Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Asztrálkő és szilánk beválthatósága
1. hozzászólás - 2016.01.19. 10:20:18
A topic nyitásának apropója részletesebben alább olvasható. Nyilván van akit ez nem érint, mert a szilánkjait másra váltja, nem csk-ra, kövekből meg nincs feleslege, de véleményezni, ötletelni bárkinek lehet, sőt ajánlott
Ha érdektelenségbe fulladna az asztrálkövek beváltásának lehetősége, akkor nem fogom erőltetni, de Baraty ezt javasolta, hogy beszéljük meg és miért ne élnénk a lehetőséggel, ha adott.
A szilánkok csatlóskristályra váltása már adott, csak az átváltás nagyságrendiségéről van szó, hogy van-e aki szerint a Baraty által ajánlott mérték kevés.

2016. Jan. 17. 08:51
Quellon (84867)
Üdv!

Ha valakinek megvan minden csatlós minden mytokronit képességgel (vagy több asztrálköve van, mint amennyire még szüksége van a maxoláshoz), de asztrálkincsből potyog még asztrálkő, azzal mit lehet kezdeni? El lehet adni vagy beváltani másra? Vagy csak gyűlik a felesleg?

tegnap, 08:56
Baraty
Hali!

Jelenleg csak gyűlik, de nincs kizárva, hogy a jövőben újra használható lesz majd. (akár újabb csatlós, akár valamilyen egyéb beváltható formában)

Baraty

tegnap, 17:32
Quellon (84867)
Szia Baraty! Ha már volt olyan szerencsém, hogy te válaszoltál, had kérdezzek valamit: tudsz erről valami bíztatót mondani amit alább bemásolok, hogy mikor várható?

"2015. Dec. 28. 16:47
Quellon
Üdv!

Asztrálszilánk csatlóskristályra váltását nagytételben és/vagy darab megadhatóságos rendszerben lehetne?
Nagy könnyebbség lenne, ha tizen-száz darab szilánkokat nem egyesével kéne váltogatni.
2015. Dec. 28. 20:54
Miklós
Szia,
Okés, meg fogjuk oldani.

További jó játékot,
Miklós
2015. Dec. 29. 21:58
Quellon
Köszönjük!
Részemről lezárható a ticket, de mivel "feldolgozás alatt" státuszban van, így nem nyomhatom be a csillagokat.
2015. Dec. 30. 11:32
Miklós
Szia,
Igen, otthonról irtam, és átforwardoltam az irodába, hogy felirjam a fejlesztési listára, most már megvolt, zárhatod

További jó játékot,
Miklós"

Többszáz van már most és egyre szaporodnak... előre lehetne venni a fejlesztési menetrendben ezt a dolgot? Talán nem nagy igényű a megvalósítása, de igen nagy segítség lenne, ha nem egyesével kéne végig kattintgatni.


Az asztrálkő beválthatóság pedig nagyon jó lenne, akár más tárgyra, akár feleáron visszaváltható lenne őskőre.
ma, 09:54
Baraty
Hali!

A csatlóskristályra váltás mennyiségének növelése megoldható egyszerűen, csak mondd meg, mennyit szeretnétek. 30/90 csatlóskristály elég lesz?
Az asztrálkő beválthatóságáról semmit nem tudok neked mondani, még nincs róla konkrét terv, és egyelőre az új event miatt nem is nagyon tudunk ezzel foglalkozni, de ha nyitsz egy topikot a fórumon, és a játékosokkal eldöntitek, kb mit tartotok érte hasznosnak és reálisnak, akkor az alapján átgondoljuk.

Baraty

ma, 10:05
Quellon (84867)
Köszönöm, ez nagyon pozitív tapasztalat most. Hálás vagyok a segítőkészségedért!
Szerintem a 30/90 megfelelő, játékba illeszthető változtatás, mert ha esetleg mást is szeretne a többség, senkinek nem okoz hátrányt addig míg egyeztetünk róla fórumon és addig is nagy könnyebbség azoknak akiknek ez így tetszik.

Felvetem mindkét témát fórumon és visszajelzek, ha van érdemleges válasz és ti személyesen nem követnétek figyelemmel, mert ha igen, időnként vagy végszóként Miklós is hozzátesz a tervezéshez, akkor nyilván nem kell külön "zaklatni" érte.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
2. hozzászólás - 2016.01.19. 10:30:54
Későbbi fejlesztések: csatlósoknak lehetnek saját tulajdonságai (max. szint barna mytokronit szinttől függ) -> csatlós bajnokság, csatlós portya(Miklós új fejlesztési javaslata)...szerintem az ötleteléssel várjuk meg ezeket az új fejlesztéseket,ki tudja mit fog hozni
Pontszám: 8.85
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
3. hozzászólás - 2016.01.19. 10:36:42
Hát nem tudom mi az, amit bemásoltál, de a harmada után nem tudtam elolvasni meg követni. Értem hogy fasza hogy utánajársz, de jobb szerintem egy összefoglaló ilyenkor, mint egy bemásoltam flow.

És hogy valami konstruktívat is mondjak: a legnagyobb gond ezekkel a kövekkel az az, hogy őskőért is lehet venni. Ez azt jelenti, hogy kitalálhatsz bármilyen átváltási arányt, beváltást, az onnantól kezdve végtelen mennyiségben pénzért vásárolható erőforrás lesz.

Ezt elkerülendő két megoldási utat látok:
1. Visszaváltható őskőért, mondjuk 3 őskőért. Ezzel így kivonjuk a haszontalansági faktort, és lett egy újabb őskőgyűjtési eszköz.
2. Valamilyen más hasznos upgrade elengedhetetlen eleme lesz. Például: barna mytokronitot asztrálfúzió segítségével tudsz létrehozni. Az asztrálfúzióhoz egy asztrális kő szükséges.

Ezzel elértük azt, hogy van haszna az asztrális kőnek, két fejlesztésből egyet csináltunk, találni kell a barna mytonak értelmet.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.46
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
4. hozzászólás - 2016.01.19. 10:48:43 (Válasz LanMaffia #3 hozzászólására.)
Kétlem hogy valaha őskőre váltható lesz az asztrális kő, pláne nem 1/3 arányban, max 1/1, figyelembe véve hogy mennyire nem szeretnek ingyen követ osztogatni.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.01.19. 10:49:24-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.60
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
5. hozzászólás - 2016.01.19. 10:53:26 (Válasz LanMaffia #3 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2016.01.19. 10:36:42

Ezzel elértük azt, hogy van haszna az asztrális kőnek, két fejlesztésből egyet csináltunk, találni kell a barna mytonak értelmet.

Újra a Honvédségben érzem magam, van egy megoldásunk, már csak találni kell hozzá egy problémát.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.69
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
6. hozzászólás - 2016.01.19. 10:57:20
Az igazság az, hogy Miklós fejlesztési listát vezet, ami olyan mint a sötét lyuk, mindent befogad amire rábólint, de onnan kiáramolni nagyon ritkán szokott valami, Baraty meg most azonnali megoldással állt elő a szilánk/csk ügyben (ami Miklósnál szintén elsikkadt/listára került, csak épp ki tudja hány kilométer a lista és mikor kerülne sorra, Baraty meg megoldja talán ma csuklóból, mert kis meló).

Röviden összefoglalva az idézetteket:
- 1/3 szilánk->csk váltás mellett legyen nagyobb arányú lehetőség is, mert több száz szilánknál ez több száz katt, Miklós rábólintott 3 hete, csak időpontot nem mondott és azóta semmi
- tegnapelőtt az asztrálkő felesleg átváltásáról kérdeztelek itt fórumon titeket kérdezz-felelekben, voltak válaszok/javaslatok is, közben ÜSZ-t is kérdeztem és ott véletlen Baratyba futottam aki az javasolta, hogy nyissak topicot és beszéljük meg mi játékosok mit szeretnénk a felesleges asztrálkövekkel kezdeni, mert nekik most erre kapacitásuk nincs, de ha reális dolgot sikerül egymás közt kitalálnunk, arra vevők
- én pedig ha már Baraty és ilyen segítőkész, akkor felvetettem neki a 3 héttel ezelőtti szilánk/csk kérést amit Miklóssal egyeztettünk és azonnali megoldhatósággal és aránnyal állt elő - ha nem értettem félre - 30/90 az 1/3 mellé, ezt kéne lereagálni, hogy van-e igény másra vagy jó lenne ez így vagy nem


Miklós elnézésed kérem az esetleges rossz színben való feltüntetésért, nem ez a célom azzal ahogy fogalmaztam, csak saját meglátásom szerint tényszerűen adtam elő a történteket. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg dolgod van és ezért nem tudsz minden fejlesztésre azonnal reagálni. Néha sérelmezem/sajnálom, hogy kis fejlesztések amik talán pár perc alatt kivitelezhetőek lennének (ha Baraty tudna róluk) és sokkal játszhatóbbá tennék a játékot bekerülnek a nagy fejlesztési listára, végére ahonnan soha sem kerülnek sorra a nagy volumenű időigényes fejlesztések miatt.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.82
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
7. hozzászólás - 2016.01.19. 11:01:22 (Válasz Offsboy #5 hozzászólására.)
Hát inkább két problémából csináltunk egyet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.70
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
8. hozzászólás - 2016.01.19. 11:08:58 (Válasz Mortal55 #4 hozzászólására.)
Szerintem valamit félreértettél.
1 asztrál szilánkot lehet 3 csatlóskristályra váltani.
1 asztrálkő ami 10 őskőbe kerül kufárnál és asztrál kincsből potyog, szükséglet felett azt lehetne beváltani valamire - ezen kéne tanakodni, hogy mire, mennyire - Lan egyik ötlete szerint 3 őskőre, ami ugye a 10-nek töredéke

És akkor Lan ötleteire válaszolva: mivel őskőmentes üzzemmódban játszom és nem bízom a jövőbeni fejlesztésekben meg a "red herringekben" (lásd barna kronit, ősi arany pénz és a legutóbbi BU event) én elsősorban arra szavaznék, hogy őskőre lehessen az asztrálkövet visszaváltani. volt aki 5-t, te hármat mondtál, a lényeg, hogy nyilván kevesebbért, mint 10 amennyiért lehet venni kufárnál.
Játékosbarátabb megoldás, őskőmentes játékosoknak főleg, nekem is jól esne, de nem fogok érte könyörögni. Én a 14 csatlósom 7 képességéhez még 10 őskőért vettem az összes asztrálkövem, ha az azóta és ezután kincsből potyogó asztrálköveket töredék őskőért válthatnám vissza, örülnék. Ettől nem károsulna senki, de sokan jobb szájízzel játszanának.
Ha más játékban hasznos erőforrásra válthatnám az asztrálköveim, az sem lenne rossz, sőt.
Azt a megoldást nem tartom jónak, hogy találjunk ki valamit ami majd valamikor megvalósulva hasznosítja az addig gyülekező asztrálköveket és újra-újra a fétis-csatlós vonalat erősíti és újra-újra nagy pénzeket fog elnyelni.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.82
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
9. hozzászólás - 2016.01.19. 11:16:02
Készült egy kék mytokronit konverter. Ez rövid távon segíthet a játékosoknak a csatlósok fejlesztésében, hosszútávon viszont minden elpazarolt kék mytokronitot meg fognak siratni a játékosok. A javaslatom annyi, hogy az asztrális kövekért lehessen kék mytokronitokat kapni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.10
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
10. hozzászólás - 2016.01.19. 11:18:06 (Válasz Quellon #8 hozzászólására.)
Te értettél félre, egyrészt te mondtad a 3-at, másrészt nem vagyok a pénztárcám ellen, ha 700 as kincs képességgel hetente minden áldozat nélkül lehet 6-9 őskövet szerezni a 3-as árral, nekem az csak jó és nem irígylem mástól, viszont Miklósék sincsenek a pénztárcájuk ellen, ezt be kell látnod.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.60
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
11. hozzászólás - 2016.01.19. 11:19:27 (Válasz Ariel #9 hozzászólására.)
Megvalósíthatónak hangzik . Igaz kék myto "klónozásra" használható, pénzért kék myto-t vegyenek.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2016.01.19. 11:21:24-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.60
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
12. hozzászólás - 2016.01.19. 11:32:12 (Válasz Mortal55 #11 hozzászólására.)
"Pénzért kék mytot vegyenek" eddig is így volt. korlátlan őskövet vásárolhatsz és mind elköltheted bármilyen szarra, mondjuk 100 év prémtagság, 2 millió gradulátom, vagy szimplán fejleszted a csatlósaid kennelmegszakítással (jó ez csúnya vicc, de igaz volt) és dőlt be a kék myto és húzhattad az égig vagy a konverter óta korlátlan mytokronit csomag vásárlást tesz lehetővé.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
13. hozzászólás - 2016.01.19. 11:35:00 (Válasz Ariel #9 hozzászólására.)
Ez baromi jó ötlet.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.70
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
14. hozzászólás - 2016.01.19. 11:39:04 (Válasz Mortal55 #10 hozzászólására.)
3 mit mondtam? Mértékegységek nélkül a számok csak félreértésekre jók Én megnéztem az összes hsz-t most újra, szerintem Lan és én egyértelműen odaírtuk a számokhoz, hogy mikor mire gondolunk és te összevegyítetted véletlen a két témát. Gondoltam nyitás előtt arra is, hogy külön kéne ennek kivédésére, de aztán arra jutottam, hogy ha egyik sem érdekli a kutyát sem, akkor minek kettő, inkább egy elég.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
15. hozzászólás - 2016.01.19. 11:40:25 (Válasz Quellon #12 hozzászólására.)
Igaz, de most az egy őskő egy kék mito arány ki tudja hogy változik. Engem nem zavar ha megvalósítják, csak hallkan megjegyeztem ezt a lehetőséget is.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.60
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
16. hozzászólás - 2016.01.19. 11:44:43 (Válasz Quellon #14 hozzászólására.)
Ja igen, nem te hanem Lan mondta, nem figyeltem, bocsi.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.60
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
17. hozzászólás - 2016.01.19. 11:46:17
Ariel ötlete szerintem is jó.
Bár nyilvánvaló, hogy azoknak a legjobb, akik minél többet költenek és minél inkább csatlósnevelésre álltak rá (ami annál sikeresebb minél többet költesz ), de azoknak sem haszontalan akik kisebb hatásfokon játszanak. Zárkózni ezzel nem lehet, de hát ez már rég látszik is, hogy nem cél, nem baj (nekem személy szerint, mert már nem motivál a versengés, csak a szórakozás, időtöltés), mélyül a szakadék, ha lassabban is és közben nem gyűlik egy kacat vagy porosodik az ígéret a padláson, hanem mindenkinek hasznos különböző mértékben.
Az meg a világ rendje, hogy aki többet, annak jobban...
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.16
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
18. hozzászólás - 2016.01.19. 11:47:15 (Válasz Mortal55 #16 hozzászólására.)
Semmi gond, a lényeg, hogy kibogoztuk
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.23
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
19. hozzászólás - 2016.01.19. 12:04:13
Ariel ötlete tetszik. Aki nem hisz a kék mytoban, az majd konvertálja tovább. Őskőért visszaváltásra nemigen fogadnék, gyakorlatilag őskövet termelne a vadászat. Oké hogy keveset, de később ha inflálódik és gyorsul a kincsszerzés, akkor többet.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Asztrálkő és szilánk beválthatósága
20. hozzászólás - 2016.01.19. 12:20:19 (Válasz Offsboy #19 hozzászólására.)
Igen, ezt mondom én is hogy őskőre válthatóra nem teszik, 200-as szintű játékos maximum 3000 kincs képességet használhat, nem könnyű össze hozni de nem lehetetlen. Ez napi 50 csp mellett napi 750 asztrálkincs, ami alapból egy két asztrális kő, ez 3-6 ingyen őskő naponta. Nem hangzik soknak, de ne rövid távon gondolkozzunk.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.60
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője