Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - KurahBereth

Oldal: 123
Dátum: 2009.06.28. 13:38:04
Most komolyan ez a vita tárgya? Megérdemli nem érdemli meg? Licitáljon ,nyerje meg és kész!
Ilyen alapon: sok időt ölt bele meg ehez hasonló értékelési normák alapján kaphatnak külön kártyát a bot progik amit a klánok használnak ne mán emberek ennyire ne.
Dátum: 2009.06.26. 19:42:41
Sziasztok!
A testvéremnek keresek magas szintű karaktert szóval ha meguntad karidat kérlek jelezd nekem és a tesóm szívesen átveszi és tovább nevelgeti.
Előre is kösszi.
Dátum: 2009.06.26. 13:03:32
Sziasztok!
A testvéremnek keresek magas színtű karaktert szóval ha meguntad karidat kérlek jelezd nekem és a tesóm szívesen átveszi és tovább nevelgeti.
Előre is kösszi.
Dátum: 2009.05.24. 20:38:32
YoghDemer-nek: kicsit gondolkodni kéne mire célozhat az ember ha ír valamit ne aggód ezen túl nem írok neked semmi bonyolultat.
A neveken kár vitatkozni ez egy játék amiben olyan nevet választasz amit csak akarsz a sajátomat nem véletlenül hordom.....
Dátum: 2009.05.24. 14:39:03
Ez nem kívánság műsor eltéveszteted a csatornát és az évszámot.
Dátum: 2009.05.23. 11:23:03
Halott már valamelyikőtök a Citadella Rácsról? Nem akkor talán kicsit szét kéne néznetek.
A Végzeturak mesterei alapítótagja a --[ Citadellarács ]-- egyezménynek:

Minden szövetséget az egyezmény tagjának tekintünk addig,
amíg meg nem szegi az 1. pontot:
--1) A tagok nem használhatják kezdeményező félként a pusztítás citadelláját!
--2) A tagok válaszcsapással torolhatják meg bármely szövetséget ért citadella támadást.
--3) Ha valamely tag megszegi az 1. pontot, akkor az egyezményből véglegesen kizárjuk, és a tagok a második pont értelmében megtorolhatják a citadella használatát.

Ha a pusztítás citadellájának használatát a Te szövetséged is ellenzi, hirdesd Te is kiírva a --[ Citadellarács ]-- egyezményt!
Dátum: 2009.05.22. 21:09:57
Zacc én nem bántalak próbáltam de még nem megy
winnie nem én nem vagyok sem üzemeltető sem fejlesztő , csak kifejtettem hogy amit eddig láttam szabálysértésre reakciót az egy kis ejnye bejnye volt meg néhány napnyi eltiltás. Ezért lettem volna kíváncsi ki mit tud kiket raktak már ki eddig.
Lenne egy kérdésem ami majd minősíteni fogja a kétségeimet a büntetésről és annak mértékéről a végzetúr világ 1 szerverén:

Hány felhasználóról tudtok akit kitiltottak véglegesen:
én egyről aki a kvízkérdéseket manipulálta (remélem kapok választ és abban jó sok felsorolt nevet)

Mert én ha beleképzelem a fejlesztők üzemeltetők helyébe magam hülye lennék az aktív fizető játékosaimat kirakni a mókuskerekemből.
Tehát akkor ott vagyunk ahol elindultunk kaptunk egy ígéretet hogy mostantól odafigyelnek ennek a kiskapunak a kihasználóira és HA észreveszik megbüntetik őket.
Ha észreveszik és HA tényleg megbüntetik őket , szerintem nem fog változni semmi.
Egy ötlet:

Váljon lehetővé bárkinél megnézni hogy kit ütött mikor és mennyit hozott el tőle mondjuk 2 napra visszamenőleg , így egyénileg ránézhet bárkire bárki és láthatja mikor kit farmol be milyen rendszerességgel.
Nehezebbé válna eltitkolni az ilyen eseteket , láthatóvá válnának a robotoló lé gyűjtő gépek.

Azt nem tudom hogy ez mennyivel terheli a szerver adatbázisát nem értek a programozáshoz.

Egyetlen hátránya ennek láthatóvá válnának az adott karakterek bevált szadomazó rabszolgáinak nevei.
Illetve ki mikor aktív a portyázásokat tekintve.
Üdv mindenkinek én is a döntetlenes küldit hajszolom 33 szinten KurahBereth néven a Végzeturak Mesterei klánban figyelj a felszerelésemre és a sajátodra is és ha be vagyok öltözve támadj nyugottan.
Ha nem történik valami lázadás lessz
Dátum: 2008.12.13. 12:03:51
Eddigi tapasztalataim szerint csak nyakéket és gyűrűt adhatnak az "Epikus" teremtmények ha legyőzik őket.Több mint 1M LE kerül felhúzni az Epikus emlékművet mindennel együtt erre kicsivel jobb ékszereket adhatnak mint a térkapu rémei.Nekem kicsit keserű a szájam íze azt hittem sőt reméltem hogy mivel nem vagyok sem prémiumos és nem költök több 10 ezer forintot erre a játékra hogy mégis lesz esetleg egy tárgyam (fegyver vért pajzs ) ami megközelíti az ősköves társait.
Persze ha ez így lenne esne a bevétel is hiszen egy ilyen epikus tárgy nem lehet piskóta és ezért kevesebb őskövet vennének a játékosok.De kicsit logikátlan ez az egész többet vártam az Epikus emlékműtől.
VagY netalántalán lessz egy Mega ultra Epikus Gigakapu ahol már pajzsot is dobhat az Isteneket megfélemlítő hatalmú rémek ,persze előtte 5M Le fog kerülni a felépítése az épületeknek.
Ha valamit rosszul tudok lécives javíts ki , várom válaszotok.
Dátum: 2008.12.06. 12:15:40
Az Epikus Emlékmű kapcsán szeretném megkérdezni:
A legyőzött lény/Boss dropja csak ékszer lehet(gyűrű,amulett) vagy dobhat fegyvert,vértet,pajzsot,varázslatot is?
a drop mindig 1db lessz vagy ez módusulhat valamelyik érték változásával?
A csp és a pp nem mindegy szerintem.Jelenleg egy csp nálam 150-550 Le ad míg a pp kb 0-20 ig ünnepnapokon pár száz.Szóval megfontolandó hogy berakjam e az állatom csp ért mikozben 2 óra alatt lezavarok 4 portyát az kb 40 xp az állatomnak.
Annyit szeretnék mondani hogy a világ1 ben sikerült felépítenünk a Kenel épületét itt 1. szinten 2 óránként fejlődik a "kis dög" magától 1 csp ellenében.A Problémám/kérdésem az xp amit kap növekszik e majd a Kenel szintjétől függően illetve befolyásolja e hogy a gazdájának van e inteligens kedvenc nevű skillje?
Jelenleg 1. szinten 10xp kap a kis kedvencem ami ellégé kevés 1 csp ellenében 2 óra alatt , remélem ezt min. a duplájára emelitek vagy pedig a Kenel építésével párhuzamban nőni fog az xp.
Oldal: 123