Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Roberto100

Oldal: 1
Dátum: 2013.10.01. 12:38:42
Egy ideig olvastam a hozzászólásokat bár szerintem ez az event nem fogja drasztikusan növelni a kommunikációt, és a taktika is csak annyi lesz hogy én mi ma ezt támadjuk, és akkor a másik 3 szövi meg pl azt akarja támadni, szóval kicsit zavaros, a hűség záloga miatt meg a legközelebbi társaink ellenünk harcolnának szóval...


SZERINTEM!:

A szerver tényleg eléggé halódó félben van a kommunikáció totál degradálódott.
Viszont az a kezdeményezés, hogy a kommunikáció javítását a hordákkal próbáljuk megtenni egy elvetélt ötlet.
A játék alapja a szövetségek, a hordák csak némi kerettörténet és megkülönböztetésnek jó.
Arról nem beszélve, hogy nem is azonos a regisztrált játékos a hordákban, az meg még dúrvább, hogy rubint és zafír alig van mondjuk V5-ön!


Emellett megint ki van burkolva ősköves cuccokkal, ami mondjuk nem is olyan meglepő, de mivel a kommunikáció javítása és a szerverek felélesztése a cél szerintem inkább egy őskő mentes eventet kéne összehozni, ami valóban a kommunikációra hajt.

Bár az elképzelés, miután van szövi küldi meg templom meg feladat meg minden anyám kínja... szóval ugyanazok halmozva más néven meglehetősen nehéz már új dolgokat kitalálni.

Azonban szerintem egy 3 lépcsős dolgot kéne megalkotni aminek az első lépcsője a szövetség.
1. Hét:
XY miatt mulatság van pl... a szövetségeken belül.
A szövi küldihez hasonlóan lennének feladatok amiket 1 hét alatt kéne megcsinálni és ezeket a szövi küldivel ellentétben lehetne párhuzamosan csinálni.
Természetesen én ide csak számokat írok, amiket még alakítani kell, hogy 1 héthez ne legyen túl nehéz sem és túl könnyű sem:

Ha már közösségi szellem javítása:
- Érjen el a szövetség tag*x darab hozzászólást a héten
- Győzzetek le két entitást - nálunk legalábbis régebben elég nagy nyüzsi volt körülötte kommikáció terén is
- Építsetek x LE-t a lélekkútba, hogy a jeles ünnepségről valami fennmaradjon
- Harcoljatok tag*X - szer az arénában - talán megindul valamiféle hogy fejlesszek tovább beszélgetés


Mivel egyes szövetségek már eléggé behaltak, és sok helyen már csak zombitársulás van, úgy gondolom, kellene valami statisztika amit minden játékos elér, hogy a saját szövetségében ki mennyit tett hozzá..
Ennek azért is lenne jelentősége, mert mondjuk egyesek felismernék, hogy nincs értelme egymás mellett játszani, keresne új helyet, és talán jobbra is találna etc..


A MÁSODIK HÉT:
Az ünnepség közepén jártok, de a kevés őrszem akik szolgálatban maradtak fáklyákat fedeznek fel a távolban

Itt lehetne 1-1 háborút csinálni minden szövetség számára
A hét erről szólna de mivel ez háború, maradjunk a talajoknál és ne kelljen rá pp meg eseménypont meg minden ami létezik...
És ne is xenó vadászós csaták legyenek.

Úgy gondolom, a vadászós dolog a pókoknak úgysem tetszik, a portyázós meg egyes vadászoknak.
Az én ötletem az, hogy ezek csak olyan barbár törzsek legyenek, TÉRKAPU szökevények....
Úgy gondolom, a térkapu elég jó lé szerzési lehetőség, jó LE/TP arány etc...
Innen eshetnének csomagok is...
Akár lehetne egy csak ebben az eventben szerezhető dolog: A nadrág ami a landragóros kincsesládához hasonlóan véletlenszerűen esne..

Hogy az esélyegyenlőség megmaradjon a tápolásra, szerintem ne a térkapu pontokat lőjük el erre ne is a pp és csp pontokat, hanem esetleg bejöhetne csak erre az eventre egy akár korlátlan támadási lehetőség.
Ugyanakkor el lehetne lehetetleníteni a napi támadások számát azzal, ha mondjuk 10 csatánként fáradsz X%-al.

Mivel szerintem a szövetségeken és a közös bónuszokon lenne a lényeg, hogy senki ne álljon le akkor ha ő elérte a maga által kiszabott TP-t mert kiesett ez vagy az és ő itt befejezte ezért a fődíj, ha sikerül őket legyőzni amihez akár egy darab számot is meglehet határozni a taglétszámhoz igazodva, egy szokványos háborúhoz hasonlóan a legyőzöttek Lélekenergiája szálljon a lélekkútra...


3. HÉT:
A nemzetközi hét...
Ez lenne az a hét, amikor is az előcsapatok után megjönnének a FŐGONOSZOK.
A szövetségeknek rá kell jönniük, hogy nem győzhetnek egyedül, az előző háború is rengeteg energiát kivett így kénytelenek összefogni.

Mivel ez a ki társuljon kivel elég macerás lehet, szerintem egy erőviszonyokat közel azonos random rendszerrel különböző szövetségeket egy oldalra kell állítani és mondjuk X darab Xenó királynőhöz hasonló szörnyet kellene kiállítani.
Amik akár lehetnek a játékosokhoz kalibrálva.

Emellé meg lehetne csinálni, hogy minden szintre több ilyen gonosz jut, azért, hogy legyen értelme tanácskozni, persze mindet le lehetne győzni mondjuk 2 nap alatt, 1 nap meg lenne amolyan tárgyalási idő.
Hogy is képzelem ezt:
Mondjuk a xenó királynőkhöz hasonlóan fel vannak osztva szintekre.
De 1 ilyen gonoszt csak úgy győzhetnek le, ha tényleg összefognak. És egy szinten ebből a gonoszból mondjuk lenne 2-3 darab, amihez le kell beszélni azt, hogy ma melyiket támadjuk etc...

És a fentebb leírt, közös chatelési, vagy inkább fórumozási felület így már megalapozott, elősegíti a kommunikációt.
Előbb az event elején a szövetségek összerázódhatnak ismét, majd szövetségek között is megnyílnának a kapuk.


Nehezítésképp annó hallottam olyat epikus csatákra írva, hogy mondjuk váratlanul dühöngve rombol a gyakteren vagy védőfalon, ilyet is be lehetne rakni színesító elemnek, főleg azért, hogy egyes szövetségeket akik erősebbek vissza legyenek fogva.



A végső nyeremény pedig úgy gondolom, hogy szövetségi szintűnek kell lennie.
Pl x időre +30 gyaktér és védőfal vagy ilyesmi...

A lényeg, hogy megérje küzdeni a játékosoknak tényleg összefogva nem pedig csak látszatként összefogva és hogy az egyéni érdekeknél fontosabb legyen a közös érdek.

De hogy ne mindenki ugyanazt kapja fel lehet osztani a 3 hetet..
Az első héten mondjuk ha lehetne gyorsítani a lélekkút növekedését, a teljesített feladatok arányában, arra hivatkozva, hogy újra felélénkült a szövetség ezért egy darabig gyorsabban töltődik a lélekkút.
A második héten szintén ott van a háború, és lélekenergia a kútba.
Ezt mondjuk lehetne úgy adni, hogy a tagok száma a legyőzött lények aránya fejében egy összeg...


A végső győzelmet pedig úgy képzelem, hogy ne kelljen mindent feltétlenül legyőzni.
Legyen bőséggel ellenség, és ha lejár az idő, akkor belehet nyomni egy olyan szöveget hogy látva rettenthetetlen összefogásunkat és diadalainkat visszavonulnak..

Ide lehetne több dolgot is adni.
Ugye egyrészt ott lehetne a védőfal/gyaktér növekedés
Lehetne a győztes csaták utáni tp-t összegyűjteni, és aztán a TP arányában tulajdonságnövekedést adni, vagy egy újabb szakértelmet adni.
Pl ádáz harcos ami nem egy fejleszthető szakértelem lenne, hanem a résztvétel után kapná mindenki.
Hogy mit ad az legyen a fejlesztők gondja... lehet pl szívósság az entitás és epikushoz meg esetleg még valami.. ezeket a balanszokat találják meg mások


Elég nyers és vázlatos, de szerintem a szervereken a kommunikációt elősegíthetné, sokkal jobban mint a jelenleg tervezett EVENT.

Persze hogy bekerül, e az engem a továbbiakban nem érdeke, ingyen bérmentve egy vázat adtam kinek tetszik kinek nem, játékosi kötelességeimet ezzel teljesítve érzem, lehet kicsit megkésve, de ez van
Dátum: 2013.04.03. 17:40:46
már írtam nekik, de a védelemről megfeledkeztem, valszeg ez lesz a baj...
kösz
Dátum: 2013.04.03. 17:31:04
Sziasztok nem tudom feltűnt e valakinek illetve találkozott e azzal a jelenséggel bárki is, hogy hiába van rajtad a lélekszívós cuccod, nem annyit százalékot szív el mint kéne.
pl az én lélekszívásom maxon 110-es mégis sokszor még 100%-ot sem szív el... pedig van nála, hisz a következő harci körbe megint szívok....

Már többször is megesett mostmár eljött az ideje, hogy közöljem is.

Jó lenne ha javítanátok.
Dátum: 2012.05.01. 11:11:14
Arról ne is beszéljünk hogy az event és az előző templom igényei miatt az erőforrásaim java része 0-a és így van 2 hetem:)
Dátum: 2012.05.01. 11:08:22
lvl 10-es vagyok v3-on sem az előző sem a mostani jutalomba nincs relikkupon tehát nem kapunk reliket kivéve ha a templomkristályból kiváltjuk....
de nekem most speciel a dekrétum 2 k a második x az 6 k meg áldozz fel 2 k lét...
az már 10 k a semmire... és akkor még nincs ott hogy fejleszd ezt meg fejleszd azt mindezt egy 10-es szintü karinál ahol a jutalom +1 mindenre néhány dukát meg kiéget kaivcs illetve örjöngés itala meg isteni ital...
az italok sokat nem érnek meg kell hagyni, a +1 mindenre... hát minden tulom egy 1000-es alatt van...

Ami V5-öt illeti, a meglévő relikjeimet pedig nem engedi upgradelni hiába van ezüstöm vagy aranyom alatta 3-4 relikkupont kér a következkő szinthez...
Ami így nem igazán vicces mert akkor minek szenvedtem az ezüst vagy épp arany relikemért?
hogy most templommal kezdjem előlről a jobbért?!
Csak mert v5-ön kaptam relikkupont viszont ott meg csak bronzokat enged kiváltani /azokat amik nincsenek/ a meglévőeket upgradelő gomb inaktív és oda van írva hogy mennyi kell még... És felmerül a kérdés hogyha most kiváltok 1 kuponnal egy bronz reliket akkor azt upgradelni megint 2 kupon lesz? -.-

Ez gáz
Dátum: 2012.04.24. 13:40:41
Kicsit visszább olvasva láttam 2 megjegyzést amit nem tudok megállni szó nélkül:D

Az egyik hogy a templom mindent kihasználtat velünk és színesíti a játékot, én még mindig azt mondom hogy a játék pontosabban az erősség lényege hogy minél kevesebb TP-ből minél nagyobb táp, ellenben a templomnál ezt nem látom hogy kevés tp-ből nagy táp, nem mondom, hogy ezt a kevés tp-t hónapokig kell gyűjtögetni lehet az 1 hét is, de minél több erőforrást szedni belőle, ellenben a templom amit ad annak jelentős részét el is veszi, igen amiért szenvedsz egy csomót az majd valamikor X szint múlva kihozza hatását ám de az X. szinttel későbbi korszakot is meg kell érni
És nem a VÚnak hanem magának a karaktereknek, nem mondom hogy butítsuk le teljesen a templomot de az LGY áldozáson és az ősköves küldiken felül bőven lenne mit finomítani és ha jobban megnézi miklós a fórumát akkor láthatja hogy van néhány standard arc aki támogatja a jelenlegi rendszert és van egy vagon panaszkodó arc akik igen sokfélék.
Én speciel megértem valamilyen szinten mindkét oldal nézeteit de az enyhítésre és a nagyobb szabadságra voksolok továbbra is mert a templom nagyon korlátozza a fejlesztési és felesleges össze vissza fejlesztési útvonalat!

Mindamellett láttam hogy a legyen új hsz-ed a szövi fórumon, illetve írj levelet társaidnak le lett langyizva meg szólva holott a szocializálódásnak hatalmas jelentősége van, a mi szövetségünkben speciel nem egy embert tartottunk már csatasorban és nem mellékesen ezek egy része adott miklósnak egy kis kavicsot is a zsebébe!

Viszont sok helyen a komunikációs csőd tapasztalható ami eluntatja a játékot mert úgy már totál single playerbe nyomja és egy idő után halál uncsi lesz és befejezi töröl, egész szövetségek halnak ki ilyen problémák miatt úgyhogy szerintem a hozzászólós meg levélküldős dolog igenis fontos részét képezné az aktivitás megtartásának a hangulat javításának 1-1 közösségen belül

ÉS lehet über béna meg ratyi és könnyű küldetés DE annál HASZNOSABB!

Az aktív közösség az inaktív közösséget egy idő után kiszórja és eljön az idő mikor mindenhonnan ki lesznek szórva és akkor ezek összeverődnek egymás mellett elunják az életüket és jönnek az inaktív emberek még több szellemharcos...

Nem feltétlen jelent teljes mértékben megoldást ez a hsz és levél téma de ha 1 emberrel több lesz aktív szerintem már megérte, jó persze 1 ember nem nagy statisztika de szövetségi szinten jelentős lehet és azért az 1 ember enyhén alulreprezentált szerepben tündököl...

Halk megjegyzésem a legnagyobb templomoknál a hsz-ek számát nem 10-re tenném hanem 100-ra ha egy valaki normális szövetségi tag simán teljesít 100 hozzászólást ha meg nem akkor ezzel részben rá van kényszerítve a szocializációra aminek következtében talán rájön hogy nem a majmok bolygója szövetségben van hanem értelmes arcok veszik körül akik jó arcok is lehetnek akár!

Ebből kifolyólag a VU találkozón lehet többen futnak össze pl és ez akár NEKTEK is nagyobb bevételt jelent, és a találkozó színvonalát összességében emeli a nagyobb létszám!
Dátum: 2012.04.22. 21:36:21
Viszok009

Te aztán PÓK-ok mellé álltál
ennyire úgyse fognak a PÓKoknak teret engedni sanszosan a 2 szintlépés meg a sajtolós és állatbefogós kicsit fájdalmasabb de ha igazán megérné valszeg beáldoznának annyit... bár vannak minden fél számára megterhelő feladatok:(

Az a baj hogy egyáltalán nem értem mért nem lehet érdemesre módosítani mikor a nagy fórum 95%-a ezért forrong és valljuk be hogy a játék krémje forr mert aki komolyan játszik annak nagy többsége itt is jelen van
Dátum: 2012.04.22. 21:15:49
Nos az az igazság hogy a templomban vannak nagyon jó és csapnivaló dolgok is valamint feleslegesek... vagy erősen hátráltatóak...

Vegyük pl a növeld idomításod 3-al ez okés is... de akinek már most 20-30 az alap turbózva 60 sztem bőven elég, de ha 10-20 alkalommal kikapja még? vagy a templom nem marad benn?
vagy a végén mindenki több 100-as idomítással mászkál mondhatni a semmiért? mert jó oké nekem még 15 k körül van 1 idomítás és igen 2000-es töltésekkel aránylag lassú de pár hónap múlva nem akarok 0.5-ös idomítás töltéssel kihúzni egy full állatot mert tök fölösleges...

A projekció... 1-1 még oké de hosszútávon ez is tök portya ellenes én megértem hogy a tp szerzés a fontos a fejlesztőknek, de ha már engedélyezve volt PÓK rendszer most nem kéne elvenni, egyébként pók vagyok, és az 50 vadászós küldi teljesen korrekt még úgy ahogy a 2 szintlépéssel is békében vagyok, de nem szeretném feladni a játékstílust mert a templom hosszú távon ezt kéri, ha valakinek nem jutott el a tudatáig hogy alapból húzzon projekciót és farmolhatom, de a templomot meglátja és ész nélkül csinálja.. uram bocsá ne egy templom vegye el a farmomat...

Nem rossz dolog a szaki húzása, és nem is kell vagy vagy, pusztán ÉRTELMES ÉS HASZNOS SZAKIK HÚZÁSA KELL AMI VÉGTELEN!
ami szerintem a következő:
Tudatturbó
Krit ütés
Krit vari

Az építőkön kívül, de talán még azoknak is hasznosak lehetnek!
Tehát minden tábor csak nyerne vele, nem értem mért nem ezek azok amiket fejleszteni kell?

Kivégzés:
van ilyen küldim, de még a jutalomba is ez van... részben... ez az ismételhető küldetések egy részének a gyilkosa miért?!
Egyik fejlesztés öli meg a másikat?!

Ami a tul fejlesztést illeti, nekem mind1 melyik tul mindegyikben van némi haszon, de számolja el azt a 3 kattintást fel ultraspeccelten tárgybónusszal mindennel - már ha van természetesen!

Nos ezek nem TP-s dolgok tehát szerintem a fejlesztőknek mind1 nekünk viszont nem...
Sok karakternek láttam már a szakilistáját a kalandos szakik a többségnél alig van fejlesztve, mért kényszerít rá minket a játék hogy fejlesszük ha egyx nem kell?!

A templom jó dolog lenne de túlságosan lekorlátoz és irányít minden fejlődést, és ne mondja nekem egy karakter sem hogy minden vágya az idomítás vagy a mászás szaki égbe növelése, ez lehet sírás lehet nem, de mindenkinek érdeke hogy ha már van valami ne az éterbe nyomjuk ki akár a LÉ-t akár a CSP-t vagy éppen a PP-t

Másrészről az ital meg a szimuláció őskőért.. ugyan ez értelmetlen természetes hogy nem áldozok rá követ, állatfelszerelést viszont vettem ezeket viszont dekrétumoztam, + ha azt nézem nekem van növeld a kivégzésed növeld a mászást meg a projekciót erőt és asszem mágiát..

Ha ésszerűen gondolkozik bármelyik játékos a projekció hasznos lehet de ha szüksége van rá, úgysem 3-at fejleszt rajta...
a kivégzés ugye jó ha azt a játékstílust folytatod de akkor szintén nem 3-at húzol rajta és egy idő után az ismételhetőeket rengeteg ráfordítással és tetü lassan csinálod
mászás... no comment:D

Na szal a 2 dekrétum nekem kb 100 K volt ott a projekció meg a mászás meg a kivégzés a 3 tul olcsó verzióba kb 25 k/darab az már 175
van 2 tul fejlesztésem ami ugye most nem speccelten van számolva tehát megint baromi sok kiesés
pardon utána néztem, az idomítás v3-on volt és az épp még hasznos is volt v5ön az idomítás helyett van még 2 zseniális küldim ami hasonló kaliberű szakértelmek fejlesztését kívánja meg, csapdaészlelés, meggyőzőkészség utóbbinak minimális értelmét még látom is...
de tekintettel arra hogy nekem nem kell akkor már 200 knál járok, erre még rájön hogy vegyek egy varit, tök fölöslegesen min 15 k

Tehát itt ott 200 k alapból a hülyeségre és még az ultraspeccelt cuccon a kiesés ami megint dob rajta...
és mindezért kapok:
+1-et mindenre +1 templommedált 30 dukátot meg 1 templom relikkupont aminek a működése még nem egészen tiszta előttem
szal egyelőre nézzük a tulokat:
+1 mindenre... hmm a legdrágább ultraspeccelt szakin 35k körül mozgott 7*35k 245K +1 krit ütés ami kb 10 K
Tehát ez kb egál.......vagy mégsem... mivel ha speccelek 7-et olcsóbban jövök ki mint ha kapok +1-et mindenre ennyiért igaz hogy ezt hülye leszek őskővel megoldani tehát sokkal hosszabb folyamat de 1 tul 1 pontot szerintem várathat magára mert ominózus változásokat aligha fog okozni:)

emellé még ugye van a +1 af cucc én ezt a hatást még úgysem érzem
meg ott a TK-val kiváltható ajándékok sorozata amikhez jó néhány templomot meg kell csinálni valszeg mindegyiket veszteségesen és akkor választhatsz egy olyat hogy minden állatod be lesz idomítva... vagy kapsz 50 tám+iq-t 4x....
Szerintem a templom marhára nem hozza vissza a ráköltött mennyiséget nem hogy 2-3x de még 1x se nagyon

Mindemellett nagyon frankó fejlesztésnek tartom csak nagyon sokat kéne rajta módosítani

Mindazonáltal a legdrágábbal számoltam és a többi ugye nincs ennyi szal ha összevetek mindent akkor nem éri meg hülyeségeket fejleszteni...
Ami igazán táp lehet az a relik kupon amiről viszont nem tudom hogy meglévő reliket upgradel-e..
még ha nem úgyis táp...

És nem is azzal van a probléma hogy fejleszteni kell egy karatert hanem hogy egy csomó hülyeséget kell fejleszteni mert ott van pl fenn az a 3 szaki kell mindenkinek mért nem lehet mindenkinek jót adni ha már egyszer létezik ilyen?


A játék küldetés menüje, mikor elkezdtem anno a játékot még pislogtam is hogy milyen jól van megcsinálva a küldetés hogy kb úgy kéri a cuccokat ahogy egyébként is szükséged van rá.... Remekül eltalált dolog...
Ellenben a templom olyan küldetéseket kínál aminek a nagy része vagy egész napot igényel, vagy felesleges fejlesztés a karakterek többségének vagy felemészti minden erőforrásodat vagy épp hasznosak vagy az utolsó opció hogy bolondbiztos kattogtatások

pl égesd el az összes csp-t... aztán meg napokig ülsz a babérjaidon míg felreggel a csp-d...
mért nem inkább 400 csp elégetése? az már sok esetben az összeset jelenti de nem muszáj egyszerre nyugodtan reggelhet vissza hogy egyenletes legyen a játékod
A szaki és tul fejlesztések szerintem a játék készítőinek mind1 hogy ez vagy az, így nem értem miért kell kitömni olyanokkal ami egy idő után felesleges.
A készítőknek annyi a lényeg hogy lépjük a szinteket játszunk, aktívak legyünk szaporodjunk és feltételezem hogy jól érezzük magunkat!

A templom tényleg nagyon szép csak a küldetések nagyon elnagyoltak és karakterfejlesztés irányítósak.
Vagy egyértelmüen mindenki számára hasznos dolgokat követeljen meg a küldetés vagy hagyjon sokkalta nagyobb szabadságot!
Ne akarjunk már ugyanolyan karaktereket legyenek különbözőek így szép:)

Viszont láttam már néhány helyen hogy a fizetősök és nem fizetősök közt nő már megint a szakadék, ezt én is így látom én nagyon keveset költöttem a játékra és nagyon jó pozícióban vagyok tehát én élő példa lehetek hogy meglehet csinálni, viszont ehez tapasztalat és rengeteg gép előtt töltött óra kell ami ekkor vagy akkor megoldható, de aki dolgozik vagy ezt és azt csinálja annak már nem vagy nehezebb
tehát szerintem nem az aktivitás növelésével kéne hogy versenyt tartsanak a prémesekkel a nem prémesek mert az aktivitás hamar eléri a korlátait és ne is beszéljünk róla hogy a prémesek általába über kocka népek tisztelet a kívételnek:D
Tehát megint csak a lustább nem prémes rétegen verik a port.
Megértem mind2 oldalt egyértelmü hogy minél több kő vásárlása a cél, és az is hogy vannak akik soha nem fogják venni...

De mostanra már olyan sokmindent lehet prémmel elérni hogy a különbségek nagyon hamar ki fognak jönni és elveszik a kezdők játékkedvét, mert mikor még én kezdtem, akkor még 40. szintnél is aránylag kevés volt a szakadék a karakterek között, most viszont már 20-30. szint körül olyan ellentétek jönnek ki hogy rémes:(

Arról nem beszélve ami elgondolkodtató Miklóséknak is, hogy ha most egy szerencsétlen elkezd játszani van temploma szerencsekereke meg a prémtagsága meg ez meg az...
Tehát azt látja hogy tulajdonképp bárhova kattint pénzért többet kap...
Viszont magát a játékot meg se ízlelte csak a fizetési kényszert, biztos jó minden fejlesztésbe ősköveket is bepakolni?
Szerintem elég demoralizáló főleg ha egy ilyen ujonccal szemben kezd pár rutinos prémes játékos és megtalálják egymást és látja hogy ez is megvan véve az is megvan véve... és töröl mert azt mondja hogy ez "szar" csak akkor lehetsz jó ha vásárolsz, mert minden opciónál van a megkaphatod a csomagodat vagy pénzért a ládádat....

Nekem 6x-os bajnokként és elég nagy erőfölénnyel úgy ahogy könnyű alkalmazkodni, de viszont egy frissen kezdő játékos helyében már nem lennék az ő játéka már szinte ellehetetlenült, mindemellett lát a saját kis kezdő szintjének környékén több ezer regisztrált szellemjátékost..
aminek a törlése sem feltétlen megoldás mert akkor meg szinte senki nem marad ott
Dátum: 2012.04.16. 18:12:17
gyerekek nálunk van olyan kari akinek van 5 ősköves küldi... azért ez már nem luxus kicsit?:O:O
emellé még egy vagon gáz cucc... 4 af mínusz full csp égetés, 10 sajt 1 nap:O majd 5000 tp ha jól rémlik erre is van szegénykémnek 1 napja...
nem túlzás ez már kicsit?

és jó hogy nem kötelező csinálni... de ez azon felül hogy rengeteg pénz még rengeteg idő is napi szinten... hahóóó nem csak a VÚ-ban élünk
dolgozni is kell meg tanulni meg bla bla és nem csak kövekért mert azér' kenyér nincs
Dátum: 2009.06.25. 23:08:32
Sziasztok... van ez a tegyél fel egy kérdést amit helyesen értékelnek.... segítsetek lécci mer már egy ideje ülök rajta... mer vagy én bontottam fel mert meg tudtam csinálni a másik küldetést amikor meg vártam akk meg rossz lett az értékelés a szövetségbe ajánlottak titeket gondoltam kipróbálom... szal a cél vmi oan kérdés ami jó értékelést kap felteszek pár kérdést és megmondanátok h meik a jó v nemtom hogy megy ez....
Melyik nem volt 2. világháborús tábornok a tengelyhatalmak oldalán?
Paulus
Rommel
Eisenhower
Otto Skorzeny

Melyik nem 2. világháborús földi harceszköz?
messerschmitt
tigris
panther
T-34

Hány kormányzója volt Magyarországnak?
1
2
3
4

Folytasd: 2x2 néha...?
4
5
6
8

Ki játsza az éjszaka a múzeumba c. film főszerepét?
Ben Stiller
Adam Sandler
Rob schneider
Robin Williams


Jó valamelyik? segítsetek légy szives!
Előre is kösz mindent!
Sziasztok
Oldal: 1