Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Binike

Oldal: 12345678910
Dátum: 2012.07.17. 13:53:27
.
Dátum: 2012.07.11. 13:44:18
EH beleszámít?
Dátum: 2012.07.11. 13:39:23
a témához ... én úgy indítom ezt a küdit hogy már min 5 állatom van. Aztán egybekötöm a 50 vadászat egy nap és szerezz 4572 TP-t egy nappal. Tuti meglesz. Főleg hogy most event miatt vadászni kell az eseménypontok miatt.

Más Kérdésem. A VT küldiben beleszámítanak a kufáros csaták? Gondolok itt szerezz 72000 LE-t indított portyákból.
Dátum: 2012.06.06. 20:18:16
Megint élvezhetetlenül lassú a játék. így a játékélmény nulla. Mit csinál a Behó hogy ez a probléma megoldjon??? Valami tájékoztatás hogy az emberek ne dühöngjenek állandóan ezen probléma miatt.
Dátum: 2012.05.15. 20:37:31
szokás szerint belassult a VU ... lehetne ez ellen tényleg tenni valamit ... megint élvezhetetlen
Dátum: 2012.05.14. 15:28:27
Eltelt az első VT: észrevételeimet tenném meg itt.
A VT jó kis móka én részemről nem töröm magam hogy meglegyen (az első nem lett meg és a 2-ik sem lesz meg a küldiket nézegetve.)

Néhány küldetést ki lehetne cserélni vagy legalábbis finomítani pl Sajtold ki egy napon 10 állatodat! --- ez eszement küldetés. Legyen 20 de legalább a VT végéig. Eszenciát ugye akinek nincs meg a megfelelő épülete nem tudja megcsinálni … ezt lehetne cserélni térkapusra (nagyobb a valószínűsége hogy van térkapuja egy szövetségnek mint laborja.) Tényleg térkapus küldi miért nincs a VT küldik között?? A lődd el az összes CSP-d küldetés ismét nem kicsit fájó pont. Vagy áldozz fel x LE-t (általában annyi mint egy császári dekrétum LE költsége). Na persze meg még mit nem. Ha össze lenne kapcsolva hogy áldozz fel X LE-t és választhatsz hogy melyik küldetésed legyen teljesített akkor oké de így … És fel lehetne még sokat sorolni itt.

Ami miatt nem csinálom az az, hogy iszonyat erőforrás igénye van és amit kapok érte az nekem kevés. Ha megcsinálnám az összes küldit ahhoz rengeteg CSP-t PP-t, LE-t, AF pontot, lélekgyémántot kell feláldoznom. És mit kapok? Szinte semmit .... vagyis inkább úgy fogalmazok a felhasznált erőforrás arányához képest nem sok. Főleg amit láthatok is azonnal, mert az hogy 1 év múlva milyen jó lesz most jelenleg nem nagyon érdekel. Mert lehet 1 év múlva nem fogok már játszani. Lehet elnyomnám az összes erőforrást ha tudnám 28 nap végén annak megfelelő jutalomban részesülök azonnal. és egy későbbiekben hasznos pluszt ...
Dátum: 2012.05.10. 11:52:46
tudom semmi közöm hozzá de lassan két órája megy a V4. Se egy szövi se egy feltöltött kép elfogadás?
Dátum: 2012.05.03. 12:56:04
vadássz úgy hogy az ÉP-d 15 % alatt van és akkor nem tud téged támadni. ezt hogy érd el? nincs nálad LE leütteted vele magad vagy más erősebb ellenféllel ... nem fog örülni az O LE-nek és az ingyen TP-nek. és amikor 15 % fölé érne az ÉP-d, az LE-t amit gyűjtöttél költsd el.
Dátum: 2012.04.19. 19:02:04
nem tudom hogy másnál is jelentkezik e de nálam hihetetlenül, élvezhetetlenül lassú a játék.
Dátum: 2012.04.17. 14:29:11
írtam én egy szóval hogy nem lesz felépítve? nem ... csak nem az lesz az első amit felépítünk ... és kis szövetségnek és a benne lévő kvázi nagyobb szintű embereknek amíg azt el nem érik, addig bizony bukta a templom, mert lehet a kavicsosat sem fogja tudni megcsinálni meg sorolhatnám ... a vita meddő ... szerintem ... inkább maradjunk annyiban hogy egy olyan küldit amihez nagyobb szövetség kell (mert azért több mint 100M LE beépíteni nem kicsi feladat 10 fő 30 és 70 szintű tagokkal figyelve arra hogy karakter romlás se legyen) az ne legyen már benne mert bizony ezzel pár embert lehet hogy hónapokra kizárnak a játék ezen részéről. (persze feltételezve hogy kavicsra sem költ)
Dátum: 2012.04.17. 14:09:52
V2-n pl ahol én vagyok 3. lapon vagyunk 600K kúttal (kis szövi) ... kennelt felhúztuk 26-ig de oly messze vagyunk a végétől hogy nem is hatjuk a dolgot. mást kezdtünk építeni ami talán jobban megéri ... arról akkor nem is beszélek akik nálunk is kisebb szöviben vannak ...

megjegyzés: én a templomos részt félig-meddig csinálom nem hajtom hogy legyen maxos jutalmam ... csak ez a nem elérhetetlen, és kinek mi a fontos dolog miatt álltam meg most itt
Dátum: 2012.04.17. 13:58:35
Cras: fontos valahol minden épület de egy kis szövi első körben nem azt kezdi építeni. Másrészt kis szövi ennyi LE-t 20 nap alatt nem fog tudni összehozni ... akinek nincs meg ezen lehetősége mert kicsi szöviben van, a templom innentől kezdve bukta (ha esszenciákat kell szereznie). Nem a fontosságáról van szó hanem arról hogy egy kis szövinek és tagjainak elérhető-e vagy sem ...
Dátum: 2012.04.17. 13:38:58
na ez a kettő Kennel 30 és palota 20 költsége összesen (wiki alapján) 112.305.000 LE ... Ez egy kis szövinek rengeteg LE mennyiség ... igen persze nem nulláról indulva ez kevesebb de akkor sem kevés ... magas szintű karakterekkel tömve talán és ha 20 ember építkezik folyamatosan.

Alkimista labor előtt vannak fontosabb épületek is ...
Dátum: 2012.04.16. 20:53:03
lehet arról beszélni hogy "nagy" jutalom de az nonszensz és sehol nincs az életben hogy a egy kvázi verseny/tevékenységért nem tudom pontosan hogy mi a jutalom/fizetség/nyeremény. Pl. dolgozok és ezért a munkámért pénzt kapok. Az meg külön érdekes hogy pénzt kéne áldozni és nem tudom mit kapok cserébe érte így nem tudom eldönteni megéri -e nekem az hogy csináljam vagy sem ... (fogyasztóvédelmi szempontból nem túl szerencsés a dolog.)

A további probléma kitalál valamit a BEHO majd útközben adja meg a tevékenység pontos paramétereit. Pl ez a tekercs dolog ... Ha kiadtok valamit kérhetnénk PONTOS RÉSZLETES leírást. ki mire fizet be ...

nem rinya csak vélemény

továbbra is áll hogy nekem tetszik a dolog de mivel nem látom értemét ennyi erőforrást belefetszölni nem túl jó tárgyakért ezért nem fogom ezzel tölteni az időt
Dátum: 2012.04.16. 16:37:32
javaslat: ezt a vegyél egy varázslatot meg fegyvert meg olyan tárgyat ami minimum olyan szintű mint te vagy felejtsük már el ha lehet ... ez egy olyan hihetetlenül felesleges küldetés ... nem az ősköves dolgok zavarnak a legjobban hanem ez ... ennyire egy LE rabló dolgot ... persze elég megvenni azt amelyik szintű vagy aztán eladni de így bukok jópár ezrest ... feleslegesen ...
Dátum: 2012.04.16. 15:35:34
egyébként tetszik a dolog ... szép és jó ...
Dátum: 2012.04.16. 15:03:57
részemről bukó a dolog ... ennyit nem költök ... max 10 követ talán költenék rá ... de kavics ital, keréken ritka meg ultraritkát pörgetni, meg a szimuláció kicsit sok ... csinálom ami megtudok de azért én nem hajtok hogy ezeket mind meglegyenek
Dátum: 2012.04.12. 09:47:18
én meg attól félek hogy a fejlesztések + event miatt belassul a játék. eddig is sok probléma volt ebből és lehet hogy hirtelen még több lesz.
Dátum: 2012.04.11. 12:47:48
LE megérkezett és az építéssel kapcsolatos gond is megoldódott. Köszönöm/köszönjük
Dátum: 2012.04.11. 09:20:35
Baloldali menüsor ---> legenda ----> 7. lapon (8 szintre lépve) a szövegben elrejtve Drakin névre kattintva teljesíthető a küldetés

végzetúr wiki oldaláról: http://vegzetur.wikidot.com/kuldetesek
"Drakint a 8. szintre lépve a legenda oldalon találhatod meg. A küldetést bármikor teljesítheted a szint elérése után, ha a nevére kattintasz."
Oldal: 12345678910