Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Idézet: Cyron - 2009.11.12. 07:57:21
Ide csak röviden:

A kaland értékelése legyen opcionális!
Aki akarja, az értékeli (külön gomb a befejezéskor), de akinek ideje / kedve sincs elolvasni, vagy nem érdekli az egész, annak ne kelljen egy random pontszámot adni rá (mint korábban a kvíz kérdéseknél).
Az értékelés eleve szubjektív, ne vigyunk bele még randomot is.

Én személy szerint szeretek pontozni ha van rá időm elolvasni, de ha nincs, akkor frusztrál, hogy most esetleg más értékelést adok mint amennyit a kaland ér.


Támogatom az ötletet, én is amikor nincs rá időm, hogy elolvassam, az alapján nyomok egy "random" számot, hogy hány próba volt, és mennyi a szöveg....sztem is jó ötlet lenne, ha lenne egy olyan gomb, hogy nem kívánom értékelni a kalandot!
Kérdésem lenne, hogy v2-n én már 2-3 napja nem kaptam kalandot, pedig sztemegy 60-80CSP-t elvadásztam, és potyáztam vagy 80-100-at, és nem jön egy kaland se, pedig minden kalandom meg van oldva, egy sincs eltárolva, van 4300LGY-m, már nem sok kéne a Hétmérföldeshez....más se kapott kalandot, ez valami bug, vagy csak a random cseszeget jó erősen? Köszi
Dátum: 2009.11.16. 09:17:33
Mikor tudhatjuk meg várhatóan milyen tárgyak lesznek az élő aukción a talin?
Dátum: 2009.11.15. 14:11:32
igen, rossz a kérdés, én is sokszor találkozok olyannal, amiről nem tudom eldönteni, hogy ez most direkt így van megfogalmazva és beugratós, vagy csak én komplikálom túl....úgy lenne az igazi, ha végre elvennék a játékosoktól az értékelés lehetőségét, és valaki hozzáértő nézné meg és ellenőrizné ezeket a kérdéseket, mert így nagyon nem jó, ahogy most van....
Dátum: 2009.11.15. 14:01:39
Hát igen, az a portyagömbös relikvia nekem is kellehet, de én gyorsításből megeszereztem a 3.büntető nélküli portyakört, és az a 3 is elég...viszont lehet nem jó ötlet, hogy az is benne van a relikek között....amúgy elég kétélű a dolog ez a sorszám a kártyában, aki HKK-zik az csak jól jár, mert amúgy is vesz paklikat, és egyszer úgyis lesz benne sorszám...viszont van akinek nem ér annyit a rellik, hogy csakazért elköltsön több 10.000 Ft-ot mert ugye random lehet kicseszik vele, és még akkor se talál sorszámot...a készítők álláspontját is meg lehet érteni, így akarják mégjobban népszerűsíteni a kártyát, aki még nem ismeri, és vesz pár paklit, hátha megtetszik neki, viszont aki 3-4 pakliból nem talál sorszámot az lehet örökre megutálja
Dátum: 2009.11.14. 21:27:16
Én már várom a BEHO talit, ez lesz az első talim, 200km-et fogok utazni érte, úgyh nagyon várom, sok jó program lesz...tehát már várom...vagy már mondtam:)
Dátum: 2009.11.13. 11:42:06
Idézet: Vaczakka - 2009.11.11. 00:54:23
441. Bajnoki viadal előestéje

A kaland szövege remek, tényleg le a kalappal, 10-re fogom értékelni, ha meglesz, DE!

jöjjenek a próbák:
38. szintű csapdakészítés próba: csapdakészítés: 30 + 16 = SIKERES!
csata
125. szintű tudatturbó próba: tudatturbó: 120 + 5 = SIKERES!
30. szintű meggyőzőkészség próba: meggyőzőkészség: 25 + 13 = SIKERES!
76. szintű tanulás próba: tanulás: 60 + 15 = KUDARC...

A csapdakészítés is meglepett, de a tanulás próba kiverte a biztosítékot. Hogy az istenbe lehet ekkora számot rárakni egy maximalizált szakértelemre?

szerk: fogalmazás


Nem tudom, hogy adhat be ilyen nagy számokat, én se értem miért jó ez, szinte lehetlen számba megy...szubtérinél is kaptam asszem 20-30as értéket, amikor állítólag ott nem kérnek nagy számot...védülis minden kalnad megoldható, ha egy 50kristálypontot rászánsz:)
Dátum: 2009.11.01. 19:04:48
Idézet: Rodriguez - 2009.11.01. 14:07:33
Az ellopott napló című kalandban, egy két fogalmazási hibát találtam:

"Mikor látod, hogy nem rosszindulatból vezetett félre, hanem elképesztően retteg attól, aki valóban felelős, hogy nincs szíved megölni, így ott hagyod a földön heverő nyöszörgő, összevert alakot, aki egy alig érthető 'engedjétek'-et nyög emberei felé, akik így nem állják utadat."

"Ellenfeled dühe halálossá válik, szeméből gonosz fény árad, termete megnő, az ifjúból démoni mágus válik, aki rád veti magát."


Lehet, hogy én vagyok a hibás, hogy elolvasom a kaladokat ?


Hát, sajna előfordul, én is írtam egy kalandot, abban is lett 4 hiba, pedig átolvastam 3szor, és még Miklós se vette észre ezek szerint a hibákat, mert elfogadta:( Azért sztem megértjük a mondanivalót:)
Dátum: 2009.10.31. 21:15:39
Déjá vu

1.próba LE vesztés
2.próba felejtés
3.próba csata
4.próba csata
5.próba szerencse
6.próba meggyőzőképesség
7.próba csata
8.próba kivégzés


Jó kis kaland volt, tetszet
Dátum: 2009.10.31. 20:41:36
Idézet: Roger1984 - 2009.10.31. 17:09:55
A TUDÁS KÖNYVE nem volt rossz, de kicsit rövid volt és nekem furcsa a vége Ellopod aztán meg hirtelen jófej vagy és aprópénzért visszaadod

wiki nem fogadja el a hotmail fiókot? próbáltam regelni és azt írja, hogy nem bírja elküldeni az emailt nekem


Hát ez volt az első kalandom, nem akartam elnyújtani, meg hát kell kicsit rövidebb kaland is, sokszor idegesítő amikor a 8 próbából az uccsónál buksz el:) Amúgy nem vagy jó fej a végén se, csak fapofával kisétálsz a sátorból a könyvvel:) Bár lehet hogy rosszul fogalmaztam a történetben, és ez nem derül ki, de a lényeg, hogy a könyvet magaddal viszed
Dátum: 2009.10.30. 21:21:36
Roger, tetszett A TUDÁS KÖNYVE amúgy?
Dátum: 2009.10.30. 12:50:42
Asszem ez a kérdés már elhangzott, de a kalandok írója nevét nem lehetne feltüntetni a kaland végén?
Dátum: 2009.10.30. 12:39:06
Egy olyan ötletem lenne, hogy le lehessen menteni a kalandokat, kvázi mint a csatáknál az archívum, pl azért, mert valamelyiknek tetszik a története, vagy ilyesmi:) Remélem jó sok Kalandot ír mindenki, és ezek igényesek is lesznek:) Várom őket:)
Dátum: 2009.10.29. 22:35:03
Egy kérdésem lenne:
Elvileg ugye szinthez, meg karakter erősséghez mérik a próba nehézséget...pl. kapok egy 100-as mágia próbát, és nekem 80 alap, de mondjuk sikerül a kockával meg kristályponttal: 80+18+2-vel...ha legközelebb is kapok mágia próbát, akkor az is 100-as lesz? Tehát ergo, ha én alap felviszem 100-ra, akkor valsz sikerülni fog nekem majd? Persze ahogy fejlődök az is kicsit emelkedik, de rövid távon nem sokat....
Dátum: 2009.10.29. 21:36:34
Hát, egy kaland bármi lehet, sokszor az ellenfél erősebb mint Te
Dátum: 2009.10.29. 09:35:41
Én is várom a kalandokat, biztos jó lesz:) remélem gyorsan bekerül, bár én nem tartozom az elégedetlenkedők közé, akik szinte nap mint nap újdonságokat várnak Miklóséktól, én elégedett vagyok az egész játékkal, és remélem jó móka lesz ez a kalandos dolog:)
Dátum: 2009.10.06. 10:07:19
Működik a szívósság övem v2-n, köszi Baraty, vagy akárki, aki megcsinálta
Dátum: 2009.10.06. 09:11:15
Bajnokim nekem "szerencsére" nem a szívósság öv hibája miatt ment el, de azóta sincs, most epikelünk, és a körönkénti jó esetben 600-800sebzés jól jönne...azért jó lenne kapni valami üzit a főnököktől, hogy vettük az adást, és keressük a hiba okát:(
Dátum: 2009.10.05. 21:27:19
Csatlakozom Cyron-hoz, v2-n nekem se múködik a szívósság övem, bajnokin se működött!!! És azóta se!!!! Mi történik itt?????
Dátum: 2009.09.19. 16:24:34
MIKLÓS!!!!

Lécci most már maradjon ez a sebgyógyítás követelménynek, és 10-esre feltoltam CSAK EZ MIATT, meg azért előre, hogy mihamarabb el tudjam majd kezdeni az egyéni epiket, mert ugye ha bejöna játékba, és nincs CSP-m és nincs sebgyógyításom akkor még várhatok pár napot....Nem tudom más hogy van vele, lehet csak én voltam ekkora Ökör, hogy előre kifejlesztettem(bár jó pár társam is már), ha nem is 20, de akkor egy 10-es sebgyógyítás legyen az alap hozzá, legalább az is kipróbálja a szakit, aki nem használja, meg nem is olyan sok LE addig felvinni...nekem mondjuk 110K LE volt kb...