Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Mai jelentkezőnk:

"szia zoli vagyok és most kezdtem szeretném ha segittenél nekem légyszi köszönöm."

Szerintem egy nyelvtan korrepetálásra volna leginkább szüksége.

mod: helyesírás
Dátum: 2009.11.15. 16:43:35
Nem gondolod, hogy csak ennyi volt? Volt benne egy 280-as szerencse is.
Dátum: 2009.11.15. 16:24:16
Nem lehetne átgondolni a kalandban szereplő csaták erősségét, ÉP vesztések mennyiségét? Kicsit durvának találom, hogy 10.000 ÉP megy el egyre! A KP igényről inkább nem is szólnék. Valahogy nem látom, hogy a kereskedelem visszabutításával együtt a lények erőssége is változott volna. Vagyis lefelé nem változott.
Hamarosan eljut ide mindenki, legalább a tesztjátékosok (V1 top) véleményét hallgassátok meg!
Dátum: 2009.11.15. 11:50:17
Nem birtokolt, de ennek ellenére én is amellett vagyok, hogy ez most igazságtalan. Vagy most csak az tiltakozhat aki benne van a "felsőbb körökben"? Na jó, akkor nekem is ez volt az utolsó hozzászólásom.
Dátum: 2009.11.15. 11:41:19
Kösz hogy engem már számba se veszel.
Dátum: 2009.11.15. 11:31:40
Ez tudatos. Jópáran megveszik, abból egy pár kipróbálja a HKKKK-t, abból pár elkezd játszani, és tovább gyarapítja a Behó bevételét. Aki ezt nem látja át, az kicsit más csatornát néz.
Dátum: 2009.11.15. 11:27:12
Kóc, asszem ez talán még jó megoldás lenne (legalábbis az eddigitől jobb), bár Miklós "utolsó" bejegyzését nézve már tökmindegy.
Dátum: 2009.11.15. 10:41:10
Utánaszámoltunk, és nincs igazad! Az én esetemben nincs. Ha érdekel elmondom privátban miért is.
Dátum: 2009.11.15. 10:30:27
Hidd el, hogy aki nem akarja a játék egyetlen értelmetlenül sok időt emésztő részét napi 3 órában játszani, az ki fogja maxolni.
Dátum: 2009.11.15. 09:54:23
Miklós,
Érdekes, hogy milyen gyorsan változik a véleményed a tápról. Most semmi sem táp, csak "kényelmi" funkció, de 1-2 hónappal ezelőtt a gyorsítás "őskövesítése" kurvanagy táp volt például. Nincs baj, ha megcsinálod, amit akarsz, akár a véleményünk ellenére is, DE ne nézz minket abszolút hülyének! Legalábbis ha kérhetném engem ne.

És egy kis összefoglalás a "nem tápról":
----
Császári tekercs:
-kikerülhető vele pl a döntetlenes küldetés akár fél szintnyi üres TP-je. (VF-es és pók karik mumusa)
-kikerülhető vele pl az öt szintlépős küldi közel 1 hónapja -> gyorsabb elérkezés az ismétlős küldikhez.
----
Elementáris fúzionátor:
-cirka 400k LE egyszeri megtakarítás
----
Időtorzító:
-minden tulajdonságodat specializálva fejlesztessz, ami egy nem őskőért spect pakkoló játékos esetén, aki csak minden negyedik tulajdonságot nem speccel fejleszt, az akár (becslésre) 2-3% LE növekedést is jelenthet a szerzett össz bevételre.
-Lélekkútból érkező LE 20%-al növekszik, ami nálam pl 10k LE/ hónap
----
Karemiumcsapda:
-1 extra állatbefogás / 2 nap, ami nálam kb 12k LE, azaz naponta 6kLE
----
Természetkristály
-Gyógy és varázsital költség 90%-ra esik vissza. Nálunk egy-egy hiper epikus több mint 20k- ba is kerül egy-egy tagnak. Akkor ez epikusonként 2k LE nyereséget jelent.
----

Ez nem táp? Akkor mi?
Dátum: 2009.11.14. 21:39:15
Nagyon jók, de a HCS és a Tharr szentély együtt nagyon durva lenne szerintem.
Dátum: 2009.11.14. 20:21:35
Ez a HKK promóció nagyon inkorrekt. Az, ha egy megadott áron egy ilyen sok előnyt nyújtó kedvezményt vásárolhatunk, az még ok lenne. Ez így nem tetszik. Valahol a tisztességes (és akár fizető is) játékosok arculcsapásának értelmezem.
Dátum: 2009.11.14. 09:17:06
Végigolvasva az egészet (és természetesen megértve az egészet) arra jutottam mint Mortimer:
Miklós ISMÉT megcsinálta, hogy valamilyen előnyt tudjon biztosítani a Légiónak (persze a hátrányok mellett). Természetesen semmi bajom velük, de azért valóban nem értem miért nem lehetett volna a birtoklásX10 -et akkor bedobni a képletbe, amikor a jelenleg elért maximális birtoklási időt meghaladt volna valakinek a tornya? Ha ez így lenne, akkor talán a V3, talán a TGY, SÖ is elégedettebb lenne. Amit indoklásnak írt Miklós az pedig minden csak nem magyarázat. Ráadásul még abszolút hülyének is néz minket. Ismét. Ez számomra nagyon elszomorító, de legalább ennyire dühítő is. Persze tudom, hogy ha mindenki (SÖ, Tyrant, stb) is kapott volna lehetőséget a 83 "olcsóbb" nap birtoklásra, akkor akár 100 szinttel is drágább lett volna a torony számunkra is, és lehet, hogy összességében szívás lett volna, de az igazságérzetem ezt tartja jónak. Ha még nem késő, légyszives gondold ezt át még egyszer Miklós, mert hidd el, hogy számodra a legfontosabb a játékosok elégedettsége. Ha hiszed, ha nem számomra is fontos, mert én bár nem ebből élek, de a VU kihalásával egy fontos szórakozási lehetőségtől esnék el.
Dátum: 2009.11.11. 20:40:11
Azért az is mókás, hogy a magas szint szükséges rossz egy "majdnem" szerepjátékban, és arra vagy késztetve minden által, hogy csak a szinteden legyél erős, és ne haladj túl gyorsan előre. Nonszensz, főleg olyannak, aki játszott már bármilyen fejlesztgetős játékot.
Dátum: 2009.11.11. 19:51:45
Az hogy a KH-t nem lehet LE szívni, szerintem is rossz ötlet. Pont ma áldoztam én is 3000 kp lélekszívós vacakra, illetve az egyéni epikusból is ezt vettem ki. Ha megszűnne ez az opció, akkor sokkal értéktelenebbek lennének ezek a cuccok. Arról nem is beszélve, hogy az ősköves fegyveremet sem biztos, hogy megvettem volna. Ha ilyen változtatás lenne, akkor szerintem jópár embernek jogos lenne, hogy cuccokat visszacserélhessen.
Dátum: 2009.11.11. 18:16:19
Ennyire piti a KH, amire itt sokan panaszkodnak. Meg annyit lehet tápolni belőlük. Ezek a mai csatáim velük!


Ma, 17:59 The Lost One *Fairlight* A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 684 lélekenergiát.
Ma, 17:53 The Lost One *Lordeadron* A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 799 lélekenergiát.
Ma, 17:53 The Lost One *Hellmordon* A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 575 lélekenergiát.
Ma, 17:41 The Lost One *Maximus* A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 2583 lélekenergiát.
Ma, 17:40 The Lost One *Grogron* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 21 TP.
Ma, 17:36 The Lost One *Azeroth* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1301 lélekenergia és 21 TP.
Ma, 17:35 The Lost One *Sauronus* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1404 lélekenergia és 33 TP.
Dátum: 2009.11.11. 16:50:19
Engedtessék már meg nekem is egy hozzászólás:
Miért baj az, ha a hiper-extra-brutál bajnokokon, erős karaktereken kívül a gyengébbek is tudnak egy kis szeletet venni a tortából? Miért gond, hogy most éppen nem 5-6 karakter kezében összpontosul az összes kristály legyőzésének esélye? Megy itt a nagyképű duma, hogy gyengék, szarok, bénák... Nem Ti vagytok inkább marha ügyesek, nagyon erősek, stb? Aki itt felszólalt, az egytől egyik kategóriája, szintje egyik legjobbja. Gondoljatok már a gyengébbekre is. Nekik nem piti amit a kristályoktól kapnak!

Lélekszívás ide-oda:
Nem hiszem hogy nagyon sok mindent kellene ezen változtatni. Esetleg tényleg annyit, hogy kelljen LE a szíváshoz is. Persze azt se felejtsük el, hogy ebből kik profitálnának? Az erősebbek. Mert nekik minimális kockázat tartani maguknál sok tízezer LE-t. Ez pont őket erősítené. Így legalább van egy kis esélye a "kicsiknek", hogy LE kockáztatás nélkül is csurranjon egy kis LE nekik.

KH LE tartalma:
Mi lenne, ha nem lenne LE a kristályokban? SENKI nem tartana magas szinten LE-t magánál! Nézzetek már vissza pár csatát, ha nincs KH. Raklapnyi nulla LE-s portyát találnátok, mert egyszerűen nem éri meg máskor tartani magadnál semmit. A KH csak egy kis "vért" vitt a magas szintű játékosok portyáiba! Itt fenn majdnem mindenkinek minden csepp LE számít.
Egyetlen valós hátránya ennek, hogy a top szűkülő csoportjába minden nappal nehezebbé válik a bejutás, de nem csak a LE miatt, hanem az iszonyú magas szintek miatt is.
Dátum: 2009.11.10. 20:07:58
És mindig akkor talál be a varázslata, amikor az enyém is, de természetesen az övé előbb.
Dátum: 2009.11.10. 20:07:03
Az ok, de egyszerűen 100 itallal sem fogyasztható el az ép-je.
Dátum: 2009.11.10. 19:43:45
Nagyon szépen köszönjük Kedves Miklós, hogy ilyen szépen megoldottad az epikus harcok problémáját:

"Thorax, az ördögpók feléd dob egy tökéletes vakítás varázslatot. 2014 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -126 Támadás, -126 Erő, -252 Taumaturgia, -100 Elnyelés. "

Számunkra valóban nem kell majd új epikus kincseket kitalálnod, mert esélytelenek lettünk. Még a Légióval valamit csinálj, és nem lesz gondod fél évig a kincstáblákkal. Akármennyire is köpködni fogtok rám az a véleményem, hogy irreális az epikus csaták erősségének növekedése! Teljes mértékig el vagyunk keseredve.