Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1681. hozzászólás - 2017.02.12. 23:12:02 (Válasz Kwisatz #1680 hozzászólására.)
Nem akarok kötözködni, de látom az etikátlanságot a dologban.
Pontszám: 8.30
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1682. hozzászólás - 2017.02.12. 23:54:26 (Válasz Bpetya75 #1681 hozzászólására.)
látod vagy NEM látod?
Pontszám: 8.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1683. hozzászólás - 2017.02.13. 06:44:58 (Válasz LanMaffia #1679 hozzászólására.)
Igen, ezért vicces. Ariel meggyőzése van folyamatban, hogy mégis jó neki ez a játék, engem a kezdetektől nem mozgat sem az szb, sem az annak folyományakénti fórumos hőbörgés. A rólam alkotott véleményeket is pont ilyen magasról, csak ha már másokkal példálózunk, akkor legalább ne ilyen hiteltelen dologban.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.77
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1684. hozzászólás - 2017.02.13. 08:48:43
Pont ezen gondolkoztam én is, hogy milyen sz@r lehet V5-V6-on az élet, ha a SzB miatt - ami rohadtul nem nagy táp - majdnem anyázásig fajuló viták mennek...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.54
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1685. hozzászólás - 2017.02.13. 09:00:48 (Válasz Alendaar #1684 hozzászólására.)
Ne gondolkozz rajta mert máris tévúton jársz. Az szb fanok nem az életminőség eredményei, lett egy aki befertőzte a többit, momdhatni hogy egy bolond százat csinál (nem megsértődni, csak képletesen írtam kedves szb fanok). Szinte semmivel sem sz@rabb a v5/6. Sőt, talán jobb is így, a fanok magukat szivatják a bajnoki címért és még műsort is adnak mellé.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.61
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1686. hozzászólás - 2017.02.13. 09:14:57 (Válasz Mortal55 #1685 hozzászólására.)
Kb. fél percet szántam rá... úgyis csak röhögni járok ebbe a topicba!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.69
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1687. hozzászólás - 2017.02.13. 09:24:47 (Válasz Alendaar #1686 hozzászólására.)
Na ugye, ez a fél perc is sok volt. Az meg hogy röhögsz rajta egy természetes dolog. A nem fanok reakciója a fanokra, nagy hagyománya van ennek.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.82
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1688. hozzászólás - 2017.02.13. 09:28:17
Nekem határozottan tetszik, hogy ilyen komolyan veszik páran. Sőt, vegyék is! Mi is ezt csináljuk. Hajrá!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.89
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1689. hozzászólás - 2017.02.13. 09:34:37 (Válasz LanMaffia #1688 hozzászólására.)
Én meg úgy vagyok vele, hogy olyan mint a dohányzás, akinek igénye van rá csinálja. Se rá,se le nem beszélek senkit.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.73
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1690. hozzászólás - 2017.02.13. 09:38:05
"Tiszteld felebarátod elmebaját!"
A hozzászólást Alendaar módosította 2017.02.13. 09:45:23-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.54
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1691. hozzászólás - 2017.02.13. 09:44:25 (Válasz Alendaar #1690 hozzászólására.)
Jár a pont.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.73
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1692. hozzászólás - 2017.02.13. 10:11:30 (Válasz Kwisatz #1682 hozzászólására.)
Nem látom. Köszi, hogy csak kicsit röhögtél ki
Pontszám: 8.87
kedvencPug CrydeébőlFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1693. hozzászólás - 2017.02.13. 11:36:08 (Válasz Kwisatz #1680 hozzászólására.)
Miben látod az etikátlan viselkedést? Abban, hogy mivel mi kevesen vagyunk, relatíve alacsony karakter alkotják a szövetséget, így nem tudunk maximális ütés számban versenyre kelni több éve létező szövetség ellen, ezért egy alternatív taktikához fordultunk? Ez lenne etikátlan?
V6 ,Pug Crydéből, Hullaszag Rt.
V5, Feketebotos Mark'yhennon, Holt Költők Társasága
Pontszám: 8.00
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1694. hozzászólás - 2017.02.13. 11:55:52 (Válasz Alendaar #1690 hozzászólására.)
Ez volt a legjobb hozzászólas

Van aki a társaságért van itt, van aki bajnokikat szeret nyerni, van aki szb-t stb. Miért lenne egyik kevesebb mint a másik ?

Mortállal is egyet értek, bar nem tudom ki lehetett a fertőző
A játék lassan unalomba fullad. V6 - on van egy szinte verhetetlen karakterem. Nem sok kihívás van a játékban...
Egy öskőmentes szb az igen. Ott van még kis kihívás. ( jelzem jobb lenne ha rendbe tennék)
Az szb- n kívül még a társaság amiert van értelme vu -zni. Szerencsére az nálunk szuper jó
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2017.02.13. 11:57:41-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 8.04
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1695. hozzászólás - 2017.02.13. 12:03:01
3/2
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.01
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1696. hozzászólás - 2017.02.13. 12:52:24 (Válasz Offsboy #1683 hozzászólására.)
Pont ezért nincs változás az SZB-ben, örülök, hogy beismeritek. Ha hármatokat zavarna, biztos lenne változtatás. Így azonban valóban csak a kesergés megy a fórumon.
Pontszám: 7.84
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1697. hozzászólás - 2017.02.13. 12:53:17 (Válasz Alendaar #1686 hozzászólására.)
Nem érdekel, szánalmasnak tartod, de azért elolvasod és kommentelsz is.
Hahaha.
Pontszám: 7.84
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1698. hozzászólás - 2017.02.13. 12:54:38 (Válasz Pug Crydeéből #1693 hozzászólására.)
Abban, hogy kevés ember kevés PP-ből nagyságrendekkel jobb eredményt tud elérni, mint sok ember kevés/sok PP-ből. Nem fair. A szervezésről nem is beszélve.
Pontszám: 7.84
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1699. hozzászólás - 2017.02.13. 14:26:03 (Válasz Kwisatz #1698 hozzászólására.)
Ebben nem értünk egyet. Sok ember pont ugyan olyan eselyel indul szb - ben , mint kevés. Viszont 5-6 körre jobb ha sokan vagytok. ( ezt kb. 500 kör szb tapasztalata alapján írom)

A troll szövetség ez esetben az amikor valaki vagy valakik nem a győzelemre jatszanak, hanem arra, hogy ne te nyerjél. Lásd : Bregan v6...

V6 on barkit kihivok a mi 10 fős szövetségünk ellen. Lehetnek hárman vagy négyen, nem számít. Ugyan annyi esélyük van mint nekünk abban az esetben ha győzelemre játszanak.

A gond mindig ott kezdődik amikor valakik arra játszanak, hogy ne te nyerjél. Ezert is lobbiztam a 3 fős szövetségek ellen többször...
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2017.02.13. 14:27:06-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.55
népszerűDojca MojcaNő
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
1700. hozzászólás - 2017.02.13. 14:47:12
Tárgy megjelölés nélküli gondolatok.

Tisztelt a lenti sorokban megnyilvánuló, Végzeturak, Arctalanok, Vezetők, Magányos Aranyásók!


A szövetségi adatlapunkon ez szerepel:


"Vigo Doria elvette magának az univerzumtól, azt amire szüksége volt. S hajlandó volt dolgozni azért, hogy megvalósítsa lehetetlennek tűnő célját."


°A Salto Mortale pedig a tradíciókat szem előtt tartja megpróbálja a lehetetlent.
A legjobbakká fogunk válni, függetlenül attól, hogy honnan indulunk az ismeretlen felé. Mi is elvesszük azt ami a miénk. Ez a célja a szövetségnek, ebben hiszünk.°

In medias res-

Mikor létrehoztam a szövetséget tisztábban voltam azokkal a tényekkel, hogy a v5 szerverén nem tudunk majd versenyezni a top szövetségek top játékosaival a következő kategóriákban.

-Épület
-Szint
-Rendelkezésre álló raktárban lévő erőforrások.

Gondolkodtam azon, hogyan lehet ezt ellensúlyozni avagy ellenpontozni azokat az előnyöket, amikkel az említett szövetségek és bennük található tagok képviselnek.

Tudtam.

Amennyiben összejön egy ütőképes csapat, akkor bizony a szövetségi bajnokságban érhetünk el tisztes eredményeket, így ezen az úton indultam tovább.

Remek táptalajnak bizonyult a v6-os Hullaszag R.t akik bizony elég szervezetten játsszák ezt a heti eseményt fordulóról fordulóra.

Lépésről-lépésre.

Szervezés után.

A csapat összeállt, Rowina érkezett a Pudvás Nyusziktól, s egy teljesen új tag Kocsis, a többi helyet a Hullaszag remek játékosai foglalták el.

Köszönet nekik.

Elkezdtünk dolgozni közösen, a nagyobb karakterek, mint én is a kicsikhez igazodva kezdték megformálni a szövetséget, s minden segítséget megadtak nekik.

Katarzis avagy a vége fel közeledek.

Itt jön a lényeg. A Salto Mortale végtére egy eSport csapat.

Miért is írom ezt ?

Ezért.

"Egyéni vagy társas sport, ami kontrollált fizikai cselekvést igényel elektronikus eszközökön, ahol az egyén vagy csapat versenyez egymással. "(Source – ProGamingTours.net)

Mint Hullaszag R.t-ben, mint a Salto Mortale szövetségben, szervezetten, tudatosan, napi statisztikákkal, megbeszélésekkel folyik a felkészülés, az aktuális ellenfelek alapos felmérésévvel, a taktika pedig mindig az adott szövetséghez, és az adott létszámhoz van írva.

Ez történt az előző hetekben is, volt egy stratégiánk, és ezt végig vittük.

Amennyiben mások a bolygó ura eventet, vagy a havi bajnokságot komolyan veszik, a többi eventről nem beszélve, azoknak nincs joga megszólni vagy adott esetben lenézni azokat az embereket, akik csapatként tudnak sikereket elérni szervezett körülmények közt.

Tiszteletet adunk, de el is várjuk ezt.

Ennyit szerettem volna írni, s itt a végére.

Köszönöm a Shibunak ( a barátok ugye barátok maradnak? ) a Tűz Gyémántjának és a Jóleső Hullaszagnak ezt a remek hetet.

A többit a tagok nem tagok megbeszélik itt, nem szeretnék és nem fogok belemenni felesleges szócsatába.

Tisztelettel:

Emilya-Zsolt
A hozzászólást Dojca Mojca módosította 2017.02.13. 14:48:49-kor
Salto Mortale-IWKM-Akarok-Tudok-Leszek "Piros a vér és zöld a remény,fehér hóban száz szökevény."
Pontszám: 8.97
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője