Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Dátum: 2009.11.11. 15:24:14
A Tapasztalatkő mihez ad +20% TP-t az állatoknak?

Az alapból kapott 10/8/stb TPhez képest plusz 20% vagy a szakival+tárgyal (implantátum) növelt értékhez adja?
Dátum: 2009.11.07. 22:54:07
Hogy hívják az Apple érintőképernyős telefonját?
Prada
iPhone
Android
N96

Kissé reklámszagú.
Dátum: 2009.10.31. 15:15:17
Méyik cég nem gyárt nyomtatót?
HP
Canon
Epson
AMD

Szerintem nem kell semmit se mondanom erröl a gyönygyszemről
Dátum: 2009.10.30. 14:25:19
Nah! Mostmár megy a dolog!
Dátum: 2009.10.30. 14:19:53
Rendszeridő szerint is 14:19 van és még nem lehet jelentkezni.

Lehet nem futott le a script.. nem? Vagy hülyeséget mondtam?
Dátum: 2009.10.18. 10:28:14
Melyik autógyár terméke az Astra?
Lada
Opel
BMW
Nissan

Reklám.

A következők közül melyik nem piros btűs ünnepnap?
dec.24.
márc.15.
jan.1.
okt.23.

btűs..
Nem te voltál hanem Papó.
Vele kever Yaffa szerintem.
HA ben nvan már az adatbázisban akkor tehetsz fel helyette újjat. Ez mindig is így volt. Nem tévedtek.
hányadik...
1. Az adminnak másmiatt nem tetszett. Kész.
2. Én is találkoztam vele ma. Szóval benne van.

200...
Én is tudok oylat kérdezni ami nekem alapműveltség, pl: Hol állt a ...-i kolosszus? A hét ókori világcsoda egyike? Lehet már benn van de én soha nem találkoztam vele. Viszont kizártnak tartom, hogy ha 2 görög várost és 1 rómait + a megoldást beírnám, tuti nem tudná az embereke negyede sem. Nekem mégis alapműveltségnek tűnik.
Erröl ennyit.
Ismétlem magam én is: továbbra is érdektelen lexikális tudásnak tartom és ahogy látom az admin is valami hasonlót érzett iránta.

karakter...
Ilye alapon aki nem old meg minden kérdést az ne is játszon? Csak mert nincs kedve fárasztani az agyát a bugyuta kérdéseken? Én is van amikor hagyom az egészet és elmegyek iszom egy sört, mire hazaérek lement a vadászat és mindenki happy. Nem azért vadászik valaki mert kvízezni vagy időt elcseszni szeretne! hanem mert kell a fejlődéshez és ezt az időt mindneki minimalizálni akarja. Mert az embernek van élete is... ha nem túl nagy pofátlanság.
Kicsi empátia kéne. Nem "agyat nem tudok adni" szöveg!

Órás...
vedd úgy hogy az előző hozzászólásom ide vonatkozó része újra itt van. Köszi.

Részemröl is lezárva a téma.
Dátum: 2009.10.17. 15:34:56
A lényeg Freez válaszában az építés és szaki húzás volt.
Hány kari is van akinek milliós a diffje? Mondjuk 30as szint alatt... Szerintem egy kezeden meg tudod számolni. Ne Lord Zerot vegyük má alapul. Egyáltalán nem átlagos portyás karakter V3on.
A szövetségnek meg tényleg építenie kell különben pár szint és úgy elvernek titeket mint jég a határt. Szimplán az épületbónuszok miatt.
10-15 szint mulva pedig a mostani építők fognak elkenni titeket. Ez tény. Az a kérdés akarjátok-e hogy így legyen?
Ha nem akkor tessék építeni és szakikat fejleszteni.
Hányadik...
Már benn van az adatbázisban. Felesleges rajta vitatkozni miért nem kerülne be. Mert már benn van!

200...
Tényleg senkit nem érdekel. Érdektelen, lexikális tudást kérdez. Ráadásul olyan témakörben amiben az átlagember nem igen jártas. Gondolom nem mindenki pénzügyminiszter vagy a MNBnél dolgozó aki ide jár játszani.
Egyáltalán a kibocsájtás idejét vagy az első használati idejét kérdezed? Mert azok közt igen nagy külömbségek lehetnek.

Óra.
Ha már ennyire vitatkozni kell rajta akkor szerinted egyértelmű és könnyen megválaszolható a kérdés?
Na ügye?

Karakter...
Nem mindenki a kvízekre akarja elverni az idejét. Nincs mindnekinek 1-2 perce hogy 2x átszámolja a kérdést. Főleg ha egyszer még el is rontja.
Mellesleg érdektelen, fárasztó és bugyuta kérdés.

Szerintem...
Yaffa írását továbbvíve:
Amik benn vannak kérdések azok kimerítették már a filmes/végzetura/stb. lehetséges körét. Szóval azokkal nem érdemes próbálkozni.

Tessék új dolgokat kitalálni! Azért jár a 2*LÉ. Nem azért, hoy pötyögjön valami marhaságot az ember kérdés gyanánt.
Dátum: 2009.10.17. 13:06:35
Akkor fehér holló szövetségem van
Dátum: 2009.10.17. 08:23:29
Melyik egy számítógépes magazin?
FHM
Playboy
GameStar
CKM

Túl könnyű és reklámszagú szerintem.
Dátum: 2009.10.17. 00:00:55
Akkor van gond, ha szintjének megfelelő tárgyai vannak de harmatgyenge a támadóhoz képest. Akkor is belevernek 6tonna fizikait.

Ha ez extra szerzemény lenne az eddigiek felett akkor megint azoknak kedveznénk akik naponta 40 portyát tolnak és majdnem mindent nyerik. Ezek az emberek már így is túl erőssek. Ezután meg már semmivel sem lehetne őket megfosztani a biztos táptól. Hiába flangál az ember 0 LÉvel ők akkor is erősödnek.


Ígyis sír mindneki a lélekszívás miatt. Akkor meg emiatt is lenne egéritatás
Csatlakozom. Egyértelműen és tipikusan lexikális tudást igénylő kérdés.

Én vizsgáztam belőle 2006-ban. Át is mentem csont nélkül. Mégis, ezt most én sem tudnám megválaszolni.
Dátum: 2009.10.16. 23:41:38
Kvíz 4 topicba írd át. Ott nézik az adminok a hibás kérdéseket.
Dátum: 2009.10.16. 18:52:57
Kemény háború lesz úgy látom.
Sok-sok alacsonyan repkedő citadellával ha jól sejtem
Dátum: 2009.10.16. 18:15:05
Nem is háborúztok. Akkor meg mire ez a nagy haddelhad?
Dátum: 2009.10.16. 15:50:44
Minen szinten annyit kapsz ahányas az épület. Tehát ha 4esig felnyomtátok akkor 10 szint és visszajön. Mivel 3asig kötelező ha akartok epikust meg ilyeneket...
Én 150 felett adtam már bele, és nem hiányzik, prémiumos léttemre sem. Láttam olyat, hogy 500at rakott bele valaki egyszerre. Szóval az a 40 nem olyan nagy was is das