Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Csapatjátékos fejlesztések
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csapatjátékos fejlesztések
21. hozzászólás - 2015.04.01. 14:15:57 (Válasz Quellon #20 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2015.04.01. 13:57:14
A csizmában és íjban igazad van. Viszont az elementáris fúzionátor szerintem kezdettől fogva rossz ötlet volt ebben a formában, nem fele LE költség kellett volna, hanem mint az íj és csizma, konkrét időmínuszt adni és ha már őskövet költ az ember, akkor ne kelljen még LE-t is beletolni..

Én nem vettem elementáris fúzionátort. Az elementáris 111-re növelhetőségét 200csp-ért (="ingyen") veszed meg a gyorsítások között.

Nem értek egyet abban hogy nehezen elérhető a könnyítés. Ha ráfekeszik valaki, akkor fél-1 év alatt le tud faragni 30-40 mp-et is a vadászatból. Ami a 83 mp-es "azonnal" elérhető időből leszámolva egyáltalán nem rossz. Szerintem. Mindegy is, a téma kivesézve.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.65
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Csapatjátékos fejlesztések
22. hozzászólás - 2015.04.01. 14:30:10 (Válasz Offsboy #21 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2015.04.01. 14:15:57
Nem értek egyet abban hogy nehezen elérhető a könnyítés. Ha ráfekeszik valaki, akkor fél-1 év alatt le tud faragni 30-40 mp-et is a vadászatból
Hogy kinek mi nehéz az sok mindentől függ. De szerinted az jó, ha egy játékban fél-1 évet (ha meg nem fekszik rá, csak kényelmesen csinálja, akkor akár jóval tovább is tarthat) azért dolgozol ("kényelmetlenül"), hogy aztán kényelmesebben játszhass tovább?
Kivesézve
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.74
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője