Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Redboybeach

Oldal: 123456
Dátum: 2011.07.20. 15:09:05
akkor úgye most jól értelmezem a küldetés sor az a 10 küldi és ha azokat csináljuk meg akkor kap az egyén is jutalmat és a szövi is

de a kérdésem az hogy elég 25.húzni a palotát vagy fel kell 29-ig hogy adjon 1% bónuszt

vagy pedig ha kész a küldi sor akkor 25 palotából automatikussan lesz 28.szint ami 3 % AF pont lesz.

a vezetőképeség is növekszik vagy nem

előre is köszi a válasz
Dátum: 2011.07.20. 14:28:26
és aki nem lép szintet vagy csak 1 szintet lép az nem kap semmilyen jutalmat?????????
Dátum: 2011.07.15. 13:49:58
MI LESZ A KÖVETKEZŐ EVENT?

MIKOR LESZ AZ INDULÁSA KB?
Dátum: 2011.07.06. 10:42:13
hello

Mikor lesznek új LGy-ért vásárolható tárgyak vagy relik vagy hasonló nyalánkságok mert már őrült sok LGY-m van és nem tudom mire költeni már

szerintem jó volna ha ezt is fejlesztenék
hello

Mikor lesznek új LGy-ért vásárolható tárgyak vagy relik vagy hasonló nyalánkságok mert már őrült sok LGY-m van és nem tudom mire költeni már

szerintem jó volna ha ezt is fejlesztenék
épitőket és harcosokat keresünk

zöldeket.
holnap 10 körül egy smaragd szövit alapitok

csak épiteni megyek mert a többi világon harcolok nem vonz most a top-ság:)

aki gondolja az szóljon és az épületek épitésével támogatom hogy a topban végezzen:)))))

a nevem ugyan ez lesz
Dátum: 2011.06.08. 11:29:38
Hello

Mikor kezdődik az event kb???????????????
Dátum: 2011.04.18. 14:11:43
kérdés

ha a xénoban választotam az AF 8%-t

akkor it azt nem választhatom vagy összeadodik 2011.08.15.-ig???????????
Dátum: 2011.04.18. 10:51:49
hello

mikor indul a nevezés

és a nevezés kerül-e LÉ-be mint a térképesnél????????

a választ köszi előre is
Dátum: 2011.02.23. 17:59:15
nincs is a hirekben semmi új

a macska nyelve is már ki van ezzel tudhaták volna hétfőn hogy mennien vagyunk ugy kellett volna mára készülni


pedig tetszik a játék

hétfőn buktam a 4. mágust

gondolom ma meg bukom az 5.szintü mágust is gratulálok

de legalább már kivüröl tudom a kalandokat
Dátum: 2011.02.23. 17:28:23
ma délelőtt előről kezdtem az egészet mert elszállt a karakterem

megcsináltam játszottam, most este több akartam játszani erre megint beszarik pedig most vettem túlélöt is

ha megint elszállt és újból kell kezdenem nagyon dühös és mérges leszek
Dátum: 2011.02.02. 12:37:01
hello minden végzetúr bajtársnak!

előszőr is köszönjük hogy létrejött az event
mindenkit hibásnak érzek egy kicsit a fejlesztők bejelenteték hogy lesz event egy kicsit megcsúsztak vele és lehet hogy kissé kapkodtak de szerintem nagyon jól sikerült és a következőre ez jó tapasztalat lesz nekik és jobbra fog sikerülni a küvetkező lásd térkép vagy zargon
ez nekik és nekünk is a premier mert ilyen még nem volt és a mostani dolgokba nyugodjon szerintem mindenki bele.

mi játékosok is hibássak vagyunk mert mi meg sürgettük a fejlesztőket hogy mikor lesz mikor lesz és persze ők nem akartak csalodást okozni nekünk ezért bedobták a mélyvizbe mi meg fürdünk benne:)

szerintem mindenkinek tanuságos lesz ez az event és mindenkit arra kérek neszidja a fejlesztőket mert őkse tudták hogy mire számitsannak.
én egy simma játékos vagyok és 95.szintüt sokkal nehezzebb volt ütnöm mint a 105.-et és sokszor kipunnyattam mégse acsargok állandoan ez van ezt kell szeretni ha nem tetszik nem kell részt venni az eventben ( pl. nem szeretem a kocsonyát akkor nem eszem meg még ha 1 láda sört is fizetnének)
Dátum: 2011.02.01. 12:18:55
hello

olyat kérdeznék hogy pl: energiahasznositás +10 az megnöveli azt a szakit de én maxos vagyok akkor is de én af-essen is maxos vagyok akkor is ad még hozzá 10-et???????

vagy a valoságformázásom max és ahhoz is ad még 20-at

vagy csak maxig lehet nyomni?????????

választ előre is köszi
Dátum: 2011.01.26. 13:40:17
hello

a vezetőség azért nagyából megirhatná hogy mégis mikor indul a játék

1 hét, 2 hét?

mert már mindenki tűkön ül és gyüjtögett ezerrel és kezdünk túl csordulni
mert ha lenne egy kb időpont akkor talán mindenki lenyugodna és úgy tudna taktikázni

nem kell pontos időpont csak kb: ennyi nap vagy ennyi hét
Dátum: 2011.01.21. 09:47:22
de azt az állatot kell kisajtolni amin a sapka van??????


vagy rajta a sapka és egy beidomitatlant????????
Dátum: 2011.01.21. 09:21:37
hello

kérdés alkimista labor

egy állatnak atam speciális granulátumu felszerelést

ki sajtoltam egy állatot és nem adott semmit pedig a felszereléses állato 90.szintü

az lehet a bgaj hogy sajtoláskor harcolni kell hivni a dögöt mert nálam éppen pihent
Dátum: 2011.01.19. 10:31:56
Mikor indul már az event???????????????????????

Januárnak lassan vége

a vezetőség irhatna már valamit
Dátum: 2010.11.12. 13:59:34
szerintem ha valaki áldoz 10 kavicsot a pálcáért az azért teszi mert több térképet szeretne találni

és ha lesz új esemény akkor újból vegyem meg??????????????? ez vicces meg röhej adjátok meg azt hogy aki megvette lóvéért annak az is maradjon meg mert szerintem az igy volna fair dolog Miklos.

tudom hogy ebből éltek és sokan azzal támogatunk hogy meg veszük , de azért minden eventnél ne keljen már meg venni.

a köv. eventnél rakhatok másik pálcát is ki pl 20 őskő és az talál 1% eséjel és szerentem azt is megvennék sokkan

de egy a lényeg a pálcát nevegyétek el.
Dátum: 2010.11.11. 20:18:10
hello

ha már szakit fejlesztünk és meg marad akkor aki 10 kavicsot dobot a Térképkereső varázsvesszőre akkor az is maradjon meg a következő eventre , mert szerintem az igy volna fair
Oldal: 123456