Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kammus

Oldal: 1
Gondoltam megosztok veletek egy derítően intellektuális levelet amit ma kaptam. Haverommal épp mielőtt megnéztem volna, Győzikés videókon derültünk, ennek az üzenetnek a fogalmazása hasonló intelligencia szintre utal.

Küldő:
Atlanta
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 13:40:04
Te kis köcsög miért támadol meg folyton!!!!!! Hogy sorvadjál el te rohadt faszopó geciláda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Idézet: Viszok009 - 2009.07.13. 15:57:43
Akkor ezek szerint ezért nem nyertem sosem medált, mert Meszy, Sameed meg a többiek mind csaltak...

Figy V2-n én is kezdtem egy ilyen fél-csaló karit, 120 K s kútba most már csak 77K-t kéne beépítenem, eddig 30 LE-t raktam be...3as szinten...

Nagyon jó lenne még jobban lekorlátozni, ezt az eleve elbaltázott stílust, hajrá kezdj bele TEIS a lobbizásba...



Te se érted. A kis kari előbb feltölti a minimális kutat, teljes értékű tag lesz, majd megy az überkari és épülnek a gyakorlóterek.
Egy másik topicban én is erről kezdtem vitát, ott is rendesen lehurrogtak.
Játszuk ugye ezt a pók játékot, játsszák ezt mások is a szinten ez eddig oké, csakhogy ebben a stratégiában is van kockázat és itt derül ki, hogy ki tudja ügyesebben a kockázat ellenére fejleszteni a karakterét. Ezek a játékosok gyakorlatilag nulla kockázattal portyáznak, egy mezei játékosnak akármilyen taktikával esélye sincs utolérni őket, és még egy sikeres pok játékos is egyszerű farm lesz ezeknek. Arról nem is beszélve, hogy hiába küzd az ember, nem lesz olyan esélye a bajnoki viadalokon amilyen járna neki.
Had másoljam be az egyik érvemet egy másik topicból.

"Gondolj csak bele, nem lehetséges 40. szintről 1.-re támadni, mert ha lehetne ezt mindenki unfairnek tartaná. Ha 40. szintű karakter átadhatná a tápos fegyverét egy 1. szintűnek, az is egyértelműen unfair lenne. Itt gyakorlatilag LE-t adnak át a 40. szintről 1. re amiből felhúzzák a gyakteret és védfalat. Lehet, hogy csak nekem és a társaimnak tűnik fel mert valamilyen szinten érintettek vagyunk a dologban és foglalkozunk a témával, de nagyon nincs ez így jól."

Bárki bármit is mondjon, nem tagadhatja, hogy teljesen más játék folyik a különböző szinteken. Diplomácia ide vagy oda, ez túlságosan aránytalanná teszi az alacsony szintű játékot!
Dátum: 2009.07.13. 12:14:50
Idézet: Dr_Faktor - 2009.07.13. 11:49:03
akkor tegyél ilyen előnyre szert és fejezzed be a vinnyogást...hát nemigaz bakker...az amiről beszélsz nem tiltott megoldás...ez és az ehez hasonló dolgok már már diplomáciai manőverek és taktikai vezércseleknek minősülnek...én a helyedben nem toporzékolnék tovább hanem vagy lenyelném a békát vagy pedig én is hívnék nagyszintű épitészmestereket a klánomba hogy segítsenek...ennyi...

azt attol mer nem etikus még nem tiltott és amig nem tiltott fölösleges miatta háborogni...

elnézést ha kicsit túl nyers lettem volna...


Tudod mit, nyelek egy nagyot és elnézem neked ezt az "így van és kuss" megnyilvánult. Kérlek te is nézd el nekem, hogy még egy kicsit folytatom a "vinnyogást".
Kösz a tanácsot, de korábban leírtam már nemegyszer, hogy miért nem szeretnék ilyen módon eljárni. Felállítottam az érveimet, és rámutattam, hogy ez miért kiskapuzás. Beszélni szeretnék a témáról, mert erre való a fórum. Ha bárkit is sikerül meggyőznöm, hogy ettől a kiskaputól tönkremegy már az alacsony szintű játék is, már nem hiába téptem a billentyűzetet.
Dátum: 2009.07.13. 11:28:49
Idézet: Szabinho - 2009.07.13. 10:58:03
Önszántukból jöttek segíteni, olyan húdehatalmas céljuk már nincs a játékban,mint ahogy sok más karakternek sem...ha ez veled lenne, és te élveznéd az előnyöket (ami mostmár nem is előny a most belépőknek mert a nagyok építés által nagy kút lett,azt meg nem 2 fillér betölteni), egy szót nem szólnál.


Félre érted. Az 1. szintü alapít egy szövit, amibe a 40. szintű belép felrittyenti a dolgokat, ekkor az 1. szintű már tag és nem a 20 k-t kell betöltenie csak a minimumot. Ha átolvasod a korábbi hsz eimet, látod, hogy én is bármikor szert tehetnék ilyen előnyre, sőt tudtam is erről amikor a karakteremet indítottam, csakhogy az elveim egyértelműek.
Gondolj csak bele, nem lehetséges 40. szintről 1.-re támadni, mert ha lehetne ezt mindenki unfairnek tartaná. Ha 40. szintű karakter átadhatná a tápos fegyverét egy 1. szintűnek, az is egyértelműen unfair lenne. Itt gyakorlatilag LE-t adnak át a 40. szintről 1. re amiből felhúzzák a gyakteret és védfalat. Lehet, hogy csak nekem és a társaimnak tűnik fel mert valamilyen szinten érintettek vagyunk a dologban és foglalkozunk a témával, de nagyon nincs ez így jól.
Dátum: 2009.07.13. 10:51:57
Idézet: winnie - 2009.07.13. 10:44:03
mert a való világban az erős nem segíthet a gyengének? ez teljesen korrekt. te is megcsinálhatod, ha annyira másokkal akarsz foglalkozni. de szerintem ne velük törődj, hanem a saját karaktereddel.


Nem segíthet, ha ezzel valaki 1. szinten behozhatatlan előnyre tesz szert mindenki mással szemben! A 40 szintűek játszanak a saját szintjükön!
Dátum: 2009.07.13. 10:42:36
Végignéztem az írt topicot 500-700 hsz-ig, erről a témáról semmit nem találtam.

Később sem lesz ezeknek a kariknak semmi nehézsége, szvsz végig topon fognak maradni az óriási előnyükkel amit alacsony szinten szereztek. Tönkreteszik a versenyszerűséget ezzel a módszerrel, a bajnoki viadalokat a szintjükön biztosan ők nyerik és csak hasonló tisztességtelen módszerrel lehetne megelőzni őket.
Mi a szövetségünkben csalás és egyéb trükkök nélkül játsszuk a feljebb nevezett "pók" stratégiát, amibe bárki belevághat ha van egy kis sütnivalója. Nekünk is vannak "haver karakterek" a szerveren magas szinten, mi is eljátszhatnánk ugyanezt amit ők, de ez bárhonnan is nézzük legfinomabb megfogalmazásban is etikátlan és versenyszerűtlen és mi nem így akarunk játszani. Személyes nézőpontomból pedig egyenesen csalásnak tekintem.

Úgy vélem ha játéktechnikailag a készítők ezt nem tekintik csalásnak, akkor a játék keretein belül kell tenni valamit. Mi is ismerjük a játékot legalább annyira mint ők és megvan a módja, hogy szabályos kereteken belül tegyünk ellenük. De erről majd később írok.
Dátum: 2009.07.13. 08:26:08
Biztos volt már róla szó, adjatok kérlek egy oldalszámot vagy kulcsszavat, hagy rákereshessek mert érdekelne eddig mit beszéltek erről.

Szóval ami nekem bassza a csőrömet az azok az alacsony szintű karakterek, akiknek a szövetségébe belép a 40-50. szintű haverja és felrittyent nekik 6-7. gyakorlótér meg védőfalszintet, aztán így simán csinálnak 5. szintig 100k feletti LE dif-et.
Ez amellett, hogy teljesen unfair, szerintem bővel beleillik a csalás kategóriába is.
Oldal: 1