Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hauer92

Dátum: 2009.08.17. 10:27:27
Azért ide mindig öröm benézni .
Szerintem az alapfelfogással van a gond.Én szeptember óta játszom azóta nézem ahogy vadászat címén egy kis számláló pörög visszafelé hogy aztán amikor lejár optimális esetben kapok valamit és a számláló elkezd újra számolni.Szerintem ez is elég monoton mégse sír miatta senki vajon miért???egyszerű mert megéri.Így az én véleménye szerint a ti igazi bajotok nem az hogy unalmas hisz abból van még a játékban bőven hanem inkább az hogy nem éri meg .De kérdem én mi lenne ha megérné.A válasz megint csak egyszerű:Aki itt van egész nap és rá tudja szánni az idejét az legyilkolja a manókat aki meg most kezdte a játékot vagy csak annyi ideje van hogy vadászatot indítson tehát manót irtani nagyon nem tud az megszívja szóval szerintem jó az úgy ahogy van épp az a lényeg hogy ne érje meg ha megérné megint csak az nyerne rajta aki eddig is(tehát aki napi 24 órából 30-at rá tud áldozni).A jutamazásról meg csak annyit hogy nyilván nem fognak féltávnál jutalmat osztogatni(bár pár plecsnit a legjobbaknak tényleg nem ártott volna)de ha most elkezdenek kompenzálni akkor az optimalizátoroknak van 2 fázisa amikor rá szabadulhatnak a dologra és ez a esemény egyáltalán nem az optimalizátoroknak készült (hihetelen mi?)

u.i.:most jöhet a lepontozás én is tudom hogy pár dolgot nem úgy látok ahogy azt ti szeretnétek

u.i.2:én sajna csak 26 manót gyilkoltam le mert pont nem voltam itt amikor az esemény bejött de ha itt lettem volna akkor minnél többet lecsaptam volna(bár mivel én nem csapkodtam annyira őket lehet nem látom reálisan a helyzetet )
Dátum: 2009.08.12. 12:09:31
A wikit én is rendszeresen felkeresem
Dátum: 2009.07.30. 14:58:53
a 20 CSP a legelső teszten volt(legalábbis én Miklós hsz-éből ezt szűrtem le de kérdezzettek olyat aki tesztelt)és csak a tesztek után amikor élesbe indult változtattak(ergo a teszten 20 volt a játékban meg 30)amúgy én az első naptól jáccom és már akkor is 30 volt a napi adag .Azt mondjuk én se értem hogy ha ez mindenkinek tetszett akkor miért kellett változtani(inkább húzták volna ki a gyözelmi feltételeket ennél még az is jobb)
Dátum: 2009.07.30. 13:44:23
Én kb arra felé járok és egy vok a "köcsögök" közül akik 500-as körüli kariszámmal van pofája 47-esnek lenni .Most csinálom az 50 portyás küldit és a 49.-nél buktam be kb 90%-os esélyem volt a győzelemre kicst ideges lettem(azóta mégegyszer beköszönt a random 44-nél)

Otoaak:
A VF nekem se tetszik de mondjuk én nekem túl sok választásom nem volt(karakter fejlesztésben kilométeres lemaradásaim voltak azzal pedig hülyesség a top után loholni de még simán fejlődni is) de most már 100%-ig biztos vok benne hogy anno a VF volt az egyik legnagyobb hibám a játékban számomra a VF ölte meg talán a legjobban a játékot
Dátum: 2009.07.30. 08:49:40
én is elolvastam szerintem is nagyon jó.És engem az se zavarna ha kitennének a szöviből mert ha nem így lenne mi okom lenne visszamenni az eredeti hordámba akkor szépen mindenki elmenne a fekete seregbe hisz ott mindent meg lehet találni ami kell .Az az 1-2 csp amibe a kúttöltés kerül az meg már szerintem elenyésző annyit mindenki kibír.
Dátum: 2009.07.29. 16:43:52
igen eddig én se tudtam elkölteni, de most meg egycsapásra eltűnt az összes(van kb 10)és nem igazán akar visszanőni és így van az egész szövi szóval tényleg visszább vették a CSP regenerációt és ez nem jó.Nekem pl pont az tetszett hogy beléptem levertem magam és már vadásztam is bármi történt mindig volt CSP-m.Most meg kb 1-2 óra alatt elintézem a dolgaim(és akkor lehet sokat mondtam) utána meg háború miatt veregessem magam óránként és közben csak nézem az órát a sarokban
Dátum: 2009.07.17. 21:55:20
Nekem már csak egy kérdésem lenne a nagy VF-esekhez.
És a portyával mi a helyzet?
Mert hát a taktikátok(taktikám)azon alapul hogy hogy minnél kevesebb TP-ért minnél több LE-t szerezni.Ebbe a 0-ás portyák nehezen férnek bele.Vagy majd az lesz a divat hogy mindenki levetkőzik és csak háború idején viseltek felszerelést(meg bajnokin), vagy a portya egy dolgot fog csak jelenteni:állat fejlesztés.Hát nem tom akkor majd az lesz a leg erősebb aki egy darab portyát nem nyer hisz az egy szinten többet tud vadászni.Több száz TP-t is lehet spórolni ha nem portyázol az pedig jó pár vadászatot jelent.Vagy amit én is csinálok és utálom is magam miatta, annyira támadsz lefelé amennyit csak tudsz és így minimalizálod a fölös TP-t.

Erre ha válaszoltok én meg leszek nyugodva (bár Darah már épp eléggé meg nyuktatot az Úrrel kapcs szóval teljesen nyugodt vok )
Dátum: 2009.07.17. 20:44:22
Ki szinthuszározott le???mert én ugyan nem(ha úgy hangzott akkor bocs),én a kommentedre reagáltam, aminek ha semmi köze nincs a karidhoz, hanem csak úgy nagy általánosságban megálapítottad a dolgokat, akkor szerintem a válasz is egyértelműen csak általánoságban értendő.Én nem vádolok senkit semmivel csak megjegyeztem hogy aki vf-et fejleszt az LE/TP-ben számol nem pedig LE/CsP-ben még egyszer bocs ha félre érhető voltam

Byzon!

pókok igen kis számban vannak így szerintem ez nem jó példa.Ha ez így elkezdődik akkor a gyengék még gyengébbek lesznek de (azért az ember gondolkodik általában szóval gondolom ők lesznek kevesebben).Ha számokkal szeretném kifejezni akkor:van 1000 ember abból kb 600 fogja kihúzni 400 nem.A 400-ból kb 350 csak azért nem, mert valamiért nem jött ki a lépés a maradék 50 "szinthuszárkodni"akar vagy csak magasabb szinten keresi a boldogulást.Nos 50-en átvágják magukat megérdemlik, de a maradék 350 mit csináljon?Alkalmazkodjon vagy könyvelje el magában hogy vesztes és az is marad?hát ez megint csak kényszer helyzet
Dátum: 2009.07.17. 20:15:20
Gondlom fenebaráti jólelkűségből ezt fogod neki mondani amikor ilyen rommávert karikat ütőgedsz te is.És szerintem azt se gondolhatod komolyan hogy aki nem fejleszti az kösse felmagát(mert kb ezt szűrtem le )és ha valaki kihúzza mert a társaival egy szinten akar maradni de így is késöbb fejleszti, mit csinál azt örökké rommá fogják verni ő nem fogja átrágni magát az ütlegeőin.
Dátum: 2009.07.17. 20:05:26
Nos igazad van aki "szinthuszár" az több LE-t kap de neki a többi "szinthuszárral" kell szembe néznie nem a vf-es karival de minden esetre itt nem az számít mennyi a LE bevételed hanem hogy mennyire hozod ki a szerzett LE/TP-t és ebben a vf-esekt viszik a pálmát(és lassan még a pókokat is befogják)Nos én nem vok a vf híve de hát nekem ez jutott jó alap nélkül a top után rohanni öngyilkosság nos lehet ha megszerzem ezt a jó alapot akkor neki lódulok bár mostmár ahhoz sincs túl sok kedvem
Dátum: 2009.07.17. 19:31:04
Idézet: Szurilo - 2009.07.17. 19:09:35

VF="It's a must!".



Nos ez nekem a bajom ezzel a szakival spektrális nélkül el lehet lenni ugyan nem leszel giga erős de nem is a leggyengébb(erre haver az élő példa aki 44-es és nincs meg neki a 40-es spektje)de ez nélkül lehetsz akárki szinteken kersztűl csak veszíteni fogsz én személy szerint lehet elfelejtem a fenébe vele nem szeretem ha bele kényszerítenek dolgokba.Inkább beérem a toppot és ha ott is über gyenge vok hát akkor újra kihúzom,mert úgy gondolom hogy elég jó a taktikám ahoz hogyha átloholok néhán szintet akkor is vissza tudjak erősödni szóval lehet én megpróbálom bár nem holnap meg ilyenek azért arra rá kell készülni(főleg szakik terén de a védelmemen se húztam már március óta 1 pontnál többet )
Dátum: 2009.07.17. 16:27:04
Én kihúztam a visszafogotat amint lehetett, azt már leírtam miért, szóval most a sikerélmény részét írom le azt aszem 4-5 szóbal eltettem láb alól.

Én mint alapból későn észbe kaőó játékos esélt kaptam hogy akár egy top 5-ös szöviben is olyan helyem legyen ami szerintem a szövetségnek nem megterhelő.Tudok portyázni, tudok térkapuzni(nem tudok epikusozni de az már inkább csak azért van mert a 60. környékén járunk)szóval relatíve erős vagyok szerintem.Ez sikerélmény egy olyan játékosnak aki nem akar soha a büdös életbe előre kerülni
Dátum: 2009.07.17. 15:24:50
Hmn úgy nézem nem csk én érzeztem benne a kényszert
Dátum: 2009.07.17. 14:35:12
Bocs hogy névvel ment nem vok ilyen területeken annyira jártas szóval törlöm de attól te még nyugodtan bemásolhatod a visszavágót engem nem zavar
Dátum: 2009.07.17. 14:17:16
.(ez a rész törölve)

na de hogy ne legyen off az offban, mert hát a vf aszem nem a hordákhoz tartozik ,megkérdezhetem hogy te mióta fogod vissza magad?

u.i.:Amikor kimaxoltam a szakit a táv köztem és a top között kb fele ekkora volt
Dátum: 2009.07.17. 14:12:39
Hát én szeptember 22-e óta játszom sajna december január magasságáig nem vettem elég komolyan a játékot és lemaradtam és most ennek iszom a levét .

A szintugrás biztos jó ötllet az utóhatásait nem igazán számolgatnám, de gondolom, aki már most a toppban van, az nem nagyon ugrálhatna felfelé, mert annak sok értelme nincs.Inkább ők lefelé, akik hülyék voltak a játékhoz vagy késöbb indultak meg főlfelé menjenek így talán kicsit sűrűsödne a top igaz nem lenne valami nagy érdem oda kerülni
Dátum: 2009.07.17. 13:44:29
Ok Darah megnyugtatál nem lesz űr, mert hát nem én vok az egyetlen hülye itt aki direkt maga alatt vágja a fát mert hát 20 szint lemaradásból mégis szerinted mikor érném utol a toppot meg mondod nekem?
Dátum: 2009.07.17. 13:41:03
Ok csak a te kedvedért:
Ugyan élvezem hogy 900+-os a TÖ-m meg minden...(ez volt a pozitív rész )
DE:Kényszernek érzem azt ami elengedhetetlen ahhoz hogy talpon maradhass.Sajna ez a szaki elengedhetetlen ehhez ráadásul követelménye van amit nem biztos hogy mindenki teljesíteni tud akkora mikor a nagy átlag ergo őket ütik rommá .Ha ez után kihuzzák már csak annyit érnek el hogy nem nő a hátrányuk.És van a másik út ami a szingulárissal meg ilyenekkel van kiépítve ami annyiból áll hogy átvágtatsz a visszafogottakon de lehet most csak 10 szintnyi visszafogottan kell átrágni magad 2 hónap múlva már 15 és ez egyre nő.Arról nem is beszélve hogy egy nem prémiumos kevés eséllyel fogja beérnni a toppot szóval valahol a visszafogottak és a top között jukad ki, ha szerencséje van akkor nem egyedül.Persze ha jókor tudod fejleszteni akkor happy vagy csak a felűlről jövő támadásokat kell visszaverned .Ezek után te melyiket választanád az erővel kecsektető utat(VF)vagy a top felé mutatót ami egy rakat olyan emberen vezet keresztűl akit valószínűleg nem tudsz megverni?

A helyesírásért bocs elég gyér a billentyűzet néha beragadnak a gombok meg hát nem is vok valami jó gépelő így gyakran félre nyomok, a szöveg darabolás meg tényleg nem erősségem .Bocs
Dátum: 2009.07.17. 13:20:42
A gond?Azt hittem ezt már leírtam a gond az hogy ez kényszer választás különösképp a nem prémes játékosoknak akik akkor se érik utol a toppot ha kimaxolják a TP-s cuccokat ez sajnos tény a napi +10 CsP azért elég sokat dob rajtuk én nem prémesként max a top és visszafogott lassan létrejövő űrbe mehetek innen (na jó iyen talán nem lesz max igen kari ritka levegő azon a határon ahova visszafogott még nem jutott el de toppos meg már nagyjából lehagyja)de lehet nem leszek egyedül aki menni fog (feltéve hogy tényleg megye ezt még nem döntöttem el)
Dátum: 2009.07.17. 13:09:16
Nos igaz 900+-os TÖ-m van és ha azt nézem nyerni tudok, erős vok és a szövinek is szerintem hasznos tagja vok de szerintem az ami csak korlátozottan érhető el mert azért szerintem nem mindenki tudja kihúzni addigra amikor a nagy átlag ergo ők lemaradnak és őket veri a nagy többség és még ha ki is húzzák annyit érnek el hogy a hátrányuk nem nő(vagy nem olyan gyorsan)azokkal szemben akik már kimaxolták ergo vagy kihuzod és akkor játszhatsz úgy ahogy addig (csak minden szintlépéskor olvasgasd vissza a legendát mert tuti elfelejted mi volt az elözőben)és "erős" lehetsz vagy ne húzd ki és akkor idd a levét hónapokig amíg magad mögött hagyod őket(ahogy egyre több idő eltellik egyre többet kell várnod erre hisz a visszafogottak is egyre magasabb szintűek lesznek)szerintem ez kényszer(legalábbis én ezt már oda sorolnám)

Darah!
lehet tényleg elfelejtem az egészet úgy ahogy van és akkor meglátjuk meddig jutok