Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2010.05.08. 21:18:58
igen, közbe én is rájöttem a társaim mondták, hogy töröljem, vagy módosítsam a hsz-em, de hát ez van, mindent én se tudhatok, úgyh ez van, becoptam, égő
Dátum: 2010.05.08. 07:41:46
Megmondaná valaki hogy miért kerül a poti vásárlása(gyorsítással) VP-be is???? Hírek-be semmi info nincs...ráadásul ha szokásosan egyenként veszem meg a potikat, akkor nem kerül VP-be...most akkor ezért fizettem be őskővet a gyorsításra, hogy igaz 1 klikkel veszem meg a 2 potit, de leveszik a VP-m? Akkor inkább megveszem 1-essével, de kérem vissza az őskőveim egy részét(kis túlzással), mindenesetre engem felháborít...
Dátum: 2010.05.07. 13:19:44
állatok

Nekem még nincs 400 a kettő összege, de még csak 71-es vagyok
Dátum: 2010.04.28. 13:39:46
Az ajánlásokból szerezhető lélekenergiának van egy (inkább csak) elméleti korlátja. Az így kapott mindenkori LE nem lehet több, mint az általad szerzett LE 10%-ka. Tehát ha a karaktered pályafutása során összesen 1millió LE-t szerzett, akkor ajánlásból maximum 100ezret kaphat, a felesleg elvész.


Tehát nem aznap, hanem amit az egész játékban szereztél....legalábbis az én értélmezésem szerint, hiszen direkt meg is magyarázza.
Dátum: 2010.04.28. 13:28:48
Pont hogy egy rubin triász, vagy HT megszerzése jelentheti egy játékos számára az ösztönzést, hogy azt elérje, és ha megvan, akkor van esély, hogy még jobb legyen. pl triászt már egy béna kari is kivehet entitásból 50-60-as szinten...

Az ajánlás amúgy sztem se egy jó dolog, mondjuk teszem azt, valaki fel tud rakni egy reklámot olyan helyre, ahol sokan megnézik, akkor már csak az ajánlásból ellenne....pl én a játékos a gamestar oldalról ismertem meg, ott volt kis ismertető róla...ha én lettem volna a cikk írója és érdekelne a játék, tuti ilyen ajánlós linket raktam volna be a cikkbe, és van 1000 ember alám regisztrált volna...sztem sok 10K LE-t kapnék naponta, ami durva, hogy már 1-es szinten
Dátum: 2010.04.27. 16:45:57
Idézet: Miklós - 2010.04.27. 15:44:52

Sajnos, ebben a "harcban" mindenképpen hátrányban vagyunk, mert a mi elsődleges feladatunk az, hogy a játékot fejlesszük, egyszerre számos problémát kell kezelnünk, ez csak egy a sok közül, és éppen ezért átfutási ideje van. Ráadásul olyan módosítást csinálhatunk csak, ahol a szöveg továbbra is vágólapra rakható, ha valaki pl. googléban rá akar keresni a kérdésre.


Nem értem, miért kell úgy maradnia, hogy vágólapra rakható legyen???!!! Sztem a kvíz-nek és a kvíz medálnak is az lenne a szerepe, hogy aki okosabb, sokrétűbb a tudása, az megkapja a bónuszt, nem pedig az aki ügyesebben használja a ctrl + c és ctrl + v billentyű kombinációkat. Anno fel lett vetve, hogy a kvízek szövege grafikus formában legyen megjelenítve, így nem lehet copy-zni, és sztem ez jó ötlet. Aki saját kútfőből nem tudja, akkor vegye a fáadságot, és gépelje be gugliba a kérdést.
Esetleg a kvíz olimbián én bevezetnék "skip" lehetőséget, mint ami a BEHO talin volt, ha esetleg nem tudok egy kérdést, akkor 1-et, vagy max 3-at ugorhatnák, kérhetnék helyette egy újat is. Így ha mondjuk kapok egy nem egyértelmű kérdést, amire akár több jó válasz is van, vagy nincs ott a válasz a 4 lehetőség között, akkor had ugorjak át rajta.
Dátum: 2010.04.22. 16:52:31
mi a baj a kérdéssel? 5 perc a helyes, persze ez még elementális nélkül, végzetmedál nélkül...vagy pont ez a baj?
Dátum: 2010.04.22. 16:33:44
Igen, én is támogatom az ötletet, mert legörgetek, és még akkor is keresgélem, hogy most pontosan hol is van, nehéz kiszúrni. Akár az avatar alá is lehetne rakni, vagy a tulajdonságok alá-fölé a választó sávot, a ruha létrehozása, törlése az maradhat középen is, hiszen azt ritkán használjuk.
Dátum: 2010.04.19. 15:50:34
Frankó lett a gyorsítás, már meg is vettem
Dátum: 2010.04.16. 19:18:01
LGY-t sztem se adjon a kincseskamra, arra ott a kaland. Vf-es kari sztem így is simán meg tud venni minden LGy-s tárgyat, tehát így is tömegcikk lett, ami sztem nem jó, főleg ha még a kincseskamra is ad LGY-t, akkor meg pláne mindenki sok LGY-s tárgyat vesz...

Ez már álmodozás, de azért leírom :
Kincseskamra vagy Térkapu fejlesztése esetleg nem adna esélyt, hogy a legyőzött szörnytől elvehetek egy tárgyának darabkáját, vagy valami info-t, ami segítségével fejleszthetem tárgyaimat? Nem fókusz, hanem valami egyszeri akármi, amivel ha újrakovácsoltatom a tárgyam, akkor hozzáadódna a talált tárgyacska bónusza... vagy akár a sok tárgydarabkávól Unique tárgyakat rakhatok össze, persze akár egy tárgy lehetne 10 darabból is. És mondjuk szinthez lehetne viszonyítttatni, tehát ha 70-es szinten csinálom meg a tárgyat, akkor vegye figyelembe, hogy 70-es vagyok, és annyi bónuszt adjon, ha 100-as szinten rakom össze, akkor több bónuszt adjon.

Vagy akár egy újabb tárgy slot lehetne, mondjuk öv, vagy tök mindegy, és ezt csak akkor kapod meg, ha itt a térkpauban találsz ilyen darabkákat, amiből össze kell jönni akár 10-20 darabkának is, és lenne egy 5-10 féle ilyen öv, vagy tárgy....
Dátum: 2010.04.15. 19:39:20
jó lett, vicces:)
sztem is jó volt a kérdés. Sajnos vannak olyanok, akik ha nem tudják a választ inkább rossz kérdés-re nyomnak rá, azt kész. De próbálkozz, ne add fel;)
muszáj szétOFF-olni az OFF-olásunkat??:D:D:D
...Olyan papagáj nincs aki fel tud zabálni egy egész tál babot...és nézz a szemembe ha hozzád beszélek....

...tehát nem Te voltál...tehát nem Pakitó volt....akkor...egy láthatlan ember volt...

Nem folytatom, mert már megkoptak az emlékeim, megvan videón, vagy 30-szor láttam:) Én anulut bírtam a legjobban
igazad van, már régen láttam:)

Árrrrtatlan a papagáj, árrrrtatlan
igazad van, megtalálja erre simán:

kincs ami nincs papagáj

mod: én is pont ezt a keresési szöveget írtam be


- Istenemre mondom, ha átversz, szétrúgom azt a tarka zityódat:) ( a mondat első fele nem biztos hogy így volt )
No, még egy picit Toner pártját fogom:) Anno én is tettem fel hasonló kérdést, el is fogadták, és 75% tudta a helyes választ:)

A Szuperzsaru című filmben David Speed tizedes(Terence Hill) mikor veszíti el ideiglenesen a varázserejét?
Helyes válasz: 76.45%
amúgy az igaz, hogy a kabukit a gugli megmondja, pakitót nem...és én rühellem, amikor kvízolimpián olyan kérdést kapok, amit gugliba sehogy se lehet megkeresni, vagy fél óra
Asszem én Toner pártján állok, inkább Pakito mint ez a szar