Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Na igen, nekem ennyire nem borult ki a bili, de valóban érdekes. Azt vegyem meg, amiből nem tudom hogy mennyi db mire is jó? A saját logikázásom megosztva: megnéztem melyik is ez a sárga.
A lélekkufárnál megvehető ősi moa relikvia, a mytokronit préselő segítségével ki tudod nyerni bizonyos tárgyakból a sárga mytokronitokat. Többek közt a szubplazma is tartalmaz ilyet - nem véletlen, hogy megnőtt a kereslet a szubplazma generátorok iránt! Ha csatlósaid megtalálják a rezonanciát a sárga mytokronitokkal, attól kezdve képesek lesznek vadászataid során különböző kincseket felkutatni számodra.

Szubplazmám van annyi mint a fene, így biztos nem veszek ilyet, mert váltani tudok ha kell vagy 1000et is. Persze a nagyságrendekkel jó lenne tisztában lenni (mire elég a 300? mire elég az 1000?), de nem szeretem a zsákbamacskát, úgyhogy ezt most nem sózza rám a kufár. Egy részletes dokumentáció azért jó lett volna mielőtt elkezdik eladogatni az ilyeneket.
Dátum: 2015.04.07. 07:48:51
Ma 10.00kor.
Dátum: 2015.04.05. 13:00:24
Ha a harcban TP-t kap, minden más csatlósod is kap 1 TP-t a fétist viselő csatlós minden 30 szintje után. Az így kapott TP-t semmilyen hatás sem módosítja. (A TP akkor íródik be, amikor legközelebb a csatlósok oldalra lépsz)

Ne legyen igazam, de meglepődnék, ha nem az lenne a válasz hogy a kihívás nem harc.
Dátum: 2015.04.05. 05:52:15
30 Isteni ital
Megveszem 72 őskőért

3 őskő/db helyett 2,4/db áron minden ilyen alkalommal sikerül túlárazni, mivel a rendes napi ajánlatok között 2 őskő/db áron megy egész évben. Az a sejtésem, hogy ez nem szándékos árképzés, hanem sima elnézés.
Dátum: 2015.04.04. 12:14:53
Idézet: Kotko - 2015.04.04. 12:08:44
A hűség fétis még mindig bugos, vagy így lett direkt kitalálva?

1.Bármekkora 50+ szintű állatnak adom oda abból csak 50-es szintű csatlós lesz?

Ez nem bug, ha 50. szintű a fétis, akkor ezt azt jelenti, hogy max 50. szintű lesz a csatlós, akármekkora az alapanyag.
Dátum: 2015.04.03. 20:43:07
Ez nem hiba, minden mini eseményben lehet addig találni, amíg beválthatóak a jutalmak.
Dátum: 2015.04.03. 12:37:21
Igen, az eseményről.

A feladatok eddig tartottak, a jutalmakat április 7ig lehet még beváltani.
Dátum: 2015.04.03. 06:30:55
Itt a pálcád, platináért, még fizetni se kell érte!
Dátum: 2015.04.02. 14:27:25
Mondjuk kíváncsi vagyok mit indítok el, ha utó- április 1-jei tréfaként ezt teszem be

Felhasználtál 1 db kék mytokronitot, kaptál 10 db csatlóskristályt.
Dátum: 2015.04.02. 14:22:53
Tudom, nem is vártam semmit, csak kíváncsi voltam.
Dátum: 2015.04.02. 11:16:16
Én veszélyesen élek.

Megittad a kristályitalt, kaptál 0 kristálypontot.

199 db kék mytokronit

szerk: pont nem érdekel ez a -1, de azért ha kevésbé tájékozott játékosok ("ez mi?" - klikk,klikk,klikk,klikk..) ezzel adnak visszaállítós melót az ÜSZnek, az mondjuk simán elkerülhető lenne...
Dátum: 2015.04.01. 14:15:57
Idézet: Quellon - 2015.04.01. 13:57:14
A csizmában és íjban igazad van. Viszont az elementáris fúzionátor szerintem kezdettől fogva rossz ötlet volt ebben a formában, nem fele LE költség kellett volna, hanem mint az íj és csizma, konkrét időmínuszt adni és ha már őskövet költ az ember, akkor ne kelljen még LE-t is beletolni..

Én nem vettem elementáris fúzionátort. Az elementáris 111-re növelhetőségét 200csp-ért (="ingyen") veszed meg a gyorsítások között.

Nem értek egyet abban hogy nehezen elérhető a könnyítés. Ha ráfekeszik valaki, akkor fél-1 év alatt le tud faragni 30-40 mp-et is a vadászatból. Ami a 83 mp-es "azonnal" elérhető időből leszámolva egyáltalán nem rossz. Szerintem. Mindegy is, a téma kivesézve.
Dátum: 2015.04.01. 13:31:59
A ki- belépés nekem is megoldotta.
Dátum: 2015.04.01. 12:46:39
Relikviakupon, barátság kristály, 100 tk, templomi pálca, sajtoló medál, templomi relikvia (ha még nincs). Asszem ennyi.
Dátum: 2015.04.01. 11:24:15
Hát a Beho szem nálam nem működik (V2).
Dátum: 2015.04.01. 11:23:09
15 év szigorított.
Dátum: 2015.04.01. 08:29:33
Egy észrevétel:

Áprilisi vásár 1-8-ig tart, az utolsó - 1500 őskövet költős - sorában van 10 hímes tojás jutalomnak, azonban a húsvéti mini event leírása szerint a jutalmak április 7-ig vehetők át. Logikus lenne ezt akkor kitolni április 8-9-ig.
Dátum: 2015.03.31. 13:48:54
Nincs sértődés, nem is lesz, ismerjük egymást már annyira.

Sokáig te is agyon képezted az állataid vagy legalábbis azt tartottad a legértékesebbnek a templomkristály beválthatóságából.

Agyon nem képeztem, de sokáig ezt tartottam valóban a legértékesebbnek tk-ból. Most is ezt tartom, de az időspórolás nekem is kritikus lett, ezért inkább pazarlom a tk-t végzet medálokra.

Vadászat idejénél pedig ne a jelenlegi állapotodat vedd alapul. Mennyit fizettél és dolgoztál érte? Tíz, talán százezreket HUF-ban és évekig napi x órát időben. Úgy gondolod, hogy ez mindenki számára könnyen elérhető és ez az az út amit mindenkinek járnia kéne, ha úgy szeretne játszani, hogy abban a vadászat is szerepel és közben nem akar itt ragadni órákra? Vagy aki nem akar órákat tölteni minden nap itt, az ne is akarjon VU-zni?

A VT-t Le-ből dekrétumozom, ha úgy van, ergó a tk nem kerül 10-100ezer Ft-nyi őskőbe, igazából meglepően olcsó.
Elementáris fúzió szakival 2 percig lenyomod a vadászatot, megveszed a csizmát,íjat (össz 200 őskő), 83 mp-nél vagy. Ha semmi mást nem csinálsz, a napi 52 (-5 AH-ban) csp-t 65 perc alatt elvadászod. És ez egy nagyon kezdő stat, van ezen felül mindenkinek pár végzet medál, landragór medált se lehetetlen szerezni a középszerű kariknak sem.
Nem tilos projekciót sem fejleszteni (őskő költség: 0, befektetett idő: 0), amivel ott is hagyhatod a karit vadászat után, így a vadászattal töltött idő is 0-ra redukálódik. De mivel +100 őskőért vadászat közben tudsz bármit is csinálni, így ez megint csak ellened érvel. A most felsoroltak egyike sem igényel tíz-, százezreket, évekig tartó tervezést, teljesítményt.

Szóval folytatva: szerintem nem folyton a tápolást kéne pénzért adni (legalább arányaiban másképp csinálnám), sokkal inkább a kényelmi dolgokat,

Pontosan ezt részleteztem fent, a kényelmet te tudod megvenni, a táp beáldozásával. Hány x100 (x1000) tk-d van? Miért nem váltod be őket most azonnal végzet medálra? Ez megint csak a te döntésed.

Oké, hogy 2008-ban így lőtték be az idejét, de mennyi CSP volt induláskor naponta? Mennyi tevékenység és cselekvési lehetőség? Oké, hogy aki azóta is folyamatosan tolja időt és pénzt nem sajnálva azoknak elég rövid idő lehet már a vadászat. De akik NEM 2008 ÓTA FOLYAMATOSAN?

Az elején 5 mp egy vadászat, ahogy haladsz feljebb, valami 30. szint környékén (?) éri el az eredeti 5 percet. Addigra már el lehet érni bőven amit fent részleteztem.

legtöbben nem tudják azt a színvonalat idővel és pénzzel tartani amiért érdemesnek tartanák itt maradni.

Az örök kérdés, a maximalizmus a játékunkkal szemben. Senki nem fog halálba szekálni hogy milyen szar lett a karaktered ha lejjebb teszed a mércéd. Ezt megint csak magunkkal kell lerendezni. Nem kell a legjobbnak lenni mindenben. Azért mert egyesek túl komolyan veszik a saját játékukat, meg hogy milyen karit építenek, azért közvetett módon se tenném felelőssé a játékot. Én is feltettem a mérleg 2 oldalára, hogy +250. szintű állatokat, vagy fél perccel rövidebb vadászatot szeretnék? És eszerint döntöttem. Ezt bárki megteheti. BÁRKI.

A másik témához:

Idézet: Quellon - 2015.03.31. 13:04:55
Idézet: Offsboy - 2015.03.31. 12:35:16
Az első játék jutalma 1 alma, a másodiké fél alma, a harmadiké negyed alma, a negyediktől kezdve pedig nem csökken.
A kérdés, hogy mi lesz az az alma? Mert lehet, hogy valaki játszik ezret is, ha ízlik a/z (negyed) alma és akkor lesz akinek mondjuk napi 1-5 almája lesz, másnak meg ~250.

Olyan 1-2 perces mini csapatjátékokra gondoltam, hogy minden résztvevő megkap egy kalandot, akinek sikerül, az megy tovább a második feladatra, ami lehetne egy szörny, amit összefogással kell leteríteni. Ihatsz közben gyógyitalt, addig kell csapkodni míg megpukkan, a végén pedig járna 1-2 vadászatnyi (pp-nyi) LE és TP, semmi extra, vagy nagy táp.
De felesleges ilyeneken elmélkedni, mert ennél jóval egyszerűbb dolgok nem kerülnek be.
Dátum: 2015.03.31. 12:35:16
Az első játék jutalma 1 alma, a másodiké fél alma, a harmadiké negyed alma, a negyediktől kezdve pedig nem csökken.
Dátum: 2015.03.31. 12:14:44
Idézet: Quellon - 2015.03.31. 11:37:59
Idézet: Offsboy - 2015.03.29. 21:24:12
Javaslat: sima portyázásnál is 1 eseménypont árán jöjjön ugyanaz a LE és TP, mintha szövetségi bajnokságot nyomna az ember.
És akkor többet nem lehetne vadászat nélkül portyázni vagy ez csak opcionálisan választható lenne?
Ha csak azt szeretnéd, hogy a SZB LE/TP-t el lehessen érni sima portyában is olyan áron, hogy ahhoz is kell EP, az még talán ok, de az nem, hogy egyáltalán ne lehessen vadászat nélkül élni.

Most is lehet SZB-zni eseménypont nélkül, csak gyengébb jutalomért. Nem is beszélt itt senki vadászatkényszerről.

Ha már semmit nem lehet csinálni vadászat nélkül, akkor legyen azonnali a vadászat eredménye. Nem 1 perc, nem 10 másodperc, hanem azonnali. És ne LE-ért, ne őskőért, medálért vagy bármi másért, hanem alanyi jogon, mert ha nem lehet vadászat nélkül szinte semmit csinálni, akkor ne legyen időhöz kötve, mert azt kurvára nem adnak se LE-ért, se ősköért és mindenki korlátozott mennyiséggel rendelkezik az idejéből, nem is értem ezidáig miért kellett mindenáron megtartani ezt az időhöz kötött vadászatot.

Egyáltalán nincs megkötve, lehet venni bronz/sima végzet medálokat, lehet használni elementáris fúzió esszenciát, relikviákat a vadászatidő csökkentésére. Már 2-3 havonta van valami akció, amiben a kufárnál lehet venni kisebb/sima vadászzsákmányt, akinek van igénye előre is bevásárolhat, most még akciós is lesz. Tudás fája is ad szintlépéskor kisebb vadászzsákmányt, ne mondd már, hogy nincs lehetőséged csökkenteni. Persze kényelmesebb kérni, hogy "inkább mostantól instant szeretnék vadászni", de aki akarja csökkenteni a vadászata idejét, az tudja.
Persze ha valaki sajnálja a templomkristályt végzet medálra (nem te, hanem általában), az üljön csak a vadászat előtt egész nap, és nézegesse az agyon kiképzett, 600. szintű állatkáit.