Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - gsziszi

Vörös, lila, medve, mogyoró, új. Miről van szó?

retek
burgonya
káposzta
hagyma *
Addig védett, amíg látja valaki, hogy te voltál. Bérelj fel egy macskát, neki nincs felelőssége
Vagy milyen eredetű hegy:
vulkáni, tektonikus mozgásból eredő (gyűrődéses), eróziós, röghegység
Pici biztosan!
De ha már nagypapi repülős volt, miért nem teszel fel egy repülős kérdést?
Pl. Melyik jármű tud úszni és repülni is? (csak már hogy víz is maradjon)
Hidroplán, Katamarán, Aquada, Kutter (neked adom, felteheted )
Másfélmilliós lépéses kérdés is volt már vagy 5-10, még az is, hogy ki tolta a kereket. Én más témát javasolnék, mert esélyes a szerepelt értékelés.
Pl. A milyen élőlény volt a Kis Hableány még nem szerepelt
Szirén, Sellő, Kákalag, Mantikor (tuti, nem?)

De ha nem szimpi ez a témakör, akkor barangolhatunk földrajzban is:
Melyik nem szigetország?
Írország, Új-Zéland, Izland, Ausztrália
Fú, de jó nektek, hogy értékelhettek! Biztos tök jó lehet annyi remek kérdést végigböngészni, aztán kevesebb LE-t kapni vadászatkor, mert nem lehet eltalálni a helyest. Meg az is biztos tök jó, hogy a feltett buta kérdések visszadobásakor is titeket piszkál mindenki! Még akkor is, ha nem is ti értékeltétek.
Az is biztos tök király lehet, hogy agyament speciális kérdések miatt végig kell nyálazni a fél internetet, hogy aztán kifussatok az öt percből, és ne is kapjatok érte LE-t.
Meg az is jó lehet, hogy sok olyan dolgot tanultok meg, amit sosem szerettetek volna megtudni.
És az a sok kezdő játékos, akinek fogalma sincs, hogy milyen kérdések voltak eddig, és ezredszer is felrakják az összes Harry Potter, Gyűrűk Urás és forma 1-es kérdést, aminek ugye utána kell járni, hogy szerepelt-e már.
Meg az is tök izgi lehet, hogy megtanuljátok az összes együttes összes tagját, és azok wc-zési szokásait, és minden sportbajnokságot már kívülről fújtok, akár több verzióban is, mert gyakran helytelenek a válaszok.

Én annyira irigyellek titeket! Hogy lehet értékelőnek lenni? Én úgy szeretnék! Lécci, lécci, lécci! Bármit megteszek, amit csak kell!
Még hejesen írni iss megtanlok. Nem probléma!
Na? Kinél kell jelentkezni?
kedves, hogy megengeded, bár szerintem túl apró még az ahhoz, hogy bárki is bekapja.
Melyik az a műanyag, amelynek nevét New York és London városának nevéből alkották?

bakelit
nejlon
ebonit
polisztirol


Ez nagyon ott van! Kár, hogy csak legenda.
.::.
kár a sok hibáért
Cras javítsd ki az aláírásodban a valmi-t valamire, mert Rossz, hibás aláírás értékelést fogsz kapni! RÁadásul indoklás nélkül!
Mirabella témája:

Szerintem jó kérdés, se túl nehéz, se túl könnyű, ötletes, semmi baja. Egy baja lehet, ha már szerepelt.
Az a javaslatom, hogy ne add fel a kvízkérdés írást, mert van esélyed.
Neked is ezt a linket ajánlom:
http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes

Olvasd el, szerintem neked menni fog. Ha néha visszadobják, az ne keserítsen el. Ez csak egy játék, van benne némi rizikó.
1. Ebben az esetben vissza is lehetett volna a kérdést küldeni, hogy javítsam ki, mert szerintem nem egegetverő hiba. De gondolom itt is az értékelő jófejsége lehet a kulcsszó.
2. Ok, ez mind helyes, de akkor írjátok már le valahová, hogy "Te hülye, ne tegyél fel sw-s kérdést, mert nem fogadják el". Mondom nem kötözködés, de a következetességet hiányolom belőle.


Te Bogyo!
Olvasd el ezt itt ni:

http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes

Le van írva.
Melyik a legnagyobb japán sziget?

Hokkaidó
Honsú
Kjúsú
Sikoku

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Szerintetek is nagyon nehéz megválaszolni?


Szerintem tökéletes kérdés... lenne, ha már nem szerepelt volna. Ugyanis általános iskolai földrajz. Semmi baj vele egyébként.
Rozmi Kvíz 3!
Cons, írd be Kvíz 3-ba
Sajnos nem tudom hogyan szól a kérdés, abban is lehet hiba, de nézzük a többit!
Kezdjük:
Az első válasz azt feltételezi, hogy a kérdés valami olyasmi lehet, hogy Mit jelent az idus szó?
A második válasz nem is válaszol erre, az csak egy kijelentő mondat, aminek semmi köze a kérdéshez, főleg a mindenki szétfutott mellékmondat teljesen értelmetlen. A mondatban lévő vessző után szóközt kell hagyni egyébként.
A harmadik mondatban a kettőspont előtt nem kell szóköz. Egyébként ez a mondat is elég értelmetlen így. A jellemző szó hosszú ő-vel írnadó.
A negyedik válaszban hiányzik a névelő, nyilvános rövid i, premiere helyett inkább bemutatót írnék, utána szóközzel.
De mindenképp kellene a kérdés is, hogy több segítséget tudjak adni.
A helyedben nem erőltetném mindenáron ezt a kérdést.
Szerintem nem kapna speciálist. Csak szerepeltet
Igen, így van, szerepeltet kellett volna adni.
Javaslom a linket az aláírásomban
K1, a kérdésed többször is szerepel az adatbázisban, szóval kár róla vitatkozni. Lehet szőrszálhasogatni, hogy jó-e vagy sem, semmiképp nem lesz elfogadva. Azt javaslom, keress más témát.
Egyébként szerepelt ez a kérdés szebben is megfogalmazva, valahogy így:
Mi okozza a Földön észlelhető ár-apály jelenséget elsősorban?
(a válaszokra nem pontosan emlékszem, de valami ilyesmi volt)
a Hold tömegvonzása, a hullámzás interferálódása, tektonikus mozgások, a tengeráramlatok

Ugye mennyivel szebb?
Nekem is szimpi a kérdés, kár érte! Ne add fel, legközelebb talán összejön!
zúzzák, zúzzák: Kvíz3 topik