Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hatsepsut

Dátum: 2008.10.03. 10:03:30
Idézet: Balor - 2008.10.03. 06:31:36
Ez azért már tényleg erős:
Ki zenésítette meg a Himnuszt? (igen a Himnuszt kérdezte)
Megoldás: Egressy Béni
Mióta!!!!???? Jegyzem meg, a helyes megoldás (Erkel Ferenc) is a lehetséges válaszok között volt.
Ez már felháborító!

Egyetértek, töröltem.

Egyébként a jó válasz valójában nem szerepelt, és az emberek 2/3-a jól vizsgázott gondolatolvasásból.
Dátum: 2008.10.03. 09:50:12
Egyetértek Craslorggal.
Dátum: 2008.10.02. 19:31:46
Jódatom: mindenkit megnyugtatok - ezt többen már nem fogják látni. 5 törölni, 10 rossz, 8 jó értékelést kapott.

A többi jelzettet nagyrészt javítottam/töröltem.
A miért kapott rossz kérdés értékelésekre nem feltétlenül tudok válaszolni, nyilván attól is függ, éppen kik értékelnek.

James Bond és póker (meg néhány másik is) azért, mert kb. 10-15-en kérdezték már. Ez a kettő én voltam.
Sajnos kell még pár nap, amíg a helyesírási hiba és a volt már (utóbbi modiknak fenntartva) gombokat is be tudjuk üzemelni, mivel ezek programozást igényelnek.
Dátum: 2008.10.02. 14:24:53
A 2008-as olimpián 5 ezüstöt kaptunk - egy csomó helyen ez szerepel az éremtáblázatnál. Azóta a 4. helyezett Pars Krisztián elől eltiltottak két embert, és minden valószínűség szerint utólag lesz egy 6. ezüstünk, de ha jól tudom (javítsatok ki, ha tévedek) hivatalosan még nem kapta meg. Ettől függetlenül igazad van, így kicsit kétértelmű, ráadásul hamarosan érvényét veszti a válasz.
Dátum: 2008.10.02. 14:18:40
Köszi, ha hozzájutok, törlöm a Szaturnusz holdas kérdést.
Amúgy kíváncsiságból beírtam a gugliba, hogy Szaturnusz holdja, az első találatnál épp a kérdező által említett válasz szerepel. Úgyhogy remélem addig is sokan eltalálják.
Dátum: 2008.10.02. 12:20:45
Idézet: zandrew - 2008.10.02. 08:41:36
Sziasztok!

Csak érdeklődés szintjén, ez miért kapott rossz kérdés értékelést:

Ki írta: "Szekszárdon születtem, Szinésznőt szerettem."


Nem tudom. Nekem is tetszik.
Dátum: 2008.10.02. 12:09:06
Közkívánatra: 37 "általatok" elfogadott HKK kérdés törölve, a két legnótóriusabb író 3 napra tiltva.
Dátum: 2008.10.02. 12:07:37
Köszi, lehet, de a tesztelésen én is megkaptam ezt a kérdést, és akkor még jó volt - talán böngésző függő.
Dátum: 2008.10.02. 11:54:42
Köszi Zsolesz!
Ki volt az a magyar színművész, akire Richard Burton - miután megnézte egy olyan szerepben, amiben önmaga Oscar-díjat nyert - azt mondta, hogy "jobb színész mint én"?
Így szól az eredeti kérdés - nem tudom miért tűnt el a vége nálatok, mert az adatbázisban még mindig benne van.
Dátum: 2008.10.02. 11:51:14
Elnézést kérek, hogy nem válaszolok a kérdésekre, de a rengeteg reklamáció és egyéb javításával vagyok elfoglalva, és már a kérdésadatbázis is akkora, hogy kicsit lassan haladok.
(A programozónk már dolgozik rajta, hogy gyorsítsa.)
A HKK-s kérdések legalább háromnegyede is törlendő, a sport kérdések nagyobbik fele pedig nem az.
Dátum: 2008.10.01. 14:31:13
Kakukktojás kérdéseket nem fogadunk el, mert gyakran nem egyértelműek; ezért került bele a szűrőbe. Akkor is törlöm, ha két szóban, kötőjellel, egy k-val stb. írjátok. Sajnálom.
Nem mindenki gondolatolvasó, fogalmazd meg úgy a kérdést, hogy mindenki értse, mi alapján akarod kell megjelölni az egyik választ, akkor semmi gond vele.
Dátum: 2008.10.01. 10:00:27
Tisztelt Játékosok!

Megismétlem a korábbi közleményt, hogy aki az előző oldalt nem olvasta, az is tudja.

Jónéhány olyan - egyébként jó - kérdés törölve lett, amelyeket már számtalanszor föltettetek. Pl. "Alea iacta est." csak tegnap három embernek jutott eszébe.
Tudom, erről a kérdés írója (többnyire) nem tehet, de ezeket a kérdéseket sajnos mégsem tudjuk elfogadni.

Dolgozunk rajta, hogy - csak a moderátoroknak - legyen lehetőségünk már szerepelt értékelést is adni, és akkor látni fogjátok, hogy miért nem kerül be a kérdés.

És igen, sajnos a megyékre vonatkozó kérdés is ilyen.
Dátum: 2008.09.30. 22:01:38
Tisztelt Játékosok!

Elnézést, eddig nem volt időm ma belépni.
Jónéhány olyan - egyébként jó - kérdés törölve lett, amelyeket már számtalanszor föltettetek. Pl. "Alea iacta est." csak ma három embernek jutott eszébe.
Tudom, erről a kérdés írója (többnyire) nem tehet, de ezeket a kérdéseket sajnos mégsem tudjuk elfogadni.
Dátum: 2008.09.30. 10:14:26
Ismét törölgettem, javítgattam.

Kérlek, hogy a helyesírási hibás kérdéseket - ha emlékeztek rá - a rossz helyesírással közöljétek, különben nem biztos, hogy ki tudom keresni.
Dátum: 2008.09.29. 23:12:45
Bocsánat, de az új kedvencemet muszáj feltennem. Javítás közben bukkantam rá.

"Meik van helyesen írva?"
A válaszokat nem részletezem, mert már töröltem.
Dátum: 2008.09.29. 15:09:24
Ékezetes betűkkel kapcsolatban javaslom az alábbi oldalt: http://www.25ora.ro/fo/hir/alt-kodok-ha-nincs-meg-az-ekezetes-betu.html

A fórumon nem érdekes, de a kérdésfeltevésnél kérlek, használd őket.
Dátum: 2008.09.29. 14:52:03
Számos Beholderes, TF-es, HKK-s kérdés törölve. Nem mind, mert van olyan, amit elfogadhatónak ítélünk, még akkor is, ha nem tartozik az általános műveltséghez.
Néhány játékos ennek következtében eltiltva a kérdésfeltevéstől.
Dátum: 2008.09.29. 11:39:08
Eddig felmerült rossz kérdéseket töröltem, javítottam.

Noé bárkáját szerintem ne taglaljuk tovább. Csak annyit tanácsolhatok, hogy ha megkapjátok a bárkás kérdést, olvassátok el gondosan, mielőtt válaszolnátok.
Dátum: 2008.09.28. 23:17:55
Aisling: Szigetváron jelenleg tényleg nincs minaret, mert már régen leomlott. Lehet, hogy pár éven belül lesz, mert úgy néz ki, az önkormányzat megegyezik a törökökkel, és ők újjáépítik.