Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.10.14. 20:25:07
Idézet: Soleil - 2008.10.14. 18:27:16
Sziasztok!

ma délután ez az esemény várt: Ma, 17:27 Gratulálok, a 3. szintre léptél!

ami érdekes: legutóbb reggel 8 körül ment le az uccsó vadászatam, se én nem támadtam senkit, se más nem támadott engem. még csak be sem léptem akkor. meg tudja valaki mondani, hogy mégis, akkor hogyan sikerült akkor szintet lépnem?
köszi!


Tehát, csak hogy látszódjon a kérdés is...nem lehet hogy másnak ajánlottad a játékot, és ő szerzett LE-t, 1%át jóváírták neked, és ezért fejlődtél...nem lehet?
Dátum: 2008.10.14. 20:23:39
Esetleg nem ajánlottad valakinek a játékot, és mivel ő szerzett LE-t ezért az 1%-át jóváírták neked, és ezért léptél szintet?!
Dátum: 2008.10.14. 20:12:56
Magasabb szinten már 2 szinttel alacsonyabb szintű karakter is meg lehet támadni, ez nagyon nem fer, mert 2 szint különbség az nagyon sok...akár 20-30 vagy még több tulajdonságösszeg különbség is lehet, nem beszélve a jobb cuccokról....tehát szinte biztos, hogy az alacsonyabb szintű kikap...és az akkor ciki ha éppen gyűjtök egy 3000LE-s cuccra, és van már 2500-am, és akkor betámadnak, és elvesznek 500at....
Be kéne vezetni, hogy lefelé MAXIMUM 1 szintkülönbségnyit lehessen támadni, felfelé maradhat így is....
Ezt valahogy mindenképpen be kéne vezettetni....vagy van aki nem így látja? Sztem ez fontosabb lenne, mint hogy hány portyapont legyen....
Dátum: 2008.10.13. 20:41:52
Hát igen, nagy lendülettel indítottam egy topicot, gyorsan gépelte, és utólag látom hogy tele helyesírási hibával Nagyon ciki...jó lenne mihamarabb eltüntetni
Dátum: 2008.10.13. 20:12:06
Egy olyan problémám lenne, hogy szövetségen belüli fórumon nem lehet kitörölni egy témát, topikot, vagy ahogy tetszik. Hogy lehetne ezt a problémát megoldani, vagy ki lehet törölni, csak nem vettem észre?
Köszi
Dátum: 2008.10.10. 16:49:53
Sziasztok!
Egy olyan észrevételem van, hogy a vadászattal elég kevés LE-t lehet szerezni, és Túl sok TP-t. Így sajnos viszonylag hamar szintet lép az ember anélkül, hogy mindent meg tudott volna venni azon a szinten, vagy ha meg is vett mindent, nem tudja sokáig kiélvezni. Ergo, akkor elmegyek portyázni, mert ott van esély nagyobb LE szerzésre, és kevés TP-t kapok. De most az új portyarendszer miatt kevesett lehet portyázni, meg azért elég sokszor veszít az ember, ha nincs szerencséje, és amit nyer LE-t, az el is veszti. Az lenne a jó, ha a vadászatért kevesebb TP-t kapnánk, és kicsit több LE-t, hogy megérje azzal is foglalkozni jobban, meg akik esetleg nem akarnak annyira harcolászni, azok is tudjanak fejlődni.
Dátum: 2008.10.05. 08:28:11
Sziasztok!

Remélem nem lesz értelmetlen a kérdésem(mint a legtöbb aki nem olvassa el a leírást a játékról, és olyanokat kérdeznek ami ott le van írva), őskövet csak pénzért lehet venni, vagy esetleg lesznek majd olyan szituk, küldetések, ilyesmi, ahol esetleg találok is? Vagy azt csak fizetés útján lehet beszerezni, semmi más helyen...persze itt csak a normál őskőre gondolok, nem a lemerült őskőre.
Köszi! Eraman
Dátum: 2008.10.05. 08:24:57
Sziasztok!
Én javasolnám, hogy sokkal több tárgy legyen, tehát pajzs, páncél, stb., mert az sokkal jobb lenne, ha úgymond mindenki "egyedi" cuccokkal rendelkezne(mondjuk még csak 2. szintű vok, lehet hog ykésőbb ez így lesz, nem tudom), mert pl 6os szinten megnéztem egy 5-6 karaketert, és mindenkinek ugyanaz a páncélja, uaz a varászlata, a pajzsa, stb.

Másik:
Jó lenne tudni esetleg a pontos képleteket, hogy pl +1 erő, az mennyit növel a tényleges sebzésen. vagy ha nem is a tényleges képletek, legalább fel lenne tüntetve a sebzés mértéke(tól ig), a találás arány %-ban, varázslat ereje (tól ig), stb, és ha adok bizonyos mennyiségű pontokat a statjaimra, akkor ezeken látnám hogy változnak...meg persze ha egy új fegyvert felveszek, akkor automatikusan átírja a sebzést annak megfelelően...az így nagyon király lenne

Amúgy nagyon tetszik a játék, várom már hogy magasabb szintű legyek:)
Dátum: 2008.10.04. 22:50:10
Egy olyan kérdésem lenne, ha az ERŐ-t növelem 1 ponttal, akkor az mennyivel növeli a tényleges sebzésemet? Köszi, Eraman