Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Én nem olvastam végig az egész témát, volt olyan kedves egy társam összefoglalni nekem a vitát, a lényeg mindenképpen, hogy a kreatív affinitás és kivégzése szakik jók, esetleg kivégzés erősségén lehetne kicsit csökkenteni, de MINDENKÉPPEN meg kell akadályozni, hogy ilyen körbeverések legyenek, mert akinek van kedve és ideje, az bármikor megcsinálhatja ezt, és akkor hirtelen tetemes előnyhöz jut a többiekkel szemben, arról nem is beszélve hogy ez sztem eléggé etikátlan másokkal szemben, akik normálisan játszanak, és nem a kiskapukat keresik...

Nem tudom mi lehet a megoldás, de ki kell találni valamit, mert ez a körbeveregetés nem kóser....
Dátum: 2009.05.14. 20:45:40
Idézet: Sterosz - 2009.05.10. 22:28:38
1. Ha valaki tudja, írja be a Rejtőköpeny tulajdonságát pls
2. Kedves admin bácsik/nénik lőjjék be a fent említett tárgy licitjét ty
3. Azért azt megnézném, amikor valaki pl Eraman 20-30 LE-kért vesz 1-1 dukátot nap nap után. Ebből nem hiszem hogy valaki tartós előnyt tud kovácsolni, lévén az egyre növekvő ár.
4.
Ne felejsuk el a kuldetesekert jaro dukatot sem.
Küldetésért dukát? Ezt fejtsd ki légyszíves, lehet lemaradtam vmiről.


Most figyeltem fel erre a hsz-re, amiben én is szerepet kaptam, és ehhez annyit fűznék, hogy én se vagyok hülye, hogy LE-ért vegyek dukátot, meg már nem is portyázom keményen régóta, úgyh nem igazán van feles LE-m....ha jól megnézitek, a 2 aukciós tárgyamat a bajnoki medáljaimból vettem, 4 medálom volt, az aukció játékba kerülése óta minden nap 5CSP-ért veszem a 2 dukátot, az első aukciós tárgyamért 1 bajnokit adtam el, a 2.aukciós tárgyamért 2 bajnoki medál ugrott....most jelenleg 2 van, mert megnyertem az uccsó bajnokit is...de ezeket már nem tervezem eladni
Dátum: 2009.04.30. 18:31:11
V2-n nincsen szent idol, tudja valaki hogy miért?
Dátum: 2009.04.30. 16:53:54
V2-n a szent idol kimaradt!!!! Vagy miért nincs ott?
Dátum: 2009.04.27. 14:58:37
nekem tetszik mindegyik ötlet, támogatom....
Dátum: 2009.04.27. 14:54:10
NAgyon jó lenne, ha nem csak egy féle színnel lehetne kiemelni topicokat, hanem többel is, így lehetne csoportosítani pl különösen kiemelt topicok, háborús topicok, egyéb topicok, stb....ha többb kategória lenne, több szín a kiemelésre, könnyebben el lehetne igazodni egy 20-30 topiccal rendelkező szöviben, és nem kell kompromisszumokat kötni, törölni, összevonni topicokat....
Dátum: 2009.04.20. 16:32:50
V2-n nem nyílott meg az aukció, nincsenek tárgyak
Dátum: 2009.04.15. 15:01:23
Dátum: 2009.04.15. 14:46:01
én is visszavontam a "faszikám" jelzőt

Nem bántottál meg senkit szerintem, ez a topic lényege, hogy beszéljük meg, és érveljünk, aztán majd ami jó ötletnek tűnik az felkerül Miklósékhoz, és vagy lesz belőle valami, vagy nem:)

Igazából azért lenne jó a felvetés, mert így egyes varázslatok, még jobban megérnék a pénzüket, és a csak hatáscsökkentő varik is "érnének" valamit...főleg a kezdő játékosokbnak, akik rácuppannak a vakítóra, hogy milyen fasza, aztán koppannak, hogy mégse volt jó vásár, főleg ha be se jön:( De majd meglátjuk mi lesz, nem rossz ahogy most van, de lehetne jobb is:)
Dátum: 2009.04.15. 14:37:47
ok, hagyjuk...sztem te meg nyiss egy topicot, amiben azt vitatjátok meg, hogy a sebzést okozó varikat is el lehessen kerülni, és akkor meglátjuk melyik topic nyer
Dátum: 2009.04.15. 14:32:50
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.15. 14:28:51
sokkal szinesebb a varázshasználat xD looool nah kisfijam a sokkal szinesebb varázshasználat nem itt kezdődne és a sokkal szinesebb varázshasználatba az is beletartozik hogy az ellenfél különösen ha kellően erős és jártas a mágiában eséllyel blokkolja le a varázslatod...


Igen, de akkor a sebző varikat is teljesen ki lehetne kerülni....elég ellentmondásosan beszélsz, ha nem vetted volna észre magad...sztem aludj egyet, mielőtt felemelnéd a hangod
Vagy ki lehet teljesen kerülni minden varit, vagy egyiket se...
Dátum: 2009.04.15. 14:23:20
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.15. 14:21:40
ha már megakarjuk magyarázni...a vakítófény se izzik 10 percen át hanem csak pillanatnyi ideig...és ha valki eközben becsukja a szemét akkor semmi gond sőt el is fprdulhat félre is vetődhet...semlegsítheti is...rengeteg módon megleeht magyarázni hogy mérnem érvéynesül a hatás...én néha azthiszem hogy nektek fáj a gondolkodás...


Ja, jó hogy nem ránt elő egy hegesztőpajzsot...

Mivel ahogy állítod, hogy meg lehet ezt is azt is magyarázni, akkor érdemesebb az újítást bevezetni, hogy sokkal színesebb legyen a varázshasználat, ne mindenki azt az 5 darabot használja....
Dátum: 2009.04.15. 14:21:27
így van
Dátum: 2009.04.15. 14:19:24
Idézet: Mortimer - 2009.04.15. 14:05:26
Jön a vakító fény, és vagy meglep, és elvakít, vagy félig be tudod csukni a szemed, és ezért csak feleakkora érvényesül. Gyengítésnél, tiszta fénynél ugyanígy.

Ezek most tökéletesen használhatatlan varázslatok, szóval mindenképp támogatom az ötletet. (Annak kiemelésével, hogy ha megvalósul, MÉG EZUTÁN SEM fogom használni komoly csatáknál egyiket sem.)


Csak annyival egészíteném ki, hogy ha vakítófényet nem is fogjuk használni harcban, pl jégbörtön, ahol sebzés mellett van negatív hatás, azt már jobban megéri ezután, meg más hasonló varikat, amik nem csak sebeznek...
Dátum: 2009.04.15. 14:18:07
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.15. 14:07:24
nahde pl a vakítófénynél ha már ennyire megakarjuk magyarázni...elég ha az illető becsukja a szemét azt hupsz márnincs semmi para =)

jóvanez úgy ahogy van...

az iylen dolog is függ attol hogy kivarázsolja mer pl egy smaragd hordás varázslókarakter aki kifejzetten mágikus cuccokra gyúr nah szal nála jóval valószinübb hogy beszopat a varázslatával mint mondjuk egy rubinhordás harcos kari...


Dr. Faktor.....néztél már napba becsukott szemmel? Sztem ha igen, akkor tudhatod, hogy nem feketét (vagyis semmit) látsz, hanem pirosat, mert átvilágítja a szemhéjad...na már most egy überszuper varázsló remélem nagyobbat tud vakítani mint a nap, úgyh becsukott szemmel is van hatása:)
Dátum: 2009.04.15. 14:01:50
Idézet: Pietrus - 2009.04.15. 13:59:37
Alapvetően nem rossz ötlet, de gondolj bele a szerepjátékos oldalába. Az ellenfél varázsol, elvetődsz, de mégis levesz valamennyit a tulajdonságaidból? Ez kb. olyan, mintha fizikai harcban melléütne, de mégis sebezne. Valahogy nem kerek...


Ez igaz lenne, ha a sebző varászlatoknál is így működne...metr ott ugye ha félrevetődsz, akkor is sebződsz??? Miért is? Talán mert súrol a varázs...de akkor egy ilyen vakító fény ha súról, akkor az tulajdonképpen eltalál, tehát akkor az ellen mentőt se lehetne dobni..sztem....
Dátum: 2009.04.15. 13:59:33
Jó meglátás, támogatom az ötletet
Dátum: 2009.04.03. 15:59:43
V2, 26-28-as kategória

1. kör Eraman vs Bkay Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Eraman vs HunHawk Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Eraman vs Devan Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Eraman vs Seligen Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Eraman vs Mci75 Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Eraman vs Moktorn Barindul Te győztél! Csata megtekintése
7. kör Eraman vs Overlord14 Te győztél! Csata megtekintése
8. kör Eraman vs Aljas Görény Te győztél! Csata megtekintése
9. kör Eraman vs Macika Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!
Dátum: 2009.04.03. 15:38:56
nekem is sikerült nyerni, megvan a 4.medál is V2-n:) Grat az összes többi győztesnek is
Dátum: 2009.04.03. 09:53:16
Jah, aukciós ház a hétre lett ígérve, de azért valamit mondhatnátok, hogy mennyit csúszik, márha csúszik..mert még van 2 nap a hétből:)