Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - GerMe

Oldal: 123
Dátum: 2014.05.30. 22:58:48
Bocsi, elnéztem a dátumot...
Dátum: 2014.01.27. 19:59:21
Ezzel a random dologgal tényleg csinálni kellene valamit, (legalább az esemény alatt) mert azért az tuzás, hogy kb. 200 vadászatból 2 szubplazma esett, és 3 őskövet használt el... Ez így elég nagy kiba....

Csak rínom kellett. Máris kaptam egy 3. szubplazmát. Már csak hét kell... Ha ilyen ütembe haladok, már csak 466 vadászat, és megvan!
Dátum: 2013.11.26. 09:48:27
A konstruktivitás visszavonva... Bi'rom, amikor programozók azt mondják, hogy ez+az kivitelezhetetlen, meg amikor manuálisan javasolják adatbázis javi'tását!!! Az egyik szakmám ez, és jókat mosolygok, amikor engem akarnak ilyen dumákkal megetetni! A cégünknél már leszoktattam róla őket!!!
Dátum: 2013.11.26. 09:18:02
Pedig a hibát nem lett volna túl nehéz javi'tani:

Nap eleji CSP+szaporulat a nap végéig-nap végi CSP+portyák (amit ugye számon tart).

Állat elfogásért nem tudom, hogy jár-e tégla, de ha nem, akkor vagy megszorozzák az elköltött CSP-t 100%-csapdakészi'tés szakiból adódó százalékkal, vagy ha gálánsak akarnak lenni, akkor ezt elengedik!
Dátum: 2013.11.25. 21:47:13
Egyébként elég durvák a lények. Korábban 15-20 csatát lenyomtam max ép-ről, most meg 8 csata, aszt sanyi! Szerintem kicsit erősi'tettek a lényeken.
Dátum: 2013.11.25. 21:43:33
Memóriaszelencék, vadászat italok, prémes tagság, és brutál kari, ami nem nagyon sérül, és/vagy sok gyógyital.
Dátum: 2013.11.25. 20:38:29
Zolee

Akkor nálad tényleg valami gebasz van! Nálam reggel 15 porta + 26 sárkány lenyesve, 1 nem sikerült, és most 73 téglám van. Ez i'gy okés is.
Dátum: 2013.11.25. 20:33:43
Alendaar

Lehet, hogy EH-sként ez másképp van? Erre mondjuk nem gondoltam...
Dátum: 2013.11.25. 19:31:44
A kinyert LE __MINDIG!!!__ kevesebb volt, mint amennyi az aktiváláshoz kellett. Nálam az energiatéglák is rendben vannak már. (Legalább is úgy látom.) Szeretném megdicsérni Miklósékat, a konstrukti'v hozzáállásuk miatt! Tudom, hogy ez a dolguk, de azért biztos jól esik, ha nem mindig csak negati'v visszajelzést kapnak. Csak i'gy tovább!!!
Dátum: 2013.10.16. 23:21:22
Idézet: Bjork123 - 2013.10.16. 22:22:29
1. Valahogyan biztosan tudjátok mérni a "tetszési indexet" avagy a részvételi hajlandóságot,

Természetesen! Eddig nagyon jó a részvételi arány, még az itt fogadkozó "ebben biztos nem veszek részt mert nagyon nem éri meg" emberek is nyomják titokban
...


Persze, az első nap mindenki kipróbálja... (Én is. ) De ki'váncsi vagyok, a 10. napra, és főleg a következő ilyen eseményre mennyi marad a lelkesedésből... Most még csak elkarcolgat aki már beleölt X erőforrást, de ki'váncsi vagyok, legközelebb belevág-e...
Dátum: 2013.10.16. 21:55:36
60 pp-m, bánja, és 30 pp-nyi LÉ mennyiségemet buktam TP-t tekintve... Drága tanulópénz volt, de mint korábban i'rtam, eddig nem volt buktás esemény, ezért ebben is bi'ztam. Hiba volt. Mostantól óvatosabb leszek...
Dátum: 2013.10.16. 21:42:14
Idézet: Azazel - 2013.10.16. 21:23:02
Azért mondanék ellenpéldát...csak ma két "stratéga " keresett meg,ugyan közöltem mindkettővel,hogy nem veszek részt az eventben,mindkettőnek megadtam a másik elérhetőségét.Egyikük visszajelzett,miszerint köszöni,és egyeztetnek.


Na ja, és az egyik 1 órával később olvasta Miklós hozzászólását, utánaszámolt és hagyta az egészet a francba... (Ebből már sejtheted, hogy én vagyok az egyik! ) Persze ettől még próbálok segi'teni annak a kevés lelkes embernek, aki próbálkozik.
Dátum: 2013.10.16. 16:08:25
Kicsit későn bújt ki a szög a zságból… Ha ezt tudom, nem pazarolok el 60 portyapontot, és szerzek egy csomó +TP-t… Ez mondjuk genyó dolog volt, de abból indultam ki, hogy az eddigi eventeken nem lehetett bukni. Ezek szerint megtaláltam az úji’tást! Hogy miért mondom ezt?

Számoljunk újra Miklós:

Egyrészt mivel VF-es vagyok, ezért itt a LE/TP arányom 97 LE/TP. Egy átlagos napon 45-50e LE-t hozok 210 LE-ért + 12-15e-t ki’nzókamrából. Azaz alap hangon számolva 285 LE/TP. Magyarul 700 csata alatt bukok (egy csat 32,5 TP) 4.277.000 LE-t. Mágián és egészségen ki’vül kb. 160e fejleszteni egy tulajdonságomat, tehát ebből 26,7 tulajdonságot fejlesztek. Ezt elosztva az öt fő tulajdonsággal (a maradék 2 senkit nem érdekel... ) több mint 5, és ez a medállal ellentétben ÁLLANDÓ!!!
Másrészt egy átlag halandó csak akkor fog tudni 1100-at csatázni, ha 30 PP-s, PRÉMES, és kezdéskor legalább 100 pp-je. Ja és ne felejtsük el, hogy minden csatát meg kell nyernie... Ööö... Akkor ez messze nem is átlag kari?!? Ha 15 pp-s, akkor az előző feltételek mellett, max a 700-at tudja teljesi’teni! Tehát mondjuk azt, hogy egy átlagos PRÉMES kari 7-800-at tud teljesi’teni. Tehát a megnyerhető hordatrófeák, dukátok, templomkristályok, és kiégett őskövekből max 40-40-et nyer. Tehát 1,6 relikviakupon, (ez egy rossz vicc ) 40 dukát (na zo...), 40 templomkristály (mondjuk ez nem rossz ) 40 kiégett őskő (700-1000 helyett, amit amúgy lopni kellett volna ennyi pp-bő l) Ugye más is úgy gondolja, hogy ez egy vicc?!?

Még egy dolog. Elég szarul esik, ha önhibádon ki’vül a „legrosszabb” hordához tartozol. Ráadásul tovább ront a képen, hogy előre láthatóan ez a helyzet ennél a hordánál állandósulni fog. És i’gy egy átlag halandó ebben a hordában max. arany (+3 tul) hordamedált kaphat. Ez senkit nem fog sarkallni a jövőben ebben a hordában... Ergo a jövőbe egy csomó ember kedvét elveszitek az eventtől, és a sikerélmény hiánya miatt az összjátékélmény is csökken. Gondolom értitek mire akarok kilyukadni...

Rendben, hogy szeretnétek ha több lenne a bevétel, de szerintem marketing szempontból nagy melléfogás volt az eventhez kötni ezt a Háborús csomagot. Szerencsésebb lett volna valamikor az event után valami „fontos” (ilyet mindig lehet találni... ) eseményhez kötni egy akciót, ahol ugyanezt adtátok volna x napig. A lélektani szempontok rendki’vül fontos tényezők egy olyan terméknél, ami szórakoztatási célú!!!
Dátum: 2013.10.16. 11:31:33
Felmerült bennem is, és másban is a titkolózás lehetősége, hogy a többi szövetség ne tudja a taktikánkat. Ezzel a következő a probléma:

Sokaknak több különböző hordájú karijuk van 1 vagy több világban, ráadásul vannak olyanok, akik benn maradtak gyémánt szöviben, de már nem gyémántok.

Szóval titkolózni reménytelen!! Inkább a szervezettségre hajtsunk! Sokat számi't, hogy gyorsabbak legyünk, mint a többi horda. Hátha...
Dátum: 2013.10.16. 10:36:44
///////////////////////////////////////////////////////

%%%%%%%%%%%%%%%

------------------------
I Hordák harca I
------------------------


Kedves Végzetúrnők / Végzeturak!

Nem tudom, ki vesz részt a hordák harcában. De ha valaki részt vesz, javaslom 1 mezőre koncentráljunk. Ha ott megszilárdi'tjuk a hatalmunkat, több esélyünk lesz hosszabb távon. Szerintem jelenleg +5-6%-os előny elég lenne az első elriasztáshoz, és akkor mehetnénk tovább. I'rok a többi gyémánt szövinek is.
Az első mező szerintem a legfelső sor 3. mezője lehetne. Ha ott elértük a többiekhez képesti + 6%-ot, akkor a második sor 1. kockája jöhetne jelenleg. Ha változás van, kommunikáljunk.

Jó lenne, ha lenne minden szövetségben legalább egy felelős, aki figyeli ezt a fórumot, és lekommunikálja a saját szövetségben. a fontosabb elhangzottakat.
Vélemények? Ötletek?
Kérlek ezt a javaslatot osszátok meg a szövetségetekkel!

Előre is köszönöm!!!
Üdvözlettel:
Zaragon (V3 Tamagocsi Temető)


%%%%%%%%%%%%%%%

/////////////////////////////////////////////////////////
Dátum: 2012.12.29. 13:09:16
Craslorg!

Kösz a megerősi'tést!
Még i'gy is remegett a kezem az egéren, amikor okét nyomtam...
Dátum: 2012.12.29. 10:05:45
Nem tudja valaki, hogy ha az Aukciós házban vett állatfelszerelést lecserélem egy másikra, akkor tuti megmarad? Gondolom igen, de biztosra akarok menni, mert túl értékes a kockáztatáshoz!
Dátum: 2012.12.07. 08:29:06
Köszi!
Dátum: 2012.12.07. 08:10:13
Nem tudja valaki, a szörnykoktélból is csak 1-et lehet venni naponta?
Dátum: 2012.12.06. 10:44:26
Akkor talán az lenne a jó megoldás, hogy ne legyen egyik se kijelölve, és választani kelljen. Itt azért elég nagy tétekről van szó ahhoz, hogy ezt indokoltnak nevezzük!
Oldal: 123