaragdkirályok
Dicső faj
Ragadozók


Második kör:

JólesőHullaszag
Shibusen
Vének Tanácsa


Harmadik kör:

Zafír Istenek
WHENGA
Holt költők társasága
<-(lol)

Negyedik kör:

új nemzedék
Tiszta Lelkűek
Csak Játék


Ötödik kör:

Vadócok Bandája
Szellemölők
Elfek Szövetsége
Dátum: 2017.04.20. 19:54:04
Itt szeretném leszögezni, hogy a Salto Mortale Szövetség a saját úját járja.

Semmilyen kapcsoltunk nincs,a holt költők társaságával, ahová a kitett,törölt vagy kilépett extagok mentették át magukat.

Független, aktív és játékalapú szövetség vagyunk, így még egyszer cáfolom az összes vádat, és vagdalkozást, amit Lord Sándor idevetett.
Dátum: 2017.04.20. 18:42:27
A Salto Mortale Szövetség nevében elutasítom a kis szövetség elnevezést, és cáfolom, hogy mások ellehetetlenítésre jöttünk volna létre. A szövetség nyílvános adatlapját ajánlom forrás anyagként elolvasni.
Dátum: 2017.02.27. 12:07:21
A Salto Mortale Szövetség gratulál a v5. dobogósainak.
Dátum: 2017.02.13. 14:47:12
Tárgy megjelölés nélküli gondolatok.

Tisztelt a lenti sorokban megnyilvánuló, Végzeturak, Arctalanok, Vezetők, Magányos Aranyásók!


A szövetségi adatlapunkon ez szerepel:


"Vigo Doria elvette magának az univerzumtól, azt amire szüksége volt. S hajlandó volt dolgozni azért, hogy megvalósítsa lehetetlennek tűnő célját."


°A Salto Mortale pedig a tradíciókat szem előtt tartja megpróbálja a lehetetlent.
A legjobbakká fogunk válni, függetlenül attól, hogy honnan indulunk az ismeretlen felé. Mi is elvesszük azt ami a miénk. Ez a célja a szövetségnek, ebben hiszünk.°

In medias res-

Mikor létrehoztam a szövetséget tisztábban voltam azokkal a tényekkel, hogy a v5 szerverén nem tudunk majd versenyezni a top szövetségek top játékosaival a következő kategóriákban.

-Épület
-Szint
-Rendelkezésre álló raktárban lévő erőforrások.

Gondolkodtam azon, hogyan lehet ezt ellensúlyozni avagy ellenpontozni azokat az előnyöket, amikkel az említett szövetségek és bennük található tagok képviselnek.

Tudtam.

Amennyiben összejön egy ütőképes csapat, akkor bizony a szövetségi bajnokságban érhetünk el tisztes eredményeket, így ezen az úton indultam tovább.

Remek táptalajnak bizonyult a v6-os Hullaszag R.t akik bizony elég szervezetten játsszák ezt a heti eseményt fordulóról fordulóra.

Lépésről-lépésre.

Szervezés után.

A csapat összeállt, Rowina érkezett a Pudvás Nyusziktól, s egy teljesen új tag Kocsis, a többi helyet a Hullaszag remek játékosai foglalták el.

Köszönet nekik.

Elkezdtünk dolgozni közösen, a nagyobb karakterek, mint én is a kicsikhez igazodva kezdték megformálni a szövetséget, s minden segítséget megadtak nekik.

Katarzis avagy a vége fel közeledek.

Itt jön a lényeg. A Salto Mortale végtére egy eSport csapat.

Miért is írom ezt ?

Ezért.

"Egyéni vagy társas sport, ami kontrollált fizikai cselekvést igényel elektronikus eszközökön, ahol az egyén vagy csapat versenyez egymással. "(Source – ProGamingTours.net)

Mint Hullaszag R.t-ben, mint a Salto Mortale szövetségben, szervezetten, tudatosan, napi statisztikákkal, megbeszélésekkel folyik a felkészülés, az aktuális ellenfelek alapos felmérésévvel, a taktika pedig mindig az adott szövetséghez, és az adott létszámhoz van írva.

Ez történt az előző hetekben is, volt egy stratégiánk, és ezt végig vittük.

Amennyiben mások a bolygó ura eventet, vagy a havi bajnokságot komolyan veszik, a többi eventről nem beszélve, azoknak nincs joga megszólni vagy adott esetben lenézni azokat az embereket, akik csapatként tudnak sikereket elérni szervezett körülmények közt.

Tiszteletet adunk, de el is várjuk ezt.

Ennyit szerettem volna írni, s itt a végére.

Köszönöm a Shibunak ( a barátok ugye barátok maradnak? ) a Tűz Gyémántjának és a Jóleső Hullaszagnak ezt a remek hetet.

A többit a tagok nem tagok megbeszélik itt, nem szeretnék és nem fogok belemenni felesleges szócsatába.

Tisztelettel:

Emilya-Zsolt
Dátum: 2017.02.12. 16:43:56
<Salto Mortale >

IWKM-Akarok-Tudok-Leszek
Dátum: 2017.02.12. 14:59:19
Tisztelt Kwisatz Úr!

In medias res.

Nincs arról szó, hogy egy ember lenne a Salto Mortale szövetségben. Mindenki pontosan üt és megfelelő mértékben.
Lelketlen Úr, a V6-os Hullaszag R.t Taktikusa elfogadta a felkérésemet, és Ő írja a taktikát nekünk.
Hozzá kell tennem Kwisatz Úr, hogy és itt majd aláhúzom, 9 ember munkája van benne.
Szeretném, ha az elmúlt időket, amiket Leonárd, vagy, mint én Emilya eltöltöttünk a JólesőHullaszag kötelékeiben, az egy remek emlék maradjon,s itt hívnám fel a figyelmet, hogy annak idején miatta és miattam is lett a szövetség az ami. Ti tovább vittétek, és a V5 legmagasabb helyére röpítettétek.
Tisztelet ezért, de mi is elvárjuk a tiszteletet.

Annak okán és kapcsán, hogy:

Nem egy 2-3 fős troll szövetség vagyunk, hanem múlttal, emlékekkel, tudással rendelkező játszó és alkotó csapat.
Megértésedet kérem, nem ellenetek vagyunk, hanem magunk mellett.
Tisztelettel:
Emilya-Zsolt
Dátum: 2016.11.15. 16:23:16
V5!

Salto Mortale / Gyémánt /


Keressük azokat a bűvészeket,erőemelőket,artistákat, állatszelídítőket, bohócokat,kígyóbűvölőket,fakírokat,ébren álmodókat,fényben járókat akikel megvalósítjuk . . .

A földkerekség legnagyobb show-ját!

Jelentkezhetsz: Hafré vagy Emilya kisasszonyoknál!

Tudod...s olvasd tovább kérlek!


"Vigo Doria elvette magának az univerzumtól, azt amire szüksége volt. S hajlandó volt dolgozni azért, hogy megvalósítsa lehetetlennek tűnő célját."


°A Salto Mortale pedig a tradíciókat szem előtt tartja megpróbálja a lehetetlent.
A legjobbakká fogunk válni, függetlenül attól, hogy honnan indulunk az ismeretlen felé. Mi is elvesszük azt ami a miénk. Ez a célja a szövetségnek, ebben hiszünk.°
Dátum: 2016.11.12. 21:44:45
Dátum: 2013.03.31. 10:25:41
Én nem, de a cégek ügyfélszolgálatai üzemelnek az ünnepnapokon. Ezért nevezik ügyfélszolgálatnak.

*De ha már egy cég ennyire sem képes, akkor legalább jelzi az ügyfeleinek előre, hogy "bocs, ez van".

**Egyébként nem értem, mi köze van az én munkabeosztásomnak a témához...
Dátum: 2013.03.31. 09:49:26
Beholdernél ilyenkor megáll az élet?
4 bug jelezve, b@sztak rá válaszolni eddig. Megjegyzem, 3 nem új keletű dolog. Nem verném magam itt a külső fórumon, ha nem kapnék kevesebb LE-t, nem kellene több őskövet költenem, és nem kellene ugyanazért az eredményért 3*annyi időt elcsesznem.
Gratulálok, minőségi szolgáltatás..
Ezt tanítják felétek ? Ironikus volt amit írtam, ahogy ez is.

http://idegen-szavak.hu/ironikus
Legyen egy Miklós nyaklánc.Erőssége a befizetett őskő mennyiségétől függjön.
Aki legtöbbet befizet az legyen pink félóráig.
Dátum: 2012.12.22. 13:27:54
Tessék lásd kivel van dolgod,kapsz egy plecsnit Tőlem.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/ 560649_10151192527321840_55379597_n.jpg
Dátum: 2012.12.20. 20:47:46
Lavenderrel egyetértek.

Gratula azoknak akik végig tolták ezt az eventet.
Oldal: 12