Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.05.28. 11:35:43
Kedves Leanthil, engedd meg nekem, hogy azt csináljam amit helyesnek érzek. Köszönöm.
Dátum: 2009.05.28. 11:18:16
Winnie,
Ez számomra nem bukkanó. Ez egy olyan dolog, amivel NEM TUDOK mit tenni. Nem fogok óránként LE-t elkölteni (még több pénzt betenni Tihor zebébe a sok átváltogatással), nem fogok 15% felett vadászni (még ha ez a nagyobb karaktereknek a portya fellendítést is jelentené)

Azt hiszem pár dolgot már végigszenvedtem, mindig találtam valami megoldást. Most olyan helyzet elé állítottak, amit nem tudok megoldani. Ennyi.
Dátum: 2009.05.28. 11:01:05
Ismét -3k. Ha ma még egyszer levernek, akkor bb.
Dátum: 2009.05.28. 10:56:41
Persze az rendben is van. Nekem hidd el mozgalmas volt minden napom 15% körül egyensúlyozva. Sőt most a kristályosok megjelentével kevesebb vendégem is lett hirtelen. Szerencsére az igazán nagyok jól elszórakoznak velük, így kimaradok a szórásból. Van előnye is. Például az is, hogy most már nektek sem elég egy 60-as egészség.
Dátum: 2009.05.28. 10:47:28
Sanyi, ezek NEM 100-200-at visznek. Legalábbis tőlem nem. Legutóbb 1,3k volt. És NEM, nem szeretnék láthatatlan lenni. Ennyi erővel akkor már tényleg a tevenevelde.
Dátum: 2009.05.28. 09:41:11
Már ha nem ez volt a cél. Mindegy, a mai napot meglátom milyen lesz, és hogyan tovább.
Dátum: 2009.05.28. 09:40:32
Ok, akkor verjen ránk egy pontot a háborúban, de ne húzzon le többezer LE-vel.
Dátum: 2009.05.28. 09:26:06
Egy kicsit meggondolatlan dolog volt, hogy 15% alatt is támadnak. Ez ellen nem tudok mit tenni. A magas egészséget hagyjuk, a 15% felett vadászást szintén, mint ahogy az óránkénti LE elköltést is. Egyéb ötlet? Verjen le 15% felett, nem bánom, de ez így kicsit funny.
Dátum: 2009.05.27. 19:01:57
Sanyi, ezzel csak az a gond, hogy aki folyamatosan aktív, az megússza. Nálunk az átlag még a 15%-ra sem tud sokszor figyelni. PEdig az könnyebb. Sajnos az időmilliomosok ismét előnyben lesznek.
Dátum: 2009.05.25. 21:55:06
Jelenleg 3. szintű.
Dátum: 2009.05.25. 17:37:13
Nasdfil,
Nem azzal van baj, hogy legyőztök, hanem azzal, hogy annak ellenére akartok velünk játszani, hogy mi MÁR nem, ugyanis meguntuk. Sokszor megtettétek már, és sokszor nyertetek. Azt mondjátok, hogy számotokra kihívás, küzdelem kell, de valahogy igazából mégsem. Ebből lett elegem.
Dátum: 2009.05.25. 12:30:30
A számtalan megoldás nem működik. Állok elébe a zárolásnak, higyjétek el, hogy ha lenne ötletem a problémára, akkor mást választottam volna.
A jelenlegi háborús rendszer nem megoldás.
Dátum: 2009.05.24. 20:34:15
Köszönjük, és örülök, ha így is gondolod.
Dátum: 2009.05.24. 18:51:57
Mivel picit több dolgom van, mint itt a vm- nek, így nagyon lemaradtam az olvasásban.

1. fizetni azért, hogy rosszabb legyen nektek, etikátlan. Mint ahogyan a PC is, mint ahogyan a citadellarács is, aminek mi voltunk annó 1-2 hétig tagjai. Ennek ellenére én már mást nem tudtam kitalálni. Ha ez szabálytalanság, akkor úgyis felhívjátok a játékvezető figyelmét rá, és legalább könnyebb lesz búcsút venni ettől a játéktól, aminek a pozitívuma az, hogy nagyon sok értelmes, okos, jófej embert ismertem meg. Igen, ez nem rátok vonatkozik.

2. hogy mit teszünk azt már két napja nem az optimalizálás határozza mag. Tőlem (talán tőlünk) már sosem fogtok ilyet látni. Ez van, szokjatok hozzá.

3. Zugivóknak: én úgy gondolom a csapat tud veszteni, és tud tiszta szívből gratulálni a legyőzőnek. Veletek ezt tettük. Ennek ellenére kicsit összekevered a szezot a ... Ti bár képesek lennétek rá, nem jártok a nyakunkra hetente LE reményében. Nem akarok tippeket adni, de azzal, hogy se éjjeletek, se nappalotok a játék nélkül, simán partiban vagytok a legelvetemültebb szövetségekkel is. Gratulálok érte, mint ahogy az önmérsékletért is.

4. csapatunk tagjai próbálnak értelmesen megnyilvánulni. Ha ez valakinek, akár nekem, nem sikerül, elnézést kérek érte.
Dátum: 2009.05.23. 21:51:32
Balkán, teljesen nonszensz amit leírsz. A logikát nélkülözi. Hidd el, a való életben sokkal cifrább dolgokat is meg lehetne tenni, mint amit én felajánlottam. Persze kell az a hatás, ami azt az ellenhatást kiváltja. Nem baj, majd ha felnősz (mentálisan) megérted. Addig meg sok sikert neked.
Dátum: 2009.05.23. 11:36:22
Ja és Byzon, én nem kértem meg senkit a barátaim közül. SENKIT. Aki szimpatizál velünk, és akar egy kis anyagi támogatást, az teheti meg ismeretlenül is.
Dátum: 2009.05.23. 11:30:59
Csak egy infó: mostantól mi csak citadellát építünk. Naponta fog nőni a szintje, igérhetem. Persze nem tétel, mert VP-ből egy ember többet épít egy nap, de mindegy. Azt mondták nem a LE számít. Hát most már eljuttattak minket is ide. Sőt számomra már semmi sem számít.
Dátum: 2009.05.23. 11:28:45
A citadellarács egyedüli eszköze az agresszor szövetségeknek, amivel a farm szövetségeket próbálják visszatartani az "ugrálástól". A rács szerintem már rég széthullott, csak a véem erőlködik vele. Nem gond, csinálják, megtehetik, mert nem szabálytalan.
Dátum: 2009.05.23. 11:26:19
A 22k vesztés csak a csatákból van, amikor nem tudtak győztes portyából LE-t szerezni. Nem vagyunk hülyék és ilyenkor nem tartunk LE-t magunknál. Az új szuper háborús rendszer terméke az, hogy ha az agresszor nem szerez LE-t portyából, akkor majd szerez kútból. Igazságos ugye? Megéri kitartani.

A Velim cerversiam és a Szerpents volt az a nagyszerű, aki megkínált PC-vel. Nem gond, mi számoljuk, és továbbítjuk a VM-nek. Nekünk ez már mindegy.
Az hogy ne vonjunk bele senkit, részünkről rendben is van. Nincs itt olyan tökös (vagy őrült) szövetség, aki a véemet megküldené. Pedig most hetekig nem fog másra küldeni csak ránk.
Dátum: 2009.05.23. 10:42:21
Na akkor összefoglalom a dolgokat:

-kb 7 órája megy a háború, eddig 22k-t már vesztettünk, csak mert kitartunk
-egy tagunk már kilépett
-két szövetség küldött PC-t ránk, akivel semmi dolgunk nem volt. (a válasz hamarosan a fejlesztett PC-ből menni fog a VM-nek)
-nem, sajnos én sem tudom legyőzni a "kedves" VM tagjait.
-nem, nem tud mindenki katakombába menni, mert pár napja jöttek ki a nyuszik elől

Ötlet, tanács, stb?