Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2016.02.04. 16:50:20
Egy igazi túsztárgyaló veszett el benned!
Dátum: 2016.02.04. 07:38:42
Igen, a katalizáltat húzta ki.
Dátum: 2016.02.03. 21:19:05
Csináltam összegzést a mini eventek feladatairól, aki szerkeszti a wikit; oda is betehető.

https://goo.gl/0W5E6l
Dátum: 2016.02.03. 10:35:16
Farsangi kristályt mintha engedné még egyszer választani (ha lenne hozzá elég cuccom), ez szándékos és lehetne belőle 2 db?
Dátum: 2016.02.02. 17:26:39
Kóc épp most küldött facen Candy Crush felkérést. Úgy érzem erős minőségbeli romlás tapasztalható játékízlés terén.
Remélem megbocsátja, hogy védekezésre képtelen állapotban méltatom, max valaki ideküldi visszaoltani, legalább meglesz az esélye, hogy itt ragad.
Dátum: 2016.02.01. 11:34:37
Jobbulást neki!
Dátum: 2016.02.01. 10:10:19
Minden mini event 10kor indult eddig, szerintem ez elfelejtődött.
Dátum: 2016.01.31. 14:09:45
Költési nem hiszem, tavaly 3x volt, nyári-öszi tali után meg szülnapkor azt hiszem. Ettől persze bármi lehet most, de az előző 1 hónapja volt, korainak gondolnám.
http://vegzetur.wikidot.com/allatok-evolucioja
Dátum: 2016.01.26. 06:57:24
Igen, ezt jól összeszedted, érthető. Ami miatt mégis a téma mellé álltam, mert tudom, hogy szinte biztosan nem szándékosan nem választható jelenleg jutalomként.
Az alap kérdésre valóban nem a háborgás a megoldás, hanem egy fecnin elvinni a következő találkozós fórumra a kérdést, és ott megfelelő választ/megoldást fog kapni az emberfia.
Dátum: 2016.01.25. 20:24:57
A portyázás oldalon a "megtámadom a ................. nevű karakter" rész alatt lehet pipálni, hogy szimulàció, HA van ősköved.
Dátum: 2016.01.25. 11:33:25
Az a gond, hogy ha beismeri, hogy szarul működik *, akkor az javításért kiált, amire meg nincs kapacitás, szegény az eklézsia.
Logikusabb, ha sarokba szorított kisállat módjára téged kezd el baszogatni, hogy mit kérdezősködsz, ezzel ugyanis két legyet üt egy csapásra, hiszen neked is elmegy a kedved a további kommunikációtól, és végre békén hagyod.

*mod: amit azért sem fog megtenni, mert biztos vagyok benne, hogy nem tudja miért így működik.
Dátum: 2016.01.25. 11:23:00
Az én sejtésem a válaszra: kb. 3-4 éve, mikor bejött a rablás agyar, egy nyári találkozón jelent meg vetélkedő jutalomként (sikerült is egy ezüstöt összeharácsolni, innen a pontos emlék). Egy ideig nem lehetett megvenni kuponért sem, és máshogy sem, de igen hamar jobb belátásra térítették egyesek a játékvezetést, hogy nagy kiszúrás ez a többiekkel, így bekerült kuponért mint minden más relik. Mivel gondolom épp nem volt kufár event, így oda nem lett feloldva a választhatósági opció, egyébként meg mindenki megvette ahogy tehette kuponból, szóval a kufár része el is felejtődött. És így is maradt.

A másik lehetőség, ami független a felháborító, ÜSZ ellenes képzelgéseimtől, hogy "nagyon egyszerű, a játék így működik".
Dátum: 2016.01.23. 12:51:12
Ez igen kultúráltra sikerült.
Dátum: 2016.01.22. 20:53:33
Azért jók az indoklás nélküli válaszok, mert ettől még simán hiszi az ember, hogy bug, de milyen kényelmes, hogy pont ráillik erre a válasz. Én biztos nem elégednék meg a "sajnos nem lehet, válassz mást" válasszal, magyarázat nélkül. A játék fennállása óra túl sok bug volt, amit túl sokszor támasztottak alá ÜSZ-es "(Ja, hogy ez így működik?) hm; igen, direkt." válaszok, hogy ez is nagyon bűzlik. És nem is D. stílusa ellen ágálok, mert ha normálisan szól az ember, akkor normális választ kap tőle is, de ezt a rendszert egyszerűen nem tudja megszokni az agyam. Ha tényleg van miértje az EH relikes dolognak, akkor véleményem szerint ott a helye a válaszban, ha nem, akkor meg ne kamuzzunk.
Dátum: 2016.01.20. 08:25:42
Minden nagy esemény ~7 havonta kerül sorra.
Dátum: 2016.01.19. 14:53:57
Ez teljesen normális szórás.
Ariel ötlete tetszik. Aki nem hisz a kék mytoban, az majd konvertálja tovább. Őskőért visszaváltásra nemigen fogadnék, gyakorlatilag őskövet termelne a vadászat. Oké hogy keveset, de később ha inflálódik és gyorsul a kincsszerzés, akkor többet.
Idézet: LanMaffia - 2016.01.19. 10:36:42

Ezzel elértük azt, hogy van haszna az asztrális kőnek, két fejlesztésből egyet csináltunk, találni kell a barna mytonak értelmet.

Újra a Honvédségben érzem magam, van egy megoldásunk, már csak találni kell hozzá egy problémát.
Dátum: 2016.01.19. 07:20:43
Mely világok egyesítése hajt a kétszámjegyű szinteden?

Vagy 2 éve jött fel a V1-2 összevonás, azóta leült a dolog, vagy feladták a kampányt, vagy abbahagyták már akik kampányoltak (ami ugye szintén az összevonás melett szólna)...

*plusz azóta 200 őskövekért fellendült az AH turizmus, ez se segíti az ügyet túlzottan.