Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cell

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.09.28. 20:41:23
Bizony rengeteg anyázás van emiatt, de véleményem szerint ez nem ennek a küldinek a hibája, hisz aki emiatt ált írni szokott alpári stílusban (tele helyesírási hibával), nem véletlen, hogy egy jó kérdést sem tud feltenni, ráadásul, hogy fog a későbbi, nehezebb küldikkel végezni, ha már ezen elakad? Szóval némely esetben jó ez a küldetés, ha úgy nézzük hogy szűrőként funkcionál (Viszont tényleg lehetne későbbre tenni, hogy a 'félénkebb' játékosokat ne bátortalanítsa el egy rossznak ítélt kérdés, emlékszem az elején én is tartottam a kiértékeléstől.)
Dátum: 2009.09.27. 15:20:39
Egyszer beírtam ide én is egy kérdést cerberus/ kerberosszal kapcsolatban, de állítólag az helyes cerberus-ként is. Szerintem akkor ennél sem lehet máshogy (de majd az illetékesek utánanéznek pontosan).
Dátum: 2009.09.23. 23:28:55
Mi a vagyjele az ezüstnek?
Pb
Xe
Ag
Fe

vagy- vagy vegyjel.. :-)
Dátum: 2009.07.10. 20:55:20
Nekem is ez volt az első gondolatom. Javaslom a V4-es nyertes karik alaposabb átvizsgálását, hogy a tényleg szabályosan játszóak legyenek azok akik jutalmat kapnak!
Dátum: 2009.06.16. 04:24:34
Na igen, rossz minőségű, olcsó, de piacképes termékek áradat jön be. Emiatt a magyar, minőségi áruk háttérbe szorulnak, csökken a piacuk, s az áruk felmegy.
Ez az egész áruhurcolászás 'felesleges' - vannak kivételek - mert nagyon energiaigényes.

Hová is vezetett/fog vezetni ez a globalista gondolkodásmód: érdekesség - részben kapcsolódik (érdemes végignézni!): http://videotar.mtv.hu/?k=hetesi

Elhanyagolhatóbb probléma: nagyobb mennyiségben van a külföldi termékekben tartósítószer, veszítenek vitamintartalmukból az élelmiszerek hiszen van, hogy több száz km-t kell megtenniük, szóval ez a hurcolászás nem tesz jót nekik. Én maradok a minőségi termékeknél és szerintem még sokan mások, ezért nem áll helyet az első gondolatod, ahogy az sem, hogy EU párti vagy és támogatod Oroszországgal, Kínával stb a szorosabb kötődést, hisz az EU részben ezen nagyhatalmak 'ellensúlyozására' is jött létre (érdekvédelem EU-ban lévő országoknak pl.) Persze a jó kapcsolat ezekkel egy cél lenne, de nem abba az irányba haladunk és továbbra is amondó vagyok, hogy az EUnak Mo-ra több negatív hatása van eddig mint pozitív - ami nem feltétlenül az EU hibája, hanem a jelenlegi politikai elité.
Dátum: 2009.06.14. 00:40:12
Az eddigi kormány a legrosszabbat hozta ki Mo-ból és az EUból. vannak pozitív hatásai, de eddig leginkább csak a negatívat lehetett érzékelni a sikkasztó politikai elit miatt, mivel nem egyezik az érdekük Mo embereinek érdekével.
Dátum: 2009.06.14. 00:33:48
Igen, ha a Fidesz kormányozna, ugyanazokat a hibákat követnék el. Már be is jelentette orbán, hogy újabb IMF hitelt 'kényszerülnek' felvenni. Szép lesz, nem is gondolok bele inkább..
Dátum: 2009.06.08. 21:02:16
Orbán nem csak jelenleg halandzsázik hanem amióta beszélni tud. Tipikusan olyan politikus aki nem emlékszik mit hazudott 2 nappal ezelőtt. A többi pártot mocskolja, aljas húzásaival elérte, hogy az irányítható többség akiknek nincs véleményük őt kövesse. Nem igaz, hogy ennyi ember van aki nem tanult az eddigi történésekből és még mindig Orbánt szeretné.. (Magyarul remélem az arányok nem alakulnak így a parlamenti választáson)
Én nem vagyok MSZP-szimpatizáns sem, de egyet értek veled.
Furcsa, hogy gyakorlatilag ugyanazt írtam mint Sun13 a hozzászólása 2. részében, mégis lepontoztátok. (Ez a vélemény pedig a humorérzékemtől független...) ennyit az objektív értékelésről. Persze nem zavar, ti dolgotok.
Dátum: 2009.06.06. 15:33:15
De, így logikusabb is
Dátum: 2009.06.05. 14:00:52
.
Dátum: 2009.06.05. 13:44:44
Alatta volt kiírva kisebb betűkkel. De lehet, hogy csak alacsonyabb szinten volt ilyen?
Dátum: 2009.06.05. 13:35:17
Az volt kiírva, hogy "lemondok 950 Lélekenergiáért". Ezért kellene.
Dátum: 2009.06.05. 13:29:12
Lemondtam a 4. világgal kapcsolatos kérdőív kitöltéséről, de nem írta jóvá a 950 LE-t.
Hűha.. zseniális humorérzék..
Szerintem minél hamarabb töröljük a topicot, de előbb a szavazást! (mi az h "Miklós vagyok!" ?)
Ezt nem értem. Mi ebben a velőtrázó? Néha bejelentkezik, utána kérdez a híreknek egy olyan haverjától aki (lehet h) többet tud az eseményekről. Amúgy a top-emberek többségének kell kihívás. ha csak vadászni akarnak ok, meg tudják oldani... ---
Most elvették tőled a kérdésfeltevés jogát vagy nem? Vagy azóta már visszaadták? amúgy a kérdésed jó, sőt nekem tetszik, de a gagáthoz nem kell kiegészítés. A cél az igényes kérdések feltevése. Ha az egyik választ 'szájba rágod' már nem hiteles. Az is igaz, hogy a gagát nem ismert annyira mint a többi ezért magyarázod (itt mégsem kellene ahol a hordák drágakövek alapján vannak besorolva). szóval szerintem töröld a gagátnál lévő magyarázatot. az más kérdés, hogy alsósok pl nem tudhatják, de az a kvízrendszer hibája, nem tiéd.
Több általad speciálisnak v lexikálisnak ítélt kérdést én tanultam, annak ellenére, h azt állítod h a tanítás lebutult és dicsérettel érettségiztél - á nem magasztalod magad - mégis több részletet tartok fontosnak v többet kellett tanulnom. Miért az értelmes kérdéseket kell kiejteni? Nincs épp elég bugyuta? Az az állításod hogy a reál beállítottságú emberek "több ésszel" rendelkeznek mint a humán beállítottságúak felháborító. Annak ellenére gondolom így, hogy én is reál beállítottságú vagyok, de elismerem a történészek nyelvészek stb munkáját és nem gondolom h okosabb vagyok tőlük. amúgy meg a tudományok összefüggnek.
Elnézést, de a hozzászólásaid felháborítottak, szóval kommenteltem.
off: Ez is minősíti az egész kvízt, hogy pont neked vannak ötletes kérdéseid, mikor egy II. világháborús kérdést hibásnak jelölsz, de a saját (világosi fegyverletétel) kérdésed magasztalod! Tényleg úgy gondolod, hogy a II. vh nem tartozik az ált műveltség körébe?
Oldal: 12345678910