Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CS6Szi

Oldal: 1
Dátum: 2014.02.21. 22:30:43
Ez a Xenó ebben a formában sz@r
én csak annyi xenót verek le amennyi ahhoz kell hogy meglegyen a fétis ,se többet se kevesebbet, mert egyáltalán nem éri meg vele gecsolni
Dátum: 2013.11.25. 10:12:51
Energiatégla nem jár a landi csatákért ........
Dátum: 2013.11.21. 08:42:04
honnan veszed hogy nem szabadna kikapjál?
mindig ügyelj arra hogy ne támadj meg másokat ha túl sok -%-ot kapsz a tulajdonságodra
és lehet hogy a szerencséd is kevesebb volt a ellenfeledénél
Dátum: 2013.10.28. 08:32:57
én is igy jártam
Dátum: 2013.10.17. 09:58:24
Baj van .....

Támadás
2
PP-ért és
1 eseménypontért

már az elsö támadásra 2 pp-t kér
miért?
Dátum: 2013.10.16. 14:41:18
az erősek elbuknak
a gyengék fennmaradnak
ezért megérte eddig fizetni ......
Dátum: 2013.10.16. 14:17:24
15 pp-n nem lesz meg a +8-as medál
kivéve annak akinek volt JÓ SOK portya itala
30 pp-n meg többet bukik a játékosok nagyja mint amit nyer
tisztelet annak az 1-2 kivételnek akinek bejött a tuti ..
Dátum: 2013.09.28. 12:21:16
+1 eltárolható kaland jol jönne .....


támogatom
Dátum: 2013.04.13. 16:35:21
Terrgath
233 követő

Eddig összesen 3010 térképdarabot találtatok.
Te eddig 0 térképdarabot találtál.
Eddig 741 eseménypontot gyűjtöttél

szánalmas .........
és még csapatot se váltottam ......
Dátum: 2010.10.22. 16:55:50
mi az a negatív módosító????
Dátum: 2010.10.22. 16:01:05
Hy.
Lenne egy kérdésem. Elkezdtem fejleszteni az energiahasznosítást. Megnéztem a wikin a képletet és utánna számoltam, hogy mennyi mnimális LE-t kéne kapnom, de nem annyit kapok. A wikin lévő képlet: "Ha a kapott LE < (szakért * ellenf. szintje * 0,2) akkor felkerekítjük ennyire, ezután megszorozzuk a kreativval" Ez az én esetemben a következő Szakértelem 11+11 a tudatturbóval így 22. ellenfél szintje most legyen 33 mert itt kapom a legkevesebb TP-t, a kreatívom 29-es ami azt jelenti, hogy 58 %al több LE-t kéne kapnom tehát 22*33*0.2=145 LE + 58% = 230 LE. Elvileg ha jól értelmeztem mindent akkor ennyit kéne kapnom ezzel szemben kaptam 130 LE összesen. Most vagy a képlet nem jó vagy én számoltam el vagy valamit rosszul értelmezek.
Az én véleményem erről az, hogy itt ismét politikai érdekek húzodnak meg a hátérben. Volt 2 nagyon nagy számban hallgatott rádió. A Danubius és a Sláger. Ezek nem foglalkoztak politikai nézetekkel. Nyilván a néphülyítéshez egyre több eszközre van szükség. így hát a legegyszerübb az volt a kiütik a két nagy rádiót és beteszik helyére a főleg politikai nézetekkel foglalkozó új rádiókat. Kellet egy indok amivel kilehet zárni a pályázatból a Danubiust és a Slágert. Ez volt az, hogy a bevételnek csak kis százalékát tudják adóba befizetni.

Most sokan azt mondják, hogy nem fogják hallgatni ezeket a rádiókat, de mivel bevannak állitva minden rádión ezek a frekvenciák az emberek majd azért csak ugyis ugyis belehalgatnak. És akkor majd csodálkoznak, hogy a rádió szerint "dübörög a gazdaság" meg hasonló néphülyítés fog menni. És sokan el is fogják hinni ezt. És majd szépen elmennek szavazni jövöre.

Tiszta amerika egyébként.
Dátum: 2009.10.09. 12:52:47
Világ1-en A Felszín Kalandorai szövetség 40-es szintnél nagyobb épitőket keres.

A régi épitőnk kilépett és törölte a kariját. Az ő helyére keresünk épitőt/épitőket.
Ha épitőnek jelentkezel akkor csak épitened kell. Nem számít az aktívitás. Csak a heti épitést nézzük.
A limitet pedig megbeszélés alapján döntjük el. De ha épitőnek jelentkezel akkor elég keményen kell épiteni.

Lehet jönni harcosnak is. Lehetőleg 20-as szintől várunk embereket pozitiv aránnyal. Itt az aktivitás is nagyon fontos, viszont nem kell épiteni.

Itt megnzheted a szövi adatlapját
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=3823
Dátum: 2009.09.08. 19:30:06
A Világ2 megalakult a a Hell's Gate: Ghalla szövetség.

10es szint körül keresünk embereket a szövibe, de bárki jelentkezhet.
Ha érdekel valakit a dolog, akkor nézen rá a szövi adatlapjára. Ott minden kellő infot megtalál a szöviről
Dátum: 2009.08.08. 12:40:24
Azért kell valami kompenzáció mert ha csak az első 10 vagy 20 emberke kap valamit akkor a többi emberke aki sokat ölt bele az jó ideges lesz és törli a kariját és megy a http://www.clickclickclick.com-ra játszani
Dátum: 2009.08.08. 12:29:28
Ha kompenzáció olyan lenne hogy mindenki visszaapná a beleölt LE-t, az nagyon durva lenne. Gondolom ezt egyszerre intéznék el. Akkor meg aki abban az időben gépközelben van az mindenki menne portyázni mert mindenki tele lenne LE-val. A gyengébb karik hatalmasat buknának.

Sztem inkább relikviát kéne osztani. Lennének határ értékek a LE betöltését nézve. És így szint függő relikviákat lehetne ki osztani. Aki kevesett töltött bele az mondjuk kapna ilyen lötyöket amik életet adnak vissza meg manát. Vagy ha kicsi a szintje de azé sokat ölt bele akkor sok ilyen löttyöt kapna vagy sok félét. Esetleg lehetne őskövel jutalmazni vagy fókuszkristállyal. De semmikép LE-vel.
Nekem is helyesírási hibával dobják vissza a kérdésem, és nem tudom hogy mi a baj vele mert már minden egyes szót leellenöriztem google-ben.

Uranosz hova vetette gyermekeit a küklopszokat?

Tengerbe
Szántóföldbe
Tartaroszba
Abyssba
Dátum: 2009.07.28. 15:06:55
Hy
Uriziel vagyok. Immár Saját szövetséget alakítottunk A Felszín Kalndorai néven.
A szövetség most alakult. Még nem épitettünk semmit. Ha szeretnél csatlakozni egy baráti társasághoz ahol nagy kötelezetségek nincsenek akkor itt a helyed. Jelentkezni most még szinttől függetlenül lehet. Bárkit szívesen látunk.

Ha többet szeretnél megtudni a szövetségről akkor nézdmeg a szövetségünk adatlapját.

Világ 1.
Dátum: 2009.07.07. 13:19:25
Hy

A Szabad Harcosok Szövetségébe (Világ1) keresünk továbbra is tagokat.

Elvárások: Nincs kötelező építés. Csak annyit épitesz nálunk amenyit jónak látsz, így a szövetségbe tartozás nem megy a karakter fejlesztés rovására. Szeretnénk sokat háborúzni, ezért az egyik vagy egyetlen alapkövetelményünk hogy aktív játékos legyél. Ez nagyábból anyit tesz hogy ha háború van ( szeretnénk hogy minél többször ez legyen), akkor napi 4-5 támadást illik elhelyezni az ellenfél tagjaira (Feltéve ha van azonos szintű karakter az ellenfélnél). Egyelőre ez még egy kezdő szövetség. A tagjaink még csak most ekezdtek el játszani (ebben a világban). Főleg 5. szintől 15. szintig várnám a jelentkezéseket azért hogy ne legyen túl nagy szint diferencia a szövetség tagjai között, de minden érdeklödő jelentkezését szivesen várom. A prémium tagság nem elvárás, de előny.
Jelentkezni nálam lehet.
Hy Én azt szeretném tudni, hogy az általam feltett kvíz kérédés miért kapott rossz értékelést?

Hány húrja van egy gitárnak?
4
5
6
7

a 6 lett volna a helyes válasz!
Oldal: 1