Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rex08

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.28. 14:47:28
Ezt most nem nagyon értem:

Eddigi győzelem: 5 Eddigi vereség: 18
Karakter neve Győzelem Vereség
Egyes 1 2
Kettes 1 6
Hármas 1 1
Négyes 0 0
Ötös 0 3
Hatos 0 0
Hetes 0 1
Nyolcas 0 3
Kilences 0 1
Tízes 0 0
Tizenegyes 0 1

Eddigi győzelem: 1 Eddigi vereség: 12
Karakter neve Győzelem Vereség
Egyes 2 2
Kettes 1 3
Hármas 1 3
Négyes 0 0
Ötös 0 0
Hatos 0 4
Hetes 0 0
Nyolcas 0 0
Kilences 0 0
Tízes 0 0
Tizenegyes0 0

Akkor most hogy van ez?? (a neveket társaim háborítatlansága érdekében cenzúráztam )
Dátum: 2009.11.23. 09:33:03
előző hozzászólásomban nem fogalmaztam jól, ezt most kijavitanám:
szóval azt szerettem volna felvetni, h miért ne nézhessük meg a kalandjaink szövegeit?...aki szeretné elolvasni, h milyen lett (persze utólag, amikor már elfogadták). Én is szeretném elolvasni, de sajnos nem tudom
Dátum: 2009.11.22. 20:16:20
rendben köszönöm a választ
Dátum: 2009.11.22. 20:13:18
Helo mindenki!

Én is fel tennék egy kérdést...vagyis inkább javasolnék valamit: én már irtam kalandot, és el is fogadták, és ugye szuper meg minden. nah szóval előszőris egy kérdés: a saját kalandjaimat is megkaphatom, vagy arra van vmi rendelkezés vagy ilyesmi?

A másik pedig. h ha szeretném elolvasni a kalandjaim, akkor azt nem tehetem...nem fontos, csak eszembe jutott, hogy jó lenne elolvasni...
Dátum: 2009.08.28. 22:29:36
Én szeretném javasolni, hogy a következő világon, több nyerési feltétel legyen és egymástól függetlenek (most nem készültem ötletekkel, majd holnap talán :p) . Ez igazából most a prémeseknek, és az épitőknek készült világ volt, legalábbis nekem nagyon úgy tűnt.
Dátum: 2009.08.26. 19:15:05
Igen ez teljesen jogos.
Dátum: 2009.08.26. 19:12:35
Ja és azt is szeretném megkérdezni, hogy relikviákat is lehet-e majd átvinni?
Dátum: 2009.08.26. 19:08:20
Az engem is érdekelne, hogy az őskövek majd hogyan lesznek megoldva. Remélem nem lesz majd túl bonyolult. Viszont arra is szeretném figyelmeztetni a játékvezetést, hogy ez is visszaélésekre buzdíthatja az ősköves játékosokat: Ha már tudjuk, hogy nincs messze a világ vége, akkor simán lehet csalni, azzal ha valaki vesz egy csomó őskövet (ugye 940 Ft 75 db, azt hiszem), mert többet kap. Aztán meg simán átviszi a néhány száz kövét mondjuk, amit sokkal olcsóbban szerzett. Szerintem ez fontos a fair játékhoz.
Dátum: 2009.08.25. 11:09:16
Azt kérdezném, hogy akkor a relikviákat nem lehet átvinni egy másik világi karimra?
Dátum: 2009.08.24. 17:16:10
Idézet: Nari77 - 2009.08.24. 14:13:37
Idézet: Rex08 - 2009.08.24. 14:11:36
Idézet: Rrrbal - 2009.08.24. 12:51:58
Nem tudom, hogy élt-e már ezzel a javaslattal valaki, de én arra gondoltam, hogy megoldható lenne-e, hogy a 4. világ karakterei, és szövetségei folytathassák a világot normál sebességgel.
Mivel annyi energiát fektetett már mindenki ebbe a világba, érdemes lenne megtartani.

Ezt részemről egészen jó ötletnek tartom. Amugy azt nem értem, hogy miért fáj az egyeseknek, ha megkapnák a verseny végével a jutalmukat, és a V4 is tovább menne. Tudom, hogy a Hegylakóknak fáj az, hogy bele akarunk kavarni a dolgokba, de értsék meg nem félti senki tőlük a győzelmet mi csupán azt szeretnénk, ha az elért eredményeket, és a sikereket nem törölnék, és nem veszne minden munka kárba. Felőlem a Hegylakók törölhetnek ha akarnak, de részemről nagyon örülnék neki, ha mégcsak normális tempóban is, de megmaradna a V4. Higyje el mindenki semmi rossz szándék nincs bennem, nem azért "panaszkodok" , mert fáj, hogy a Hegylakók győznek. Egyébként is, szerintem a legtöbb szöetség megmaradna a verseny végével, ha végtelenitett világ lenne, talán azol nem, akik egyénire, vagy csapatra hajtottak, de sokkal többen vannak, akiket nem érdekel a győzelem, amúgy is utána regiznének még úgyis egy csomóan.


Továbbra sem értitek a lényeget! Olyan gyors a világ, hogy a készítők nem bírják veletek tartani az iramot! Így egy idő után a nagy semmi következne!

Te sem érted, amit itt többször is leirtam: nem gyorsitott világról lenne szó, hanem szimpláról. Igy a V4-be fektetett energia, és idő nem veszne el, és a játékvezetésnek sem lenne gondja.
Dátum: 2009.08.24. 14:11:36
Idézet: Rrrbal - 2009.08.24. 12:51:58
Nem tudom, hogy élt-e már ezzel a javaslattal valaki, de én arra gondoltam, hogy megoldható lenne-e, hogy a 4. világ karakterei, és szövetségei folytathassák a világot normál sebességgel.
Mivel annyi energiát fektetett már mindenki ebbe a világba, érdemes lenne megtartani.

Ezt részemről egészen jó ötletnek tartom. Amugy azt nem értem, hogy miért fáj az egyeseknek, ha megkapnák a verseny végével a jutalmukat, és a V4 is tovább menne. Tudom, hogy a Hegylakóknak fáj az, hogy bele akarunk kavarni a dolgokba, de értsék meg nem félti senki tőlük a győzelmet mi csupán azt szeretnénk, ha az elért eredményeket, és a sikereket nem törölnék, és nem veszne minden munka kárba. Felőlem a Hegylakók törölhetnek ha akarnak, de részemről nagyon örülnék neki, ha mégcsak normális tempóban is, de megmaradna a V4. Higyje el mindenki semmi rossz szándék nincs bennem, nem azért "panaszkodok" , mert fáj, hogy a Hegylakók győznek. Egyébként is, szerintem a legtöbb szövetség megmaradna a verseny végével, ha végtelenitett világ lenne, talán azok nem, akik egyénire, vagy csapatra hajtottak, de sokkal többen vannak, akiket nem érdekel a győzelem, amúgy is utána regiznének még úgyis egy csomóan.
Dátum: 2009.08.23. 19:17:40
Semmi esélyen sem volt nyerni, mert amint elindult, szinte máris nőttek a különbségek, a karakterek között. Ha építeni akartam a szövit, akkor lemaradtam a tul. összegben. Szinte folyton támadtak, de közben már rég elmaradtam a többi toplistás szövivel szemben. Én nem voltam úgy vele, hogy összebeszéltem esetleg a másik világokból ismert tagokkal, és máris előnyben vannak, amint elindul a V4. Ezt nem tartom fairnek!
Dátum: 2009.08.23. 14:02:53
Mi nem tudtunk tenni semmit sem. Nekünk nem volt, és most sincs 10 db építőnk. Esélyünk nem volt eredetileg. Én is minden erőmet a szövetségbe fektettem, és mégsem sikerült elérnem. Csak annyit, hogy lemaradtam a toplistásokhoz képest.
Dátum: 2009.08.23. 12:33:08
Milyen az, h elmentem vadászni, és 11 vadászatomért semmi LE-t sem kaptam??!!
Dátum: 2009.08.23. 12:23:52
Idézet: CaveMaN - 2009.08.23. 09:18:01
Nincs. Mindenki más nyugodtan adja fel.


Akkor ennek semmi értelme! Akkor teljesen fölösleges a V4, mert az egészt hazavágják a győzelemmániások, akik mindenkit elpusztítanak és tönkre teszik más játékát, mert nyerni akarnak. Lényegében semmi értelme sincs regizni rá, mert úgyis olyan kicsi az esélye az embernek, mint egy hamburgernek etiópiai gyerekek közt (már elnézést, nem vagyok rasszista, de ezt találtam megfelelő hasonlatnak).
Dátum: 2009.08.22. 18:31:41
Ezzel bizony én is egyet értek.
Dátum: 2009.08.22. 13:52:52
Ez az...én se bírnám, úgyhogy a következőben már biztosan nem leszek. De mondom, még ha véget is érne akkor is később jobb lenne. Sok szövetség támogatott is ebben. Ha jól emlékszem 2-3 nem értett egyet azon kívül a többi aki visszaírt az mind támogatott. Sokan nem akarják, hogy véget érjen a v4 a verseny végével. A következő meg már alig éri meg, ha erős kari akar lenni valaki, akor egy csomó pénzt, és időt kell beleölni. Ezért legtöbbeknek előröl kezdeni mindent nem éri meg.
Dátum: 2009.08.22. 13:40:15
Ha vége is lenne a v4-nek, jó lenne, ha a verseny után valami más verseny, vagy cél lenne, és azután érne véget, esetleg az is felmerült bennem, hogy lehetne egy olyan világ ahol mindig versenyeznek, mindig lenne valami verseny és persze jutalmak is. Tudom, hogy én csak beszélek, és megvalósítani már egészen más tészta lehet, de hát eddig is mindig feltalálták magukat Miklósék.
Dátum: 2009.08.21. 13:14:14
Hát bizony ez igaz. A szövetségek között is sok támogatóját és ellenzőjét is találtam az ötletnek, de egyenlőre úgy néz ki, h sokan támaogatják.
Dátum: 2009.08.21. 10:18:34
Üdvözletem mindenkinek!
Most, h egy picit nyugalom lett, szeretném elmondani a véleményem: Az Újsmaragd gyilkosaitól vagyok, és minket nem érdekel a győzelem, már letettünk róla, viszont nagyon tetszik a 3x-os szerver, és még két szövetséggel együtt arra jutottunk, h javasoljuk, ne érjen véget a v4. Sok embernek sok pénze van benne, és sok ideje is. Ywgarrd nézőpontját helyezném előnybe, a másodlagos cél nagyon jó ötlet, és esetleg másoknak is lehetőséget ad a nyerésre.
Oldal: 1