Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hastin

Oldal: 12
Dátum: 2012.02.05. 17:40:21
Köszi srácok a válaszokat!

A wikidotos részt ismertem, csak én abban a tudatban voltam, hogy nem csak a 65-70-es kincseket ajánlja fel mikor kiütöm az utolsó entitánst, hanem visszamenőleg az összeset

szóval ma is tanultam valamit...
Dátum: 2012.02.05. 12:04:34
Sziasztok!

Volna egy kérdésem:

Levertem a 60. (132-es szintű) entitánst és választottam volna a kinézett kincsemet de nem adta be...
A lista amiből választhatok 9db 70-es szintű, 9db 65-ös szintű és 2db 60-as szintű kincs. Nekem egy 60-as kellett volna, de nem tudom, hogy miért ezeket adta be...
Valaki tud segíteni? Van erre valami infó valahol?
Dátum: 2010.02.11. 11:55:45
gondoltam, hogy hasonló választ kapok

akkor majd igyekszem kimaxolni!

köszi szépen!
Dátum: 2010.02.11. 11:13:18
Üdv mindenkinek!

volna egy kérdésem:

ha az elementáris fúziót tudatturbózom, akkor meddig kell rajta hagyjam, hogy kifejtse a hatását? ergo mikor frissül az a plusz CSP, amit ad a szaki?
Dátum: 2009.11.09. 10:41:42
Üdv mindenkinek!

Az 1-es világban erős végzeturak/úrnők jelentkezését várjuk A Halál Suttogása szövetségbe. Az erős alatt azt értem, hogy vagy legyél jó portyakarakter, vagy jó vadászós, esetleg őstehetség építésben. Természetesen a megfelelő szakértelmekkel rendelkezz ezekhez. Több nyert csata, mint vesztett, és kimagaslóan pozitív LE differencia gyakorlatilag azonnali felvételt jelent! A szövetségünk éppen átalakulóban van, szóval akiket most látsz nálunk (többnyire a gyengébbek) nem biztos, hogy pár nap múlva is itt lesznek...

Más szövetséggel akár fúzionálhatunk is (vagy ők velünk), ha megfelelnek tagjai nagyjából a fent említetteknek.


A jelentkezéseket Shackallorhoz küldjétek!
Dátum: 2009.10.19. 14:25:34
mennyi 1 + 1 ?

11
1
nem tom
2

Ez mit keres még benne???
Egyébként tudja valaki, hogy mi a jó válasz?
Dátum: 2009.10.09. 09:52:27
Ki nem ta'veren Az Idő Kereke sorozatban?

Mat
Rand
Gawyn*
Perrin

Sose hallottam erről a sorozatról!! És mi a fene az ta'veren???


Hány csillag van Kína zászlaján?

19
5*
nulla
13

Ezt miért is kéne tudnom?? Vagy tán már nem csak minden 5. ember kínai...???
Dátum: 2009.10.07. 13:00:28
Hány éves lenne Elvis Presley?

70
64
74
80


Mikor? 2060-ban??
Dátum: 2009.09.29. 12:35:35
Melyikőjük NEM Teletubbies?

Oowá*
Po
Lá-Lá
Tinki Winky


Mi a fa...?

Valaki tudja, hogy mi ez?
Dátum: 2009.09.14. 07:17:11
Hogy hívják az Üvegtigrisben Lali unokatsóját?

Sanyi
Róka
Csoki
Gaben


Helyesírás, és speckó.
Dátum: 2009.08.21. 08:59:45
Mi a szösz az a Prócium?

A hidrogén egyes izotópja.
A szilicium természetes ásványa.
A konzorcium jogi előzménye.
A kálcium atommagja.


Ki a szösz fogadta el ezt a kérdést?
Egyébként az 1. válasz a jó, ha valakinek nem nyilvánvaló...
Dátum: 2009.08.10. 22:49:04

nem pont erre gondoltam, de a póker is jöhet minden mennyiségben!
Dátum: 2009.08.07. 12:44:04
Endyr-rel egyet kell, hogy értsek minden tekintetben!!

Azért ne ugyanazok a karakterek nyerjenek már meg mindent (pl bajnoki viadal), és kapjanak meg minden jutalmat a játékban!! Elég az nekünk, hogy elviseljük a jelenlétüket ebben a "kiegyensúlyozott" és "versenyszellemű" játékban!! pffff
Dátum: 2009.08.07. 12:13:24
az én véleményem, hogy semmi olyan jutalom nem lesz kiosztva, ami szignifikáns előnyhöz juttatná a nyerteseket, vagy amit ne lehetne valamilyen módon (pl az idő múlásával) a többieknek kompenzálniuk.
Egyébként szerintem rendjén van, hogy meglepetés lesz, mert

-a többség nem meri majd bekockáztatni, hogy lemeradjon "valamiről"

-ha tudnánk mi a díj, akkor eldönthetnénk, hogy kell-e nekünk vagy nem, hogy megéri-e vagy nem és ez visszavetné az eseményben való részvételi arányt

-illetve a meglepetéseket mindenki szereti! Legbelül azt is foglalkoztatja a díj mibenléte, aki már tegnap eldöntötte, hogy biztos nem vesz részt ebben. (hozzáteszem ez még változhat nála is, és talán fog is)
Dátum: 2009.08.07. 11:20:12
Nos nem tudom, hogy hol olvastad benne a síránkozást, de én csak 3 kédrést tettem fel! (egyet feleslegesen, mert valóban ott volt a válasz az előző oldalon)

Ennél értelmesebben is reagálhattál volna, na mindegy! Én meg nem győzőm a hozzád hasonló emberkék hozzászólásait kerülgetni.

Ez a fórum is olyan, mint ez az esemény: nem kötelező "részt venni" benne. Szóval, ha csak másokat tudsz lekezelni, akkor inkább ne is írj ide!
Köszi!
Dátum: 2009.08.07. 10:56:21
Üdv!

Volna pár kérdésem:

--ezek a jószágok (vagy manók) nem erősek kicsit? csak mert az én karakterem talán kicsit jobb az átlagnál, és szinte simán kikaptam. Ráadásul annyit sebződtem, hogy fél napig pihentem utána...
Ergo az átlagnál gyengébb karakterek (akik szerintem többen vannak, mint az átlag felettiek) jó eséllyel le sem tudják győzni ezeket a lényeket.

--a másik meg, hogy most van/lesz X ranglista. Minden ilyen listát megnyer valaki. Akkor X ember kap jutalmat (plusz gondolom a horda-jutalom, amit minden olyan hordás megkap, amelyik horda nyert, vagy ilyesmi...) és a többi több száz meg semmit, aki érdemben csak kevéssel maradt le az első(k)töl? Oké, ez egy verseny, de ha valaki sokat rászán erre a dologra, aztán nem nyer semmit, akkor lesz egy jól elcseszett karaktere, amit akár azonnal törölni is fog, mire ráébred ezen tényekre. Szóval miért nem lesz a NAGY jutalmakon kívül egy "egyéni kompenzációs" jutalom is. Pl.: az egyéni helyezésnek megfeleő %-os Tp és/vagy LE visszaírás/visszatöltés, + valami helyezésnek megfelelő varázs/emlék-tárgy?

--és végül pedig a szorzók sem túl igazságosak a fent említett okok miatt. Miért nem lehet a szorzót módosítani úgy, hogy csak az aktív (mondjuk max két hetes belépéses, vagy pl az eseményben eddig részt vett) játékosok száma legyen figyelembe véve, és ne az összes (1-2 éve nem használt) játékosé?

Remélem nem írtam sok hülyeséget, ha mégis, akkor javítsatok ki, és bocs!
Már megbocsáss Gau84, de amit leírtál az egy jól összeszokott szövetségben (vagy akár csak pár tagját nézve), egy jól megbeszélt és jól kivitelezett stratégia eredményeképpen is előállhat.
És még nem is kell, hogy rokonok legyünk!
Köszi Anababa!

Átnéztem a linket, és annak ellenére, hogy elég sok minden ellenünk szól (és a multizás mellett), amit csinálunk, és ahogy csináljuk; egy kicsit mégis megnyugodtam, ugyanis az nem fog előfordulni, hogy egyikőnk sokkal többet épít, mint a másik, mivel a szövetségünkben szigorú szabályok vannak!

Ráadásul napközben két különböző városból játszunk és csak este és hétvégén vagyunk egy helyen.
Üdv mindenkinek!

Úgy látszik ez lesz a kedvenc fórumom...
Ugyanis ez a téma is igen közelről érint.
Tekintve, hogy öcsémmel együtt játszok, történetesen 1 háztartásból. Egyszerre kezdtük a játékot, egy szövetségben vagyunk (közösen alapítottuk) és mivel szoktunk egymással beszélgetni, így a "zsíros falatokat" is megütjük mindketten (ahogy azt a jó testvérek teszik, nem titkolódzunk egymás előtt).

Itt lépnek be a ti felszólalásaitok, miszerint az én általam leírtak lehetnek full hazugság (ekkor multizok), vagy akár még igaz is. Ezt valószínűleg nincs ember/gép aki eldönti. Ugyan van 2 gépünk, de azért előfordul, hogy egymás gépéről lépünk be, vagy akár az is, hogy 1 gépen mindektten egyszerre (pl mikor jóapám pókerezik, vagy édesanyám honfoglalózik a másik gépen).

Viszont nem értem, hogy ez miért etikátlan, és pláne miért egyértelműen multizás, mint ahogy Zaccmester írja (mármint, ha tényleg ketten játszunk)? Két független (jól játszó) karakter, jó eséllyel megtalálja előbb-utóbb azokat a lámákat, akiket érdemes megcsapni.
Gyorsan hozzáteszem, hogy nem is nagyon előnyös így, ugyanis ha én megütök valakit, akitől sok LE-t hozok el, majd 5 perc múlva öcsém is, akkor én a 2. támadásomkor már kevesebbet hozok, mint úgy ha öcsém nem ütötte volna meg (gondolom ez egyértelmű). Szóval az infómegosztásunknak ugyan van előnye (kevesebbet kell keresgélni, és tesztelni, hogy kit éri megütni), de egyben hátránya is. Ezek talán hosszú távon kiegyenlítik egymást, tehát akkor miről is beszélünk?

"Háborúkat eldönthet ez a munkamegosztás": Hát ha egy szövetségben nincs munkamegosztás, akkor az a szövetség sokat nem ér (és lehet ez egy teljes hárem, vagy 5 kontinens 25 országának 1-1 lakosa).

Végezetül elmondanám, hogy kicsit megijedtem, olvasván ezeket a hozzászólásokat, hogy nehogy letiltsanak minket, mert gyakorlatilag pont úgy játszunk mintha multiznánk (itt térnék ki a tisztességes játék előtérbe helyezésére a részünkről, mindenféle csalás ellenében)! Szóval ha van valami/valaki ahol ezt hivatalosan le kell jelenteni (személyigazolvány, ujjlenyomat, stb ), akkor írját már be légyszi, mert nincs kedvünk újrakezdeni!
Őszintén sajnálom, hogy neked ez arcoskodásnak tűnik....
És a hozzászólások alapján (amiket valósószínűleg nem olvastál el...), talán nem is vagyok egyedül...

De tudomásul vettem mindent, megértettem "szinte" mindenki érvelését és nem panaszkodok többet ide!
Inkább megyek játszani, hiszen a TOP-ba akarok kerülni!!
Oldal: 12