Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gtr2

Dátum: 2012.03.27. 20:18:46
Nekem nem gond az állat idomítás 11 állat helyem van 4 használatban 4 küldihez és egyszer ők lesznek a használatos állatok 3 salihoz.
Amikor elérnek az állatok egy szintet akkor küldi alat sali dőlne a della, de ez nem mindig van így. Utána 4 ismét idomítok 12-es idomítás plusz a tárgy bónusz 7 és a turbó. 15 perc/ kör. Ne, egy nap alat, de egy hét alatt meg van a 4 állat.
Nem használok illegális progit.
Dátum: 2012.03.27. 20:10:57
175 ösz visz nem elég 85-ös szinten?
Dátum: 2012.03.27. 19:06:37
Kicsit kezd elegem lenni napok óta a kaland és térkapu csaták csak úgy viszik az ÉP-m a térkapusból inkáb az extra erősek, de persze nem adnak semmit a fókusz tárgyakból. Titokban meg lettek erősítve vagy mi a fene van?
Főleg a lassú szerverből van elegem remélem csinálnak már valamit.
Dátum: 2012.03.26. 21:18:17
Azért ez jó a játék vezetőknek feltűnik, hogy gond van és visszaélnek egyéb segéd programokkal a játékosok ami alapból nem lehetne mert ezt mindenki aki el is fogadta, de azért meg magyarázzák néhányan, hogy ez akkor is jó így, hogy programokat használnak.
Lassú a játék annyira, hogy idegesítő.
Craslorg:
Ez a fantasy világban játszódó online szerepjáték böngészőből, ingyen, letöltés nélkül játszható.
A teljes szöveget másoltam tiszta és világos ezt fogadtad el te is mikor neveztél.
Felhasznális feltételek:

5.3. Külső programok használata
Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert vagy "bot" tevékenységet folytat. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható.
Dátum: 2012.03.26. 20:10:57
Felhasznális feltételek:

5.3. Külső programok használata
Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert vagy "bot" tevékenységet folytat. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható.
Dátum: 2012.03.26. 05:40:56
Csak tudnám minek adtok a hétre második esélyét három napja a második pörgetés sose ad semmit. Nagy élmény.
Dátum: 2012.03.25. 21:36:29
Nem értem min megy a "vita" kerek perec le van írva nincs program használat ezt el is kellet fogadni a reg.nél. Aki ilyet használ billencsék fenékbe.
Dátum: 2012.03.13. 22:22:18
Igen legaláb a sisak szilánkoknál kén ezt meg tenni mert néhanem tudom mit mikor csináltam.
Dátum: 2012.03.13. 19:41:48
Az új épületeke nem hirdettem volna mert elég gáz ez a fejlesztés nem sikerült. Egyedül az az enregia izé érne valamit, de a többit inkáb ne is emlegessük.
Dátum: 2012.03.13. 19:39:43
Nem sajnálom senkitől amit nyert, de én is akarom őket.
Nem értem miért mennek a katába miért kell törölni. Én sem értek egyet sok mindennel, de van ebben a játékban potencia.
Dátum: 2012.03.13. 17:06:28
Az addig oké, de én VF-es vagyok nem EH. A hasznos vadászattal nem érek semmit.
Dátum: 2012.03.13. 05:49:37
A portya meg lett erősítve és mi lesz a vadászattal? Azt nem kéne erősíteni nem mindenki portyás. Ezt a felfelé ütés csökkenő TP az űködik mert és nem nagyon veszem észre. Vagy csak az EH-nál hat?
Ugyan az az ellenfél
Tegnap: Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1331 lélekenergia és 33 TP.
Ma: Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2252 lélekenergia és 30 TP.
Vagy ennyit vitt le és ne is várjak többet?
Dátum: 2012.03.08. 21:40:41
És mi az ami annyira megéri benne? Nem lehet sajtolni őrökre veled marad egyszer elér egy szintet, hogy nem tudod a morált tartani nála.
Bele rondít a 12 szitlépés küldibe. Nézegettem én is, de valahogy nem érzek nagy késztetést rá, hogy vegyek.
De érdekelne, hogy szerinted mi az ami annyira mégéri benne.
Dátum: 2012.03.04. 10:33:30
Előre szoktam válaszolni a kérdésekre. Csinálgatnám a besorolást, de nem ad minden kérdéshez. Pl ma az elsőre adot utána semmi. Ez miért van? Annyi gyorsítás van ,hogy 1 válasz 2-nek számít.
Dátum: 2012.03.04. 05:51:56
Nincs fix db száma a térkép db-nak az esemény végéig lehet találni persze, ha talál az ember.
Dátum: 2012.03.01. 21:05:47
Ha a csapatom a 4. helyen végez kenhetem a hajamra a 10 db-ot. Lassan már úgy vagyok, hogy nem érdekell a térkép esemény meg várom mi lesz a vége és kész.
Dátum: 2012.03.01. 17:00:59
Nem is gondolnám, hogy vannak ilyenek akik, ha el rontanak valamit mennek sírni. Én is rontottam már párat, de ezsembe sem jutot, hogy szóljak,hogy csináljon valaki valamit. Elég sok figyelmeztetés van.
Dátum: 2012.03.01. 05:50:34
Elvileg a játék arról szólna, hogy szórakozzunk most nagyon nem szórakozom. Azt érzem, hogy jó szivatnak lehetetlen elvárások vannak, hogy mennyi db-ot kell szerezni. A normál felhasználható erő forrásokhoz kéne igazítani a térkép db találatá és nem egy elvont képlethez. Tegnap a napi adagot tudtam el költeni 30PP ez túl is ment 35CSP nulla db. Nem tudom ki találta kia képletet, hogy mi alapján találunkdb-ot, de gratula pár embert sikerült idegesíteni. Semmivel nem könnyeb db-ot találni mint legutób.
Dátum: 2012.02.29. 19:50:56
Szép gratula.
Ma 30 nyert portya 0 térkép db. Ennyire nem kéne szivatni.
Dátum: 2012.02.29. 18:58:58
Volna egy fejlesztési ötletem. Kikapcsolhatóvá kéne tenni az állatok sebzését. Ha valaki portyázni akar az kikapcsolhatná, ha akarná. Én tuti használnám mert nem azok ellen van akik ellen én portyázom, ha nem azok ellen akik engem ütnek. Most is sikerült 2 állatot ájultra ütni.