Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mangetsu

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2011.02.05. 18:18:48
De jó neked! Nálunk még nem jött össze (legalábbis remélem, mert ha már kész van, akkor tényleg bajban vagyunk) V3on szintemen top4. vagyok, 20 portyából 18at megnyerek. Ergó ha a 125ös xenó ereje a szintemhez lenne igazítva, akkor 10ből hetet kéne nyernem és max 3at buknom, nem pedig fordítva. Márpedig jelenleg ez a helyzet. Ezenkívül 138+13-as IQval és 90es kritikus varázslattal lidércgömbök varázslatból szlopálok 600+os kritikus sebzéseket. Eddig én kényelmesen építgettem a csapdát, támadgattam a xenót, és nem zavart különösebben a dolog. De ahogy elnézem, nem fog már sokáig kitartani a maradék, és nekem nem lesz meg a 400 győzelem, ami igencsak irritál...
Dátum: 2011.02.03. 19:09:13
V3on 45től 105ig meghalt már mind...
Dátum: 2011.01.31. 16:25:32
Nem lesz ebből 6 hét Mondjuk ez még első nap, eddig mindenki tartalékolt, és ma, holnap meg holnapután ellő minden CSPt és PPt. Valószínű hétvégére rohamosan lelassul az ütés sebessége... ha kihúzzák addig a xenók
Dátum: 2011.01.03. 16:12:33
Lehet már valamit tudni a januárra tervezett új eventről? (nem siettetés, csak érdeklődöm )
Dátum: 2010.12.21. 14:24:59
Szeretnék már én is panaszkodni egy kicsit Szóval: Kérdem én, mi szükség van arra az automatikus, megváltoztathatatlan beállításra, hogy nem lehet megtámadni egy karaktert, akitől 100%, hogy nem zsákmányolnék LE-t? Mi van, ha például - jelen esetben a panasztételem előidézője is ez - én egy aktív építőt szeretnék megtámadni, és magasról teszek rá, hogy mennyi a zsákmány, mert csak a kínzóba akarom berámolni? Értem én, hogy csak jót akarnak tenni a játékosoknak, hogy ne pazarolják feleslegesen a PP-t, de akkor, ha már annyian szükségesnek érzik, hadd legyen választható! Legyen egy opció a Beállításokban, hogy akarom-e, vagy nem, mert így ezreket lehet bukni egy alapjában véve segítőnek szánt beállítással...
Úgy tűnik, marad a bagázs úgy ahogy van Én is oda jövök
Dátum: 2010.12.18. 13:58:05
Az ötödik világon vagy, ugye? Ott nincs visszafogott fejlődés, szinguláris ism., és hordagyűlölet.

Itt megtalálod a többi módosítást is:

http://vegzetur.wikidot.com/vilag5
Te eddig 71 térképdarabot találtál.

0 csp... én végeztem. Nem elég, mert még 3-ok vagyunk, de amit lehetett megtettem. 67-es a hátrány... Néznék nagyokat, ha sikerülne behozni, de reménykedni azért szabad

Előre, éjszakai műszakosok, hadd kerekedjen Mariettáék szeme!
90 a különbség... no mostmár pörögjünk, 8 napunk van, azalatt be tudjuk hozni ha nagyon akarjuk
Dátum: 2010.11.25. 19:48:45
Ebben van valami, Tesó Igazad van, én beszélek már hülyeségeket... fáradt vagyok, no. Akkor bocsi Night, csak azután tudsz vásárolni, hogy indult a világ. Törlöm is a hülyeségemet
Dátum: 2010.11.25. 18:07:12
*baromság*
Azt hiszem, így mindenki jobban jár... és minden rosszindulat nélkül mondom. Esetleg majd ha tisztességes modorban, és kevésbé elvakult csőlátással vagy hajlandó kezelni a problémát...
Egyrészt, az értékelő meg sem szólalt. Réges-régen nem a játékosok értékelnek már, hanem egy (esetleg több, nem tudom) admin.
Másrészt az értékelés tökéletesen jogos volt. Valóban bármikor megváltoztathatják a törvényt, tehát a minimum, hogy odaírd, melyik évi törvényben foglaltakra kérdezel rá. De ez még a kisebbik rész. A bemásolt idézetem hidd el, hogy nem házilag gyártott - valóban így van. És ha belegondolsz, adva van valaki, aki 16 évesen befejezte az iskolát (nekem is van ilyen ismerősöm, nem hinném, hogy kevesen vannak), és kapásból rosszul válaszol. Kérdi tök jogosan, miért volt rossz a válasz, hiszen az ő esetében 16 éves koráig tartott a tankötelezettség. És mit lehet erre válaszolni? Hogy a többségnek nem így van? Érdekli őt valamennyire is? A kérdés az, mennyi ideig tanköteles. Vannak, akik 16, 17 éves korukig, vannak akik 18 éves korukig - és vannak olyanok is, akik 20 éves korukig. Milyen választ lehet adni a kérdésre? Korántsem egyértelmű a 18 év.
Már megbocsáss, de nehogy azt hidd, hogy direkt rád utaznak... mindenki átesik ezen, és érdekes módon a játékosok számához képest elenyésző a reklamálók száma. Nekem a hármas világon ötödik nekifutásra sikerült feltennem egy olyan kérdést, amit elfogadtak - csak épp a küldetés nem volt felvéve. Ez van. Ha elrontom, nem a rendszer a hibás. Gondold végig, hogy melyik kérdést miért utasítottak vissza, és ahelyett, hogy a nyálad vernéd, amivel mellesleg úgysem mész semmire, próbálj odafigyelni a hibáidra és tanulni belőlük. Ha csak azon hőzöngsz, hogy ezt sem fogadták el, meg azt sem, és ugyanolyan rossz kérdéseket teszel fel sorra, ne csodálkozz, hogy sosem sikerül. Próbáld újra, figyelj rá, hogy ne kövesd el megint ugyanazt a hibát, és ha nem akarsz utánaolvasni egy összetett dolognak, amiről kérdést akarsz feltenni, ne válassz olyan témát. Ha odafigyelsz kicsit, még legrosszabb esetben is 5-ből egyszer jó lesz a kérdésed.
1993. évi LXXIX. törvény a közoktatásról
6. §(6) Tizenhatodik életévének betöltése után kérelmére megszűnik annak a tankötelezettsége, aki érettségi vizsgát tett, vagy államilag elismert szakképesítést szerzett, illetve házasságkötés révén nagykorúvá vált, vagy gyermekének eltartásáról gondoskodik. A kérelmet a tanuló és - a nagykorúvá vált tanuló kivételével - a szülő közösen nyújthatja be. A kérelmet az iskola igazgatója írásban tudomásul veszi.


Én pedig - kissé tovább olvasva - ezt. Ez alapján nem hinném, hogy egyértelmű lenne a helyes válasz, mert a tankötelezettség körülményfüggő. Ergó az értékelés helytálló.
Dátum: 2010.11.20. 18:43:28
A 22. szinten jön majd a kritikus ütés
Dátum: 2010.11.20. 18:38:23
A 19. és a 21. tanulás-szinten nem kapsz új szakértelmet. A továbbiakat itt megtalálod:

http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
Egy Légiós bármire képes
Hát... A mai világban már bármit ki lehet nézni a játékosokból
Dátum: 2010.11.20. 17:26:44
ki a Taxi cimü film föszeplöjének az eredeti neve?
Bernard Farcy
Daniel Morales
Edouard Montoute
Samy Naceri

khm...
Oldal: 1234567891011