Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mordus

Oldal: 1234
Dátum: 2011.02.04. 14:35:28
Nekem lenne egy javaslatom a csp, pp spájzolás kiküszöbölésére. Bejelentik az eventet 1 héttel előtte (így mindenki ellőheti a tartalékait ha akarja) és az esemény indulása előtt egy nappal mindenkinek a csp-je és a pp-je lenullázódik (még szerepjátékosan is meg lehetne közelíteni pl: a közeledő invázió látványa annyira sokkol, hogy földbegyökerezett a lábad stb). Így az számít majd csak, hogy milyen portyabeállításon van, illetve a prém+szakibónusz. Vagy a másik dolog amit már írtak előttem, hogy nem jelentik be h mikor lesz a következő így mindenkinek váratlan lesz.
Dátum: 2011.02.02. 18:46:43
Oh, köszi ez elkerülte a figyelmemet.
Dátum: 2011.02.02. 17:51:36
Engem az érdekelne,hogy az mitől van, hogy délután 1-kor még 1400 le jött fixen 32 tp (pp-s támadás) ért EH-val most meg 700?
Dátum: 2011.02.02. 11:44:54
Jópofa lesz ha a miénk is elhullik (most 15%) akkor egyből egy 50 szinttel magasabb dög jön. Kíváncsi leszek...
Dátum: 2011.01.31. 18:50:43
Sebezz egyetlen harci körben legalább 30-at küldit nem lehet megcsinálni a xenókirálynőn, ezt ki lehetne javítani?
Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
A Dg-kleothon, az iszonyatos egy tűzfuvallat igéjét idézi fejedre. 28 pontnyit sebzett.
energialövedék varázslat repül ki kezedből. (-10 VP). 32 sebzést okoztál.
Dátum: 2011.01.27. 14:36:14
Kettővel feljebb írták, de kiemelem neked, hogy ne kelljen annyit olvasnod. "Az állatok sebzését nem befolyásolja a kritikus sebzés, láthatatlanság, vagy a horda módosító, minden esetben a (fegyver sebzés + erő sebzés - elnyelés) meghatározott százalékát sebzik. Ezt csak az állatok szakértelmei vagy az állatfelszerelés módosíthatja."
Dátum: 2011.01.21. 19:26:09
Én is ezért javasoltam pl a végzetmedált, mint választható lehetőség, de ha van vkinek jobb ötlete mindenre vevő vagyok. Alacsony szinten mint építő kari spec egyik jutalomnak se venném igazán hasznát. De lehet, hogy ezzel egyedül vagyok. Rajtam kívül nem sok hasonló elborult elme lehet, de cáfoljatok meg ha tévednék.
Dátum: 2011.01.20. 14:05:12
Nem lenne rossz, ha a választható jutalmak közé bekerülne a végzet medál.
Dátum: 2011.01.17. 12:10:32
És láss csodát bent van.
Dátum: 2011.01.16. 14:01:46
Üdv.

Feltűnt, hogy levették a karakterlapról a térképkereső reliket, ezzel párhuzamosan felrakhattak volna a tudás bronz tőréről is képet. PS-el 2 kattintás sárgából bronzt csinálni.
Dátum: 2010.12.08. 18:17:26
Igen, mindjárt itt a karácsony.
Te eddig 42 térképdarabot találtál.
Ezt a gyöngyszemet egy profilban olvastam :
"Jobb egy pillanatig gyávának lenni, mint halottnak életed végéig."
Dátum: 2010.03.03. 16:59:29
Nekem nagyon tetszik az új design a színek is jók. A régi lila szerintem elég gáz volt. Egyetlen zavaró dolog amit már mások is írtak az a szövetségi fórum háttere, ami balról jobbra sötétedik, majd megint kivilágosodik megnehezítve ezzel az olvasást (javaslat: legyen egyszínű szürke, mondjuk a minták nem zavarnak sok vizet szóval maradhat). A kontrasztokat nem csökkenteni kell, hanem növelni mivel akkor lesz vmi olvasható ha kitűnik a háttérből. Szerintem a sötét háttérrel sincs gond nem értem miért folyik ki ettől egyesek szeme. Javaslom nekik, hogy állítsák be a windows hátterét sima fehérre és nézzék egy percig folyamatosan.
Dátum: 2009.09.17. 14:05:03
Két ötlet jutott eszembe, ha már valaki felvetette akkor elnézést érte.
Az egyik, hogy a tulajdonságokat lehessen úgy fejleszteni mint a szerencsét. Arra gondolok, hogy ne csak egy összegben lehessen fejleszteni hanem kisebb törlesztő részletekben. Elég zavaró pl az, hogy ha 1 szinttel szeretném növelni az egyik tulajdonságomat akkor azt 20 vadászat után tehetem meg. Így ha ennél kevesebb időm van a játékra akkor úgymond "nem is érdemes" vadásznom.
A másik dolog lehetne olyan statisztika mint az ÖV.-ben volt, hogy külön tulajdonságokra (és szakértelmekre) lebontva ki az "ász". Egy kis érdekesség lehetne a játékban. Mondjuk enélkül még el lennék, de az első javaslatom örülnék ha megvalósulna. Béke!
Dátum: 2008.10.21. 12:46:24
Ilyen kérdés, hogy kerülthet a jatékba?

"Megirnátok mieben a hejesírási hiba?"

nem
igen
talán <- és ez volt a helyes
(erre már nem emlészem)

Falra mászok az ilyen igénytelen kérdésektől és nem ez volt az első...
Oldal: 1234