Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gtr2

Dátum: 2012.02.21. 19:11:25
Köszönöm.
Dátum: 2012.02.21. 18:52:24
Most sikerül el jutni a szövinkbe addig ,hogy kész az első küldi sorozat. Az lenne a kérdésem, hogy a kastély szint növekedésével emelkedik az AF-re gyakorolt hatása?
Dátum: 2012.02.21. 17:45:19
Köszi még pont bele fér egy térkapus hajrá.
Dátum: 2012.02.21. 05:50:47
Igazad van, de én a minél többen vagyunk annál keveseb az esély problémára hívtam fel a figyelmet.
És én nem elégedetlen vagyok csak ne cumiztassanak már, ha egyszer nem lenne muszály.
Dátum: 2012.02.20. 22:08:40
A 10 db-al nincs is semmi gond, de ennyi erővel a kufár hábrú alat is kellet volna valami random mert igen egyértelmű volt ,hogy kinél volt a legtöbb játékos. Nem?
Itt is akihez sokan csatlakoznak nyer és kész a többinek meg ott az db szint emelés a relinek.
Dátum: 2012.02.20. 18:37:05
Az esély, hogy térképdarabot találsz, alkalmanként 2% (plusz 0,5% százalék, ha megvetted a Térképkereső varázsvessző relikviát).Az esélyt az is befolyásolja, hogy az adott kufárnak hány híve van. Minél kevesebb, az esély annál jobban nő! Az adott díjat csak az kapja meg, aki legalább 10 térképdarabot megszerzett! Ha kevesebbet, akkor csak gyengébb díj fogja megilletni.
Dátum: 2012.02.20. 18:04:31
A 3-as nem minden eventnél van így és a vadászatra és portyára is tégy egy kicsit mert ez kevés amit írtál.
Dátum: 2012.02.20. 17:33:03
Nem lenne ez rossz event, ha nem lenne a cumi faktor.
1-ső cumi (nekem) nevezési díj 41.500 LE
2. cumi minél többen és több felhasználható PP és CSP van a csapat társaknál az ront a db találaton. Tehetek én arról, hogy mennyien neveznek egy-egy kufárról.
3. cumi ha sikerül megszerezni amait akarsz sikerült, ha nem nem.
Dátum: 2012.02.19. 18:48:14
Miben tévedtem? Dupla LE TP lesz az új VF lényege. Ha eddig kaptam 2000LE/29TP 1 CSP vadászat után az új VF-el 4000LE/58TP lesz 1 CSP vadászat után. Viszont többet lehet vadászni így gyorsabban lép szintet a kari.
Nekem ez jött le én nem igazán szeretném ezeket.
Ha még mindig nem jól értem légyszi magyarázza el valaki.
Dátum: 2012.02.19. 17:03:55
Igen és nem
Az igaz, hogy dupla TP és LE-t kap a VF-es, de többet vadászhatna mert több CSP-je lenne.
PL.: Eddig VF-el 2000 LE/29TP ez 1 CSP. 4000 LE/58TP ez 2 CSP a régi VF-el
Az új VF szerint 4000 LE/58TP 1CSP vagyis még vadászhatan mert kevesebb CSP-t használna így lépne szintet gyorsabban mert az állat elkapás nem változik.
Hú remélem jól írtam.
Dátum: 2012.02.18. 22:33:56
Én pont ezért nem fejlesztem az AF kompenzációt szoktam térkifordítózni és akkor az megy a kukába akkor minek. A kufár háborút nem is lehetet másként csinálni mint EH-val mert a TP ugyan annyi volt, de a LE kevesebb volt VF-el. De van más esemény amit meg EH-as nem lehet csinálni.
Majd jól bekavarnak aztán nem értik miért megy el mindenki.
Dátum: 2012.02.18. 16:43:32
Jogos te nem ezt írtad, de a lényege az amit én írtam. Mindent az AF szakival akarnak megoldani. Kezd nem érdekelni a dolog.

Ha már gyorsítunk és a VF-es a vadászatért ahogy Miklós is írta dupla TP és LE ne %-ozzunk legyen dupla egyszerüb számolni. Ne legyen relikvia meg AF, hogy a régi rendsze érvényesüljön. Legyen mindenkinek egyforma csak a rendszert terhelné. 40 CSP jön egy nap ebből 5 dukátra elmegy marad 35 CSP ez kevéslesz, hogy rendesen pörögjön a játék legaláb 60 és abból 55 marad emelni kell nincs mese.
A jutalmazás legyen bevezetve AF pont LE relikvia amit akartok. KB fél év és annyi magas szintű lezs, hogy nem győzitek a fejlesztés.
Gyerünk gyerünk.
Dátum: 2012.02.18. 16:28:59
Csak azért pörgessek több szintet a semmiért mert EH-as nem fogok vadászni, hogy legyen AF pont? Persze azonnal váltok.
Nekem eddig is jó volt VF nem tudom minek kell belepiszkálni. Csak azért pörgessük fel több ember játékát, hogy az unatkozók akik portyáznak legyen ellenfelük? Szuper ötlet.
Dátum: 2012.02.18. 16:01:29
Mindent AF képesség akartok megoldani mikor alig jön belőle. Mákom volt, hogy spóroltam a Háborgó őrületre és volt nálam így tudok szilánkot gyűjteni.
Ha az EH-sok kapnak vadászatra plusz LE-t akkor a VF-sek kapjanak egy fix LE-t, ha portyáznak. 700 kürül van, ha max szintel lefelé üt az EH akkor a VF kapjon 150-et a portyáért.
Ezt az új AF képesség adná amiról szóv volt. Alapból nem találni LE-t vagy csak nagy ritkán.

De ez a képesség ne törlődjön a térkifordító hatására csak változzon át mint a EH VH-re
Dátum: 2012.02.18. 14:05:13
Én 83-as szinten vagyok és te?
Ami nekem a vadászatból jön nem sokra elég.

Végülis mindegy mert a LE a vadászatból valami módon aránylik a karakter szinthez. Kivéve, ha te is 83-as vagy akkor viszont hú haaaaaaaaa.
Dátum: 2012.02.18. 10:39:39
Ha v1-en kiveszik a VF-et én húzok innen. Nem fogok dupla TP-ért ugyan ennyiért vadászni, térkapuzni, kalandozni. A kaland így is gyatra, de végül is ott a lélekgyémánt lényeg.
Így is gyatra a LE mert iszonyatosan drága már a tul, ha értelmes játékos vagy sajna én az vagyok minden speccel is közel van a 80.000-es kölcség. Nem is tudok csak napi egyet fejleszteni mert nincs idő kettőre.
Az, hogy duplázzunk meg mindent TP-t és LE-t nem nagy fejlesztés azt érnénk el, hogy mindenki aki vadászik meglódul és kifut a világból annak nincs sok értelme.
Azoknak van társ hiánya akik a legelsők voltak a játékban sajnálom őket, de ne minket büntessék akik későb keztés és még alacsonyab sziten vannak. Úgy tudod, hogy nekik lett kitalálva a KH horda alacson szinte nincs ilyen. Ha portyázom csak a 0 LE-s csaták jönnek.
Dátum: 2012.02.17. 17:53:31
Ezért akarnék listáról választani ettől a változástól lehet ugyan úgy csapat verseny. Nem tudom miért ragaszkodnak ennyire ahoz, hogy egy tárgyat válasszunk és, ha sikerül sekerül, ha nem nem. Már nem úgy van mint az elején, hogy nincs senkinek semmilye és ürül mindennek.
Dátum: 2012.02.17. 17:17:27
Azt hiszem 1 aranyöv volt és más semmi.
Ezért szerettem volna, hogy lista legyen mint kufár csatánál, hogy ha cumi van ne ugyan az legyen kétszer meg.
Dátum: 2012.02.17. 17:11:48
Ez szép és jó, de múltkor 31 db jött össze pedig nem aludtam. Volt, hogy napokig nem jött egy darab sem. Fele db jött össze mint azt megelőzőleg.
Dátum: 2012.02.17. 16:37:17
Az ugrálás megfékezése jófejlesztése.
Az, hogy a randomot kiveszitek az is jó.
Azt viszont nincs írva, hogy lesz e változás a jutalmazásban? Ez alatt értem azt, hogy mint eddig lesz 4 reli abból választunk egyet, ha sikerül értelmes szintűre szert tenni, ha nem az egész munka a kukába kerül.
Személy szerint a szakis tőrért mennék amiből bronz van, ha megint csak bronz lesz a végén én falnak megyek. A múlt kor is szivatás volt a vége és a vége felé egy db-ot sem találtam hiába kínlódtam.
Ha megint ez lesz kifizetem a pálcát, meg a LE-t és nem lesz a munkának értelme....