Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Patrik11

Oldal: 1
szevasztok
találtam egy érdekes kérdést. szeretném megosztani veletek.

Milyen színű az "abszint" (alkoholos ital)?
piros
sárga
kék
zöld

a válsz azért nem jó/ zöld/ mert több szinben létezik mivel az alkoholfoka miatt válltozik a szin. velem szemben a szekrény tetején van egy piros szinű ami 80 fokos. megjelőltem a piros szint de nem fogadta el. hanem a zöldet. igaz az eredeti zöld. de. a jelenlegi piacon létezik még fekete és kék szinben is. a kék pl a cseh absinthe aminek már csak 70 fok az alkoholtartalma.
nagyon vicces volt
szevasztok
ezzel vajon mi a probléma?

Hol található a Whitehall?

Washington
London
New York
Párizs

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
szevasztok
ezzel vajon mi a probléma?

Hol található a Whitehall?

Washington
London
New York
Párizs

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
természetesen csak itt jelöltem be. ott nem. ha jól olvastam itt ugy kell beirni, hogy be van jelölve. amugy a másiknál igaz nem közvetlen dátum de pár év különbség volt a válaszok között.
szevasztok
csak egy egyszerű meglátás. mindig is bajom volt a kviz kérdésekkel mert soha nem fogadták el öket. de kaptam egy jó kérdést gondoltam google elő és már nyomtam is a jó választ. a kérdés az volt, hogy mikor volt az első oscar-dij átadás. szép kérdés. egyből felbátorodtam és feltettem az én kérdésem.

Mikor volt az első Golden Globe-díj (magyaros alakjában Arany Glóbusz-díj)átadás?

1944'
1945
1955
1954

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

most akkor az oscar nem érdektelen??? csak ez??
köszönöm a gyors választ. én mint vén most lettem ép 12-es szintű játékos. elég hamar megtanultam de mindegy hagyjuk.
szevasztok. most előszőr irok erre a forumra, de már nem birom tovább. a kvizkérdéses küldetésről van szó. már sok kérdést feltettem hogy meglegyen ez az egyszerű küldetés, de egyre durvább indokok jönnek. a problémám a következő. feltettem egy ujabb kérdést ami szerintem még nem is bonyolult. én szerintem max 2 szer kell érte kattintani.

Ha az elementáris fúziód 3-mas szintű, akkor mit kapsz érte?

Minden nap +1 cselekvéspontot kapsz.
Minden nap +2 cselekvéspontot kapsz.
Minden nap +4 cselekvéspontot kapsz.
Minden nap +6 cselekvéspontot kapsz.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

ez igy van. egy speciális réteg tudhatja csak. aki játszik ezzel a játékkal. tehát valaki indokolja már meg nekem miért nem hagyták jóvá??? a szégyen lassan megől. megcsináltam jó pár küldit de az elsőt nem tudom.
köszönöm
patrik
Oldal: 1