Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: térkapu...
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus csata
41. hozzászólás - 2008.12.04. 16:01:31 (Válasz Almási Viktor #38 hozzászólására.)
Söt minden héten elvert és az uzsimat is elvette
De megmondtam ám a tanárnéninek
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
42. hozzászólás - 2008.12.04. 16:29:42 (Válasz Simon #31 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2008.11.28. 15:37:29
Szeretnem megtudni, van also szintje annak, hogy a terkapubol relikvia essen? Eddig 25 gyozelembol semmi relikvia nem jott. Iszonyatos pechszeria ez, vagy pedig hiaba is probalkozom?


Huh, ezzel kapcsolatban rossz hírem van. A térkapuból eshető tárgyaknak van egy szintje, ami meghatározza, hogy ki találhatja meg. Minél magasabb szintű vagy, annál többféle, táposabb tárgyból válogat neked a gép. A leggyengébb tárgyhoz minimum 15. szintűnek kell lenned, ha annál alacsonyabb szintű vagy, akkor nem találsz semmit.
Játéktechnikai indoklás: ez egy fajta biztonsági szelep, hogy a szövibe belépő alacsony szintű karakterek ne öltözhessenek rögtön a legtáposabb térkapu cuccokba.
Szerepjátékos indoklás: az alacsony szintű lények, mint pl. a kőskorpiók és óriáscsigák ritkán hordanak maguknál varázsgyűrűket.
A jó hír az, hogy amint fellépsz 15. szintre, potyogni kezdenek majd a kincsek!
Pontszám: 7.33
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
43. hozzászólás - 2008.12.04. 16:34:17 (Válasz Miklós #42 hozzászólására.)
Hát én az összes térkapus csatámat a 18-19. szinten vívtam, de eddig konkrétan semmi sem potyogott nekem sem (a győzelmek számát nem tudom, de 10 felett van valahol), míg van olyan a szövetségből, aki már 5 tárgyat szedett ki...
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
44. hozzászólás - 2008.12.04. 18:04:46 (Válasz Miklós #42 hozzászólására.)
Ok, koszonom a valaszt, Miklos. Ezt jo lenne azert beirni az enciklopdiajaba a terkapunak, mert eleg frusztralo volt. En 43 alkalommal latogattam meg, ebbol 41 gyozelemmel.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
45. hozzászólás - 2008.12.04. 18:16:31
en is az osszes csatamat 15 felett vivtam, es cirka 30 gyozelmem van targy nelkul

nem lehetne esetleg egy un. "inkrementalis szerencset" bevezetni? Ezalatt azt ertem, h alapbol van 5% (hasrautes) hogy a targy esik, a kov. belepesnel mar 6% es igy tovabb, azaz a 30. belepesnel mar 35%al talalnek targyat, ami jo esely. Persze ha talalok akkor visszaall alapertekre az esely.
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
46. hozzászólás - 2008.12.04. 18:26:21 (Válasz Endyr #45 hozzászólására.)
Ugyanezt az összes 1-2-3%-os szakértelemnél bevezetném. Most túlontúl a random áldozatai vagyunk, van aki pl. első vadászatnál befog egy állatot, más meg a négyszer akkora esély ellenére 200 alatt sem. Ez nagyban csökkentené a frusztrációt, tudná az ember, hogy idővel biztosan sikerülni fog.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
47. hozzászólás - 2008.12.06. 12:15:40
Az Epikus Emlékmű kapcsán szeretném megkérdezni:
A legyőzött lény/Boss dropja csak ékszer lehet(gyűrű,amulett) vagy dobhat fegyvert,vértet,pajzsot,varázslatot is?
a drop mindig 1db lessz vagy ez módusulhat valamelyik érték változásával?
Pontszám: 7.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
48. hozzászólás - 2008.12.07. 16:51:49
a Javaslatok forumba irtam egy postot, es javasoltam hogy a terkapubol szerzett cuccost el lehessen ajandekozni egy szovetsegi tarsnak
csak gondoltam itt is szolok, hatha van meg aki jo otletnek tartja...
Pontszám: 6.43
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
49. hozzászólás - 2008.12.07. 17:03:22
Van valami hir arrol, hogy mikorra varhato a terkapus pontrendszer? Ha jol emlekszem mar ket hete elfogadasra kerult.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
50. hozzászólás - 2008.12.11. 08:17:53 (Válasz Simon #49 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2008.12.07. 17:03:22
Van valami hir arrol, hogy mikorra varhato a terkapus pontrendszer? Ha jol emlekszem mar ket hete elfogadasra kerult.


Ugyanezt szeretnem kerdezni, mert mar nagyon unom a hajnali 3-kor kelest. :/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
51. hozzászólás - 2008.12.11. 08:20:14 (Válasz Endyr #45 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2008.12.04. 18:16:31
en is az osszes csatamat 15 felett vivtam, es cirka 30 gyozelmem van targy nelkul

nem lehetne esetleg egy un. "inkrementalis szerencset" bevezetni? Ezalatt azt ertem, h alapbol van 5% (hasrautes) hogy a targy esik, a kov. belepesnel mar 6% es igy tovabb, azaz a 30. belepesnel mar 35%al talalnek targyat, ami jo esely. Persze ha talalok akkor visszaall alapertekre az esely.


Ezzel ugye van egy gond, hogy ha ezt a modszert hasznalod, akkor lenyegesen nagyobb az esely, mint 5%. Ahhoz, hogy 5% legyen, mondjuk 1%-rol kell indulnia, es 5%-ig csak apro lepesekben none. Ez ugyan garantalna azt, hogy hosszu tavon fixen talalsz valamit, de azt is, hogy rovid tavon semmit.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Epikus csata
52. hozzászólás - 2008.12.11. 08:21:45 (Válasz Ricardo #37 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.12.04. 15:35:04
Az azért elég durva, hogy Miklós 30. szintű becsléséhez képest már 22. szinten lehet epikus szörnyre vadászni a TGY-nél. A közepes klánoknak még térkapujuk sem lesz, mire a TGY-ben már mindenki epic felszreléssel fog rohangálni. Még két hónap és a játék eljut arra a szintre, amikor már csak a TOP 3-4 klánnak lesz értelme játszania.


Egyreszt gyertek a Legioba, folyamatos felvetel van!
Masreszt azert ha megnezed az epikus lenyekbol eso cuccokat egyatalan nem arrol a brutaltaprol beszelunk.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
53. hozzászólás - 2008.12.11. 11:56:15 (Válasz Kocos #51 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.12.11. 08:20:14
Idézet: Endyr - 2008.12.04. 18:16:31
en is az osszes csatamat 15 felett vivtam, es cirka 30 gyozelmem van targy nelkul

nem lehetne esetleg egy un. "inkrementalis szerencset" bevezetni? Ezalatt azt ertem, h alapbol van 5% (hasrautes) hogy a targy esik, a kov. belepesnel mar 6% es igy tovabb, azaz a 30. belepesnel mar 35%al talalnek targyat, ami jo esely. Persze ha talalok akkor visszaall alapertekre az esely.


Ezzel ugye van egy gond, hogy ha ezt a modszert hasznalod, akkor lenyegesen nagyobb az esely, mint 5%. Ahhoz, hogy 5% legyen, mondjuk 1%-rol kell indulnia, es 5%-ig csak apro lepesekben none. Ez ugyan garantalna azt, hogy hosszu tavon fixen talalsz valamit, de azt is, hogy rovid tavon semmit.


teljesen jo lenne ez is. igazabol a szamokat csak hasrautve mondtam.
Azota, hogy ezt irtam eltelt egy het, lett +6 szerencsem (48as most), nem vesztettem terkapus csatat es meg mindig nincs targyam
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
54. hozzászólás - 2008.12.11. 22:09:03
Tudom, hogy a terkapupontok kicsit tobb programozast igenyelnek, de jo lenne mar latni oket!!! Nagyon tudnak hianyozni! Utalok hajnalban kelni, mert akkora esik a kovetkezo belepesi alkalom.

Varjuk minel elobb ezeket a pontokat!
Pontszám: 9.17
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
55. hozzászólás - 2008.12.11. 23:44:00
Szerintem hétfőn lesz legkorábban.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
56. hozzászólás - 2008.12.11. 23:50:40 (Válasz AranyAlma #54 hozzászólására.)
Igen, tenyleg jo lenne mar latni. Egyre tobb szovetsegnek van terkapuja.

Kaphatunk jelzest, hogy mikorra varhato?
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
57. hozzászólás - 2008.12.13. 12:03:51
Eddigi tapasztalataim szerint csak nyakéket és gyűrűt adhatnak az "Epikus" teremtmények ha legyőzik őket.Több mint 1M LE kerül felhúzni az Epikus emlékművet mindennel együtt erre kicsivel jobb ékszereket adhatnak mint a térkapu rémei.Nekem kicsit keserű a szájam íze azt hittem sőt reméltem hogy mivel nem vagyok sem prémiumos és nem költök több 10 ezer forintot erre a játékra hogy mégis lesz esetleg egy tárgyam (fegyver vért pajzs ) ami megközelíti az ősköves társait.
Persze ha ez így lenne esne a bevétel is hiszen egy ilyen epikus tárgy nem lehet piskóta és ezért kevesebb őskövet vennének a játékosok.De kicsit logikátlan ez az egész többet vártam az Epikus emlékműtől.
VagY netalántalán lessz egy Mega ultra Epikus Gigakapu ahol már pajzsot is dobhat az Isteneket megfélemlítő hatalmú rémek ,persze előtte 5M Le fog kerülni a felépítése az épületeknek.
Ha valamit rosszul tudok lécives javíts ki , várom válaszotok.
Pontszám: 7
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
58. hozzászólás - 2008.12.15. 12:17:11 (Válasz Miklós #21 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.11.24. 18:05:40
Egy kis update:
Felvettem a fejlesztési listára, hogy a térkapunál is legyen egyfajta "cselekvéspont", a térkapu használat. Ahányas a térkapud, annyi cselekvést tudsz elcsúsztatni.
Tehát alapban egyet: ha mondjuk hajnali 4-kor frissülne a térkapud, akkor megteheted, hogy reggel 9-kor mész csak be, és utána legközelebb 12-kor. De ha 12 óráig nem mész be, akkor az éjjel kapott csp már "elvész". Ha 2. szintű a térkapu, akkor a hajnali 4-kor kapott meglesz este 8-ig a délivel együtt. És így tovább. De továbbra is, mindentől függetlenül, két bemenetel között min. 1 órának el kell telnie.
Határidőt nem tudok mondani, mikor készül el, most egy csomó fontosabb dolog van előtte, de sor fog kerülni rá.


Ez 3 hete volt. Jó lenne karácsonyi ajándéknak a térkapu pont...
... De jöhetne Mikulás is a térkapuból.
Pontszám: 9
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
59. hozzászólás - 2008.12.15. 13:09:16
Tenyleg jo lenne mielobb az a terkapupont!! Ezzel lenyegeben nem lennenk idohoz kenyszeritve a jatek altal. Miklos!!! Ha mas nem egy idopont!
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: térkapu...
60. hozzászólás - 2008.12.17. 07:56:47
Helló
Én nem panaszkodom,mert térkapuból eddig 5 tárgy esett nekem(szerencse 46)....De....
Kicsit szomorkásan veszem tudomásul hogy ezek a kincsek nem olyan táposak mint eleinte gondoltuk..Lásd eladási érték...
Kérdésem:gondolva a nem prémiumos társakra,nem lehetne minden felszerelési tárgyat berakni a térkapus dropba?
Gondolok itt a prémiumos tárgyakra.Lehet nem jó ötlet,de ez jutott eszembe.
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!