Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2011.03.08. 15:41:05
Ahha így már kicsit jobban értem...köszönöm...és a már besorolt kvízeket törlik vagy tartogatják?csak mert naná hogy senki nem ír új kérdést ha egyszer mindet visszadobják hogy ez már van az aatbázisban...szerintem úgy lenne fair ha törölnék...ha más nem idővel...de így...
Dátum: 2011.03.07. 22:22:39
hát jah de ez nem magyarázza miért sorolgatjuk uyganazt a 15-öt naok óta...nem vették ki mint besorolt kvíz?szerintem ár kérdést cserélni nem lett volna nagy művészet de nem értek hozzá...
amúg egy kérdés...mi értelme besorolgatni a kvízeket ha utána kiveszik őket...mármint a besorolást?széen külön könyvtárakba mentheti le a rendszer? csak mert egy ilyen nagy volumenü dologért kicsit túlzott a jutalmazása vagy van egyéb haszna is?mert én nem nagyon látom értelmét hogy a játékosokkal kőkeményen besoroltatom a nemtom én hány ezer kvízt ami van és utána meg ugyanúgy lehet ráválaszolgatni...ha a szerver terhetltségét akarják csökkenteni nah szerintem ettől nem kell félni...a VU nagy szezonja jóval a besorolás elött megvolt pedig szeretem ezt a játékot...noha már nem a jó öreg nagy lila msn
Dátum: 2011.03.07. 19:55:00
a helyzetet helyesen látod...sajna kb senki nem tudja mi a helyzet...állítólag lassan minden kérdés be lesz sorolva így kb ugynazt a 15-öt pörgetjük most...de szerintem azokat meg már egyedül besoroltam szóval igazából észszerű magyarázattal senki nem tud szolgálni...kompetens ember meg nem igazán nyilatkozik a dologban
Dátum: 2011.03.06. 19:00:31
megnyugodhatsz a sorrend se változik én így toltam le tegnap/tegnap elött kb 400 kvízt...a végére már a besorolást is fejből nyomtam
Dátum: 2011.03.06. 14:57:45
gondolom megint jól le leszek pontozva...nos mivel a topic utolsó két oldalán az eventtel kapcsolatban már allig esik szó így gondoltam újra felhívom a tisztelt aktív közösség figyelmét hogy a probléma említése nem oldja meg azt...
nos megpróbálom akkor mik a lehetőségek bár elözőleg leírtam hogy momentán annyira nem vagyok képben

1. a jutalmazás: nos a LE/t arány a pókoknak lesz a legnagyobb bukás ez tény...gonolkodjunk el azon hogy lehet ezt kicsit javítani(egálba nem lesz hozva mert nem is szabad)nos hát a LE/t arányt nem kéne nagyon kihúzni...max amíg a vf-es meg EH-s határ van...mert ők az aktív játékosoknak nem csak egy elhanyagolható hányadát teszik ki...akkor nyilván a jutalmat kell emelni hogy megérje beszállnotok...ez sanszos hogy nem lesz emelve...mert nekem spec a vf-emmel bőven megéri beszállnom...de ettől függetlenükl némi emelést támogatok...hátha beszállnak a pókok is a játékba és szegénykék 400 csatából 400-at megnyernek gyorsan(bocs a random nagy úr és elötte szegények vadásztak is így 410 csatát le kell nyomni) aztán go vissza a rendes portyához ahol még lesz idejük vadászni azokra akik az eventen probálnak kicsit erősödni

2.az EP szerzés lehetősége:nos semmi esetre se tenném lehetősvé hogy PP-hez kössék akármilyen formában...egyrézt ez Miklósnak sem érdeke így ez nem is fog megvalósulni...másrészt meg akkor jószerével a póknak annyi áldaozatot kell hozni hogy elviseli hogy 1 hónapig csak a csatái felét tudja rendes portyából bonyolítani...cserébe ezért kap egy olyan relikviát amiért én spec vf-esként a valszeg jóval gérebb LE/tp arány miatt jó nagyot fogok szívni rövid távon...szóval az odáig ok hogy szeretnétek elérni hogy a pókok ne szívjanak akkorát de azért nem kell kirúgni ezért az összes többi karakter lábát(kivéve a 100%-os EH-sokat)kompromiszumot lehet kötni...térkapu kaland stb....ezek nem fedezik a teljes 300PP szükségletet(mert nem prémesként 100-at előre be lehet tárazni )ennél többet szerintem ne várjatok...ezt ki lehet harolni...drukkolok hogy meglegyen

gonolom még rengeteg sok gond van amit meg akartok tárgyalni...olyan is ami ide tartozik...de kb ezt a kettőt látom a legsűrűbben
Dátum: 2011.03.06. 10:34:14
nos szeirntem a pók-nak van valóság formázása...kb napi 20 satát kell lenyomni az eventben hogy meglegyen a 400...azon felűl meg lehet portyázni a sima portya ablakban...igen csökkeni fog a bevételetek...de a ókok sajátossága hogy 5 P-ből is kéesek tízezreket teremteni

eddig eg javaslat volt alternatív megoldásra...a küldikért, kalandokért kaható EP-k...ez például egy építő javaslat volt...sajna én annyira nem vagyok képben a játék jelenlegi állását illetően és nem vagyok szuper optimalizátor sem így én sokat nem teszek hozzá az ötleteléshez de egy biztos...ez a topic gyorsan eszembe jutatta miért hagytam itt a nagyfórumot...és ahogy elnézem az aktivitást nem vagyok vele egyedül
Dátum: 2011.03.06. 10:08:48
én simán bevagyok lépve v3-on és semmi baja nincs...lehet a hiba az ön készülékében van
Dátum: 2011.03.06. 09:50:20
Kezdünk eltérni a tárgytól gyerekek ...a pók nem fog belehalni egy kis vadászatba...egy vagon lehetősége van hogy ennek a tp kölcségét minimálisra csökkentse...de ez kb senkit nem érdekel...a játék jelentős részét nem a pókok teszik ki...lehet az aktív játékosok egy jelentős részét igen...de talán azért nincs sok egyszerű aktív emberke mert rommá lett verve és el lett lehetetlenítve...
de mint mondtam ez már *****-ra nem a témához kacsolódik...inkább azon ötleteljetek hogy a portyások a pp-n kívűl milyen alternatívát kaphatnának...mert a pp-t nem fogja megandi Miklós és szerintem ez abszolút rendben van...
Dátum: 2011.03.05. 19:12:11
ELolvasgattam egy darabig a topicot
a ötlet nagyon jó...tényleg az eddigi legjobb event szerintem...főleg ha meg is valósul...végre nem a gépet kell ütni hanem egymással vérre menő csatát vívni...
pár dolog ami különösen tetszik
1 a fix LE/tp arány...remek ötlet így megéri felfelé ütni...kicsit meglendülnek a karakterek és veszteség se nagyon éri őket...
2 a sebgyógyítás a támadót is gyógyítja...ugyanúgy...megéri felfelé ütni...azért lefelé ütni nem egy nagy élmény...de ha megéri felfelé ütni mert lényegében ugyanott vagy mintha lefelé ütnél akkor én inkább felfelé megyek mert nagyobb élmény..ugyan nagyobb kockázat is...
3 a csaatokra osztás...remek...taktikázás és odafigyelés...nem lehet fejjel a falnak menni...illetve nem érdemes...
4 a saját horda ütése...és az is érthető hogy a sajt szövitársat is meglehet csakodni...pont az Ariella féle szinthuszároknak jön kapóra lévén talán így kicsivel több célpontja lesz...ne árulásként fogja fel az ember...ő segít enked a 400 győzelemhez...te meg neki lévén visszaüthet...semmit nem fog vele veszíteni...kivéve ha úgy mész oda hogy nah most rommá verem az állatát ...
5 a KH is jó dolog...tetszik...ne engem verjenek rommá ha nem muszáj

csak úgy a pókos témához megjegyezném hogy nem igazán értem hogy mi a gond...a taktikátokkal vállaltatok egy játék stílust...kizártatok dolgokat amiket soha nem fogtok elérni a játékban...és most hogy egy event ami vadászni kényszerít titeket...hát térkifordító ital(gondolom tellik rá)láthatatlanság...minden kérdésre gondolom meg lesz a helyes válasz...és barátok közt is max 1 szintet kell léni...arról nem is beszélve hogy pont az 5-6 szintűek nem szívnak vele...lépnek portyára 2 szintet(nem potyára csak nem lesznek erősebbek)cserébe kapnak egy olyan relikviát ami elönyt jelent....10 szint múlva meg messze olyanokat fogtok farmolni akiknek közük nem volt ehhez az eventhez vagy a másik póktól féltek?aki nem vesz részt az eventen?hát a pókok közti csatározást meg nehogy már az event szívja meg szeirntem jó hogy CS-hez van kötve...jó törekvés az hogy Miklós oldani szeretné a tömegesen szintben kb megállt karaktereket
Dátum: 2011.02.26. 17:10:34
nekem se engedi...sőőőt a szövetségemből többeknek is behalt a mai nap folyamán...és azért nekem jól jönne a medál...meg hát az se utolsó hogy LE is jár érte...nem rég kezdtem csak bele mert eddig a netem miatt a kvízzel se sokat foglalkoztam...erre amint elkezdem rá 1-2 hétre behal...remélem ez nem végleges és jó lenne tudni mitől is van
Dátum: 2010.03.26. 22:11:57
hááát az ötletet nagyon jónak tartom...tetszetős...az átvitellel se lenne gondom engem nem zavar ha valaki 3 hónap munka árán ér el arra a szintre ahova én...jöjjön küzdjünk meg ha le tud győzni akkor így jártam(pedig elhihetitek sok időm van a karaktereimben...mindegyik szerver indulás óta megvan)...minden világon játszok és nem gondolom hogy ha törlök akkor az azért lesz mert néhány tehetséges ifjú át kamkaze-zta magát a világok közt DE bármennyire is tetszik az ötlet én is úgy gondolom hogy ezt még komolyan át kell gondolni...
Dátum: 2010.02.20. 17:04:47
Ma, 16:44 Gratulálok, a 19. szintre léptél!
Ma, 16:44 Gratulálok, a 19. szintre léptél!

hááát öö izééé történt egy kis baleset velem v4-en...egész konkrétan szószerint kétszer léptem szintet egy perc alatt ez azt jelenti hogy kétszer annyi ÉP-vel szaladgálok mint amennyi lenne alapból...és a TP -2142-n áll az pedig az jelenti hogy a köv szintlépésig kétszer annyit kell vadásznom...azt pedig nem szeretném szóval örülnék ha ez mielöbb javtva lenne
előre is köszönöm
Dátum: 2010.01.18. 23:11:57
nekem tetszik az ötlet végre kicsit változatos lenne a játék azon része is és talán némileg igaszságosabb mint a mostani...
legjobb fejlesztés:
nemtom talán a kalandok vagy az AH mindkettő tetszik
legroszabb:nálam a VF viszi a pálmát 100%-osan...de a manakonstrukció se semmi meg mondjuk az ismételhető küldik egysíkussága is nagyon zavaró inkább a küldis topicból tennének be néhány értelmes és egyszerűen leprogramozható küldit
Dátum: 2009.11.26. 15:36:24
1 én nem kockáztam el senkit az meg hogy magadra veszed hát egészségedre öszintén szóéva NEM ÉRDEKEL
2 miért kell minig úgy ki hozni a dolgokat hogy én vagyok a hülye már a t.köm ki van már megbocsássatok az odáig ok hogy el lehet fejleszteni nekem nem is ez a gondom hanem az hogy egyáltalán ki kell fejleszteni ha akarsz valamit de persze nektek olyan mind1 hisz úgy is csak hülyeségeket beszélek...ezért jövök fel a nagy fórumra fél évente mert itt a "kockák" mindent meg tudnak magyrázni mégha ez azt is jelenti hogy nagyon csúnyán el beszélnek az ember mellett
Dátum: 2009.11.23. 06:54:23
Hát nemtom én v3-on elhatároztam hogy VF nélkül megyek és hát most még megyeget a szekér egy darabig de VF nélkül lehúzhatom a rólót pedig engem ne kényszerítsen senki olyan döntésre hogy
vagy lassan játszol de játszol
vagy normális sebeséggel mész de készülj fel a karid akasztására...
olyan nehéz megérteni hogy a VF nélküli játék is egy taktika VOLT és szerintem vannak akik nem azért húzták ki hogy über faszák legyenek hanem hogy nem über bénák legyenek(ugyanis az 50-es VF nem jelent megváltást...)
és mint mondtam ha tunék megoldást azzal kezdtem volna de nem vagyok olyan über kocka hogy kis excell táblában számolgassak és fejből megmondjam mi merre mennyi szóval az ötletelés nem hiszem hogy az én dolgom(meg aztán az elmúlt több mint egy évben valaki aki elég kocka mindig megmagyarázta hogy nincs igazam most épp te de hát nem véletlen hogy hagyom a nagy fórumot a francba túl sok nyüggel jár)
Dátum: 2009.11.22. 18:01:56
nos ha tudnám a megolást szerintem azzal kezdtem volna .De mint mondtam nem izgat mi lesz a VF-fel...már lettettem róla hogy bele szóljak a fejlesztésekbe .Én csak annyit mondok hogy nehogy már az legyen a vége hogy aki nem VF-ezik mert többet jelent neki a relatíve gyors szintlépés de annyit nem hogy über kockaként a toppot hajkurássza az nehogy már olyan hátrányba kerüljön amit nem tu kompenzálni.Mert jólva a spektrális meg van a topnak is meg a VF-esnek is de azért a VF mégis csak egy fejlesztési mód és derékba töri azoknak a reményeit akik nem akartak lassan játszani...de jól van engem nem érdekel végülis lehetek olyan mint bárki más és lesz.rom mi van azokkal akik emiatt az elhatározásuk miatt most szívnak és max v3-on is kihuzom a VF-et(merthogy a toppot nem fogom beérni prém nélkül )
Dátum: 2009.11.22. 17:52:26
mond ezt azoknak akiket napi rendszerességel vernek rommá a VF-es fasza gyerekek csak mert ő nem akarta kihúzni a VF-et.

Morven naná hogy meg lehet magyarázni én bármit hisz ismersz de elöbb halljuk az érveidet azon kívül hogy azért nem ültél a WC mellé mert nincs WC-tek
Dátum: 2009.11.22. 17:41:51
1. nos láttam a topicot de nem azt mondom hogy a normál fejlődést kéne népszerűbbé(akkor lehet a VF vagy a szinguláris kerülne most a normál fejlődés helyzetébe...) tenni hanem azt hogy nem kéne semmibe venni azokat akik ne adj isten ezt a játékot választották .
2. Igen az én karakter fejelsztésemben meglátszik a VF v1-en de utána azt is leírtam hogy ugyan a VF miatt egyre inkább le-le maradok(aminek mint kiderült nem a VF az oka ha nem az én hozzá nem értésem ill idő hiányom...)de VF nélkül meg kb sehol nem lennék... a végét is olvasd el annak a topicnak pls. (segítek v3-on volt )
3. Darah ne kérd hogy érveljen mert nincsenek érvei de azért szépen néz ki a sok közel 1 pontos hsz-e de azért megmagyarázhatja ha tudj hogy mégis hol kritikzáltam a VF-et most éppen csak annyit mondtam hogy a normál fejlőésnek is játékban kéne maradnia...nem pedig kényszer döntés elé állítani a karikat(és akinek nincs annyi ideje a játékra és nem gondol bele igazán az vagy későn vagy egyáltalán nem is választ most meg szív mint a torkos borz... )
.Morven benned nem miattam ment fel a pumpa hanem mert mellé ültél a WC-n
Dátum: 2009.11.22. 17:24:24
nem igazából személyesen ismerjük egymást és súlyos kényszer beteg szegény kényszeresen be akar nekem szólogatni szóval ezen hsz-től kéretik eltekinteni de azért azt megmondhatjátok ha neki vagy nekem adtok igazat mert ugyan jó nézni ahogy a hsz-m pontja megy egyre lejjebb de azért díjaznám ha azt is fel merné valaki válalni miért...