Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2009.07.02. 20:19:52
Idézet: D4vid - 2009.07.02. 20:16:11
Winnie egy bot,nem tudod?


Egy bot? Eddig azt hittem Isten nem ver bottal:) Erre mégis?!
Dátum: 2009.07.02. 20:16:09
Idézet: Endyr - 2009.07.02. 19:34:37
Idézet: Eardog - 2009.07.02. 17:39:15
Nagyon frankó a doomlordba, hogy 21-es szinttől kezdve hiányzik a legenda, ergo a legendáls küldetéseket nem lehet csinálni...grat BEHO, szokás szerint ezzel is el vagytok maradva, nem beszélve v1-en a lagmagasabb emberkéknek már 2-3 szint óta nincs legenda....sztem lassan törölni fogok én is, ha nem foglalkoznak a játékkal a készítők, akkor nem sok értelme van maradni...


a tesztszerver azert tesztszerver, h rajojjunk a hibakra, igy azon ne kapd fel a vizet

persze a V1el kapcsolatban igazad van



Endyr, még csak annyit, hogy pont én szeretném tesztelni a szervert, hogy működnek-e a küldetések, de nemsokára beragadok a legendás küldivel és ez a bajom ám Pedig én csak tesztelni akarom
Dátum: 2009.07.02. 20:05:21
Hát igen, de mi számít nyalásnak? Az hogy elismerem, ha más tapasztaltabb, ha netán okosabb, ha ügyesebb? Akkor lehet én is szoktam nyalni Én elmondom a véleményem, ha más egyetért velem, és ebben megerősít, akkor annak örülök, és ha sokan egyetértünk valamiben, akkor annak hangot tudunk adni....ha meg senki sem ért velem egyet, akkor tudom hogy én látom rosszul és beismerem a hibát....alapfokú szocializáció, semmi más:)
Dátum: 2009.07.02. 19:58:22
És köszi Szabinho hogy kiállsz mellettem, de nem szükséges, ilyen hülyeség miatt nehogy téged is "megutáljanak", lehet mi látjuk rosszul, és nekik van igazuk
Dátum: 2009.07.02. 19:57:24
Idézet: winnie - 2009.07.02. 19:23:49
Idézet: Eardog - 2009.07.02. 17:39:15
Nagyon frankó a doomlordba, hogy 21-es szinttől kezdve hiányzik a legenda, ergo a legendáls küldetéseket nem lehet csinálni...grat BEHO, szokás szerint ezzel is el vagytok maradva, nem beszélve v1-en a lagmagasabb emberkéknek már 2-3 szint óta nincs legenda....sztem lassan törölni fogok én is, ha nem foglalkoznak a játékkal a készítők, akkor nem sok értelme van maradni...


nem hiszem, hogy hiányozni fogsz valakinek, sőt.


Hát, lehet hogy törölnöm kéne, igazad van, Te biztos jobban tudod...kiváncsi vagyok hogy mit tudsz Te felmutatni, az is lehet hogy minden nap elversz, csak nem tudom ki vagy? V1-en kezdtem, ott kezdeti sikerek után visszaestem, most újra felfelé ágban vagyok....v2-n 3,5 M LE fosztással immáron 43-as szintűként a legjobbak közé tartozom, van pár nemes ellenfél reloop és glasseye személyében, akik ha akarnak néha eléggé elkalapálnak, de örülök neki, mert van célom így, hogy a nyomukba érjek...doomlord....jelenleg vezetek a szaki toplistán, fosztásban szintben az első oldalon vagyok, kvíz megoldásban szintén 1.-2. vagyok....v3-on szakifejlesztéssel noprémes karit indítva most kezdtem felöltözni, és szintén elég erősnek mondhatom magam, bár ott még nem vagyok a fejlesztésem végén....és ami a legfontosabb, hogy mindegyik világban megtaláltam a társaimat, akikkel kölcsönös tiszteletben egymás mellett harcolunk és töltjük kellemesen az időnket...én ezt tudom felmutatni, kíváncsi lennék hogy TE mit tudsz felmutatni....

Gondolom végig se olvastad a hsz-em, és dobtál rá egy 1 pontot, de hidd el, nem fogok éjjel zokogni hogy lepontoztál

sok sikert!
eraman
Dátum: 2009.07.02. 19:51:12
Nem kaptam fel a vizet:)

A törlést nem a doomlord-dal kapcs írtam, hanem inkább a másik világokon....igaz, én még nem késtem le semmiről, mert csak 51-es szintű vagyok, tehát nekem még bőven van legenda, de elég rossz látni és hallani hogy magasabb szinten már az sincs, pedig ennek eléggé alapnak kéne lennie, akkor térkapuból sem esik semmi újdonság már jó ideje és ez a sok pici apróság veszi el a kedvét az embernek...pedig sztem ez nem nagy fejlesztés, pár új cuccot berakni, és mindjárt jobb morállal áll mindenki hozzá....az új akadémia szakik se olyanok lettek mint azt vártuk....gondolom elvolt a BEHO az angol szeró megalkotásához, fordításával, de ezekszerint ott is elmaradást van....akkor nem tudom mit csinálnak...biztos eltúlzom, mert gondolom valamit csak csinálnak, de ha az újítások sebessége elmarad a játékosok által elvárt fejlesztési sebességtől, akkor sok elégedetlen lesz....
Dátum: 2009.07.02. 17:39:15
Nagyon frankó a doomlordba, hogy 21-es szinttől kezdve hiányzik a legenda, ergo a legendáls küldetéseket nem lehet csinálni...grat BEHO, szokás szerint ezzel is el vagytok maradva, nem beszélve v1-en a lagmagasabb emberkéknek már 2-3 szint óta nincs legenda....sztem lassan törölni fogok én is, ha nem foglalkoznak a játékkal a készítők, akkor nem sok értelme van maradni...
Dátum: 2009.07.01. 16:50:44
Egyéb menüpont alatt megjelent a gyorsítás DOOMLORD-on....nem lehetne ezt a másik világokra is átvinni?
Dátum: 2009.06.28. 18:18:57
Jó ez az ötlet, hogy a karakter felkerül a kártyára, de úgy lenne igazán jó, ha az avatar is...az meg szinte mindenkinek nem egyedi, valahonnan töltötte az emberke.....a név, az is jó kérdés, én ERAMAN vagyok, és én Eraman MacLier (bocsi ha rosszul írtam ) MÁGUS kártyáról "vettem" a nevem, na most hogy ez jogvédett-e önmagában az ERAMAN név....jó kérdés...az lenne a jó ha licit elött írhatnék BEHO-nak, hogy az én neven jogvédett-e, illetve szerepelhet-e....no, meg az avatar is jó lenne....de azt gondolom úgyse tolják fel...
Dátum: 2009.06.24. 16:48:59
Észrevétel:

az állat sztem normál léptékben kapja a TP-t, haa világ 3x gyorsabb, akkor az állatoknak is 3x annyi TP-t kéne kapni, mert ez azt eredményezi, hogy az állatok nagyon kicsit maradnak....
Dátum: 2009.06.23. 18:34:30
Idézet: Danka33 - 2009.06.23. 15:30:16
Megvan az állat, de nem hiszem el! Három világon(ezzel együtt) gorath lárva lett! Mindig! ÁÁÁ jégférget akarok



Nekem az jött, mindjárt be is idomul:)
Dátum: 2009.05.28. 15:10:05
jah, lehetne a kristályhordát válaszható hordának is megtenni, vagy esetleg új hordákat kitalálni, hogy ezzel is színesedjen a paletta...én új tárgykat is tennék be, más képekkel, új rajzokkal, meg kicsit más cuccot adjanak...vagy csak simán kiegészíteni a mostani palenttát, úgy mint v3 elején, de most akár minden szinten minden fajta tárgyból lehetne 2 fajta, egyik kicsit varázslós másik kicsit közelharcos, hogy mindenki szájíze szerint válogasson...a lényeg, hogy újdonság legyen benne, és akkor akár más világokról is reggelnek az emberek, hogy megnézzék az új tárgykat, az új hordákat kipróbálják....
Dátum: 2009.05.28. 15:07:26
Hát, akkor én meg egy lassú világ mellett szavazok a következők miatt:

- ha lassanbban termelődik a CSP és PP, akkor tényleg több ideje marad az embereknek, mondjuk persze a vadászat időtartama ne nyúljon meg egyáltalán, és így akkor sokkal kevesebbet kell foglalkozni a játékkal....

- ha lassabb a játék, akkor egy tárgyat pl tovább használ az ember, jobban ki tudja használni, talán jobban megfontolja az egyén, hogy mit vesz meg, vagy épp fordítva.

- az őskő is lassabban fogy ,ergo ha marad a lélekkút kisütés 1 hónapon, akkor egy adag őskövel sokkal több LE-t szerezet az illlető, mert ugye lassabban jönnek a tárgyak, amikre elkőlteni, stb.....
Dátum: 2009.05.28. 14:32:13
no, eszembe juttot...jó lenne ha a kronokompenzáció 0-ra le tudná csökkenteni a sajtolást, térkaput, stb...valamikor az a 10 perc is sokáig tart, már akinek van 10 perc....legyen így a szaki maximális értéke 60, és akkor csökkentse 0 percre az újrahasználhatósági időt....

Továbbá ami sok időt igényel, az az epikverés....igaz, ennek pont ez a lényege, hogy sokan összegyűljünk, de ez elég nagy korlátozó tényező, sok szöviben ez lehetetlen, hogy összeegyeztessen 10 kari egy időpontot, amikor epiket üthetnek...nem tudom erre mi lenne a jó megoldás, de sajnos ez egész napos program nálunk, mert 5-6 ember tudja ütni egyszerre maximum....
Dátum: 2009.05.28. 09:02:44
Esetleg ha valaki nem akar kvízt kitölteni vadászat közben, akkor mittomén, lenne egy pipálható rész, hogy nem töltök kvízt, vagy megkérdezi vadászat indítás elött, hogy akarsz kvízelni, és ha nem, akkor 1 kérdést sem tesz fel....
Dátum: 2009.05.28. 09:00:11
SZtem jó ötlet az elementális tovább fejleszthetősége, akár még ha csak az időt csökkenti is, egy 3perces vadászat is már jó lenne, az pont egy óra 20CSP elköltése. Nekem is voltak ötleteim, de most nem jutnak eszembe, majd ha valami felötlik, akkor leírom:)
Dátum: 2009.05.26. 21:14:37
én nem figyeltem, hogy leállás lesz, 2 világon is vadászok éppen, remélem meglesz még az LE-m, amikor visszajön a szerver
Dátum: 2009.05.24. 06:10:48
Nekem v2 a HC szerverem, v1-en volt a tanuló szerver....v3 a fun

Sok felvetést olvastam, meg sírást, sajna hiába irogat mindenki meg anyáz a lényegen nem változtat, valsz minden marad a régiben. PC-t én is ellenzem, mert arra NEM jó, hogy távoltartson háborús ellenfeleket, csak arra hogy szivasson és haragot gerjesszen....mindenki azt nézi, hogy akkor a kicsi hogy védekezzen ar rendszeresen látogató nagy szövi ellen...arra senkisem gondold, mi van ha egy szövi arra áll be hogy szivasson, felhúzza maxra a PC-t és minden nap hónapokon át lő egy szövit??? Extrém esetben lehet multizós emberkék x.karaktereket indítanak, akikkel PC-s szövit csinálnak, és mondjuk egy topszövit bombáznak, hogy visszacsússzon toplistán....a való életben is úgy van, hogy a nagy eszi meg a kicsit, ez a természet rendje is, ott van a béke csarnoka, lehet vele védekezni, no meg ha a PC-be tolt LE-t védfalba, gyaktérbe netán nekrofun-ba tolják a gyengék, talán még mennének is valamire...

A másik felvetés, hogy fentről lefelé ütnek a nagyok.....itt elhangzott hogy 2 szinttel is.....az is valami? Engem V1-en 5-6 szinttel is ütnek, és mégsem sírok....várom hogy gyűljön a CSP és levadászom, és várom hogy erősdjek....ennyi...háborúbanegyértelmű hogy azt ütök és ott ahol érem.....arról nem is beszélve, hogy akit ütnek fentről az is üt lefelé, csak azt valahogy hajlmos elfelejteni....
Továbbá én is ütök 4-5-6 szinttel lefelé is, csak éppen -30,-40,-50% az esetek nagy részében....azért én se vok olyan erős, hogy a szintemen -50% ugrálljak...sztem ez elég logikus....
sztem ott lett kicsit elszúrva a dolog, hogy a kivégzés is LE adó szaki lett, legalábbis addig TrueBlood volt az isten a 1,5 M LE-jével, mindenki csak csorgatta a nyálát, most meg 10M LE-kről beszélünk, és ráadásul nem elég hogy ők kapnak sok LE-t, de még a kivégzésnek hála szegény célpont fele vagy több LE-jét is elveszi....nem értem miért kellett ezt bevezetni, vagy ha bevezették, akkor miért kellett ilyen erősre csinálni a kivégzést....
Nem gondoltam még át, de esetleg napi szerezhető LE limitet is be lehetne vezetni, ami esetleg szintfűggő lenne, de azt is akkor maximálisan kihasználják ezek az egyének.....gondolom óránként támadták egymást ezek az emberek, ami azért volt véghezvihető mert háborúban történt mindez...esetleg háborús ellenfelek esetén be lehetne vezetni a kreatív affinitás és kivégzés szakértemek gyengítését, illetve teljes hatástalanítását, persze csak háborúban....