Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pigone

Oldal: 123
Dátum: 2010.01.14. 21:53:05
Nézzétek el, nem vagyok nagy kinti fórumozó, ha felmerült az ötletem, akkor sry, de hátha kedvet kaptok rá:
Elküldtem Miklósnak is, de beszúrom ide is:

"Szia Miklós!

Lenne egy javaslatom, érinti a felszereléseket és a szakértelmet is.
Olyasmiről lenne szó, hogy egy új szaki bevezetésével (pl. mesteri kovácsolás) lehetőség lenne egyedi tárgyakat (minden típusban) összevonni, amiből egy maximált értékű felszerelés jönne ki végül. Pl. egy fegyvernél, ha van +20 erő, +30 támadás, a másik fegyvernél +10 erő, +40 támadás, +10 kábítás, akkor egy olyan fegyver jönne ki, ami ad +20 erő, +40 támadás, +10 kábítás jönne ki. Ugyanez mehetne a többi tárgytípusnál is. A szaki használatához nyers LÉ-re lenne szükség, mondjuk szint x 1000 LÉ. A behelyezett őskő elveszne, de kész tárgyba lehetne tenni 1 darabot. A szakértelem szintje határozná meg, milyen szintű lehet az összevonandó tárgyakból adódó bónusz. Pl. nem +40 támadást kapna, hanem csak +33-at. Az elkészült cuccot maga nevezhetné el, így lehetőség lenne az egyedi felszerelések használatára, extra táp nélkül. Jelentős LÉ költséget jelentene egy-egy ilyen kovácsolt tárgy, de szerintem nagy sikere lenne.
Természetesen a játékba illesztéshez a megfelelő értékeket, szorzókat normálisan ki kell találni, de ehhez ti jobban értetek.
Engem inkább az érdekelne, mit szólsz az alapötlethez?
Látsz esélyt rá, hogy használható ötletté váljon?"

Amit időközben a szövitársakkal beszéltünk, hogy kapcsolódhatna hozzá még egy Kovácsműhely épület is, aminek megléte tenné lehetővé a szaki fejlesztését.

Szóval, mit gondoltok?
Dátum: 2010.01.11. 13:52:52
Glass, szerintem rossz napot fogtál ki...

Ma, 13:23 Agnus Dei *Gladiatorium* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 659 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása
Ma, 13:23 Agnus Dei *Sharpaslayer* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1488 lélekenergia és 21 TP. Csata leírása
Ma, 13:22 Agnus Dei *Fairlight* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2400 lélekenergia és 31 TP. Csata leírása
Ma, 12:14 Agnus Dei *Grogron* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2138 lélekenergia és 22 TP. Csata leírása
Ma, 12:14 Agnus Dei *Tyrex* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2656 lélekenergia és 33 TP. Csata leírása
Ma, 12:13 Agnus Dei *Azeroth* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2772 lélekenergia és 19 TP. Csata leírása

Meg ez is biztos közrejátszik

Ma, 02:00 A Lélekhozók Testvérisége és a Kristály Szövetség szövetségek között kitört a háború!
Tegnap, 20:00 Az ALJAS CSŐCSELÉK és a Kristály Szövetség szövetségek között kitört a háború!
Dátum: 2009.12.07. 12:24:21
*** A +5% vadászat bónuszt a patch miatt meghosszabbítjuk, hétfő 15 óráról kedd 10 óráig. ***
Dátum: 2009.12.07. 10:09:52
Idézet: Bagolyesz - 2009.12.05. 20:57:25
Miért van az, hogy egy 260 IQ-s emberke 5 szintrol lefele támadva szarráver egy 290 IQ-s karaktert. Rendben van, hogy csak a felszerelése kimondottan varázslatra megy, de ez már tulzás. tobb, mint 700at ver az allataimba. Korrigálni tudtam ezt eddig, az állataimmal, meg azzal, hogy messze jobb felépítésu vagyok, de ez már tulzás, hogy az allataim 72. szintuek és négyen vannak az utobbi fejlesztés ota meg sem simogatják joszerivel az ellenfelemet. Vége a egyenlo elbiralasnak. Vigan tornássza fel a TAUt és az állatsebzést és rohog a markában. Minek ide mást fejleszteni. En meg, mint egy hulyegyerek loholhatok tultenni ot ebben. Na koszonom szépen. Igy mindenki szép lassan IQ bajnok lesz. Ha már így, miért nem adnak akkor egy brutkó cuccot nekunk is. Mondjuk egy 40es támadással és 50es erovel? Mert varázscuccok már ilyenek itt! Ezt tessék elmagyarázni nekem.


Szia!

Itt gondolom, rám gondoltál.
Szerintem itt nem igazán az IQ-tau a szempont, szerintem a további 6 körben megvan az esélyed arra, hogy behozd a variból fakadó előnyömet. Létezik másodlagos támadás, 6 körben lehetőséged van rá, hogy az állataimat 700 ép-vel besebezd te is. (megjegyzem, mondjuk szerencséd volt a csak 700-as sebződéssel... ). Az, hogy vari-beállítottságú vagyok, egy választott dolog, amiért mágiában erősebb vagyok, ezért másban gyengébb, ez evidens. Az, hogy 5 szinttel feljebbről támadlak, az pedig azért lehetséges, mert az ép-d 40% fölé ér (erre is van megoldás). Engem is zavar, ha magasabbról beütnek, kapnak az állataim is rendesen, hidd el. Próbálom tartani magamat biztos támadhatósági szinten belül. Persze nem mindig megy, na bumm. Ez egy játék, próbálom kihozni a maximumot, amit időmből, energiámból telik.
Még annyit fűznék hozzá, hogy ezidáig tőled is jöttek támadások, nem kiabáltam mégsem, hogy jajj, bántanak. Veled ellentétben nem fogtam vissza teljesen magamat, emiatt előrébb vagyok, megvan az az előnyöm, hogy hamarabb tudok felszerelést váltani, amitől több a bónuszom. Ellenben kevesebbet tudok szintlépések között magamra költeni, pláne hogy noprémesként csináltam a 40. szintig... amúgy emlékszel, volt időszak, mikor csak gyenge variscuccok voltak, ellenben erős harcos-jellegű fegyverek. Ha megnézed a feljebb levő cuccokat, szerintem fogsz találni magadnak olyat, amivel előnyt kovácsolhatsz. Tervezem, hogy én is felnövelem a közelharci tulajdonságokat, csak hát nálam is mások a prioritások... Meg adtál pár ötletet is...
Tudjátok, ezért nem szerettem eddig sem fórumozni. Mindenki belemagyaráz már minden okosságot, igazából már azt is megbántam, hogy itt téptem a számat. Részemről visszakanyarodtam a PM-es egyeztetéshez, itt lezártnak tekintem a dolgot, ha valakinek valaki gondja támadna, és élőben is szeretné hasonló "szájkaratés" véleményét elmondani, keressen majd meg a talin, szívesen beszélgetek vele, erről is, arról is.
Nem ilyen fórumozó stílusban, ez valahogy nekem nagyon "kocka".
Jó játékot...
Azért nem mindegy, hogy pár mp, vagy fél perc a difi. Meg itt inkább a php működéséből fakad az a kiskapu, amit az auto-scripttel ki lehet használni. Ezt kellene orvosolni.
Ezt ismerem, persze, meg ugye gömbözni sem kell, ha látja az ember a kvízkérdések számának növekedését a delikvensnél...
Amúgy ezt ti tapasztaltátok? Nekem még nem jött elő... Miklósék tudnak róla már?
Idézet: Trimble2 - 2009.11.04. 09:52:55
Ha az ember munkanélküli vagy egyetemista, elég könnyű "egész nap" a gép előtt ülni...

Tudtommal egyszeri esetről volt szó, nem naponta 100k-t hozott a figurától Beggi. Másrészt van belső fórum ott tök jól meg lehet kérni a szövetségitársadat, hogy gömbözzön le valakit és szívesen megcsinálják. Nálunk működik. Nem hinnéd el mekkora hurkákat szoktam ilyenkor hozni. Több taktikát nem osztanék meg veled, úgyis ez a célod, minél többet kihúzni

Az ilyen 3 mp-es ötletek sémájára butították le a kreatívot meg a kivégzést. Máshol ötletelj, mondjuk a lakberendezésben.


Az első bekezdésedre nem is reagálok, amit gondolok, nem ide tartozik.
Nem vagyok benne biztos, hogy egy egyedi esettel 20 milkás LÉ-difit össze lehet hozni. Ugye Te sem gondolod?
A tippeddel teljesen újat mondtál, hmmmm. Még sosem próbáltam. Nahát... Mindjárt felvetem a fórumunkon...
Engem amúgy marhára nem érdekel, milyen technikát használtok portyázásnak, ha az nem minősül csalásnak. De ha igen, akkor véget kell vetni neki. Ennyi.
A humorod fergeteges, de áruld el, miért nem láttalak eddig még a Showder klubban? Ott lenne a helyed...
Idézet: Rodriguez - 2009.11.04. 09:17:27
Kisbarátom!

Ne más faszával verd a csalánt! Nem írtam, hogy bármi bajom lenne azzal. Sőt, nem is véleményeztem! Ne adj az én számba ilyen mondatokat.

Kösz.


Talán kisfiamozzalak le? Valószerűbb lenne.
Olvasol, csak nem érted. Egyébként Trimble2-nek szólt az üzi, ha újra átfutod a post-omat.
A stílusodon meg fogjál vissza, légy szíves. Az nem ide való.
Eddig sem vitt rá a lélek, meg időm sincs arra, hogy egész nap itt osszam az észt. Ezután sem lesz másképp.
Persze, Kristálygömbbel gyönyörűen megy a dolog, percenként gömbölök valaki és ahogy Te is írtad, lehet vadászni rá.
De: Beginnernek nincs ilyen relic-je, és baromi szerencsés fickónak kell lennie, ha óránként olyan pont olyat gömböl, aki pont megfelelő és 100k-t tud lenyúlni tőle. Ne haragudj, de ez elméletben nagyon szépen hangzik, csak épp gyakorlatban nem állja meg a helyét...

Trimble2, próbáld meg újra elolvasni, amit írtam. Szerintem meg az a szánalmas, ha valaki kocka a támadás scriptjét futtatja mp-enként, tök mindegy, hogy automatice vagy manuális módon, reggel 8-tól este 10-ig. Lelke rajta, ha valakinek ez a játékélmény, hát hajrá. Sikerélménynek biztos az, aztán majd látja, meddig élvezi a dolgot.

Tényleg nem értem, mi a gondod azzal, hogy egy ellenfél ellen indított támadás parancs ismétlődése között (nem a karakterlapjának betöltése között!) legyen pár mp-nyi szünet, amikor nem enged a rendszer támadni...
Idézet: Rodriguez - 2009.11.04. 08:32:05
Tök egyszerű, nem kell órákig ott ülni, kiszámolod mikorra várható hogy felgyógyul és odaülsz kicsit előbb, 1 percig frissitesz, aztán ha lehet támadsz. Nem kell hozzá mindenféle szuperprogram, annyira szánalmas, ahogy vádaskodsz.


Ha szánalmasnak találod, az a Te bajod. Valós problémát írtam, majd Miklósék megnézik, mennyire állja meg a helyét ebben az esetben.

Két kérdést azért engedj meg, ha már bekapcsolódsz a vitába:
1. Milyen hatodik érzék alapján gondolta, hogy pont ő az, akit ilyen kiemelt figyelemmel kell kísérni?
2. Szerinted a "vége felé igyunk egy kis gyógyitalt, hogy megzavarjuk a regeneráció számítást" nem használatos technika?

A köv. javaslatom volt ezügyben:

Valamilyen formában korlátozni kell, hogy ne lehessen, csak késleltetve indítani a támadást, vagy egy felhasználótól érkező két ugyanolyan parancs között min. 30 mp teljen el. Ez gondolom, a trükkök nélkül játszókat nem zavarja, ellenben a csalókat kiszűri.
Kedves Beginner!

Mielőtt telesírod az összes topicot, gondolkozzál el szépen.

Balumaci szövitársam 3 pontban foglalta össze, amit én előtte privátban írtam neked.

Pontosítok, mert látom a felét fogtad csak fel a mondandómnak:

A technikát már ismerjük, de etikátlannak és a játékélmény zavarásának gondoljuk. Informatikusként nem tartott soká utánajárni a dolognak.
A módszer technikai leírását részletezve leírtam Miklósnak és Baratynak, a reggeli mailjeik között már olvashatják.

Üdv. Pigi

Címzett:
Begginer
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 06:31:58
Szia!

Bocsánatkérésért akkor fogok folyamodni, ha elárulod, mi a titka, hogy 1 mp-el a 15% fölé jövetelnek és az epikkel való lecsapatás közötti időben épp tudtad, hogy mikor kell támadni az illetőt? Gondolom, nem egész nap ülsz az F5-öt nyomkodva egy karakter támadhatóságára várva, szóval ha van valami ésszerű és elfogadható magyarázatod, kíváncsian várom. Eszem ágában sincs visszaélni vele, se időm, se kedvem a pók-stílushoz.
Látszik, hogy fiatal vagy még, egy vélt sérelem miatt ellenségeddé válik az egész szövi. Ehhez csak gratulálni tudok, sokat megmagyaráz....

Üdv. Pigi

"Szia

Bátyám figyelmeztetett, hogy sűrűn előfordulhat, hogy csalónak fognak tituálni és meg kell majd védenem magam...

Akkor most ebben a minutumban várnék egy bocsánatkérést.

Monitorozzanak nyugodtan, csak nehogy írjak én is a JV-nek, hogy Téged zároljanak alaptalan vádaskodásért.

Ha nem haragszol akkor kiteszem az üzeneted a felhasználói feltételek megsértése topicba.

Tisztelettel (és ez után a levél után sűrített támadásokkal a Domini Mortis szövetség felé)"
Dátum: 2009.10.29. 22:12:14
A barlang (#31)
1. Erő
2. Vége
Dátum: 2009.09.21. 12:35:11
Dehogynem, 105 kiégett őskövem is átalakult...
Dátum: 2009.09.21. 12:29:06
Ezen a héten (hétfőtől vasárnapig) ünnepeljük a Végzetúr első születésnapját! Ennek alkalmából a hét minden napján az első belépéskor kapsz egy tortát (keresd a gyógyitaloknál), és ha őskövet vásárolsz, +20%-kot kapsz ajándékba, tehát pl. 350 őskő helyett 420-at kapsz ugyanannyi pénzért
Dátum: 2009.09.21. 11:53:40
Onnan, hogy ma fizettem be PayPalon v1, v2 karimnak (20->24, 100-120 őskő). Nem csak PayPalnál, csak az ugye egyből jóváíródik...
Dátum: 2009.09.21. 10:18:28
Ha most fizettek be őskövet, akkor +20% jár. (20 helyett 24, 100 helyett 120...)
Dátum: 2009.07.31. 12:56:59
Mikorra várható az állatkák remoralizálása, a múltkori esetben mikor történt meg?
Dátum: 2009.06.15. 14:37:50
Hát visszanézve azért tőlem is kapott Gaizka, Éjszárny, Marzi, DarkMule, a láthatatlanban levő coroner is (vele mi történt, kirúgtátok?). Ők biztos nem úgy emlékszenek vissza rá, hogy kellemes érzés volt a tali velem...
Dátum: 2009.06.15. 13:31:44
Figyu Barracuda!
Nálatok háború alatt még soha, senki nem bújt el kombákba, láthatatlanba, azért hogy védve legyen? Ugye ezt nem gondolod komolyan... én az állataimat nem használhatom epikus ellen, mert nincs leírva, nem arra lett kitalálva....? Be kell tartani ezt akkor?
Mi ez, gombfoci? ....a háború eredménye attól függ, melyik játékost billentjük meg, és így melyik ér labdába? Attól függjön a háború eredménye, hogy ki mennyit tud a gép előtt ülni, és akár óránként csapkodni? És ha nem, akkor már rosszabb vagyok? Ez a kihívás... ugyan már!
Ha ennyire b*ssza a csőrötöket a háborús stratégiánk, miért nem jöttetek vissza revanst venni? Miért kapunk olyan üzeneteket, hogy már vége a háborúnak, minek támadunk titeket...? Miért, már ezt sem szabad? Mit nem szabad még? Ma már nem is játszhatok?
Oldal: 123