Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Atopyssia

Oldal: 12
Dátum: 2012.10.15. 17:11:32
Na még egyet aztán leszállok a témáról mert úgyis mindegy !
Lehet rosszul fogalmaztam ,de én egy olyan dologra gondolok mint ami pl a láthatatlan vadászattal történt . Valaki vagy valakik kitalálták ,és ezt a módszert használva veszettül elkezdtek fejlődni .Szép lassan elterjedt ,de a kitalálók előnye már behozhatatlan volt ,sőt belenyúlt a JV és előállt a bubis agymenéssel ,tovább rontva a helyzetet .Mert pl. V3-on az erős karakterek két részre oszthatóak ,vannak akik az előző világok tapasztalatait felhasználva erős karit építenek precízen fejlesztve minden egyes lépést ,és vannak akik a bubi által hagyott "rést" kihasználva tápolják magukat .Na most egy pvp játékban ahol az a lényeg ,hogy jobb erősebb legyél a másiknál azt látni ,hogy többszörös bajnokok rohangálnak buzogánnyal bőrruciban ,hogy a megfelelő negatív arányt fenntartsák (majd ezután tarolnak a bajnokin) ,nos ennél szánalmasabb dolgot nehéz lenne találni !
Dátum: 2012.10.15. 16:57:51
nem tudom ,de így első blikkre nem hiszem hogy mindent egybe vetve fel lehet halmozni ennyi csp-t ( vagy reggel hirtelen levadászott mindenki aki intenzíven neki állt ,és onnan lett kb 35- 40 milliója? ) másrészt nem véletlen ,hogy nem a lista vezetőt említettem hanem a játékvezetést ! Ő előre gondolkodott ,nincs ezzel gond ! A JV meg majd ha azt látja ,hogy egyre több és több ember várja segítőkezekkel felturbózva ,és közben gyűjtögetve ,hogy megnyíljon a kút,kapu ,landi stb...max megvakarja a fejét és azt mondja "hát ezt is elb...ztuk " jobb esetbe mert valószínű ez sem fog megtörténni
Dátum: 2012.10.15. 16:47:31
lehet rosszul tudom ,de ha minden igaz a landi alatt betöltve a végelszámolásnál hatékonyabb a bele ölt LE. mint ha pl vadászat után magadra költenéd . Na most hány karakter ,és hogyan tudja megoldani ,hogy előre gyűjtögeti a több tíz milliót aztán most belenyomja a kútba !
Dátum: 2012.10.15. 16:39:59
ettől függetlenül biztos nagyot dob a lelkesedésen ha pl . V1-en ránéz valaki a "töltés listára" érdemes e harcba szállni a dicső első helyért .
Ismét egy rést találtak amit páran kihasználtak ezzel előnyhöz jutva . Természetesen a játékvezetés ismét nem fog lépni semmit ,vagy legalább tanulni az esetből !
Dátum: 2012.03.13. 16:31:15
amióta bekerült a játékba a két választható "útvonal" más nem történik csak különböző megfogalmazásban csökkentik a VF-et választók lehetőségeit,ha ennyire mellé puffantottak ,pár napon belül törölni kellett volna ,hogy bocsi ,de elnéztük kitalálunk valami mást .de nem, éldegél tovább a lehetőség csak épp pár havonta jön egy egy újítás ,hogy tessék EH-sok már ez is rendelkezésetekre áll . VF ? az nem számít !
a másik ok a morgásomra már személyesebb .mivel a játékvezetéstől hiába vártam változatosságot ,a térkifordító ital segítségével próbáltam kiszakadni az egysíkúságból . mivel egyre több olyan képesség kerül be amik kizárják egymást és feltétele az EH vagy VF teljes elkötelezettsége ,így a váltogatás egyre inkább egyenlő lesz a karakter halálos ítéletével.
Dátum: 2012.03.13. 15:04:02
Hasznos vadászat ....hát csak gratulálni tudok !


Miklós inkább töröld el a a p.csába az egész VF -et és kész !
Dátum: 2012.03.12. 15:18:42
... és aki csak egy nap egyetlen kattintást elfelejt, behozhatatlan és örök hátrányba kerülne ahhoz képest, aki ezt sose felejti el.

pedig így van ,és egyre inkább erre felé halad a játék .ha csak az utolsó két fejlesztést nézzük.ha nem lépsz be elesel a sisak szilánkok begyűjtésétől, és a szerencsés forgatás lehetőségétől.minél többször jársz így a valós életed miatt annál nagyobb hátrányba kerülsz ,az elmondott szövegelés ellenére !

+ még egy kis adalék a két említett fejlesztéshez.... a sisakból vásárolhatsz jobbat őskőért , a szerencsefaktorodat megtriplázhatod őskőért . lesz esetleg olyan fejlesztés aminek nem az őskőbevétel növekedés a célja ,hanem szimplán az ,hogy jobban érezze magát az egyszeri játékos ?
Dátum: 2010.04.18. 18:40:14
A "Nincs ilyen csata!" állapotból lesz kilábalás ? A tegnapi leállás óta örvendeztet minket.
Dátum: 2010.04.15. 10:40:06
Idézet: Vodkaslecso - 2010.04.15. 10:11:25
Idézet: Atopyssia - 2010.04.15. 09:35:54
elég sok kérdésemet elutasították ,mondván speciális témakörre vonatkozik.A most zajló olimpián kaptam a kérdést. Milyen állat fejét harapta le egy koncerten Ozzy Osbourne ? Ez az alapműveltséghez tartozik ??!!


igen.


nálad lehet ....az még oké ,hogy a személyére rákérdeznek mert azért jelentős személyiség a maga zenei világában ,de ez már bőven túlzás
Dátum: 2010.04.15. 09:35:54
elég sok kérdésemet elutasították ,mondván speciális témakörre vonatkozik.A most zajló olimpián kaptam a kérdést. Milyen állat fejét harapta le egy koncerten Ozzy Osbourne ? Ez az alapműveltséghez tartozik ??!!
Dátum: 2010.04.13. 08:07:56
köszi a választ,illetve mi van akkor hogy ha ez a VF ,és helyette Eh szeretnék fejleszteni?

teljesen konkrétan jelenleg Vf-m van ezt meg is emeltem a már említett plusz öttel,de ki szeretném próbálni az energia hasznosítást . Ez esetben "eltűnik" és gondolom csak akkor tudom újra kihasználni a +5-öt ha a későbbiekben visszatérnék a VF-re. Vagy akkor sem?
Dátum: 2010.04.13. 06:37:59
Sziasztok!
Ha egy a fertőzés legyőzése miatt 5-el növelt szakértelmet akarok lefelejteni,akkor a plusz ötös "lehetőséggel" mi lesz? Elúszik a semmibe, vagy áttehetem másra ,esetleg csak akkor használhatom ha későbbiekben ismét megtanulom ugyan ezt a szakit ,és akkor ismét a max fölé vihetem ?
Dátum: 2009.06.15. 13:10:34
Én igazából azért nem értem ezt a felháborodást ,mert még nem volt részem olyan háborúban ahol legalább az egyik fél ,de inkább mind a kettő ne használta volna a katakombát.Az meg ,hogy mi küldtük a hadüzenetet....igen ,sőt az is meg volt beszélve ,hogy mivel az "LV" azért keményebb szövi,és tuti nem olyan háború lesz ,hogy ütünk párat ők meg kapitulálnak,meg is volt beszélve előre,hogy a kisebbek "lapítanak" a nagyok harcolnak.(az más kérdés ,hogy páran kicsit lassan reagáltak de ez legyen a mi gonduk).A döntetlenező társunk ütésére is azt mondtam ,hogy háború van ez van ,és inkább őt próbáltam meggyőzni ,hogy szüneteltesse a dolgot.A másik amit tehettünk,hogy mi hamarabb kaptuk el az ellent mint hogy leverte volna Schifit.
A kezedben lévő lehetőségekkel kell harcolni és amíg van katakomba addig használni is fogju(ák)

Atopyssia a Dominiből
köszönöm a válaszokat!
Sajnos egyre több az érthetettlen kifogás!
Én így jártam:
Ki nem tartozott a három testőr tagjai közé (Rejtő Jenő) ?

Csülök
Senki Alfonz
Gorcsev Iván
Tuskó Hopkins
El lett utasítva a kérdés mondván csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Még el is fogadtam volna ha pár vadászattal később nem arra kelettem volna választ adni ,hogy Harry Potternek milyen fából készült a varázspálcája ( egyébként magyal volt).
A kicsi Harry alap műveltség ,Rejtő Jenő viszont speciális témakör???????
Én érzem rosszul ,hogy itt sántít valami?
javítom,és küldöm újra, kösz!
Azért ez a szóköz eset elég furcsa!
Akkor én is ezért kaptam "helyesírási hibát" a következő kérdésemre?

Melyik országban található Petra a sziklába vésett város ?

Marokkó
Peru
Jordánia
Tunézia

A furcsa az az egészben,hogy eddig az összes kérdésemet úgy tettem fel ,hogy a kérdőjel elé szóközt tettem ,és mindet elfogadták.
Dátum: 2009.02.10. 06:27:48
sziasztok!
ma reggel meglepődtem a lélekkút kisütése után ,mert nem azt kaptam amit 1 hónapja.
Megváltozott a képlet( őskő*1,5*szint) , vagy esetleg maximalizálva lett a kút mérete?

kösz a választ

Atopyssia
Oldal: 12