Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - kannibali

Oldal: 1
Cirip:
Csak,hogy elkeserítselek. Van fehér szin a lovaknál és használják is. Lehet,hogy nem éppen nálunk,de ezt is kétlem. Viszont ha egy kicsit körülnéznél,akkor sok helyen is találkozhatsz a White horse / fehér ló/ megjelöléssel.
Talán ez már így elfogadható számodra is.
Azt hiszem nekem most lett elegem ebből a kvízes "játékból".
Feltettem ezt a kérdést:
Melyik nem lehet lószin?

hóka
pej
fehér
cirmos


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

A cirmost volt a jó válasz.
Nem tudom,hogy ki dönti el a kérdés milyenségét,de szeriintem fogalma sincs,hogy mit miért utasít vissza.
Akár ki is zárhattok ezért,de szerintem az első köri elbíráló/k/ egy hülyék. Ezt már nem előszőr tapasztalom.
Ennyi!
Dátum: 2009.01.28. 14:15:12
Sajnos számolja.
Ha csak rossznak jelezné ki, akkor nem írtam volna.
Dátum: 2009.01.28. 11:00:06
Hali!

Lenne egy észrevételem vagy javaslatom, akinek ahogy tetszik.
Tudom nem itt van a helye a kvízzel kapcsolatos észrevételeknek, DE...
Kaptam egy rossz értékelést a kérdésemre. /eddig nincs is semmi vaj /. A probléma ott kezdődik, hogy azért rossz, mert már szerepelt ez a kérdés. Igen ám, de nem értem, miért titulálják az enyémet rossznak, mikor én ilyen kérdéssel még nem találkoztam és nem tudhattam, hogy szerepel.

És itt jön a javaslatom!
Ha olyan kérdést tesz fel valaki, ami már szerepelt, azt ne rossznak minősítse a rendszer, hanem csak értesítsen. Szerintem túl drasztikus lenne azért elvenni a kérdés feltevésének lehetőségét, mert valaki még nem találkozott bizonyos kérdésekkel és felmerte azokat tenni. Egyébként a mostani kvíz olimpiai kérdésekben találkoztam két ugyanolyan kérdéssel. / Történetesen az utolsó Árpád-házi király vióolt a kérdés /.
Ezek, hogy mehettek át?
Lehet kicsit hosszúra sikeredtem, de remélem, hogy lesz valami változás ezen a téren is.
Köszönöm
Dátum: 2009.01.01. 17:05:21
Hali!
Nem biztos, hogy épp idevaló a panaszom, de nem egészen értem a vadászatokért kapott LE mennyiséget. Azt értem, hogy kell különbség két egyforma vadászatnál / kb 10%-ra gondolok/. De azért ekkora már nem lehetne:
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy hatalmas goblin védőmágus. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 718 lélekenergia. +18 TP A szerzett lélekenergiából 66 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 16:51:52
Ezúttal nem kell messze menned a táborodtól: a legközelebbi domb tetejéről egy hatalmas goblin védőmágus rohamoz meg. Eddig is a táborodat figyelte, épp lecsapni készült rád! Nos, így lesz a vadászból vad... végül persze te győzöl (+453 lélekenergia). +18 TP A szerzett lélekenergiából 40 a helyes válaszért kapott LE.

Szeretném tudni a fejlesztők véleményét, hogyan is történhet ilyen nagy különbség!!!
Köszönöm
Dátum: 2008.10.27. 15:15:47
Hali!

Volna egy felvetésem.
Most írtam egy kérdést és nem néztem még át teljesen és véletlenül elküldtem. Van benne két betű amit elírtam. Nem lehetne ilyenkor valahogy még a kérdés feltevőjének törölni a kérdést?
Szerintem sokkal több hibátlan kérdés lenne a játékban.
Köszi ha válaszolsz
Dátum: 2008.10.06. 12:43:02
Tudok olvasni.

Egyébként amikor elkeztem írni az előbb, akkor még nem volt reagálás a kérdésemre.
Lehet, hogy tévedek a kérdés feltevőjével kapcsolatban, azt akkor is fenntartom, hogy nem igazságos ez a fajta értékelési módszer.
Dátum: 2008.10.06. 12:36:52
Onnan tudom, hogy beépített, mivel nem kellett értékelnem.
Dátum: 2008.10.06. 12:31:14
Hali!

Csak egy észrevétel. Sok játékkos által feltett kérdést a moderátorok elvetnek és nem adnak rá bónuszt. És iyenkor mit tesznek, amikor a saját beépített kérdésük hibás?

Íme az egyik:

Kik küzd Ozohrat ellen a döntőben az Ozorindumi arénában?

Thu'zad
Zu'lit
Karimon
Gormathion
Dátum: 2008.10.02. 11:27:02
Hali!

Elvállaltam egy küldetést:
Keressem meg Drakint.

Mit kell tennem ebben a küldetésben? Hogyan találjam meg???
Hali!

Miklós az iránt érdeklődöm, hogy mi volt a hiba a kérdésemben, ami miatt rossznak minősítattétek.
Ez volt a kérdés:

Mi volt Jack Daniels?

Kalóz
Hódító
Űrhajós
Wisky készítő


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Remélem itt kapok rá választ.
Köszi
Dátum: 2008.10.01. 15:14:27
Hali!

Feltettem egy kérdést. "Rossz kérdés " formájában kaptam rá az értékelést.
Az lenne a kérésem, hogy ha már így értékelitek, akkor azt is írjátok megm, hogy mi vele a hibátok.
Ennyit talán megérdemlünk!

Köszi
Oldal: 1