Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LoWs

Én naponta kötök nyakkendőt, mégsem ismerem a kötési módszereket. Egyiket sem.
Attól hogy férfi valaki, még nem kell tudnia a kötési módszerek (angol) nevét, sőt semelyiket sem. Hiszen anélkül is meg lehet kötni.
Ha az első melegfelvonulás idejére kérdezel rá, azt sem biztos hogy az összes homoszexuális ismerné. Pedig ők egy elég speciális réteg. A férfiak ennél egy sokkal szélesebb és összetettebb csoport. Ezt te is beláthatod. Kb az emberek fele életében 2-3x de lehet hogy annyiszor sem vett fel nyakkendőt (esetleg csokrot.. de az ügye nem ugyan az).
Mindenki felveti hogy de vannak ennél sokkal speciálisabb kérdések is. Igen vannak! Mert bekerültek a rossz értékelési rendszer miatt, anno. Erre való a kvíz X topic (X az aktuális számát jelöli, jelenleg 5). Ott lehet ezeket a kérdéseket jelezni, és az adminok kiveszik őket az adatbázisból.. esetleg javítják, ha olyan.
"Más hibás kérdésétől a tied nem fog megjavulni!"
Dátum: 2010.10.09. 10:13:11
Pókként az én véleményem: maradjon a láthatatlan sajtolás!
Hogy miért? Azt már többször leírtam. Ha nem lesz ez az alternatíva, akkor mindenki "majdénjólmegmutatom milyenerősleszek" portyás lesz és akkor vadászhatok a gyengébb pókokra... nagy "öröm" lenne. Meg ha mindenki a sült galambot várja, akkor ki fogja azt levadászni?

A többi részét viszont osztom a hozzászólásodnak!
Az ötleted is jó szerintem!
Dátum: 2010.10.07. 20:45:21
-Ha már adjuk a vadászoknak ezt a 15% alól kilépős AFes védelmet, akkor miért nem adunk nekik mindjárt 20% ÉP alatti védelmet?
Jah.. hogy az is kevés lenne jövőhéten, mert van aki 4 óra alatt sem képes visszaérni a moziból?!
-Akkor legyen 50%!
-1 hónap és az is kevés lesz, mert 24 óra vadászat alatt 3x kell leüttetni magát az embernek, és van aki nem ér rá!

Akkor már miért nem vesszük ki a portyát a játékból? Úgy is felesleges!

/IRÓNIA
/Gúny

Legalább ezt a pici esélyt meg lehetne hagyni a portyásoknak. Ha már az emberi hülyeségre épül az itteni PvP...
Dátum: 2010.10.07. 01:16:49
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 716 sebzést okoztál, és 43 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Döntő csata.

Elég kiélezett
Majd 1 hónap múlva megnézem, milyen -12-es tulajdonságokkal indulni
Dátum: 2010.10.06. 15:53:16
Azért mindenkit csalónak kiadni aki képes normálisan portyázni... nem jó dolog... szerintem.
Dátum: 2010.10.06. 15:32:01
A támadás és védekezés 1-1%ban módosítja a találat/nem találat esélyét. A védelem csökkenti az ellenfél találati esélyét, tehát itt most az döntött hogy neki mekkora védelme van. A te támadási előnyöd az ő védelme ellenében pedig minimális.
Alap 20% esély van a találatra és ez nem mehet 80% fölé. Sőt 20% alá sem mehet. Tehát 20as támadással is lehet 1-et találni.
Ha a konkrét csatát nézzük, csak akkor látjuk hogy itt mi volt az oka a vereségnek. Mivel minimális az előnyöd minden téren (értsd. pár % változást hoz a találati esélyekbe), így simán nyerhet ő ellened.
A szerencse meg csak befolyásolja, nem eldönti hogy ki varázsol először, és kinek a varázslata jön össze.
A tárgyaitokban igaz, hogy szintbeli különbség van... de ha megnézed őket akkor nem sok difi van a sebzésekben és az adott bónuszokban.
Az állat 5 szintje meg nem sokat oszt-szoroz. Majd ha 4 állat lesz, 30-40 szinttel magasabbak, akkor fognak nyomni sokat a latban.
Dátum: 2010.10.06. 15:10:39
A fejlesztési irányt és utat érdemes minél hamarabb eldönteni.

Számít a labor, az állatok kritikus ütése elég szép lehet már ezen a szinten. Az enyéim kb 100-at is tudnának úgy ütni

Köszönöm
Dátum: 2010.10.06. 15:06:10
Neked hol a szerencséd?
Az ő szövetségi bónuszai jobbak mint a tieid. Tehát szerintem a védekezése semlegesíti a te minimális támadási előnyödet.
Dátum: 2010.10.06. 15:01:54
Neki két magas szintű állata van, neked 1 db alacsony.
Sokkal nagyobb az elnyelése emiatt.

Mivel legutóbb csak paraszthajszállal nyertél, most meg ő sem sokkal vert el. Így valószínű, hogy az erősségetek közel meg egyező. Ilyenkor kb. 50% a győzelem esélye. Amiben benne van az, hogy akár 10x is nyersz vagy vesztesz zsinórban.
Most neki kedvezett a szerencse.

Javaslom:
-szerezz még 1 állaltot.
-legyen a szintjük minél magasabb
-ha portyás vagy akkor nyomjad a kritikus ütést is
-ha vadász, akkor meg inkább az LE szerző szakikat toljad és 35-40es szinten már simán szerezhetsz medált, ha jól fejleszted a karidat.
Dátum: 2010.10.06. 14:52:32
Akkor marad a varázsszó: Miklósrandom
Dátum: 2010.10.06. 14:50:16
Lehet, hogy akkor amikor legutóbb elvereted, csak szerencséd volt. Lehet, hogy neki annyi szívóssága és állata volt mint neked. Nézd meg a csatátokat! Meg a szövetsége lehet húzott a harci épületeken. Sokat jelent +10-20 védekezés és támadás!
Ha prémes vagy, csinálj egy előzetest a várható csatáitokról. Ha ott az jön ki, hogy túlnyomórészt te győzöl akkor csak mázlija volt. Ha viszont neki van nagyobb esélye győzni, akkor meg győzött a papírforma.
Dátum: 2010.10.06. 14:38:05
V3

Ma, 14:18 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: NUlysses
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Oculis
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Aljasperszona
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Jhony
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Ezervirágszirom
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: McMad
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Sászió
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Mentorod
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: Renegade Lord
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: HerOoO
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Otyik
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Cain
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Tüske
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Dream Hunter
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: Garbash
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Ender
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Végzet
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Emilya
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Asmodeus Mortimer
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Memo
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Silver Esnaider
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: IV_Ulrich
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Hercegnő
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Büyük
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: Wart
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Heparni
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Táncos Vozálk
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Táncos Vozálk







Ezt nem értem:

Ma, 14:18 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Táncos Vozálk
Ma, 14:18 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Táncos Vozálk

Ez hogy lehet
A karakter már nem is létezik.

Mod: sorba rendezés
Dátum: 2010.10.06. 12:44:32
Jó lenne addigra elérni a döntetlenes küldetésig!

A háborúban már most is az a vesztes aki nyer. Ez szinte minden esetben így van. Még ha csak szimpla harc van akkor is (nem vereséggyűjtős).
Dátum: 2010.10.05. 19:02:21
De jól fogok szórakozni ezen!
Dátum: 2010.10.05. 18:59:00
Ott nem esik az eső.

De ha hibás kérdést találsz akkor az aktuális kvíz topicba írd be. Ott nézik az adminok.
Dátum: 2010.10.05. 14:15:56
Akkor ugyan arról beszélünk.

Csak szerintem már elindult valami.
Egyrészt jó.. másrészt rossz irányba. De remélem az AF és a következő fejlesztések helyrerakják a dolgokat! Nem szeretnék vadászatra áttérni!
Dátum: 2010.10.05. 13:41:58
Azért ne ess a torkomnak!
Pont egy PÓKnak ecseteled a PvP-t és annak halálát? Mintha én nem látnám eleget nap mint nap.

Nem mintha a HSZem az optimalizálásról szolt volna.. de ha már így felvetetted...
O. O. eddig fullosan kihasznált mindent hogy a lehető legjobb karija legyen. Aki ezt nem tette meg, annak elkeni a száját. Ez tény. Ezek után csak az Ő útja marad arra hogy felvehesd vele a versenyt. Mivel az EH el van cseszve és más alternatíva Pókolás is csak keveseknek van. Így a te általad vázolt változatosság még inkább kiveszik. tegnap még simán lehagytam szintben az optimalizátorokat és akár felülről kivégzéssel simán lerabolhattam őket. Holnap már ők is velem egy tempóban fognak haladni. Tehát kb örökre a lábtörlője lesz a karakterem. Biztos nagyon fogom élvezni.

Ha csak a portya az egyetlen kitörési pont akkor sokan rámennek. Mivel itt egyik kari a másiktól Veszi El a suskát. Így valakinek mindig rossz lesz. Ameddig a portyarendszert és a rabolható LE mennyiséget+kreatívot és társait nem rakják rendbe (nem is beszélve az EHról) addig ezt kivenni über nagy badarság! Vagy legalább vele együtt valami alternatívát adnának! De nem.. csak kiveszik és megmarad a tükközőknek/V3-as optimalizátoroknak/nagyon gyengéknek (akik soha nem fogják megismerni ezt a taktikát). Tehát nem tettek semmit.. csak elcseszik a játékélményt és kb a középmezőnyök szintlépési sebességét megduplázták! Szép kis "fejlesztés" mondhatom!
Dátum: 2010.10.05. 13:12:32
Nehogy kivegyék már!
Így legalább látszik ha valaki jelenleg is aktív! Sokkal könnyebb célpontot találni!
Dátum: 2010.10.05. 13:10:05
Többek között én javasoltam a tesztvilág bevezetését. De biztos nincs időkeret rá Pedig biztos sokan szánnának a tesztelésre 1-2 hetet.

Én, mint portyás mondom, hogy ez a nerf nem igazán ideális.
Mondjuk a gyűrűm miatt nem zavar annyira ha rajtom fogják begyűjteni a szükséges vereségeket... csak a portya átlagomat rontja.
De ha nem lesz ilyen felzárkózási lehetőség, akkor előbb-utóbb mindenki rájön hogy Portyás Peti és Optimalizátor Olga úgy hugyozza ketté a karakterét fél kézzel hogy nézni is kín. Ha ez bekövetkezik akkor várható a sok törlés és esetleg újraregisztrálás, ahol már mindenki rájuk akar hasonlítani. Ezt pedig számomra igen nagy szívás lenne. Nem azért mert utolérnek és lealáznak, hanem mert elfogynak a célpontok, és ha fogynak a célpontok akkor egyre többet jár az ember arra a pár karira akik aktívak.. és a kőr bezárul.

Szerintem benn kéne hagyni ezt, vagy valami más kikötést tenni neki...
Dátum: 2010.10.04. 21:32:07
Ok. Akkor most mondjam el folyamatos jelenben?
Magyarban csak így lehet kifejezni azt hogy most börtönözzük be. Tehát: most zárjuk rá a cuccot végleg. Benne van, de még nem nyomtuk rá a lakatot.

De legyen neked igazad.