Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szezso

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.01. 21:16:54
Sziasztok!
Egy hiba:
A futár kalandot csináltam volna, azt mondta hogy nincs nálam gyógyital, holott volt. Így kudarccal vége lett.
Dátum: 2009.02.26. 11:58:50
Egy kérdés, vélemény illetve javaslat:
Lehet hogy nem értettem pontosan, de ha 23:50-kor valaki elhurcol, akkor is az egész napi LE-ből részesül?
Vagy csak arra a 10 percre eső részből ha akkor épp szerzel LE-t?
Vagy az aznapi a támadásig szerzett LE-ből?
Hogy van ez?

Szerintem ne lehessen egy valaki több kínzókamrában.
Nem annyira korrekt.
Persze úgy is lehet értelmezni, hogy elhurcolnak 5 percre mivel 5 percen belül nem támadhatnak, aztán elhurcolhat valaki más megint. De gondolom nem 5 percig kínoznak egy kínzókamrában Úgyhogy ez sem valami jó.

Lehetne esetleg egy olyan verzió, hogy ha elvisz valaki, akkor legyél a kínzókamrában pl. 8 óráig, majd utána elvihet valaki más is.
De addig nem. És csak arra a 8 órára kapja a kínzó a részesedést.
És lehetne egy olyan szakértelem, ami csökkenti ezt az időt.
Esetleg mégegy szakértelem: esély százalékban hogy nem tud valaki elhurcolni a kínzókamrába. (ellenállás)

Hm?
Dátum: 2008.12.16. 15:27:37
Az üzleti megoldások remélhetőleg nem ebben az adatbázisban vannak.
Ha így van, akkor vissza tudják állítani ezeket az ősköveket.
Ha abban voltak, akkor remélhetőleg a logokbol kiszedik majd...
Dátum: 2008.12.16. 15:25:07
Véleményem szerint is a legigazságosabb az lenne, ha mindenkinek visszaáll a karaktere egy időpontra. Éjfélre.
Dátum: 2008.10.18. 17:13:12
Te is ilyen személyeskedős vagy? Gratulálok!

cirip véleményét viszont köszönöm, így kellett volna.
Dátum: 2008.10.18. 16:18:45
Idézet: Aisling - 2008.10.18. 11:10:30
Kedves játékos.
A folyamatos kiabálás (nagybetű) és a betűk kikövérítése nem segít a javaslatod megfontolásában, csupán ellenérzéseket kelt. Amennyiben vennéd a fáradtságot, és a 133 oldal közül csupán 2-3-ba belepillantanál, látnád, folyamatos a "problémák" megoldása, sőt, a te javaslataid is elhangzottak párszor. Örülök, hogy csupán a "rossz" részekről írtál, és nem veszed figyelembe - némi megértéssel - a sok pozitívumot, illetve az egyéb nehézségeket, amivel a fejlesztők találkoznak. További sok sikert neked az élethez, még ha ez alapján kicsit szürkés is neked.


Ki a rák vagy Te, hogy személyeskedsz és megítéled kinek milyen az élete? Meg egyáltalán hogy is jön ez ide? Gusztustalan!
Egyébként ez nem egy nyaló-fórum gondolom, hanem azért van hogy leírd a kvizzel kapcsolatos panaszokat, észrevételeket, mint ahogy a topic nevében is benne van. Így nem a "rosszakat" írtam. wááááá
- Amennyiben van közöd ennek az oldalnak a fejlesztéséhez, a következőket mondanám:
A kiemelést szedd ki a forumbol ha nem tetszik, azért van hogy használják gondolom.
Valamint a topic tele van olyan hozzászolással, ami nem anyira a programozóknak és tervezőknek szól, valoszinüleg nehéz kibogarászni belőle a fejlesztőknek a lényeget. Bocs, hogy nem vettem észre, hogy volt ehhez hasonló vélemény, de úgy gondolom nem fog senki leugrani a tetőről ha mégegyszer felkerül.
Hozzátenném, én ezzel csak segíteni akartam, de úgy látom felesleges volt egy percet is rááldozni erre.
Valószínűleg eme kedves szavak után leszedem az összes reklámot, amivel hozzájárultam az oldalatok népszerűsítéséhez. Köszönöm.
- Ha nincs közöd az oldal fejlesztéséhez, akkor pedig:
Psssszt...
Dátum: 2008.10.18. 11:00:15
KEDVES FEJLESZTŐK!

TÖBBSZÖR ELŐFORDULT MÁR HOGY AZ ÚJ KVIZKÉRDÉS-BEN TÖBB HELYES VÁLASZ VAN, VAGY NEM IS JOL VAN MEGADVA AHELYES VÁLASZ.
DE OLYAN IS VAN HOGY HIBÁS A KÉRDÉS STB.

JAVASLATOM: MIUTÁN KIVÁLASZTOTTAM A VÁLASZT, UTÁNA LEHESSEN ÉRTÉKELNI AZT.
ELŐTTE, NEM TÚL SOK ÉRTELME VAN (AHOGY MOST MŰKÖDIK)
HA UTÁNA ÉRTÉKELEM, AKKOR MEG TUDOM ÍTÉLNI, HOGY TÉNYLEG JÓL ADTÁK-E MEG A HELYES VÁLASZT.

ÉS AZ SEM IGAZSÁGOS, HOGY EGY ILYEN ROSSZ KÉRDÉS -MIVEL A TÖBB HELYES VÁLASZBÓL NEM AZT VÁLAZTOTTA, AMIT FEL LETT ADVA KVIZ- UTÁN NEM KAP A JÁTÉKOS 10%-OT.
RENGETEG HELYESÍRÁSI HIBÁT IS LÁTOK ÉS OLYAN KRDÉSEKET IS AMI MÁR RÉGI ÉS ROSSZ.
ERRE IS KELLENE VALAMI MEGOLDÁS: PL ERRE A JAVASLATOM: EGY HIBABEJELENTŐ GOMB MINDEN KVIZNÉL EGY KIS MEGJEGYZÉSSEL.
EZEKET PEDIG ARRA JOGOSULTAK TUDNÁK ÉRTÉKELNI, PL AKIK MÁR ELÉG TAPASZTALTAK, SOK KRÉDÉSRE JOL VÁLASZOLTAK.

KÖSZÖNÖM, REMÉLEM TUDTOK EZZEL FOGLALKOZNI, SZERINTEM ELÉGGÉ LÉNYEGES PONTJA A JÁTÉKNAK.
SOK BOSSZÚSÁGOT TUD OKOZNI ÉS EZZEL KICSIT MEGMÉRGEZI EZT A JÁTÉKOT!

SZEZSO
Oldal: 1