Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Finarfin

Oldal: 123
Dátum: 2013.04.05. 08:47:53
"Az ajánlott tárgy minden nap más lesz, véletlenszerűen választjuk ki egy táblázatból, viszont egy hónapon belül minden tétel sorra kerül. Tehát minden megjelenik majd, csak a sorrend nem lesz kiszámítható. Lesznek tételek, amelyek minden hónapban, lesz olyan, ami egy hónapban többször, és olyan is, ami csak kéthavonta jelenik meg."

Akkor most mely kijelentés az igaz?!/l. aláhúzott rész/

Relikvia kuponok megvételének lehetősége hibás döntés!/hosszú távon egyes eventek "érdektelenségbe fognak halni",s mivel gondolom ősköves tétel lesz ezért ismét csak előny azoknak akik megtehetik a kavics vásárlást,/már most kezdjetek el gondolkozni az új event jutalmak (relikviák) listáján!/

Karakterek világok közti mozgása jónak látszik!/ingázás lehetőségét kizárnám de minimum időkorlátossá tenném (1 világcsere/fél év) ..!/

Világok összemosása .. na arra volna szükség már valahára!!!/itt a lehetőség felmérni az elvándorlások alapján mely világ favorizált ez lehetne a "gyűjtő" világ persze előtte ki kellene gyomlálni a teljesen inaktív karaktereket!/
Dátum: 2012.11.30. 14:16:30
Idézet: Gloria - 2012.11.30. 11:50:12
Gondoltam, hétvégén lesz mivel foglalkozni, jáccik az ember, egy kicsit versenyezget...

DE már nincs értelme. Amit a piacon kitesznek, és mellé írják az árat, azt kilóra meg is fogják venni.

Ennyit ér az új event.
Gyakorlatilag egy 24-órás projekt prémeseknek, de azok közül is az időmilliomos optimalizátorok előnyben.
Lelombozó.

A sok beleölt fejlesztés helyett inkább javították volna ki az ezer éves portyaablak bug-ot, ami felhoz olyanokat is akiket nem lehet támadni valamely okból. Többet ért volna. Szerintem.

Mindegy. A top 50-nek, aki nem akar nagyon elgyengülni, kötelező befejezni a hátralevő 20 nap alatt.



Maximálisan egyetértek eme hsz. tartalmával ...!!!
Dátum: 2012.09.23. 02:45:51
volna 1-2 kérdésem amire választ várnék az arra illetékestől! ..

1.Marad é a kínzókamra/mármint szubakarmi izé portya esetén kamrázhatóság/?
Ha igen,milyen formában?
2.Szkara és büntető nem mükszik,fent említett esetben!
Miért is nem?
3.Várhatóan mikor kerül pont az ügy végére!/Szp/

Másról .. de közvetve ide tartozik!
A szkara relik tacsra lett vágva!4 "opció" gyakorlatilag semmisé tette v. teszi ..!
A "jobbnál jobb" fejlesztések garmadájának közepette nem ártana egy némely apróságnak tűnő dologra odafigyelni!


SV .. A Szp-ról:
1.Szub.. hogy is hívják valami bevezetésre kerül!/szándékosan nem írom le a nevét mert marhaság .. a szub előtag valami alattit a plazma pedig ionizált gázt v. 4. halmazállapotot jelent így összefésülve és a VU játékba építve
2.Válaszható a használata mindenki számára(prém no prém) .. /Gondolom azért kardoskodik a JV a prém ki-be kapcs mellett mert ha már fejleszt akkor Jó Magyar Forint is származzék belőle mint majd mindenből mi az elmúlt talán 1 évnyi fejlesztés során a játékba került/ezen nem igazán szükséges meglepődni .. viszont unfair azokkal szemben akik nem engedhetik meg maguknak ama "luxust" hogy pénzt költsenek erre a játékra!Ismerem a szlogent ..!/Ez a játék alapvetően ingyenes de " a játék elkészítése és fejlesztése komoly pénzbe kerül" ok. elfogadom de azért tekintsünk már vissza .. Az ingyenes játék lehetőség mostanra már csak azoknak "opció" akik csak hébe hóba komolytalan benéznek és tesznek vesznek valamit!/
tvm. egyszeri választhatóság mellett volnék!/nem lészen belőle semmi mert hátha meggondolja magát xy (no prém v. leendő np.)s így újabb kavicshoz/forinthoz jut a beho/
3.Szintkorlát mellett bárki támadható legyen/saját horda is kiv. szöv.társ modjuk 30-35 level le és fel./
4.Védekező fél:10-15% ÉP sérül-cserébe állat kap TP,kari nem kap TP,Lé vesztés nincs,kamrázható a normál portya szabálya szerint,szkara-büntető működnek a meglévő definiciók mellet.
5.Támadó fél:sérül a normál módon,kap TP-állat is,Lé EH esetén a meglévő módon ue. VF esetén.

ha netán valamit kihagytam volna v. irreveláns lenne akkor azt tudjátok bé a késő-korai időpontnak!
Köszöntem ..!
V1- Ancaroth con Kheryon ..
Dátum: 2012.09.21. 02:10:24
Idézet: Yasmina - 2012.09.20. 11:54:01
Nekem nem tetszik a fejlesztés és én a fizetős játékfenntartós karakterek között vagyok

ui.: csak nekem tűnt fel, hogy így az eddigi ütőtávon belüli szkarabeuszos célpontokat is be lehet kamrázni mindenféle veszteség nélkül??? (na talán ez az egyetlen pozitívum, ami persze a szkara tulajdonosoknak igen csak nagy érvágás )



mint aktív gyilokbogár tulaj ehhez csak annyit szólnék .. tele kamra után kivédve .. Af képességből részlegesen kivédve .. 1 nyamvadt eszenciával 100% kivédve .. lenyelve ezt a 3 igen kövér békát csak azt tudom mondani a 4. már igen megfeküdné a gyomrom s lehet visszarókázom nektek azt a ki.... gyilok szkarát ha már így semmisé tettétek-tennétek!!!

egyéb iránt a Miklós féle eredeti terv szerintem rendben van ..!
végig olvasván és értelmezvén a rengeteg hsz. bár ezek nem tükrözik megfelelő arányban a VU társadalom egészének véleményét mivel kb.15-30 játékos véleménye ez csak csupán .. azt gondolom sokan igencsak félreértelmezték az eredeti tervezetet!

amennyiben megszületik eme fejlesztés úgy a választhatóságára nemmel szavazok!bár már most bizton látom hogy Miklós engedni fog a "zsarolásnak" .. ha már választhatóság akkor legyen az örök érvényű ne pedig ki-be kapcsolható mint a Vf-Eh a megfelelő erőforrás felhasználása mellet ..
Dátum: 2012.03.15. 00:41:35
"Lehet, hogy van, aki élvezi azt, hogy egyedül rohan 10 szinttel a többiek előtt. De én az ilyen játékosoktól eddig csak olyan leveleket kaptam, hogy milyen gáz, hogy nincs célpont, és nem tud már hogy fékezni, nem tudja a CSp-jét elkölteni, a bajnokin a saját klónjaival kell verekednie stb."

Miklós akár meg is nevezhetnéd ill. számszakilag is behatárolhatnád azt a szerintem 10 egynéhány főt ..

Egyben mindjárt 10 főre redukálhatod az "elképzelésed" de a TOP 20-nál semmiképpen több ..!
Méghogy 50 .. csak mert 2-3 emberke agyában ez fogalmazódott meg ..!
Miklós muszály mindent kézpénznek venni ami itt elhangzik és azt egyből a VU egész társadalmára kivetitett problémaként kezelni ..!

Ha már ezt a valamit le akarjátok nyomni azok torkán is akik ellene vannak akkor mindenképpen az opcionálisan választhatóság mellet volnék ..!

Megint egy tipikusan szűk létszámra hajazó "probléma" megoldása kapcsán erőszakott követtek el azokon is /nagy többség/ akiknek ezzel semmi gondjuk ..!

Ezzel csak szűkitve lészen a már meglévő szakadék .. mélyebbnek viszont még mélyebb lészen ..!

Kin fog ez segiteni ..?Azon a 10 egynéhány főn akinek már nem is itt volna helye hanem 1 "Hős" világban ..!/lelassulnak mi beérjük őket aztán mindjárt van is kit agyonverniük .. mert nem mintha most nem azt tennék -17 szintre letámadva ..!+ még bónuszt is kapnak hozzá ..!
csak jelzem ..!ez a vicc kategória ..!
Nyissatok nekik egy Térkaput aztán hajrá lehet vitézkedni egy teljes egészében virtuális világban "élő" játékosok nélkűl ..!kristály sza..k,landra..k xeno vackok es egyebek ellenében ..!
Dátum: 2012.03.12. 19:39:44
BaalCain ... Viszlát és köcce a rengeteg "játéktapasztalatod" mit itt elénk tártál ... a legjobbakat neked és a haverjaidnak ... a spanokat is vihetnéd magaddal ...!van itt még belőlük ...

Miklós nehogy kiszedjetek bármi AH cumót a kerékből és ne hagyd befolyásolni magad 5-8 span embertárs által akik már 2-3 évre visszamenőleg saját szájuk ízére kívánják formáltatni a játékot! Had legyen csak meg mindenkinek az egyenlő esély reá ...!
Dátum: 2012.03.12. 15:12:39
Idézet: BaalCain - 2012.03.12. 13:49:58
Érveim: éveken át töröm magam valami miatt.
időt energiát és pénzt nem sajnálok arra, h eredményes legyek.

/én úgyszintén .. 4 év 5 hónap .. sokszor napi 4-8 órát és naná hogy költök rá/

évek alatt érek el valamit és nem elfogadható érvelés az a számomra, h másnak miért kelljen éveket várni rá.

/csakhogy ez a másnak az aktív Vu játékosok bármelyike lehet akár az is aki már "megürcölt" az AH cumójáért lásd nekem sem a húsvéti nyuszi tojta azt a kettőt ami megvolt/

Nem elfogadható a számomra, h egy szerencsés balfasz képes legyen ugyanarra, amire én holott minden létező téren sokat áldozok a játékra.

/amíg azt sem tudod ki az a "balfasz" akinek potyog a cumó hogy álíthatsz róla bármi konkrét dolgot ..!/

-a kő nélkülinek nem jó az, h csak 1et pörgethet abból van sikertelenség de ultra nem eshet

/te mint tevékeny őskő fogyasztó azt állítod ezáltal nem ágánál az ellen hogy a nem ősköves is ua. pergessen ..!/

-a taktikázó eredményes játékosnak nem elfogadható, h vki szerencsével érje be nem pedig mert megdolgozik érte.

/az a játékos akiről te beszélsz szintén megnyerheti az AH cumót így már ő kerülhet még nagyobb előnybe ill. nem látja be hogy az a AH cumó ami a kínálatból potyoghat nem olyan mérvű táp amivel egykönnyen v. egyáltalán beéri a "gürizőt"/

-a prémes játékosok egy részének is fáj az egyre drágább játék
/kinek nem fáj a drágulás ... válság van már 91 óta ...!amúgy meg opcionálisan választható a dolog .. tehát ha sokallod akkor szálj ki .. így megtapasztalod az őskőnélküliség rögös útját itt a játékban ..!/

senki másnak nem jó a szerencsekerék jelenlegi formája, kizárólag az anyagilag tehetős játékhoz kevésbé értő eredményért megdolgozni nem hajlandó itt a cash embereknek.
de majd kiderül lesznek-e elegen

/saját bevallásod szerint akár 1 milla jó magyar forintott is eljátszottál már a Beho játékokon .. akkor te nem ezekhez tartozol ..!/

Nem tudom te amúgy milyen hszeket olvasol. amondó vagyok nézd meg milyen karik állnak mögöttük. Aki évek óta játszik megfontoltan és tervezve annak nem tetszik, leírtam ki örülhet ennek.
cras, kóc,birka, bumb,eördög, auri mortu nekem8, top játékosok ill top karik ha ezek azt érzik, h nem ok a dolog gondolkozz már el rajta!!!

/ez mindössze 8 fő .. veled eggyüt 9 bár az sem tudható mely karakter vagy a mennyi százból is netán bő ezer aktívnak mondott játékos közül ..!/

pár tárgyat kellett volna kitalálni és máris sokkal jobb lenne a helyzet

/abban igazat adok hogy a kerékbe nem kellet volna ennyire kurrens tárgyat beletenni /AH cumó/ de akkor az állat tápos felszert sem ..!ill. ami a Találkozon megy AH azt tegyék mindenkinek lehetővé mert itt Online ...!az ami ot folyik az jogosulatlan előnyszerzés mindazon játékosokkal szemben akik nem tehetik meg a felutazást Budapestre/

ui. az, h nem érdemes játszani nem önmagában a fejlesztés mondatta velünk. Hanem a 10 oldal játékos véleményre egész hétvégén várt Jv válasz.


ui.pukkadjatok ki a méregtől .. zöldüljön,kéküljön kinek hogy tetszik De bevallom ÉN nyertem a hétvégén "A tudás könyve a "csúcsragadozó", a lottó ötös."
Dátum: 2011.12.15. 09:40:46
Okostojás úr!

Jelenleg elfogadott egyezmény nincs az Ősmágia Sötét Ösvénye szövetség és más szövetségek közt!
Az Azúr Légió nem küldött minden potenciálisan üthető játékosát a háború megkezdése előtt katába!/Jelenleg is katába vannak azok akik voltak pedig már 3 napja vége a háborúnak/
Dátum: 2011.12.15. 07:55:06
Pedig a reformra nagy szükség volna már vagy 1,5 éve!

Lásd mai nap is!
V1
Tegnap este RONIN hadüzenet Ősmágia Sötét Ösvénye szövetségnek!

TOP szövetség,nagy és "dicső" múlttal!
27 tagjukból 12 főt katába vágtak úgy hogy ők kezdeményezték a háborút!
Védekezés miatt még csak elfogadható is lenne de így!/SZÁNALMAS/
Dátum: 2011.12.10. 19:22:38
részemről egy gond van a kalandokkal ...!

Kristálypont szükséglet ..!
ha átlagot akarnék vonni akkor 50-350 kp/kaland ...
ez a mennyiség véleményem szerint rendkívül sok ahhoz képest hogy mennyi szerezhető nagyobb lé ráfordítása nélkül ...!
/tudom fejlesszek minden szaki és tu. összegemen arra a szintre ami már nem von el kritikus menny. kp. na de kérem ez már egy bizonyos szinten már létezhetetlen!/
Valamilyen formában szükség volna új kp. szerzési lehetőség megvalósításra ...!

A kalandok így is megfelelően elégséges erőforrásba kerülnek ... Ne hogy már még kalandokként további 8-32K lét költsek kp. vásárlásra!/mert az már tényleg nem áll arányosságban a nyereséggel ...!

ui. Af. Kalandok-Túlélő ... /kifejlesztve/ +5 a dobásra ... vicc kategória ...
nem találtam így rákérdezek ...

a szövetségi küldetések végrehajtása során a szövetség tagjaira vetített stat. megvalósítása fel sem merült ugye ...?!
na csak mert korábban már volt róla szó és Craslorg is azt írta emlékeim szerint hogy jelezve lett Miklósék irányába ...!

köszöntem a választ ...!

Ui./Prisma .... /
Dátum: 2011.11.29. 09:31:47
a 12% az nálam 12% ...

ami pedig a reakciótokat illeti hozzászólásomra ...!
én is elvoltam a xenóval hát hogyne lettem volna ... minden előnyével tisztában voltam és azt ki is használtam ...!
Craslorg végeredményben nem én és a hozzám hasonlók töltötték fel a csapdákat hathatós segítség érkezett fentről ...!Egyszóval hetekig semmiképpen nem tarthatott volna még az event ... azokról a naplopókról beszéltem kik 400 és 1600 ... és megkapja ugyanazt a jutalmat mint aki bőven többet teljesített ...!

egyéb iránt pedig az event célja a csapdák felépítése és a xenó dögök levágása ...!"határozott" időn belül ...!

/................................!/
Dátum: 2011.11.29. 08:45:38
reggelt ...
teljes mértékben egyetértek Awenhai véleményével ...!!!

igazán átalakíthatnák már ezt az eventet ... igazi !!! teljesítményfüggővé ...

üzenem a naplopóknak kik csak a szükséges min. teljesítették a 4. jutalom bezsebeléséhez aztán pedig várták hogy más kikaparja nekik a gesztenyét ... /........................................ /
Dátum: 2011.09.14. 08:30:54
napi 20-30K lé jön átlagban a kamrából azoknak akik "rendesen" portyáznak ...
nem hinném hogy számottevő nehézséget jelentene vagy bárminemű érdekességet az a 300K ...
Dátum: 2011.09.02. 15:01:35
üdv ... all ...

azon gondolkodám célszerű volna a szövetségi küldetéseknek egy a szövetségen belüli stat. mutató ...?!/mármint ki hogy és mennyi az annya ... /lsd. háború stat.
nem tudom milyen mértékű kapacitásba kerülne ez a játékban de nem hiszem hogy megoldhatatlan lenne ...!Igen tudom még az alap menetrendben is gondok vannak de ha normalizálódik a sz.küldetés menete akkor érdemes volna megalkotni ... mi a vélemény ...?
Dátum: 2011.08.17. 12:39:03
event ...?

fasorba ...!
Dátum: 2011.08.16. 18:41:50
ez egy igen jo kerdes ...!

Kastely fullos mar egy ideje,de kuldetes meg sehol ...!
Dátum: 2011.01.31. 17:03:54
nos a korábban általam jelzet probléma továbbra is fennáll ...
további 20 pp-ből! megnyert csata a xenó ellen mind a húsz alkalommal krit varit sebeztem ...
ennek ellenére csak minden második vagy harmadikat számolta hozzá a küldetés krit. varihoz ...
szándékában áll é ezt valakinek orvosolni ...?!
Dátum: 2011.01.31. 15:04:25
észrevettétek már hogy amikor vágod a xenót és csinálod a krit. küldetéseket nem mindig írja jóvá a krit. sebzéseket ...!
15-ből 15 krit.sebzés és csak 9 lett elszámolva ...!
Dátum: 2010.11.11. 07:54:13
Nem tudom megkérdezte-e már valaki, de a rablás agyara tárgy eltűnt mit jutalom, ezeket nem lehetne megvenni lélekgyémántért a kufártól?
Oldal: 123