Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kethios

Dátum: 2009.12.15. 20:49:28
Pár poszttal feljebb pontosan erre akartam kilyukadni.
Egy varázsló támadott meg, belémzúzott 800-at, majd amikor ő nem talált harci körben, az állatai +400 sebzéssel kiegészítették a varázslat sebzését.
Ellenben én eltaláltam, igaz keveset sebeztem, de 5 harci körben és az én állataim kb 200 körül sebeztek összesen.

Erre kellene valami "reform".
Dátum: 2009.12.15. 20:09:55
Amikor a -30% következne, állítsd be a toplistát a neked maximálisan lefelé üthető szintre, majd a szint legutolsójától kezd el. Ha nincs ÉP-je, támadj egyel feljebb. Miki random bármikor befigyelhet, de ne add fel.
Dátum: 2009.12.15. 20:05:32
Morti le írnád nekem a "reform előtti" erő és a mostani erő általi sebzésképletet?
Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.12.15. 13:50:32
Van megoldás a problémádra, lopás szakértelem fejlesztése.
Dátum: 2009.12.15. 13:45:30
Ez igaz, számos olyan ismerősöm van, akik V1-en veszik az ősköveket és harcolnak, de V4-en építő karikkal játszanak.
Dátum: 2009.12.15. 13:40:13
Mindenképpen meg kell várni a JV reakcióját, mielőtt pánikot keltenénk.
Nekem amúgy gyanús a dolog.
Dátum: 2009.12.15. 13:38:36
Egy valamit ne felejts el, nagyon sok ember aki nem őskövezik megy el építő karakternek a V4-re, és egy adott szövetségbe tömörülve 2-3 ember nagyon sokat tud tenni a győzelemért. Míg mások harcolnak, epikusoznak, fejlesztenek, ők épületeket húznak, tanulást tolják + építenek ezerrel.
Dátum: 2009.12.15. 13:34:14
Mégsem, a legújabb az pár napja jött:

Feladó:
Végzetúr noreply@vegzetur.hu

Címzett: xxxxxxxxxxxxx@citromail.hu

Tárgy: Végzetúr játék
Érkezett:
2009.12.05 05:07


Kedves Játékostársunk!

A Végzetúr nevű játékban Kethios Lightbringer nevű karaktereddel (azonosítód: XXXXXXX) már több hete nem léptél be. Reméljük, hogy a játék tetszik, de csak elfelejtettél belépni, vagy nem volt időd rá. Mindenesetre segítségképp itt a linkje a játéknak, ahol beléphetsz:
http://vilag2.vegzetur.hu/

Ha elfelejtetted a jelszavad, az alábbi linken kérhetsz segítséget:
X biztonsági okosból kitöröltem X

Ha már nem akarsz a játékkal játszani, és nem akarsz több emlékeztetőt kapni, az alábbi linken belépve:
http://vilag2.vegzetur.hu/
a beállításoknál törölheted a karakteredet, de reméljük, erre azért nem lesz szükség, főleg, mivel a karakteredet mi nem töröljük ki, ha később já! tszani támad kedved, bármikor folytathatod a játékot!

A játékot folyamatosan fejlesztjük, a játékosok kéréseit is figyelembe véve, olyan játékot szeretnénk létrehozni, amivel mindenkinek öröm játszani. Véleményeidet szívesen látjuk a support@vegzetur.hu címen.

Ez a legutóbbi, itt már szerepel az azonosító, de ez biztosan a Beho automatikus értesítő levele.

Ami biztos, az első pár napban ha nem lépsz be, akkor a CSP-s üzenet jön. Utána, akiro már a CSP nem gyűlik, jön a másfajta üzenet, mint az enyém - de az eltérő linkeket nem tudom mire vélni.
Dátum: 2009.12.15. 13:27:00
Pillanat, megnézem a saját beléptető linkemet.

Edit: Nekem ilyen a legutóbbi aut. értesítő:

Kedves Játékostársunk!

A Végzetúr nevű játékban Kethios Lightbringer nevű karaktereddel már több hete nem léptél be. Reméljük, hogy a játék tetszik, de csak elfelejtettél belépni, vagy nem volt időd rá. Mindenesetre segítségképp itt a linkje a játéknak, ahol beléphetsz:
http://vilag2.vegzetur.hu/

Ha elfelejtetted a jelszavad, az alábbi linken kérhetsz segítséget:
Biztonsági okokból kitöröltem.

Ha már nem akarsz a játékkal játszani, és nem akarsz több emlékeztetőt kapni, az alábbi linken belépve:
http://vilag2.vegzetur.hu/
a beállításoknál törölheted a karakteredet, de reméljük, erre azért nem lesz szükség, főleg, mivel a karakteredet mi nem töröljük ki, ha később játszani támad kedved, bármikor folytathatod a játékot!

A játékot folyamatosan fejlesztjük, a játékosok kéréseit is figyelembe véve, olyan játékot szeretnénk létrehozni, amivel mindenkinek öröm játszani. Véleményeidet szívesen látjuk a support@vegzetur.hu címen.
Dátum: 2009.12.15. 13:24:09
Én is kaptam ilyen automatikus értesítőt a V2-es karim miatt amivel nem is játszom. Az tuti a Beho-tól jött. Egyszer azon keresztül léptem fel.
Megnézzem a beléptető linket?
Dátum: 2009.12.15. 13:21:52
Valószínű, hogy túl sok őskő vásárló játékost vonzana át a fixes szerver. Egyszeri befizetés révén nem érné meg a Beho-nak, mivel az őskövet vásárló játékos amíg játszik, nagy valószínűséggel végig veszi magának az őskövet/prémium tagságot.
Dátum: 2009.12.15. 13:17:00
Nekem igazából az szúr szemet, hogy ha én nem találom el az ellent, a blökik egész szépen sebeznek, de ha eltalálom és a min sebzés környékén ütök akkor az állatok is lepkefingot ütnek, míg ha krit vagy max körül ütök, ők is többet ütnek.
Ezzel nincs is baj addig, amíg nem találkozom egy varázslóval aki egy harci körben sem talál, az állatai pedig egész szépen kiegészítik a varázslata sebzését. ellenben én eltalálom a varázslót, de csak keveset ütök, így az állataim is.
Itt kellene valamit balanszolni.
Ha be is kerülne mint Visszafogott portyázás (nem volt kedvem frappáns nevet adni neki), akkor addig egy VF-es nem fejleszthetné, amíg le nem felejti a maga VF-jét?
Nekem nincs bajom a VF-el.. kimaxolva 2 szintet vittem vele. Félopti vagyok, nekem jó így.
Dátum: 2009.12.15. 10:23:35
2 napja nekem is volt egy érdekes:

Symerinar Vs. Kethios

Symerinar feléd dob egy energiarobbanás varázslatot. 808 pontnyit sebzett. Ajkad hangtalanul mozog, egy lángtenger igéjét mondja. (-145 VP). Symerinar gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 67 életpontot vesztett. Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek.

5 harci körből 3x eltaláltam így a csata végeredménye állatok sebzésével: 439 és 1121 a támadó javára.
Kb 200 tul összeg különbség van köztünk.
Dátum: 2009.12.15. 10:11:59
Tehát akkor megint ott állunk, hogy én kicsi harcos mehetek a csába. 51. szinten:

120+10 erő
140+22 tám
140+76 véd
125+10 IQ
108+28 tau

Bele kellett ölnöm kb. 100k LE-t, hogy csökkentsem a varik sebzését (IQ). Egy átlagos varázsló karakter is 900-akat sebez manapság, míg utána szépen végigűli a közelharci köröket. Nem tudom mi lesz a harcosokkal, ha így megy tovább lefelejtek mindent és beállok építőnek.
Dátum: 2009.12.14. 21:58:11
Szövetségi fórumba "edit" gombot a népnek.
Dátum: 2009.12.14. 21:47:57
Én meg követlek.
A végén az állatain engem cibálnak meg mert nem találtam el az ellent:

Némá! Gazdi milyen sügér. Harapjunk a seggébe, hátha megembereli magát!
Dátum: 2009.12.14. 15:39:07
Amikor válaszolsz, akkor keresd a google-ben. Van 5 perc (jobb esetben), mindent meg lehet találni.
Ha nem tudsz kérdést írni, mondj le róla. Én sem fárasztom magam kérdésírással.
Dátum: 2009.12.14. 10:40:42
Vagyis ha Barrique V1-en 100. szintű én pedig csak 20 akkor x szintig húzhatnám?
Bár nem értem miért húznék egy TP-t adó szakit.