Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kenezimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2011.04.03. 01:14:32
Fiam, ha nem tudsz valamit kérdezz.
Ha válaszolnak rá normálisan, értelmezd.
Ha nem tudod értelmezni, maradj csöndben, különben még sok ilyen válaszban lesz részed.
Dátum: 2011.04.02. 17:07:54
Melyik nem domborzati forma?
mélyföld*
középhegység
dombság
alföld

A wikipédia ezt írja róla.: Mélyföldnek a világóceán szintje alatt fekvő, de tenger által el nem borított, általában síksági területeket nevezzük. A világ szárazföldi területének kevesebb, mint 0,1%-a nevezhető mélyföldnek.

Az én olvasatomban a síkság a föld domborzatának része, tehát a mélyföld is az.
Szerintem javításra szorul a kérdés.
Dátum: 2011.04.02. 15:13:57
Idézet: Helion1988 - 2011.04.02. 09:52:48
A kérdés jó szerintem csak kiegészíteném így:
"Mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?" Melyik filmben hangzott el ez az idézet Csuja Imre által?


Akkor még egy hiba felmerülne a kérdésben, mert a Ponyvaregény nem magyar film és tudomásom szerint Csuja Imre nem játszott benne.
Dátum: 2011.03.31. 20:11:30
Idézet: Vadiati - 2011.03.31. 11:33:21
Idézet: Pacalboy - 2011.03.31. 10:55:15
Mi az, hogy "kicsit off lesz" meg, hogy "OFF vége" ? Nemértem
Nem percre pontosan kérdeztem elég lenne nagyjából is IQ bajnok


szokták volt kérni a játékosokat hogy egy egy topicot ne offoljanak szét: azaz a topicba nem illő dolgokat ne írjanak. vagyis offtéma=nem oda való
az off vége innen szerintem logikus hogy mi ,ha van egy kis iq


Az a baj, hogy nincsen neki olyanja.
Dátum: 2011.03.28. 01:00:48
Szerintem az infantilis pont megfelel.
Dátum: 2011.03.27. 15:48:40
Lájkoltam.
Dátum: 2011.03.23. 18:25:30
Tényleg?
Nagy lenne az előny?
Hát szerintem pedig aki ilyet vállal, az a bika pókok miatt kezdte el használni és amikor rájött, hogy ezzel versenyképes taktika birtokába került, tovább csinálta.
Nincs ezzel semmi baj szerintem.
Most már azt mondom, hogy ne legyen mindenkinek elérhető.
Eleget szenvedtek azok és még sokan szenvednek a Gy/V átfordításon, ezzel megint egy legalább 4 hónapos munkájukat vennétek el.
Hát LOL
Aki képes volt és vállalta, hogy megcsinálja a vereséggyűjtést és ezzel tényleg hónapokra megfosztja magát a játéktól, azt már igazán békén kellene hagyni és nem szívatni.
Ha neked/nektek annyira kell a bubi, akkor állj neki és gyűjts be te is 5000 vereséget és élvezheted.
Majd akkor szólj, hogy mennyire élvezted a több hónapos játékot.
Én eleget téptem ebben a topikban a számat más emberekkel együtt, hogy hagyják bent a láthatatlan vadászatot, de tettek ránk magasról, ezért mondom azt, hogy aki most már megcsinálta 1000* jobban megérdemli, mint más, aki nem és emiatt háborog most.
Dátum: 2011.03.23. 18:01:04
Én viszont azt nem értem, hogy mi a baj.
Nekem az egészből az jön le, hogy megint csak a másik játékélmények rombolása a cél, csak azért, mert ez valakinek jó.
Dátum: 2011.03.23. 17:47:29
Már megint kezditek?
Pffff
Látom már, a magyar akkor örül ha megszívathatja a másikat, de akkor legyen már egy rendes szívatás is, töröljék a VU-t, adatbázisostól, mindenestől.
Szerintem viszont nem létezik olyan kérdés, hogy speciális, vagy lexikális.
Ilyen értelemben minden kérdés valaki számára vagy ez, vagy az, hiszen minden kérdésre senki sem tudhatja a választ.
A VU-s kvíz ezen részére szerintem ráférne egy nagy ráncfelvarrás, valamint a tiltott szavakra is, mert ugye vannak olyan szavak, amiket nem lehet beleírni a kérdésbe, mert rögtön az a hibaüzenet jön, hogy a kérdés, vagy a válaszok tiltott, illetve nem megengedett szavakat tartalmaznak.
De ez csak az én magánvéleményem.
Dátum: 2011.03.20. 02:20:24
Idézet: HunNuke - 2011.03.20. 00:22:46
Sziasztok!

Sok helyen látok különböző rövidítéseket "EH-s karakterek" "POK"-ok "VF-esek" "AF".
Le tudnátok nekem írni mit jelentenek ezek? Esetleg nincs valahol egy rövidítések jegyzéke, hogy mi mit jelent?

Köszönöm!


Mindent megtalálsz itt a fejlesztés címszó alatt, valamint az oldalon még rengeteg további információt is találsz ezeken kívül.
http://vegzetur.wikidot.com/
Dátum: 2011.03.20. 01:27:07
Idézet: Kajtar48 - 2011.03.19. 23:57:56
Ki oldotta meg a gordiuszi csomót?
Spartacus
Hannibál
Julius Caesar
Nagy Sándor*

Nem oldotta meg, kettévágta.


Talán nem ismered a mondást?
Felénk használják.
A következőként hangzik: Megoldalak, mint a gordiuszi csomót.
V5-n erre a szerintem erősen rasszista kifejezésre akadtam a "Fekete sereg a hodito" nevű szövetség adatlapján.: Nem tetszik a zászlom ciganyok

Ha jól tudom, akkor ebben a játékban tilos az ilyen, tehát intézkedést kérek az illetékesektől.
Dátum: 2011.03.18. 19:32:00
Hát istenem, egy hülyével kevesebb.
Dátum: 2011.03.17. 10:45:51
Ugye tudod, hogy milyen véget ért a Lord Marshal?
Riddick Egy kissé kivégezte.
Dátum: 2011.03.14. 13:08:19
Nálam is ez van.

"A kvízolimpia jelenleg nem fut"

Javítsátok már, hogy lehessen haladni vele.
Dátum: 2011.02.10. 21:13:05
Melyik Terminator filmben lépett színre a T-1000 tipusú gép a "higanyember", mint Arnold Schwarzenegger ellenfele?
Terminator 2.: Az ítélet napja
Terminator 3.: A gépek lázadása
Terminator 1.: A halálosztó
Terminator 4.: A megváltás

Spec.


Kitől van az idézet? "A sok préda mind mire megy? / Bizony, csak borra meg leányra!"
Friedrich Schiller
William Shakespeare
Petőfi Sándor
Francois Villon*

Miért kellene ezt tudnom?
Spec.


Mire vonatkozik Kirchoff törvényei?
Gázokra
Kvantumkémiára
Elektromágnesességre
Differenciálszámításra

Spec.
Dátum: 2011.02.10. 20:25:10
Mikor szólalt meg a Puskás Tivadar-féle telefonhírmondó?
1914
1893
1900
1898

Lexikális tudás, legalább is szerintem.
Barbey, akkor mehet a kukába az összes könyvek cselekményével foglalkozó kérdés például?
Az mind lexikális tudás, mert miért kellene nekem egyszerű halandónak tudni, hogy valamelyik író, X művében, ki kicsoda.
Ezen az alapon, szinte az összes kérdést ki lehetne golyózni, de mivel a VU kezdőlapján az áll, ha jól idézem, hogy próbára tesszük a műveltséged, hát uram bocsá, ezzel is próbára lehet tenni.
Én sem kapok idegbajt, amikor olyan kérdés van, amire hirtelen nem tudom a választ, olyankor jön a google és kikerestetem, mert örülök annak, hogy az így megszerzett tudással is nőhet a műveltségem.
Mindent ki lehet jóformán lőni, mert lassan semmit sem vesz be a gyomruk.
Oldal: 12345678