Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Falco

Oldal: 12
Dátum: 2009.09.29. 20:52:56
Sziasztok

Itt megakadtam:

Milyen élőlény a kiwi?
növény
madár
gyümölcs
emlős

Ugy tudom a madarnak, a novenynek, es a noveny gyumolcsenek is ugyan az a neve >>Kivi<<

Novenyre klikkeltem, es a madar lett volna a helyes a kviz szerint.

Ha tevedek, szoljatok ram, ha nem, -tilcsakbe- .
Koszi
Dátum: 2009.09.05. 21:17:11
Remek munka
Dátum: 2009.08.08. 21:30:41
Es miert van az, ha husz csp-m van, elinditom a vadaszatot, amibol egy lemegy, akkor marad 18 CSP-m?

Nem vagyok jo matekos, de itt akkor is, valami nagyon-nagyon buzlik

Hozzateszem, lement a masodik vadaszat is, es maradt a 18 csp.
Dátum: 2009.08.08. 16:43:37
Szia mindenkinek aki Illetekes
Tegnap egy kisebb serelem ert, egy csataban nyertem 800 LE-t de nem irta jova a program, Sem a varazs koltseget nem vette le sem a sebzes nem latszott meg. (az utobbiak termeszetese kevesbe zavarnak)
De 800 LE az mar tobb mint eleg ok hogy irjak. Plane nagy sullyal van az ugy, hogy elotte vesztettem el nagyobb osszeget.

Komment?

Thnx
Dátum: 2009.06.07. 14:09:49
Sziasztok
Szerintem egy szovetsegi forum ablak a nev ala, vagy jobb esetleg bal oldalra beilleszte hasznos lenne. Ebben kattintva lehetne valasztani topikot, ez az ablak frissulhetne rovid idokozonkent. Popec lehetne, hiszen lathatna az ember mindig hogy melyik az aktiv. es nem kellene kattintgatnia.
Udv.
Dátum: 2009.06.06. 11:38:02
Sziasztok

Béla apjának 3 fia van: Sándor és József. Ki a harmadik?

Béla
Nehéz kitaláni
Benedek
Nincs harmadik fia

Humorzsak! Toroltessek

Hogy hívják Gáspár Győző (győzike) fiatalabbik lányát?
Ibolya
Evelin
Virág
Bea

Szerintem nem ide valo... Toroltessek

Aloha
Dátum: 2009.05.22. 22:24:27
LanMaffia vegzetur monda vala...

"ez bizony tényleg így történt, bár nem tudom mennyi lehetett nála:

Idomított állataid, Leonardo, egy 33. szintű ragálymester, Donatello, egy 33. szintű gyilkos szilmill, Michelangelo, egy 31. szintű quwarkaudar és Zúzó, egy 31. szintű pusztító is részt vesznek a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Nagycapa ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy thrax halálcsapás. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 225 pontnyit sérültél. Az állataid 23 életpontot sebződtek.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy thrax halálcsapás varázslatot. (-155 VP). 863 sebzést okoztál.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 863 sebzést okoztál, és 225 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 5458 lélekenergia és 24 TP!"

Remelem nekem is ad majd hasonlo bonuszokat a jatek
Sziasztok

->>Szuksegem van a gyozelemre, most jobban mint eddig.
Nem veszithetek....
De a faradtsag nagy ur, sokszor nalunk, vegzeturaknal is nagyobb.
Megis meg kell probalnom, akar az eletem aran.
Ellenfelem, KXXXXX (talan jobb, ha nemirom ki a nevet) latszolag nincs nagyon meghatva celjaimtol. Szaja sarkaban enyhe mosoly, es eget a szeme. Talan nem gondoltam eleg jol at a dolgot, hiszen alig allok a labamon, nem az elso csata az elmult egy oraban. Statisztikak szerint legalabb 40%-kal vagyok gyengebb mint reggel. Egeti az arcom a gyulolete, amint tellik az ido es kozeledik az osszecsapas.
Egyik kezemben a buzoganyom, mar kopottas, de meg lehet vele jokat utni az ellenre, a masik kezemmel a varaszlatot probalom a leheto legkisebb feltunessel megidezni mikozben a magikus szavakat formalom fogaim kozott.
Es elkezdodott.
KXXXXX olyan sebesen mozdult, vad duhhel, hogy alig maradt idom a varazst utjara engednem.
Szinte ijedtemben lenditettem a karomon.
Az aramlo energialovedek-felhon sebesseg vesztes nelkul robbant keresztul, nem is latszott meg rajta az ejtett 27 sebzesem.
Talan megzavarta a tamadasom, vagy talan a szerencses csillagzatomnak koszonhetem, hogy nem talalt el a buzoganya, valoszinuleg ott esem terdre tole.
A lendulete elsodort es mintaszeruen hanyat estem. Mielott talpra allhattam volna, mar jott a kovetkezo tamadasa; ekkor mar vedekeznem kellett.
Annyira tellett erombol, hogy magam ele tartsam fegyverem, amivel valamelyest erejet vehettem fegyverenek. Nem is hittem volna, mekkora energia rejtezik ebben a lanyban. Bar a testem alig engendelmeskedett, az szemem es elmem meg tovabbra is tisztan kovette a buzoganyt, ami a lassitasom ellenere elemi eroval vagott bordan (12 pontot sebzett).
A fejem raztam, hogy valamelyest tisztan lassak az uteset koveto hatalmas borulasom utan.
Valahogy idot kell nyerjek, es talpra alljak, es rendezzem gondolataimat, es... A buzogamyom megtalaltam magam mellett es azonnal, gondolkodas nelkul hozzavagtam az ellenhez, de a fegyverem erotlenul hullott le KXXXXX panceljarol. KXXXXX terve adaz vala, meg sem varta hogy talpra alljak es mar kuldte is a kovetkezo kellemetlen uteset.
Latszolag nincs meg kiforrva a technikaja, -szerencsemre- mert a buzogany suvitve zugott el a fejem mellett es csak a vallam allitotta meg (9 pontot sebzett).
Boduletesen felorditottam, a vallpajzsom, mintha nem is lenne, atengedte a buzogany hegyesebb reszeit.
Szemebe neztem a leanynak. Gyonyoru Rubinvoros szemei egy sor reges-regi fajo emleket idez fel bennem.... Emlekeztet a hugomra... Acsi, hiszen harc van! Hiszen energiaehsegben szenved a vilag is meg en is. A fajo gondolatokat elhesegettem es finoman allon vagtam, vigyazva meg ne sertsem durcas pofikajat, es a buzoganyomert vetodtem. A foldet ereskor erzett emberfeletti fajdalom emlekeztetett arra, hogy KXXXXX buzoganya meg mindig a vallamban van. Nagyon megserthettem a leany lelki vilagat; vallambol kirantott buzoganyaval epp a kegyelemdofest akarta megadni, amire megelozo csapaskent a helyzetembol adodoan labszaron suhintottam (13 pont). Bar csak surolta, megis megingott es a csapasa csak 13 pontot sebzett rajtam. A lendulettol elorebukott es keresztul esett rajtam.
Szegeny kislany...
Meg sokat kell tanulnia, de ha a tuz, ami ezen hatalmas erejet adja nem hagy alabb, uram bocsa` meg novekedni fog, akkor bizony, mostantol a legnagyobb vegzeturaknak is van felnivaloja...
Zokog.... Gyulolom ha egy leany sir....
Felul es latom a szemeben a konoksagot. - Nem adom fel soha!!! Tisztara olyan mint... mint...
A fajdalmas emlekeket visszanyelem a melybe...
Bar most en nyertem, tudom, ez nem az utolso utkozet volt kozottunk. Mar varom a pillanatot, amikor ujra megkuzdhetunk es ujra belenezhetek abba a ket langolo Rubin szemeibe.

A csatában összesen 40 sebzést okoztál, és 34 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 21 lélekenergia és 3 TP! <<-

Igy kezdesnek
Hi!
Oldal: 12